אי גיוס לצבא באמת פוגע בעתיד ושלא יעבדו עליך מלש"ב/חייל יקר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ronniehazan
יצירת קשר:

אי גיוס לצבא באמת פוגע בעתיד ושלא יעבדו עליך מלש"ב/חייל יקר

הודעהעל ידי ronniehazan » 14 מרץ 2012 21:03

לאלו שרוצים לצאת מהצבא, תחשבו טוב טוב לפני, מי שמספר לכם שלא לעשות צבא ובמיוחד לקבל פטור 21 לא פוגע הוא שקרן והוא נוכל והוא מגעיל אותי,כי הוא עובד עליכם ולא עליי, לשמאלנים שביננו השקרנים הפריזנטים והמגעילים שממליצים לא לעשות צבא וחושבים שהם מובילים 3 שנים על המסכנים שעושי, שכל מה שמעניין אותם זה להיות מוכר במכולת או לעבוד בחנות נעליים או בהוט או יס בכבלים או מקסימום בהייטק והמצב מאוד גרוע מבחינת קבלה לעבודה בדגש הייטק, רק בחרא של ההייטק(לא אלביט,לא דל,לא תעשייה אווירית,לא שב"כ והרשימה ארוכה)

אני עצמי מודה שמלחמות זה עסק מיותר וכל המלחמות קורות בדרך כלל בגלל האמונה(דת)

בנוסף לא תתקבלו למשטרה/שבס/מכבי אש
למי שרוצה לגחגח על התנאים של המשטרה מבחינת משכורת וכל זה יכול להתווכח איתי
אני מודה ויודע שבעבר התנאים היו גרועים מבחינת משכורת
שתדעו כמה עובדות:
שוטר מתחיל שהתחיל היום לעבוד במשטרה לאחר שעבר את כל הבירוקרטיות/תהליכים ומבחני מיון מקבל משכורת של 6900 ש"ח חודש
(לאחר שנתיים היא עולה הרבה יותר)

לדוגמא חבר שלי שהוא פקד במשטרה מקבל סכום של 12,000 ש"ח

לגבי סוהר המשכורת משתנה ועומדת על ממוצע של 5600 ש"ח
לא לשכוח את הארבעה ימים מקסימום שאתם נמצאים בעבודה ואתם בוחרים באיזה יום לעבוד ואיזה לא(24 בבית סוהר ו48 בבית)
......ברוך ה' אני סיימתי 3 שנים צבא למדתי ברוך ה' אין סוף תארים לימודי תעודה וכו'..
אני חשמלאי רכב מוסמך סוג 3(ג)
תואר שני בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בספרות-אוניברסיטת חיפה

לגבי עבודה בתור עובד סוציאלי בשיורתי עירייה /רווחה

מי שלמד עבודה סוציאלית ויש לו היתר(רישיון) לעסוק במקצוע לא יכול לעבוד בעירייה/המחלקה לשירותים חבריים(רווחה) או כל גוף ממשלתי אחר בתור עובד סוציאלי
ומה שנשאר לעשות זה רק לעבוד בתור מטפל פרטי בקליניקה עצמאית....

ראו הוזהרתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
למי שחושב שאני שקרן לי יש אלוהים ולא כמוכם חתיכת________ אני נשבע באבות אברהם יצחק ויעקב ובתנ"ך שכל מה שרשמתי אמת אמיתה לאמיתות התורה...
אורח

Re: אי גיוס לצבא באמת פוגע בעתיד ושלא יעבדו עליך מלש"ב/חייל יקר

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2012 21:45

חחחחחח בגלל השורה האחרונה שכתבת אני מקווה שאתה סתם בא להתבדח

אבל בכל מקרה...
מי רוצה להיות שוטר?????? אתה חושב שזה מעניין אותי?
אוי אלוהים ישמור אני לא יכול להיות שוטר, כל החלומות שלי מתאדים לי מול העיניים!!!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2012 21:46

עובד סוציאלי גם כן חחחחח
רק לפני איזה שנה הם מחו על זה שהם מקבלים שכר רעב
ממש שכנעת אותי לעשות צבא
טמבל
ronniehazan
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ronniehazan » 14 מרץ 2012 22:02

אומלל בן אומלל חנון מפגר

משכורת של עו"ס היא לכל הפחות 7300 ש"ח
תשאל את מי שאתה רוצה

אגב גם רופאים מתלוננים והתלוננו על אותו מצב

האם זה מראה משהוא?
ממש לא כולם מורעבים לכסף וזה המצב

אתה רוצה לעבוד בהייטק גבר?

אין בעיה

בתעשייה האוירית לא תתקבל, אלביט, שב"כ(תפקידי הייטק/מודיעים/אבטחת מידע), דל ,תעשייה אוירית והרשימה מתמשכת אין סוף........

תוכל לעבוד בהייטק אולי בחברה פרטית או בתור יועץ אבטחת מידע(עצמאי) חוץ מזה אתה אומלל

תוכל לעבוד בכבלים בלי בעיה וכן בחברות פלאפון(ולא כולם)
מוטורולה לא יקבלו אותך בחיים למשל וגם כן נטוויז'ן(אינטרנט) מנסיון של חברים ומשפחה שעברו תסיוט.

כמה דברים נסגרים עבור 3 שנים אומללות
סה"כ אולי תלמד תואר בזמן הזה ותביא ביד ואולי קצת תעבוד, החשיבה שלכם מוטעת ואתם מטעים אנשים..
אתם גורמים לאנשים לחשוב בצורה שגויה שכאילו בן אדם חי 6 שנים והצבא לוקח לו חצי מהחיים, יש המון תפקידים/בסיסים שמשרתים עד שעה קצרה מאוד ובנוסף אפשרי דרך קבן לקבל יומיות מקוצרות והיו איתי (בעבר שהייתי בצבא המון כאלו שהיו מסיימים ב12:30 =סה"כ 3 שעות בבסיס והולכים לבית יומיות ומבלי לסגור )

שלא תטעו ותענו לשמאלנים הזונות שנמצאים כאן
אי עשיית צבא מכל סיבה שהיא פוגעת ובמיוחד יציאה על נפשי(טעמים בריאותיים אלאק) פוגע לכם בחצי מהעבודות שבהם תרצו לעבוד
מאיפה תשיגו תעודת שחרור?תזייפו
ישלי חדשות בשבילכם, אדם שיתפס מזייף/זייף ת"ש ידון לעד 13 שנים בכלא
בנוסף בקרוב מאוד לא יוכלו יותר לזייף לא תעודות שחרור וכן לא תעודות זהות ורישיון נהיגה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2012 22:22

ronniehazan כתב:לאלו שרוצים לצאת מהצבא, תחשבו טוב טוב לפני, מי שמספר לכם שלא לעשות צבא ובמיוחד לקבל פטור 21 לא פוגע הוא שקרן והוא נוכל והוא מגעיל אותי,כי הוא עובד עליכם ולא עליי, לשמאלנים שביננו השקרנים הפריזנטים והמגעילים שממליצים לא לעשות צבא וחושבים שהם מובילים 3 שנים על המסכנים שעושי, שכל מה שמעניין אותם זה להיות מוכר במכולת או לעבוד בחנות נעליים או בהוט או יס בכבלים או מקסימום בהייטק והמצב מאוד גרוע מבחינת קבלה לעבודה בדגש הייטק, רק בחרא של ההייטק(לא אלביט,לא דל,לא תעשייה אווירית,לא שב"כ והרשימה ארוכה)

חחחחח רק בחרא של ההיטק? אז מתוך עשרות אלפי משרות הייטק, כל מה שהוא לא החברות שרשמת זה חרא? איזה מטומטם :lol:

אני עצמי מודה שמלחמות זה עסק מיותר וכל המלחמות קורות בדרך כלל בגלל האמונה(דת)
אתה מתכוון בגלל אידיוטים כמוך, שהולכים כמו כבשים אחרי "מנהיגים" שמצנלים אותכם כמו האפסים שאתם.

בנוסף לא תתקבלו למשטרה/שבס/מכבי אש
למי שרוצה לגחגח על התנאים של המשטרה מבחינת משכורת וכל זה יכול להתווכח איתי
אני מודה ויודע שבעבר התנאים היו גרועים מבחינת משכורת
שתדעו כמה עובדות:
שוטר מתחיל שהתחיל היום לעבוד במשטרה לאחר שעבר את כל הבירוקרטיות/תהליכים ומבחני מיון מקבל משכורת של 6900 ש"ח חודש
(לאחר שנתיים היא עולה הרבה יותר)
זה השכר עם תואר ראשון, בלי תואר השכר הוא 4900 בחודש. גם עבודה במשטרה היא לא קבועה והחוזה "מחודש" כל כמה שנים, ככה שאם לא תלקק את החור השחור למפקדים יעיפו אותך משם. תהנה כל החיים ללקק חור תחת שעיר ושמן בשביל שכר רעב.

לדוגמא חבר שלי שהוא פקד במשטרה מקבל סכום של 12,000 ש"ח
כן שמענו עליך.... "חבר שלי" "אח שלי" "דוד שלי"... גם אח שלי אלוף בצבא ומקבל 55 אלף בחודש.

לגבי סוהר המשכורת משתנה ועומדת על ממוצע של 5600 ש"ח
לא לשכוח את הארבעה ימים מקסימום שאתם נמצאים בעבודה ואתם בוחרים באיזה יום לעבוד ואיזה לא(24 בבית סוהר ו48 בבית)
כן לא לשכוח שאתה עובד עם רוצחים וחולי נפש שיכולים לדקור אותך בכל יום... אבל העיקר שאתה עובד "4 ימים מקסימום בשבוע".

......ברוך ה' אני סיימתי 3 שנים צבא למדתי ברוך ה' אין סוף תארים לימודי תעודה וכו'..
אני חשמלאי רכב מוסמך סוג 3(ג)
תואר שני בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בספרות-אוניברסיטת חיפה
נחמד, עשית תארים כדי לנגב איתם את התחת אני מבין... ואיך הניגוב? הנייר של התואר היה רך ונעים לעכוז?
ובסוף מה? אתה שוחה בגריז מתחת למכסה מנוע של אוטו? איזה כיף...

לגבי עבודה בתור עובד סוציאלי בשיורתי עירייה /רווחה

מי שלמד עבודה סוציאלית ויש לו היתר(רישיון) לעסוק במקצוע לא יכול לעבוד בעירייה/המחלקה לשירותים חבריים(רווחה) או כל גוף ממשלתי אחר בתור עובד סוציאלי
ומה שנשאר לעשות זה רק לעבוד בתור מטפל פרטי בקליניקה עצמאית....
ומה עם כל הדתיות והעובדים הסוציאלים הערבים? הם עובדים ללא היתר? אתה כנראה לא שקרן אלא סתם טיפש... אני לא מאשים אותך. יאללה כולם ללמוד עבודה סוציאלית!!! פסיכומטרי 350 והתקבלת.

ראו הוזהרתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
למי שחושב שאני שקרן לי יש אלוהים ולא כמוכם חתיכת________ אני נשבע באבות אברהם יצחק ויעקב ובתנ"ך שכל מה שרשמתי אמת אמיתה לאמיתות התורה...
באמת מה שרשמת אמיתי... אמיתי כמו התורה המטופשת שלך :lol: :lol: :lol: לפחות בזה צדקת :lol:

אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2012 22:28

[quote="ronniehazan"]אומלל בן אומלל חנון מפגר

תשאל את מי שאתה רוצה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

האם זה מראה משהוא?

:lol: :lol: :lol: :lol:

אין בעיה

בתעשייה האוירית לא תתקבל, אלביט, שב"כ(תפקידי הייטק/מודיעים/אבטחת מידע), דל ,תעשייה אוירית והרשימה מתמשכת אין סוף........
אז למה הפסקת אם הרשימה מתמשכת אין סוף? תמשיך תראה איזה חכם אתה :lol: :lol: :lol:

תוכל לעבוד בהייטק אולי בחברה פרטית או בתור יועץ אבטחת מידע(עצמאי) חוץ מזה אתה אומלל
:lol: :lol: :lol:
מוטורולה לא יקבלו אותך בחיים למשל וגם כן נטוויז'ן(אינטרנט) מנסיון של חברים ומשפחה שעברו תסיוט.
לאאאאאאא רק לא נטוויזן חחחחחחחחחחח חלום חיי :lol: :lol: :lol:

סה"כ אולי תלמד תואר בזמן הזה ותביא ביד ואולי קצת תעבוד, החשיבה שלכם מוטעת ואתם מטעים אנשים..
אתם גורמים לאנשים לחשוב בצורה שגויה שכאילו בן אדם חי 6 שנים והצבא לוקח לו חצי מהחיים, יש המון תפקידים/בסיסים שמשרתים עד שעה קצרה מאוד ובנוסף אפשרי דרך קבן לקבל יומיות מקוצרות והיו איתי (בעבר שהייתי בצבא המון כאלו שהיו מסיימים ב12:30 =סה"כ 3 שעות בבסיס והולכים לבית יומיות ומבלי לסגור )
:lol: :lol: :lol: :lol: כואב לך שביזבזת 3 שנים על כלום? במקום לשחות בגריז ולחלום על עבודה של מישהו שהוא לא חסר שכל? :lol:

אי עשיית צבא מכל סיבה שהיא פוגעת ובמיוחד יציאה על נפשי(טעמים בריאותיים אלאק) פוגע לכם בחצי מהעבודות שבהם תרצו לעבוד
אל תשכח את הכרטיס "שירות בכבוד" שרק בשבילו שווה לשרת כלוחם 3 שנים, כדי לקבל הנחה באוטובוס וגם 10% הנחה בבית הקולנוע :lol: :lol: :lol: :lol:
מזייף מה? תש? העונש המקסימלי על עבירות זיוף הוא 5 שנים...... :lol: :lol: :lol: אבל אולי העונש על זיוף תש הוא יותר גדול וזה סעיף מיוחד לחוק? :lol: :lol: :lol: תגיד אתה בטוח שאתה מכונאי ולא עורך דין? עם כל הידע המשפטי שלך אתה צריך לעבוד בבית המשפט ולא מתחת למכוניות :lol: :lol: :lol:
בנוסף בקרוב מאוד לא יוכלו יותר לזייף לא תעודות שחרור וכן לא תעודות זהות ורישיון נהיגה
איף מזייפים רשיון נהיגה אם המשטרה בודקת לפי תעודת זהות? :lol: :lol: :lol: תשאל את הסבא השוטר שלך כי זה קצת לא ברור :lol: :lol: :lol:
[
/quote]
יוסי11

הודעהעל ידי יוסי11 » 14 מרץ 2012 22:44

וואלה אני הכי ימני שיש ולא מתאים לי היה לעשות צבא.... סע סע.. יא סמוי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מרץ 2012 01:00

לרגע חשבתי שבאמת יש פה משהו מעניין, עד שקראתי "בעזרת השם" ועוד חרא תנ"כי כזה ואחר,
אז הבאתי לעצמי פופקורן כדי שיהיה לי טעים לראות אותך עושה מטומטם לגמרי מעצמך.

ספר לי עוד על כמה רע זה שבגלל שלא עשיתי צבא לא יקבלו אותי למניין בבית כנסת, קדימה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מרץ 2012 01:04

ronniehazan כתב:אומלל בן אומלל חנון מפגר

תשאל את מי שאתה רוצה

האם זה מראה משהוא?

אין בעיה

שקרן מתוסכל ועלוב שכמוך, עצוב לי שהמרמור שלך גורם לך לבוא לכאן ולנסות לשקר לנו בפנים.
הפטור אשר ניתן מהצבא, הוא פטור רפואי.
גם אם זה ניתן על נפשי, על הפטור כתוב שהוא פטור רפואי.
אני בא ומראה למראיין במקום העבודה את הפטור שלי, אומר לו שיש לי חור בריאה והצבא החליט לא לגייס אותי, אבל אני בדרך כלל מתעמל ועבדתי בעבר והבעיה הזאת לא מפריעה לי בחיי היום יום, וזהו. מה הוא יבוא ויעשה לי רנטגן לראות שאני לא משקר לו, יא חתיכת דגנרט? אגב, אני מדבר מנסיון.
אז מה? בגלל שבאיזה 5 חברות הייטק ששייכות למדינה ולצבא לא יקבלו אותי להייטק אני אעשה צבא? חחחחחחחח יש כל כך הרבה חברות פרטיות שלא שייכות למדינה ולא מעניין להם את התחת אם עשית צבא ולמה לא עשית צבא. אגב יש לי בן דוד שקיבל פטור רפואי מהצבא על זה שהיה לו גידול והסירו לו אותו, והוא עבד בנטוויז'ן שנה, ככה שכבר מזה ברור לי שסתם באת לכאן לחרטט לנו. וכן, הפטור שלו, הוא כמו הפטור שלי, פטור ר-פ-ו-א-י, תבין את זה, קוף.

לפני שאתה בא ומזיין לנו את השכל עקב התסכול שלך, וקורא לי חנון אומלל, כדאי שתבדוק טוב טוב מאיפה אתה מפליץ את המידע שאתה פורס לנו כאן.
אבל תכלס,
אם אתה כל כך ממורמר,
תתאבד. אתה לא אבדה גדולה לאנושות.

נ.ב,
התואר שלך בספרות,
והתואר שלך בעבודה סוציאלית,
שווים לתחת.
אני מצד שני בדרך להוציא פטור בפסיכולוגיה, ואני כולה בן 19.
5468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 5468 » 15 מרץ 2012 01:10

אורח כתב:
ronniehazan כתב:אומלל בן אומלל חנון מפגר

תשאל את מי שאתה רוצה

האם זה מראה משהוא?

אין בעיה

שקרן מתוסכל ועלוב שכמוך, עצוב לי שהמרמור שלך גורם לך לבוא לכאן ולנסות לשקר לנו בפנים.
הפטור אשר ניתן מהצבא, הוא פטור רפואי.
גם אם זה ניתן על נפשי, על הפטור כתוב שהוא פטור רפואי.
אני בא ומראה למראיין במקום העבודה את הפטור שלי, אומר לו שיש לי חור בריאה והצבא החליט לא לגייס אותי, אבל אני בדרך כלל מתעמל ועבדתי בעבר והבעיה הזאת לא מפריעה לי בחיי היום יום, וזהו. מה הוא יבוא ויעשה לי רנטגן לראות שאני לא משקר לו, יא חתיכת דגנרט? אגב, אני מדבר מנסיון.
אז מה? בגלל שבאיזה 5 חברות הייטק ששייכות למדינה ולצבא לא יקבלו אותי להייטק אני אעשה צבא? חחחחחחחח יש כל כך הרבה חברות פרטיות שלא שייכות למדינה ולא מעניין להם את התחת אם עשית צבא ולמה לא עשית צבא. אגב יש לי בן דוד שקיבל פטור רפואי מהצבא על זה שהיה לו גידול והסירו לו אותו, והוא עבד בנטוויז'ן שנה, ככה שכבר מזה ברור לי שסתם באת לכאן לחרטט לנו. וכן, הפטור שלו, הוא כמו הפטור שלי, פטור ר-פ-ו-א-י, תבין את זה, קוף.

לפני שאתה בא ומזיין לנו את השכל עקב התסכול שלך, וקורא לי חנון אומלל, כדאי שתבדוק טוב טוב מאיפה אתה מפליץ את המידע שאתה פורס לנו כאן.
אבל תכלס,
אם אתה כל כך ממורמר,
תתאבד. אתה לא אבדה גדולה לאנושות.

נ.ב,
התואר שלך בספרות,
והתואר שלך בעבודה סוציאלית,
שווים לתחת.
אני מצד שני בדרך להוציא פטור בפסיכולוגיה, ואני כולה בן 19.

מלך.
בלי שום ספק.
מלך.
אגב יש לי 2 דודות ובן דוד שלא עשו צבא, אחת וטרינרית, אחת רופאת שיניים, ואחד רואה חשבון ובנוסף יש לו תואר באלקטרוניקה אם אני זוכר נכון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מרץ 2012 11:53

הגלגל הוא עגול ואם אתם חושבים שדפקתם את המערכת אז חכו ותראו..אני מאחל לכל מי שמעודד השתמטות לקבל דקירה מאיזה ערבי ממורמר
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 מרץ 2012 12:00

אורח כתב:הגלגל הוא עגול ואם אתם חושבים שדפקתם את המערכת אז חכו ותראו..אני מאחל לכל מי שמעודד השתמטות לקבל דקירה מאיזה ערבי ממורמר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4203303,00.html
מישהו שם למעלה שומע אותך מסתבר, אבל לא כל כך טוב.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 מרץ 2012 13:04

Spor כתב:
אורח כתב:הגלגל הוא עגול ואם אתם חושבים שדפקתם את המערכת אז חכו ותראו..אני מאחל לכל מי שמעודד השתמטות לקבל דקירה מאיזה ערבי ממורמר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4203303,00.html
מישהו שם למעלה שומע אותך מסתבר, אבל לא כל כך טוב.

איזה תזמון חחחחחחחחח

הוכיח שהוא מפגר, והוא הבין את זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 מרץ 2012 15:02

בלי כל הבדיחות וגועל הנפש, אי גיוס לא פוגע בעתיד שלך. אני עובדת בחינוך ועבדתי בחברה למתנ"סים. מכירה עובדי עיריות, לא עשיתי גם שירות לאומי ואני מקבלת משכורת מגורמים לגיטימיים, יש לי רישיון, הלוואה מהבנק... הכל.
אז די לחפור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 מאי 2012 10:48

דיי נו, אף אחד לא בודק את זה.

יש הרבה משרות שלא יודעים מה עשית בצבא העיקר שאתה מבין בתחום.

עברתי מלא משרות בחיים שלי ולא בכולם בודקים מה עשית בצבא.

כל הקטע של הפרופיל זה שטויות וכל אחד יכול לעבוד בעבודה נורמלית.
aviv57
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviv57 » 01 מאי 2012 15:42

למה שאני לא אוכל לעבוד בחברות כמו מיקרוסופט\דל ושאר החברות הגדולות אם לא עשיתי צבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 מאי 2012 15:44

aviv57 כתב:למה שאני לא אוכל לעבוד בחברות כמו מיקרוסופט\דל ושאר החברות הגדולות אם לא עשיתי צבא?

כי אתה מטומטם שאין לו בכלל הבנת נקרא בסיסית של טקסט, אז מי ייקח אותך לעבודה רצינית?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים