שאלה האם פרופיל 21 נפשי עובר לתיק אזרחי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fu23232
יצירת קשר:

שאלה האם פרופיל 21 נפשי עובר לתיק אזרחי?

הודעהעל ידי fu23232 » 11 אפריל 2012 02:17

חברה שלי מקנדה אומרת ש21 נפשי כן פוגע מכייון
שאם אני יוצא על 21 נפשי זה אומר שיש לי בעיות קשות, ובעיות כאלו עוברות לתיק רפואי שלי לאזרחות
וכול עבודה רצינית תבקש לראות תתיק הזה לפני שתעסיק אותי (למרות שלפי החוק אסור)...
alex gerenshtein

שום עובר ושום נעליים

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 11 אפריל 2012 08:53

התיק הזה נשאר חסוי ואף גורם אחר באזרחות חוץ מאבטחה וכה' לא יכול לגשת לתיק הנ"ל ולראות מה יש בו ושום בעיות קשות לא עלולות לקרות ולרוב מעסיקים לא אכפת להם על מה יצאת מדוע יצאת וכה' וכה' רק במקומות עבודה כמו בשמירה אבטחה ובשדות תעופה בקיצור בעבודות ממשלתיות יכולים לברר זאת אבל בשאר מקומות לאף מעסיק לא יהיה אכפת אם עשית צבא או לא

ככה שאין צורך לדאוג פה
fu23232
יצירת קשר:

Re: שאלה האם פרופיל 21 נפשי עובר לתיק אזרחי?

הודעהעל ידי fu23232 » 11 אפריל 2012 13:30

את זה אני יודע פשוט ידידה שלי אמרה
מקומת עבודה רצינים ולא מקדונלס, מבקשים שתחתום ויתור זכוית ותראה תתיק הזה למעסיק ואם הם יראה שיצאתי על נפשי כנראה שלא ירצה להשכיר אותי בגלל שיחשוב שאני חולה נפש

השאלה אם פורפיל 21.. עובר לאזרחות...
כי מישהו אמר שהכול נגרס ומישהו אחר אמר שלא...

האם נגיד אחרי שאני יצא וילך לקופת חולים אבקש תיק רופאי שלי, יהיה כתוב שם "אובחן סיפטומים של דיכאון,נטיות אובדינות"

או מה שבצבא נשאר בצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 אפריל 2012 18:12

fu23232 כתב:את זה אני יודע פשוט ידידה שלי אמרה
מקומת עבודה רצינים ולא מקדונלס, מבקשים שתחתום ויתור זכוית ותראה תתיק הזה למעסיק ואם הם יראה שיצאתי על נפשי כנראה שלא ירצה להשכיר אותי בגלל שיחשוב שאני חולה נפש

השאלה אם פורפיל 21.. עובר לאזרחות...
כי מישהו אמר שהכול נגרס ומישהו אחר אמר שלא...

האם נגיד אחרי שאני יצא וילך לקופת חולים אבקש תיק רופאי שלי, יהיה כתוב שם "אובחן סיפטומים של דיכאון,נטיות אובדינות"

או מה שבצבא נשאר בצבא?

פשוט ידידה שלי אמרה... אני מחרבן בקשת על הידידה המטומטמת שלך :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה כזה מטומטם שעדיף שתישאר בצבא ותפסיק לזיין בשכל :lol:
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 11 אפריל 2012 22:14

התיק הרפואי הצבאי והתיק הרפואי האזרחי הם תיקים נפרדים זה מזה, והמידע אינו מועבר ביניהם. הצבא אינו מעביר את המידע הרפואי שנמצא אצלו לקופת החולים האזרחית (ולמה שיעביר?), הוא שומר אותו אצלו (ואולי נפטר ממנו אחרי זמן כלשהו, אני לא יודע). אכן יש עבודות שכדי להתקבל אליהן חותמים על טופס ויתור סודיות רפואית, אבל הוא מאפשר לראות רק את התיק הרפואי האזרחי, לא על התיק הצבאי. מניסיון: שוחררתי על פרופיל 21 נפשי, ושום מידע בנושא לא הגיע לקופת החולים שלי.

מידע רפואי נמסר מהצבא לרשויות המדינה בשני מקרים: לרשות הרישוי (שמזמנת חלק מהאנשים המשוחררים למבחן פסיכולוגי כדי לבדוק כשירות לנהיגה - קל לעבור את המבחן הזה), וליחידה לרישוי כלי ירייה.
fu23232
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fu23232 » 12 אפריל 2012 00:54

תודה רבה לך בהחלט הסרת דאגה, כי לא הייתי בטוח בזה, תודה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים