נתקעתי, איך להתקדם?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hentop
יצירת קשר:

נתקעתי, איך להתקדם?

הודעהעל ידי hentop » 03 יוני 2012 06:37

הסיפור שלי מתחיל בבה״ד 20, התגייסתי בגיל 20.5 בגלל הנדסאי ולא הייתה לי כוונה להתחיל את החיים שלי בגיל 25 (קבע). בהתחלה סתם זלזלתי בצבא ויצאתי לנפקדויות ועריקות אחת, כשישבתי בכלא הבנתי שאני צריך לעשות את זה יותר חכם, כמלש״ב הלכתי עם מסמכים של פסיכיאטר ללשכת גיוס וקיבלתי פרופיל 64 נפשי. לכן זה היווה עבורי כביכול יתרון, החלטתי להגיע לקב״ן בצורה קיצונית על ידי ניסיון התאבדות, שמיד אחרי זה מצאתי את עצמי בחדר של הקב״ן, בפועל זה לא עזר לי יותר מידי והייתי אצלו רק במעקב, שבועיים אחרי זה היו לי 3 משפטים בינהם משפט של 70 יום כלא, גם כאן לא הייתה לי ברירה ושוב ביימתי ניסיון התאבדות, זה אומנם ביטל לי את המשפט של ה70 יום כלא(וויתרו לי) והגעתי כמה ימים אחרי זה לפסיכיאטר(הגעתי עם עוד חוות דעת לפטור) אבל חוץ מלבקש ממני לאיית לו ״שולחן״ מהסוף להתחלה הוא לא שאל אותי יותר מידי וגם אם כן שאלות מגוחכות, הקב״ן אומנם המליץ לי לפטור אבל הפסיכיאטר הסתפק בלהוסיף לי קה״ס ולשלוח למפקד חוות דעת שכל פעולה שאני עושה בבסיס לא לערב את הקב״ן וזה יהיה רק לטיפול המפקדים, בקיצור הרס״ב התלהב ואמר לי תכלס שמעכשיו כל בעיה שאני עושה הוא ידאג שאני ישלח לכלא, פה הבנתי שכבר עשיתי הכל ולצאת בדרך החכמה לא תיהיה דרך שם. קיבלתי לעשות כמה מבחנים ולפני שבועיים הגעתי לסדיר, קבעתי עוד תור לפסיכיאטר אזרחי כדי להביא חוות דעת שלישית עוד שבוע, אבל אני מרגיש שאני לא מתקדם, מה אני צריך לעשות כדי לגמור עם זה כבר? אני כבר 9 חודש בתהליך הזה. ושכחתי לציין פעלתי ושיננתי לפי טרגט
אורח

Re: נתקעתי, איך להתקדם?

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2012 14:47

hentop כתב:הסיפור שלי מתחיל בבה״ד 20, התגייסתי בגיל 20.5 בגלל הנדסאי ולא הייתה לי כוונה להתחיל את החיים שלי בגיל 25 (קבע). בהתחלה סתם זלזלתי בצבא ויצאתי לנפקדויות ועריקות אחת, כשישבתי בכלא הבנתי שאני צריך לעשות את זה יותר חכם, כמלש״ב הלכתי עם מסמכים של פסיכיאטר ללשכת גיוס וקיבלתי פרופיל 64 נפשי. לכן זה היווה עבורי כביכול יתרון, החלטתי להגיע לקב״ן בצורה קיצונית על ידי ניסיון התאבדות, שמיד אחרי זה מצאתי את עצמי בחדר של הקב״ן, בפועל זה לא עזר לי יותר מידי והייתי אצלו רק במעקב, שבועיים אחרי זה היו לי 3 משפטים בינהם משפט של 70 יום כלא, גם כאן לא הייתה לי ברירה ושוב ביימתי ניסיון התאבדות, זה אומנם ביטל לי את המשפט של ה70 יום כלא(וויתרו לי) והגעתי כמה ימים אחרי זה לפסיכיאטר(הגעתי עם עוד חוות דעת לפטור) אבל חוץ מלבקש ממני לאיית לו ״שולחן״ מהסוף להתחלה הוא לא שאל אותי יותר מידי וגם אם כן שאלות מגוחכות, הקב״ן אומנם המליץ לי לפטור אבל הפסיכיאטר הסתפק בלהוסיף לי קה״ס ולשלוח למפקד חוות דעת שכל פעולה שאני עושה בבסיס לא לערב את הקב״ן וזה יהיה רק לטיפול המפקדים, בקיצור הרס״ב התלהב ואמר לי תכלס שמעכשיו כל בעיה שאני עושה הוא ידאג שאני ישלח לכלא, פה הבנתי שכבר עשיתי הכל ולצאת בדרך החכמה לא תיהיה דרך שם. קיבלתי לעשות כמה מבחנים ולפני שבועיים הגעתי לסדיר, קבעתי עוד תור לפסיכיאטר אזרחי כדי להביא חוות דעת שלישית עוד שבוע, אבל אני מרגיש שאני לא מתקדם, מה אני צריך לעשות כדי לגמור עם זה כבר? אני כבר 9 חודש בתהליך הזה. ושכחתי לציין פעלתי ושיננתי לפי טרגט

אם המפקד שלך רוצה שתישאר אצלו אתה כנראה מתפקד טוב, אחרת הוא עצמו לא היה רוצה אותך שם.
אם המפקד מאיים עליך תגיד לו שהקלטת את האיומים שלו בפעם הקודמת בפלאפון ושלחת לכרמלה מנשה + קבלת אותו על איומים ועל זה שהוא לא נותן לך לראות קבן. סתם בשביל לעשות לנגד הטמבלון קצת כאב ראש.

חוץ מזה אם יש לך בעיה והקבן\פסיכיאטר לא עזר, ביום הבא ללכת לאחד הברהנים, ולשבת שם עד שתראה קבן, וככה כל יום.
אחרת פשוט מורחים אותך ואתה תמים נורא, ואתה יכול גם לראות פסיכיאטר במיון באופן מיידי 24\7 שיכול גם לתת חווד.
hentop
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hentop » 04 יוני 2012 05:44

יכול להיות כיף לקבול אותו, אבל זה סתם בזבוז זמן הרי צדק אני לא יצליח לעשות בצבא לא חסר אנשים כמוהו. לגבי פסיכיאטר במיון ניסתי בעבר והוא דורש 700 שקל לטיפול והצבא יכול להחזיר לי אחר כך רק אם זה היה מוצדק, לגביי ברהן עדיין לא יצא לי אני אלך לשם עם עוד המלצה (בפעם השלישית)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2012 17:58

hentop כתב:יכול להיות כיף לקבול אותו, אבל זה סתם בזבוז זמן הרי צדק אני לא יצליח לעשות בצבא לא חסר אנשים כמוהו. לגבי פסיכיאטר במיון ניסתי בעבר והוא דורש 700 שקל לטיפול והצבא יכול להחזיר לי אחר כך רק אם זה היה מוצדק, לגביי ברהן עדיין לא יצא לי אני אלך לשם עם עוד המלצה (בפעם השלישית)

אתה קצת קשה קליטה, הכוונה הייתה להגיד שקבלת כדי שיזלזל בך פחות וימרח אותך פחות.

כל ביקור במיון עולה 600 וקצת שקלים, אז? פסיכיאטר פרטי מקבל אותך בחינם?

לברהן אתה לא הולך אה? בקיצור אתה עצלן ופחדן שסתם בא לפה לזיין בשכל .... מה עוד חדש.
hentop
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hentop » 05 יוני 2012 05:40

קודם כל פסיכיאטר עלה לי בכל הפעמים לא יותר מ400 שקל, ודבר שני אני לא זוכר שדיברתי אליך מלוכלך לא יודע מאיפה באת אבל אני בטוח שאותך הצבא בכלל לא ביקש, יותר טוב בשבילך לא? אני בטוח שגם למדינת ישראל ;)
RAMI7250
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RAMI7250 » 07 יוני 2012 05:47

רק על אחת מהפעמים מתוך 8 חוות דעת שילמתי. על השאר צה״ל אחממ משלם המיסים שילם.

לגביך ידידי,
תעבוד על המשחק שלך מול הפסיכיאטר אזרחי טוב טוב לפני שאתה ניגש אליו. רצוי גם מול המראה כדי לראות את התגובות גוף שלך. אני לא צוחק.
ככל הנראה הפסיכים מתרשמים שאתה עדיין טוב לשירות אחממ עבדות, תוכיח להם שאתה באמת בדיכאון קליני אבל בלי ואני מדגיש בלי להזיק לעצמך. הצבא באמת לא שווה את זה! ויהיו לך חיים יפים ומאושרים מאוד גם אחרי שתצא.
אתה תרגיש אושר כי הצלחת לדפוק את המערכת המסואבת הזו שנקראת צבא.
לגבי השאר, באזרחות, הכל תלוי בך. תתקדם תלמד תעבוד. או שפשוט תקפוץ לחול ותעשה כסף טוב + למידת השפה.

לי הקב״ן של הבסיס ימח שמה וזכרה אמרה לי:
אם תצא מהצבא עם פטור נפשי לא תוכל:
לעבוד
ללמוד
להתחתן
לצאת לחול

בפועל-
20 יום אחרי שהוצאתי פטור נפשי, טסתי לניו יורק לנקות את הראש ולעבוד.
הרווחתי בחודשיים מה שב3 שנים בצבא לא הייתי מקבל.
חזרתי לארץ והקמתי חברה.
למדתי לתואר ראשון + קורסי מחשוב שונים.
התחתנתי והיום אני אבא ל3 ילדים מדהימים ומקסימים.

תזכור שאף אחד לא כובל אותך באזיקים מוחיים ואתה חופשי לצאת מהצבא ולהתקדם בחייך הטובים.
שיהיה המון בהצלחה
ודבר עם סרגיי
Sergey knows anything :)
hentop
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hentop » 07 יוני 2012 13:11

וואו איזו תגובה יפה, ביום ראשון יש לי פסיכיאטר אני אגרום לו לרשום עליי דברים מאוד חריפים
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 07 יוני 2012 22:56

RAMI7250 כתב:רק על אחת מהפעמים מתוך 8 חוות דעת שילמתי. על השאר צה״ל אחממ משלם המיסים שילם.

לגביך ידידי,
תעבוד על המשחק שלך מול הפסיכיאטר אזרחי טוב טוב לפני שאתה ניגש אליו. רצוי גם מול המראה כדי לראות את התגובות גוף שלך. אני לא צוחק.
ככל הנראה הפסיכים מתרשמים שאתה עדיין טוב לשירות אחממ עבדות, תוכיח להם שאתה באמת בדיכאון קליני אבל בלי ואני מדגיש בלי להזיק לעצמך. הצבא באמת לא שווה את זה! ויהיו לך חיים יפים ומאושרים מאוד גם אחרי שתצא.
אתה תרגיש אושר כי הצלחת לדפוק את המערכת המסואבת הזו שנקראת צבא.
לגבי השאר, באזרחות, הכל תלוי בך. תתקדם תלמד תעבוד. או שפשוט תקפוץ לחול ותעשה כסף טוב + למידת השפה.

לי הקב״ן של הבסיס ימח שמה וזכרה אמרה לי:
אם תצא מהצבא עם פטור נפשי לא תוכל:
לעבוד
ללמוד
להתחתן
לצאת לחול

בפועל-
20 יום אחרי שהוצאתי פטור נפשי, טסתי לניו יורק לנקות את הראש ולעבוד.
הרווחתי בחודשיים מה שב3 שנים בצבא לא הייתי מקבל.
חזרתי לארץ והקמתי חברה.
למדתי לתואר ראשון + קורסי מחשוב שונים.
התחתנתי והיום אני אבא ל3 ילדים מדהימים ומקסימים.

תזכור שאף אחד לא כובל אותך באזיקים מוחיים ואתה חופשי לצאת מהצבא ולהתקדם בחייך הטובים.
שיהיה המון בהצלחה
ודבר עם סרגיי
Sergey knows anything :)

אני גם כמלש"ב עומד לקבוע תור לפסיכי האזרחי טוב שאמרת שצריך לעבוד מול המראה וכ"ו, אני יעשה ככה מקווה שזה יעבוד :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים