איך לצאת על פרופיל רפואי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

clanx
יצירת קשר:

איך לצאת על פרופיל רפואי

הודעהעל ידי clanx » 30 מרץ 2012 21:10

שלום אני כבר 8 חודשים בצבא ואני רוצה לצאת אני לא יכול להיות שם יותר ! .. ההיתי רוצה לצאת על נפשי אבל ההורים שלי מורעלים על הצבא כמו ילדים בגיל 14 לא משנה כמה ואיך קראתי מדריכים אני לא מצליך לשכנע אותם אם אמרו שאם אני ילך לקבן אם יגידו שאני עושה הצגות ולא יתמכו בי כלכלית ויסלקו אותי מהבית אבל אני על באמת לא יכול להיות יותר בצבא אם לא מבינים אותי !! יש לי רק דרך אחת לצאת על רפואי יש לי פרופיל 97 אבל אני מוכן לפגוע באצמי בלי שהורים ידעו בישביל להוריד פרופיל בישביל לצאת מהצבא או לקבל 24 עד כמה חודשים לפני השחרור יש איזה דרך לפגוע באצמי באיזה דרך בלי שזה יפגע בי גם בעתיד ??!

אני נואש או זה או לאתאבד אני מעדיף לנסות את הדרך הזו
alex gerenshtein

שמע חבוב שלי אין הבדל בין אם תצא על רפואי או נפשי

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 30 מרץ 2012 21:40

כי מי שיוצא היום מהצבא על פרופיל 21 יהיה רשום לו בתעדות שחרור מטעמי בריאות בסיבת השחרור אז צא על נפשי זה הכי קל והכי מהר מכל האופציות האחרות ואל תחשוב אפילו על פגיעה עצמית כי זה לא שווה לך להרוס לעצמך את החיים מה קרה בגלל שאתה משרת בצבא ככה שתשאיר את זה בצד ואל תחשוב על זה אפילו לא לרגע אני מציע לך לקב"ן כבר יום ראשון הקרוב אפילו יש אחד שכזה במרכז הארץ ליד הבקו"ם בתל השומר

תדריך הגעה לשם אתה מגיע לאיזור הזה שבו מגיעים האוטובוסים לבקו"ם ביום הגיוס בשער הצפוני ליד בית חולים שיבא תל השומר ואז אתה לא נכנס לתוך הבקו"ם עצמו אלה אתה פונה שמאלה איפה שהש"ג הראשי והצפוני והולך מזרחה ישר ובסופו של דבר אחרי כמה מטרים תראה בניין כזה ואיך שאתה נכנס לשם אתה פונה לדלפק ואומר שאתה צריך לראות קב"ן דחוף כי אתה בסכנה של התאבדות כל רגע או כל שנייה ואם יעשו לך שם בעיות כמו שנוטים לעשות להרבה חיילים כשבאים לשם לראות קב"ן אז אל תעזוב את המקום אפילו אם צריך יום שלם לשבת שם בתור ולחכות זה יהיה שווה לך תאמין לי אם תעזוב ההפסד הוא יהיה שלך ככה שתעמוד על שלך ואל תוותר בשום פנים ואופן והצעתי תגיע לשם לפני השעה 8 בבוקר כי אחרת יהיה עומס תור ארוך ככה שתגיע אפילו ב 7 וחצי ככה בבוקר כמובן וזהו וכשתגיע לקב"ן תעיף ישר את המבט שלך לריצפה ואחרי כל שאלה שהוא שואל אותך תענה לו לא יודע אתה אמור לדעת וכה' וכה' וסגנון הדיבור שיהיה אצלך בעוצמה נמוכה וחלשה שהוא יבין שאתה חולה נפש אני עשיתי למשל ככה והצלחתי לצאת על 21 נפשי ותבכה לו שם תחשוב על משהו עצוב ותוזיל דמעות אשכרה תבכה זה די יעזור ככה שמי שחושב שאני חי בסרט כשרשמתי את זה אז שלא יגיב בכלל כי אני יודע מה אני אומר ובזמן הבכי תגיד די נמאס לי לא רוצה יותר לשרת וכה' וכהק ותראה שבסופו של דבר הקב"ן יבין אם מי יש לו עסק ואז הוא ארצה לזמן את ההורים שלך או ארצה לדבר איתם בטלפון ואם אכן יתמכו בך אז אתה בדרך הטובה והנכונה ואם הקב"ן מפנה אותך לפסיכיאטר עם המלצה על הורדת הפרופיל ל 21 נפשי בסוף הפגישה אז אצל הפסיכיאטר תתנהג בידיוק בהתאם כמו אצל הקב"ן ואם הפסיכיאטר התרשם ממך שאתה באמת סובל מאוד אז יפנה אותך לוועדה רפואית ואתה ואחרי זה אתה בחוץ עם פטור ביד

בהצלחה
clanx
יצירת קשר:

Re: שמע חבוב שלי אין הבדל בין אם תצא על רפואי או נפשי

הודעהעל ידי clanx » 30 מרץ 2012 22:31

alex gerenshtein כתב:כי מי שיוצא היום מהצבא על פרופיל 21 יהיה רשום לו בתעדות שחרור מטעמי בריאות בסיבת השחרור אז צא על נפשי זה הכי קל והכי מהר מכל האופציות האחרות ואל תחשוב אפילו על פגיעה עצמית כי זה לא שווה לך להרוס לעצמך את החיים מה קרה בגלל שאתה משרת בצבא ככה שתשאיר את זה בצד ואל תחשוב על זה אפילו לא לרגע אני מציע לך לקב"ן כבר יום ראשון הקרוב אפילו יש אחד שכזה במרכז הארץ ליד הבקו"ם בתל השומר

תדריך הגעה לשם אתה מגיע לאיזור הזה שבו מגיעים האוטובוסים לבקו"ם ביום הגיוס בשער הצפוני ליד בית חולים שיבא תל השומר ואז אתה לא נכנס לתוך הבקו"ם עצמו אלה אתה פונה שמאלה איפה שהש"ג הראשי והצפוני והולך מזרחה ישר ובסופו של דבר אחרי כמה מטרים תראה בניין כזה ואיך שאתה נכנס לשם אתה פונה לדלפק ואומר שאתה צריך לראות קב"ן דחוף כי אתה בסכנה של התאבדות כל רגע או כל שנייה ואם יעשו לך שם בעיות כמו שנוטים לעשות להרבה חיילים כשבאים לשם לראות קב"ן אז אל תעזוב את המקום אפילו אם צריך יום שלם לשבת שם בתור ולחכות זה יהיה שווה לך תאמין לי אם תעזוב ההפסד הוא יהיה שלך ככה שתעמוד על שלך ואל תוותר בשום פנים ואופן והצעתי תגיע לשם לפני השעה 8 בבוקר כי אחרת יהיה עומס תור ארוך ככה שתגיע אפילו ב 7 וחצי ככה בבוקר כמובן וזהו וכשתגיע לקב"ן תעיף ישר את המבט שלך לריצפה ואחרי כל שאלה שהוא שואל אותך תענה לו לא יודע אתה אמור לדעת וכה' וכה' וסגנון הדיבור שיהיה אצלך בעוצמה נמוכה וחלשה שהוא יבין שאתה חולה נפש אני עשיתי למשל ככה והצלחתי לצאת על 21 נפשי ותבכה לו שם תחשוב על משהו עצוב ותוזיל דמעות אשכרה תבכה זה די יעזור ככה שמי שחושב שאני חי בסרט כשרשמתי את זה אז שלא יגיב בכלל כי אני יודע מה אני אומר ובזמן הבכי תגיד די נמאס לי לא רוצה יותר לשרת וכה' וכהק ותראה שבסופו של דבר הקב"ן יבין אם מי יש לו עסק ואז הוא ארצה לזמן את ההורים שלך או ארצה לדבר איתם בטלפון ואם אכן יתמכו בך אז אתה בדרך הטובה והנכונה ואם הקב"ן מפנה אותך לפסיכיאטר עם המלצה על הורדת הפרופיל ל 21 נפשי בסוף הפגישה אז אצל הפסיכיאטר תתנהג בידיוק בהתאם כמו אצל הקב"ן ואם הפסיכיאטר התרשם ממך שאתה באמת סובל מאוד אז יפנה אותך לוועדה רפואית ואתה ואחרי זה אתה בחוץ עם פטור ביד

בהצלחה

ההורים שלי יגידו שאני משקר אפילו שאני לא הם מורעלים כמו ילדים :cry: אני לא יכול בגלל זה לצאת על נפשי ההיתי רוצה
אורח

Re: שמע חבוב שלי אין הבדל בין אם תצא על רפואי או נפשי

הודעהעל ידי אורח » 31 מרץ 2012 00:35

clanx כתב:
alex gerenshtein כתב:כי מי שיוצא היום מהצבא על פרופיל 21 יהיה רשום לו בתעדות שחרור מטעמי בריאות בסיבת השחרור אז צא על נפשי זה הכי קל והכי מהר מכל האופציות האחרות ואל תחשוב אפילו על פגיעה עצמית כי זה לא שווה לך להרוס לעצמך את החיים מה קרה בגלל שאתה משרת בצבא ככה שתשאיר את זה בצד ואל תחשוב על זה אפילו לא לרגע אני מציע לך לקב"ן כבר יום ראשון הקרוב אפילו יש אחד שכזה במרכז הארץ ליד הבקו"ם בתל השומר

בהצלחה

ההורים שלי יגידו שאני משקר אפילו שאני לא הם מורעלים כמו ילדים :cry: אני לא יכול בגלל זה לצאת על נפשי ההיתי רוצה

לאף אחד לא איכפת מה ההורים שלך יגידו.
פרופילניק

Re: איך לצאת על פרופיל רפואי

הודעהעל ידי פרופילניק » 31 מרץ 2012 15:56

למה שההורים אומרים יש אמנם השפעה כלשהי, אבל לא מכרעת. ההחלטה היא של הצבא ואין להורים זכות וטו. אתה יכול בהחלט להגיד את האמת, שההורים לא מבינים באיזה מצב אתה והם רק רוצים שתשרת בצבא ומוכנים אפילו לשקר לקב"ן בשביל זה (ולהגיד לו שאתה משקר). באמת, אל תחשוב לפגוע בעצמך, זה גם לא שווה את זה וגם לא נחוץ; רק תדאג שהקב"ן והפסיכיאטר יבינו שאתה במצב כזה.
clanx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי clanx » 01 אפריל 2012 05:59

שבירת רגל יכולה להוציא אותי ?
alex gerenshtein

חחח יש לך שאלות מצחיקות שתהיה לי בריא

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 01 אפריל 2012 10:55

שלא תעז לעשות את זה זה לא יהיה שווה לך ערך בגלל הצבא לא שווה לפגוע בעצמך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אפריל 2012 12:16

clanx כתב:שבירת רגל יכולה להוציא אותי ?

לא, אבל שבירת ראש אולי.
יעקב אבוחצרה

הודעהעל ידי יעקב אבוחצרה » 15 ינואר 2017 14:42

איך אני יוצא מהצבא על רפואי דחוףף ?!!!
Acura
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Acura » 20 ינואר 2017 15:19

גבר מורעלים או לא מורעלים זה דווקא הדבר הכי מטומטם ששמעתי ואני מצטער להגיד לך את זה ההורים שלך צריכים לתמוך בך בכל דרך שתבחר , מצד שני אל תפגע בעצמך זה סתם שטויות רפואי ונפשי זה אותו דבר היום רק יש השלכות של משרדים ממשלתיים וכ"ו . אם ההורים לא תומכים בך זה גם בסדר אתה יכול להגיד לקבן שאף אחד לא מבין אותך ומביאים אותך לקצה ושאתה לא מסוגל להישאר בצבא אפילו דקה ושאתה לא יודע מה תעשה אם תשאר ( פה היא תשאל אותך על איך אתה מתכנן להתאבד וכו )
פשוט להתחמק לא יודע פשוט וקל אני כבר ראיתי פעמיים קבן פעם ראשונה היא רצתה לאשפז אותי אבל כמו חמור לא הלכתי , פעם שנייה חתכתי לעצמי תיד ושלחו אותי לצינוק בכלא על זה שהיתפרעתי להם ועכשיו אני מחכה לקבן שתשלח אותי לפסיכאטר ו( אישפוז ? אתה תראה רק פסיכאטר) לצבא עולה הרבה כסף לאשפז בכפייה אז במילים אחרות הוא יגיד לך צא מהצבא ..
מקווה שעזרתי לך ואל תיהיה דפוק .. ( שלא נדע עוד צהל )
תמונה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים