אני מלש''ב הייתי פעם אחת אצל קב''ן,מה הלאה ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

free
יצירת קשר:

אני מלש''ב הייתי פעם אחת אצל קב''ן,מה הלאה ?

הודעהעל ידי free » 15 מאי 2012 13:34

אני הייתי קרוב לגיוס,ואז קיבלתי פטור רפואי זמני, תמיד היו לי חששות מהצבא,ועם הזמן שעבר הבנתי שאני לא יכול להיות בצבא בגלל הרבה סיבות,
בקיצור... אחרי שלא הגעתי לזימונים וביקשתי בטלפון לראות קבן,למרות שלא שלחתי פקס עם חוות דעת,זימנו אותי לקבן,

הקבן תשאל אותי על החיים שלי, העניין הוא שאני באמת בדיכאון ואני לא ממש משחק משחקים, הוא המליץ לי לפנות לפסיכולוג או פסיכיאטר ולשקול לקחת כדורים, זה נראה שהוא הבין שאני בדיכאון .

כבר עבר חודש מאז והיה לי זימון נוסף שפיספתי,וכנראה אני אקבל עוד זימון למדור בריאות הנפש,

אני מתלבט אם ללכת לפסיכיאטר ולהביא הפנייה, או שפשוט לחכות לזימונים, ועל הצד של ללכת לפסיכיאטר, אני צריך הורה שיילוה אותי ? אני בקשר לא טוב עם ההורים שלי,

תענו לי פליז.
אורח

Re: אני מלש''ב הייתי פעם אחת אצל קב''ן,מה הלאה ?

הודעהעל ידי אורח » 15 מאי 2012 14:31

free כתב:אני הייתי קרוב לגיוס,ואז קיבלתי פטור רפואי זמני, תמיד היו לי חששות מהצבא,ועם הזמן שעבר הבנתי שאני לא יכול להיות בצבא בגלל הרבה סיבות,
בקיצור... אחרי שלא הגעתי לזימונים וביקשתי בטלפון לראות קבן,למרות שלא שלחתי פקס עם חוות דעת,זימנו אותי לקבן,

הקבן תשאל אותי על החיים שלי, העניין הוא שאני באמת בדיכאון ואני לא ממש משחק משחקים, הוא המליץ לי לפנות לפסיכולוג או פסיכיאטר ולשקול לקחת כדורים, זה נראה שהוא הבין שאני בדיכאון .

כבר עבר חודש מאז והיה לי זימון נוסף שפיספתי,וכנראה אני אקבל עוד זימון למדור בריאות הנפש,

אני מתלבט אם ללכת לפסיכיאטר ולהביא הפנייה, או שפשוט לחכות לזימונים, ועל הצד של ללכת לפסיכיאטר, אני צריך הורה שיילוה אותי ? אני בקשר לא טוב עם ההורים שלי,

תענו לי פליז.

אם תפספס זימון לבאי לקבן יש סיכוי טוב שלא תקבל זימון נוסף ופשוט יקבעו לך תאריך גיוס, ככה שאתה פועל באופן טיפשי עם ההתעלמות מזימונים לקבן.
free
יצירת קשר:

הודעהעל ידי free » 15 מאי 2012 14:57

אני לא התעלמתי מהזימון,אני קיבלתי אותו באיחור של יום, בטלפון של הלשכת גיוס אמרו לי שאנייכול לבוא רק בתאריך של הזימון,ואמרו שישלחו לי זימון נוסף.

עכשיו אני מתלבט אם להביא הפניה פסיכיאטרית, זה יעזור לי לקבל יותר מהר פטור ? ,אני חייב חוות דעת ? , או שהצבא ייתן לי פטור רק מהפגישה עם הקבן [ואם הבנתי נכון ,אז גם מפסיכיאטר צבאי שייפגישו אותי איתו] ?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 15 מאי 2012 15:10

לא חייבים חוות דעת כדי להשתחרר, חוות דעת היא בדרך כלל כדי לקבל את הפגישה עם הקב"ן. תהיה ככל הנראה גם שיחה עם ההורים, לפני ההחלטה לשחרר.
free
יצירת קשר:

הודעהעל ידי free » 15 מאי 2012 15:48

תודה לכם .

אם יש לכם או לאחרים מה להוסיף, זה יהיה טוב.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים