יצאתי מהצבא :)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

oran147
יצירת קשר:

יצאתי מהצבא :)

הודעהעל ידי oran147 » 02 יוני 2012 16:16

אז אחרי חצי שנה מייגעת בצבא.. רציתי להגיד תודה על האתר הזה שקיים שחיזק אותי כי ברגעים שצה"ל כמעט והצליח לשבור אותי(בדיוק כמו שהקבנית הבת אלף אמרה למפקד שלי "אננחנו נשבור אותו בסוף") ,לא נשברתי.
הייתי עריק 96 יום וראיתי קבן בכלא שנתן לי פרופיל 21.. אחח איזה יום זה לצאת מהכלא ולדעת שלעולם לא יהיה לך קשר לעולם הארור הזה שנקרא צבא חוץ מלזרוק להם את המדים חזרה לפרצוף.
אני ממש לא ממליץ להיות עריק, נכון להיום אני אפילו מתחרט על זה כי לא היה שווה לשבת בכלא.. בשביל הפטור זה היה שווה אבל זה לא היה הכרחי.
אני רוצה לציין שאני בן אדם מאוד ציוני ומאוד אוהב את המדינה..וכמובן שצבא זה אחד הדברים שהיה לי חשוב לעשות בחיים. אבל הצבא שלנו והיחס בתוכו וכל החרא שמתערבב שם(אני לא צריך לספר לכם), גרם לי לצאת מהצבא ולא לתת לאחים הקטנים שלי להתגייס ובטח שלא לילדים שלי! (בעתיד כמובן :P)

בהצלחה לכולם אני בטוח שכולם יקבלו את הפטור במוקדם או במאוחר.. העיקר זה לא להתייאש!!! :)
kacol
יצירת קשר:

Re: יצאתי מהצבא :)

הודעהעל ידי kacol » 02 יוני 2012 17:49

בהצלחה באזרחות גבר, ספר מה היה בשיחה עם הפסיכי
oran147
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oran147 » 02 יוני 2012 17:52

kacol כתב:בהצלחה באזרחות גבר, ספר מה היה בשיחה עם הפסיכי

בעיקרון זה לקח בדיוק 3 דקות.. הסתכלתי על הרצפה אמרתי שאני רוצה לאמא שלי ושאני מפחד ושכולם מסתכלים עליי מוזר. הוא שאל אם אני מתקלח בכלא ואמרתי שלא, כשהוא שאל למה אמרתי לו שאני מפחד שיעשו לי משהו בגלל איך שמסתכלים עליי.
הוא הסתכל במחשב ראה שיש לי היסטוריה אצל הקבן בבהד 20 ואמר שיש לי המלצה לפרופיל 21.. קמתי ויצאתי שמח מהחדר וזהו בערך :)
ותודה אחי!
alex gerenshtein

יופי העיקר שיצאת ואתה כעת אזרח למהדרין חחח

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 02 יוני 2012 18:24

אין כמו להיות אזרח חופשי בארצנו אה חחח
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 27 יוני 2012 22:37

כמה שאני שמח בשבילך אני מתפוצץ מרוב קנאה
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 28 יוני 2012 00:41

לעשות צבא בשביל המדינה הזאת? חחחחחח רק פראיירים עושים...
טוב אבל פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים.
שכל החיילים המיסכנים האלה ישתחררו בסביבות גיל 22 בלי שקל על התחת (כל המשכורת הצבאית הם הרי יזרקו על טיול או על איזה קורס פסיכומטרי או השלמת בגרויות), אז הם יבינו את הטעות שלהם.
ונוסיף- המדינה הזאת משקיע רק בחרדים שלא עושים צבא ולא עובדים!
אז למה שאני ועוד רבים כמוני חילונים נעשה צבא, ונישחט לאט לאט מהמיסים וההוצאות הגבוהות של המדינת פח זבל הזאת?

מזל שיש לי דרכון אירופאי...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים