קב"ן במיידי !

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

levi1500
יצירת קשר:

קב"ן במיידי !

הודעהעל ידי levi1500 » 04 יוני 2012 21:12

אז ככה לפני שבוע הייתי אצל פסיכי אזרחי עם אבשלי הוא איבחן אותי וקיבלתי ממנו השבוע חוות דעת על כמה שאני דפוק ומעשן חשיש ושותה המון ושהוא ממליץ על שחרורי מצה"ל ... החלטתי ללכת מחר לבקום עם אבא שלי ולדרוש פגישה עם קב"ן במיידי .. השאלה שלי היא אם יתנו לי קב"ן במקום או לא!?

יש לציין שאני לפני גיוס :)
אורח

Re: קב"ן במיידי !

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2012 22:57

levi1500 כתב:אז ככה לפני שבוע הייתי אצל פסיכי אזרחי עם אבשלי הוא איבחן אותי וקיבלתי ממנו השבוע חוות דעת על כמה שאני דפוק ומעשן חשיש ושותה המון ושהוא ממליץ על שחרורי מצה"ל ... החלטתי ללכת מחר לבקום עם אבא שלי ולדרוש פגישה עם קב"ן במיידי .. השאלה שלי היא אם יתנו לי קב"ן במקום או לא!?

לא יתנו לך לראות קבן אם סתם תבוא, תפקסס את חוות הדעת ללשכת הגיוס ותבקש קבן.
whitenazi

הודעהעל ידי whitenazi » 05 יוני 2012 01:50

levi1500 כתב:אז ככה לפני שבוע הייתי אצל פסיכי אזרחי עם אבשלי הוא איבחן אותי וקיבלתי ממנו השבוע חוות דעת על כמה שאני דפוק ומעשן חשיש ושותה המון ושהוא ממליץ על שחרורי מצה"ל ... החלטתי ללכת מחר לבקום עם אבא שלי ולדרוש פגישה עם קב"ן במיידי .. השאלה שלי היא אם יתנו לי קב"ן במקום או לא!?

איך הלכת עם אבא יד-ביד? הוא נתן לך חיבוקי ונשיקה?
אגב אתה והאבא על הבנגים ביחד? זה מה שהוא עושה במקום להשקיע בחינוך שלך? לפחות אוכל יש בבית?
levi1500
יצירת קשר:

הודעהעל ידי levi1500 » 05 יוני 2012 06:24

whitenazi כתב:

אגב אתה והאבא על הבנגים ביחד? זה מה שהוא עושה במקום להשקיע בחינוך שלך? לפחות אוכל יש בבית?

חחח מתוקי לך תחפש .. אל תדבר כל עוד אתה מכיר אותי טוב !? כואב לך שיש כאלה שיוצאים ? דפוק ת'ראש בקיר זה מועיל
whitenazi

הודעהעל ידי whitenazi » 05 יוני 2012 10:06

levi1500 כתב:
whitenazi כתב:

חחח מתוקי לך תחפש .. אל תדבר כל עוד אתה מכיר אותי טוב !? כואב לך שיש כאלה שיוצאים ? דפוק ת'ראש בקיר זה מועיל

כואב לי? לא ממש.. אני "קצת" מעבר לזה.. אין לצבא מה לעשות אתך מילא, מקסימום היו ממצאים בשבילך את התפקיד משק ממטרות מחדש. עצם העניין שבחור בן 18 נסחב עם האבא שלו לכל מקום זה מה שמצחיק.. כאילו את החברה(נניח ויש לך), אתה ואבא גם באים לבקר יחד? אל תיעלב, הכל ברוח טובה. :)
levi1500
יצירת קשר:

הודעהעל ידי levi1500 » 05 יוני 2012 10:49

levi1500 כתב:
כואב לי? לא ממש.. אני "קצת" מעבר לזה.. אין לצבא מה לעשות אתך מילא, מקסימום היו ממצאים בשבילך את התפקיד משק ממטרות מחדש. עצם העניין שבחור בן 18 נסחב עם האבא שלו לכל מקום זה מה שמצחיק.. כאילו את החברה(נניח ויש לך), אתה ואבא גם באים לבקר יחד? אל תיעלב, הכל ברוח טובה. :)

אז לא חח .. לא ניסחב איתו לכל מקום ! רק לגבי זה פשוט היה אמין יותר שהוא יבוא כדי לספק תמיכה לסיפור רקע , יש מבין !?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים