בעיהה.. היתי היום אצל פסיכאטר אזרחי והיא כתבה :

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sapir3a
יצירת קשר:

בעיהה.. היתי היום אצל פסיכאטר אזרחי והיא כתבה :

הודעהעל ידי sapir3a » 26 פברואר 2012 22:32

היא רצתה להביא לי מכתב מסודר בעוד 3 שבועות אבל בעוד 3 שבועות אני מתגייסת אז אמא שלי ביקשה שתביא משהו עכשיו
אז היא הביאה לנו דף שכתבה בקצרה את ההתרשמות שלה מתוך השיחה בינינו ואני צריכה לשלוח את זה מחר לצבא , כי הדחיית שירות שלי מסתיימת עוד 3 שבועות ואני רוצה לקבל את הפטור לפני שהדחית שירות מסתיימת..

היא רשמה " ממצאי הבדיקה : "
-social phobia
-dependent personality dis

אבל.. בנוסף כתבה במילים האלו :
" שוללת מח. אובדניות. מוסרת על מח. אבדניות שהיו לה לפני שנים בבית ספר . "

האם זה יהיה נכון לשלוח להם את המכתב הזה ? מוזר שהיא כתבה שהיא שוללת אבדניות כי היא היתה נראת ממש מבועתת מהמצב שהראתי לה..
פרופילניק

Re: בעיהה.. היתי היום אצל פסיכאטר אזרחי והיא כתבה :

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 פברואר 2012 23:10

האם אמרת שיש לך מחשבות אובדניות בהווה? כי עד כמה שאני יודע, "שוללת" מתייחס לכך שאת אמרת שאין לך מחשבות אובדניות, ולא לעמדה של הפסיכיאטרית (כמו "מוסרת" אחריו). גם אני אמרתי לקב"ן ולפסיכיאטר הצבאי שאין לי מחשבות אובדניות ושוחררתי (לא על דיכאון, כמובן).

אין בעיה לשלוח את זה, בכל מקרה חוות דעת רק נדרשת כדי לראות קב"ן. אבל אני לא יודע האם תספיקי לראות קב"ן לפני הגיוס.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 27 פברואר 2012 01:31

מה עוד 3 שבועות???? תתחילי לחפש פסיכיאטר אחר..... אצלי הפסיכיאטרית (הלכתי לפרטי) באותו יום שהתקשרתי גם הלכתי אליה גם נתנה לי מכתב באותו יום גם המלצה לשחרור וכל זה עלה לי 450 שח!
sapir3a
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sapir3a » 27 פברואר 2012 21:08

אם לא יביאו לי לראות קב"ן עד סוף הדחיית גיוס [ עוד 3 שבועות] האם הדבר הכי נכון לעשות זה להגיע ביום הגיוס שלי ואז בטח ישלחו אותי לטירונות בלי לראות קב"ן ושם אני אצטרך לשחק להם..
או שלא להגיע בכלל ביום הגיוס ולהתקשר אליהם ולהגיד גם שאני לא מתכוונת להגיע עד שלא יקבעו לי פגישה עם קב"ן
אורח

תראי אם לא תגיעי ליום הגיוס

הודעהעל ידי אורח » 27 פברואר 2012 21:27

אז מן הסתם ישלחו אליך משטרה עד הבית ואז יקחו אותך למעצר ואת תכנסי רק לצרות צרורות אז הצעתי לנסות להציק ל ללשכת הגיוס בעניין הפגישה עם הקב"ן ואם יסרבו לתת לך אז המדריך הזה הוא בשבילך

http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
ככה שההחלטה היא שלך מה אתה רוצה לעשות עם עצמך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 פברואר 2012 00:22

הבעיה היא שכבר עשיתי את השרשרת חיול .. אני צריכה ללכת למשרד שנקרא - ר"מ 8 , שם מחזירים לי את החוגר וכנראה משם אני עולה לאוטבוס לטירונות..
fu

הודעהעל ידי fu » 28 פברואר 2012 14:30

,תשלחי את חוות הדעת עם בקשה לקב"ן.
תתקשרי אליהם כל יום עד שיתנו לך תשובה מתי יש לך קב"ן.
שבי להם על הצוואר.
3 שבועות זה מספיק בשביל לקבל קב"ן.
אם לא אז ביום הגיוס המחודש שלך את יכולה לעשות בעיות ולדרוש לראות קב"ן לפני שאת עושה משהו אחר.
בסופו של דבר , גם אם כבר עברת שרשרת חיול בעבר תקבלי קב"ן.
ואם לא, אז דבר ראשון שאת עושה זה ללכת למדור ברה"ן ולא לזוז משם עד שלא נותנים לך לראות קב"ן
sapir3a
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sapir3a » 28 פברואר 2012 16:02

איפה נמצא מדור ברה"ן? ללכת לשם לבד מיוזמתי אם לא יתנו לי לראות קבן גם אם זה יחשב כסירוב פקודה?
אורח

תראי מי שרוצה לצאת מהצבא לא יהיה אכפת לו סירוב פקודה

הודעהעל ידי אורח » 28 פברואר 2012 16:06

או לא יודע מה אפילו שזה כן יהיה סירוב פקודה למה זה צריך להיות מעניין אותך הרי את רוצה לצאת מהצבא ?
תגיעי לשם תעשי את מה שאת צריכה וגמרנו

המדור ברה"ן נמצא בצד השמאלי אחרי הש"ג מכיון השער הצפוני איפה שהבית חולים ככה שתגיעי לש"ג הזה ותשאלי שם את אחד המאבטחים והם כבר ידריכו אותך ככה שלא אמור לעניין אותך אם יהיה מדובר בסירוב פקודה או לא אם רוצים ללכת על משהו שכבר בונים עליו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים