מתקשה לצאת מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kacol
יצירת קשר:

מתקשה לצאת מהצבא

הודעהעל ידי kacol » 20 אפריל 2012 13:17

הייתי אצל הקב"ן לפניי כמה ימים ועשיתי בדיוק כמו בטרגט 21 לטעמי הייתי אמין והוספתי חוויה פוסט טראומטית שעברתי בחיים שלי
בסופו של דבר היא רק הציעה לי לעבור טיפול EMDR (שיטה לטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומטית) ואמרה לי לחשוב על זה ... , היא אמרה שלצאת מהצבא זה לא פיתרון וצריך להתמודד, אמרתי לה אני לא מסוגל, אני לא יכול וזה לא כל כך עניין אותה, היא הציעה לי להיפגש איתה עוד פעם וכתבה שיש לי מצוקה נפשית ברמה בינונית

אני צריך את העזרה שלכם ,איך לגרום לה להעביר אותי לפסיכיאטר?
לדעתכם אני צריך לעבור לקב"ן אחר ?
לדעתי אני צריך לדבר יותר על הנטיות האובדניות אבל איך אני ירמוז על זה ?
alex gerenshtein

תגיד לה שיש לך סיוטים על הצבא בלילות כשאתה יושן

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 20 אפריל 2012 13:42

ושעולות לך בגלל זה מחשבות על פגיעה עצמית וכה' וכה' וככה תמשיך ואם תראה שזה לא עוזר אז תעבור לקב"ן אחר אבל בינתיים תן לזה עוד צ'אנס אחד וכן ככל שתציג יותר נושאים על טראומה חרדה פחד וכל נושא אחר דומה על פגיעה עצמית זה בהחלט יעשה את שלו
אורח

Re: מתקשה לצאת מהצבא

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2012 16:36

kacol כתב:הייתי אצל הקב"ן לפניי כמה ימים ועשיתי בדיוק כמו בטרגט 21 לטעמי הייתי אמין והוספתי חוויה פוסט טראומטית שעברתי בחיים שלי
בסופו של דבר היא רק הציעה לי לעבור טיפול EMDR (שיטה לטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומטית) ואמרה לי לחשוב על זה ... , היא אמרה שלצאת מהצבא זה לא פיתרון וצריך להתמודד, אמרתי לה אני לא מסוגל, אני לא יכול וזה לא כל כך עניין אותה, היא הציעה לי להיפגש איתה עוד פעם וכתבה שיש לי מצוקה נפשית ברמה בינונית

אני צריך את העזרה שלכם ,איך לגרום לה להעביר אותי לפסיכיאטר?
לדעתכם אני צריך לעבור לקב"ן אחר ?
לדעתי אני צריך לדבר יותר על הנטיות האובדניות אבל איך אני ירמוז על זה ?

היא לא מוסמכת לטפל בכלום, היא בטח סתם עובדת סוציאלית.
כל עוד אתה מסכים לטיפול לא תקבל שום דבר חוץ מ"טיפול"=מריחה.
לך לברהן תל השומר אם אתה לא מקבל עזרה ממנה, ואל תאמין לאף חירטוט שיוצא מהפה של הקבנים כי הם רק מזיינים את השכל כדי למרוח אותך ושתתייאש ותפסיק ללכת אליה.
alex gerenshtein

נראה לי בקצב הזה הברה"ן המקום הראשון פה בישראל

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 20 אפריל 2012 17:17

לחיילים זה רק תל השומר לפי מה שהרבה ממליצים פה עליו משאר ברה"נים מסכימים איתי
אשכרה ברה"ן תל השומר מפורסם יותר הרבה פה מהכל
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 20 אפריל 2012 17:38

אם אני רואה שהיא מורחת אותי סתם אני באמת מתכוון ללכת לתל השומר , יש לי פגישה איתה שוב בעוד שבועיים
אבל תל השומר פתוח בימי שישי ובשעות הערב ביומיום?
יענו אני צריך לדפוק נפקדות בשביל זה או משהו?

דרך אגב אם אני נכנס לתל השומר בלי חוות דעת מפקד ובלי תור הם יכניסו אותי?
alex gerenshtein

מה שאני יכול להגיד לך אל תחכה וכבר ביום ראשון הקרוב

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 20 אפריל 2012 17:51

תלך לשם ואל תבזבז את זמנך עבור צה"ל אם אתה רוצה לצאת כמה שיותר מהר מהצבא אז אל תחכה אפילו לא חצי שניה ותיגש לברה"ן שבתל השומר כמה שיותר מהר כמו שהמליצו לך
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 20 אפריל 2012 19:03

אין לי בעיה ללכת לשם, נראה לי אני יילך קודם לקב"ן של היחידה שלי לפניי הפגישה , כי הפגישה רק בעוד שבועיים-שלוש
אני יילך לשם ויגיד שאני חייב את הקב"ן דחוף , ואם לא יתנו קב"ן לי אני יילך לברה"ן תל השומר, השאלה אם לדפוק נפקדות ביום הזה או שאפשר ללכת גם אחריי שאני מסיים את היום בערך ב4 בצהריים...?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2012 19:39

kacol כתב:אין לי בעיה ללכת לשם, נראה לי אני יילך קודם לקב"ן של היחידה שלי לפניי הפגישה , כי הפגישה רק בעוד שבועיים-שלוש
אני יילך לשם ויגיד שאני חייב את הקב"ן דחוף , ואם לא יתנו קב"ן לי אני יילך לברה"ן תל השומר, השאלה אם לדפוק נפקדות ביום הזה או שאפשר ללכת גם אחריי שאני מסיים את היום בערך ב4 בצהריים...?

לך בבוקר וזאת לא נפקדות, זאת מרפאה צבאית.

עלק אחרי שאתה מסיים את היום ב5 בצהריים? מה אתה מטומטם לגמרי? אולי אחרי שתקבל פטור גם תבוא לבסיס ותמשיך לשרת עד שעה 4? מה קורה לילדים בני 18 במוח אני לא מבין בכלל......
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 20 אפריל 2012 23:13

אורח כתב:
kacol כתב:אין לי בעיה ללכת לשם, נראה לי אני יילך קודם לקב"ן של היחידה שלי לפניי הפגישה , כי הפגישה רק בעוד שבועיים-שלוש

עלק אחרי שאתה מסיים את היום ב5 בצהריים? מה אתה מטומטם לגמרי? אולי אחרי שתקבל פטור גם תבוא לבסיס ותמשיך לשרת עד שעה 4? מה קורה לילדים בני 18 במוח אני לא מבין בכלל......

היי לא צריך לכעוס...
המפקד שלי לא ייתן לי ללכת בבוקר לקב"ן בתל השומר , הוא יגיד לי שיש קב"ן ביחידה ורק אליו הולכים... אז זו כן תהיה נפקדות אם אני יילך בכל זאת לשם ...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אפריל 2012 12:57

kacol כתב:
אורח כתב:

היי לא צריך לכעוס...
המפקד שלי לא ייתן לי ללכת בבוקר לקב"ן בתל השומר , הוא יגיד לי שיש קב"ן ביחידה ורק אליו הולכים... אז זו כן תהיה נפקדות אם אני יילך בכל זאת לשם ...

המפקד שלך לא ייתן לך? אתה כזה ילדון תמים...... כדאי שתגדל קצת ביצים אחרת ימשיכו לחרבן עליך ואתה תמשיך לאכול עוד הרבה חרא, גם בצבא וגם בחיים שאחרי.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 21 אפריל 2012 13:19

טוב אני מבין את הנקודה שלך אתה צודק ...
אבל לפי מה שהבנתי מכניסים רק למי שיש חוות דעת פסיכאטרית או הפניה מרופא/קצין העיר ...
אתה חושב שיכניסו אותי לשם בלי כלום אם אני יעשה בעיות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אפריל 2012 14:45

kacol כתב:טוב אני מבין את הנקודה שלך אתה צודק ...
אבל לפי מה שהבנתי מכניסים רק למי שיש חוות דעת פסיכאטרית או הפניה מרופא/קצין העיר ...

יש מספיק מידע בפורום על הברהן.
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 21 אפריל 2012 17:24

זה לא ברור כ"כ אם אתה חייל או לפני צבא..
אם ובמידה ואתה חייל- כרגע ישנה מתכונת חדשה של הצבא של העברת הרמפאות למרפאות אזרחיות. ולכן מומלץ להזמין תור במרפאה האישית שלך... ולבקש לדבר עם פסיכאטר אזרחי לקבל המלצה...
במידה ואתה לא חייל- אפשר ללכת לפסיכאטר אזרחי ולקבל חוות דעת ולשלוח אותה ולבקש לראות קב"ן- שהוא גם פסיכאטר..
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 21 אפריל 2012 17:44

אורח כתב:

המידע שם מבלבל , יש כמה שאומרים שאי אפשר ,שצריך להביא חוות דעת מפסיכאטר אזרחי או לקבל הפניה מקצין העיר
ויש כמה שאומרים אחרת =\

אם מישהו היה במצב שלי שיגיד לי אם אפשר להיכנס ככה לתל השומר בלי הפניה ...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אפריל 2012 00:58

kacol כתב:
אורח כתב:

המידע שם מבלבל , יש כמה שאומרים שאי אפשר ,שצריך להביא חוות דעת מפסיכאטר אזרחי או לקבל הפניה מקצין העיר
ויש כמה שאומרים אחרת =\

אם מישהו היה במצב שלי שיגיד לי אם אפשר להיכנס ככה לתל השומר בלי הפניה ...

אפשר ושב שם עד שתקבל קבן, לא משנה מה יגידו לך שב כל היום עד שתראה שם קבן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים