בקשת ת"ש 4+ עם פרופיל 64 נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Davidz
יצירת קשר:

בקשת ת"ש 4+ עם פרופיל 64 נפשי

הודעהעל ידי Davidz » 26 פברואר 2012 22:29

הי,
הורידו לי פרופיל ל-64 נפשי אחרי פגישה עם הפסיכיאטר
אני לא רוצה לצאת מהצבא, לא שמעניין אותי לתרום למרות כל הרעל שהיה לי לפני הגיוס, וכן גם קראתי הכל פה על פרופיל 21 אבל לא לעשות צבא יש השפעות חברתיות בעיקר וגם במקומות עבודה מאוד קשות.

אז מסתבר שהפסיכיאטר האידיוט אבד עלי ועל אמא שלי בעיניים, הוא אמר לי שאני ישרת קרוב לבית ביומיות ובסוף נתן לי פרופיל 64 ות"ש 2
היתי בסיפוח באחד הבה"ד ועכשיו חזרתי לבסיס שאני שייך אלייו ואני נעזר בקב"ן לצאת

השאלה שלי היא כזאת, הקב"ן אמר לי שהוא יגיש בקשה לת"ש 4 בעקבות הפרופיל 64 הנפשי שיש לי ובעקבות ההמלצה של הפסיכיאטר לקל"ב ויומיות (שחבל שהוא שכח לבטא את זה בת"ש 4 או גבוה יותר). הקב"ן אמר לי שהוא שולח את זה לקב"ן הראשי של פיקוד צפון ותוך כמה ימים עד שבועיים אמורה להיות תשובה.
לרוב, בקשות כאלה מאושרות? ממקרים ששמעתם עליהם או שקרו לכם? בנוסף מה קרוב לבית אומר? לפי מה שהבנתי זה פחות מ-100 ק"מ מה שלא כל כך עוזר עם התחבורה הציבורית המחורבנת..היתי מסופח לצריפין ובאוטו לוקח 20 דקות נסיעה לשם אבל באוטובוס לקח לי לפחות שעתיים..יש אפשרות להיות "חוצפן" ולבקש שיהיה קרוב ככל האפשר?
פרופילניק

Re: בקשת ת"ש 4+ עם פרופיל 64 נפשי

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 פברואר 2012 23:04

אני לא יודע מה התשובה לשאלתך, אבל גם מניסיון וגם מכל הסיפורים והמאמרים כאן בפורום - מה שכתבת על ההשלכות של יציאה מהצבא אינו נכון (ההשלכות ממש לא "מאוד קשות", הן קלות אם בכלל, ואני למשל לא נתקלתי בשום מגבלה או קושי או גינוי מצד מישהו בחיים האזרחיים). ההחלטה היא שלך, אבל לא כדאי לקבל אותה על סמך חששות שאינם מוצדקים.
Davidz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Davidz » 29 פברואר 2012 12:07

מצטער אבל אני לא מסכים איתך לגבי ההשלכות, בכל מקרה היתי מעדיף שלא לדבר על זה..

הקב"ן הודיע לי שאני כנראה יפלט למז"י בלי לבקש ת"ש 4, זאת אומרת שהשלישות איך שהו אישרו את זה
מה שאני רוצה לדעת זה אם אני מגיע למז"י עם פרופיל 64 נפשי ות"ש 2 אני יכול לקבל יומיות?
ולגבי השאלה הקודת שלי, אני ישמח אם מישהו יוכל לענות לי לגבי הסיכוי לקבל ת"ש 4 אם יש לי פרופיל 64..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 פברואר 2012 12:41

Davidz כתב:מצטער אבל אני לא מסכים איתך לגבי ההשלכות, בכל מקרה היתי מעדיף שלא לדבר על זה..

הקב"ן הודיע לי שאני כנראה יפלט למז"י בלי לבקש ת"ש 4, זאת אומרת שהשלישות איך שהו אישרו את זה
מה שאני רוצה לדעת זה אם אני מגיע למז"י עם פרופיל 64 נפשי ות"ש 2 אני יכול לקבל יומיות?
ולגבי השאלה הקודת שלי, אני ישמח אם מישהו יוכל לענות לי לגבי הסיכוי לקבל ת"ש 4 אם יש לי פרופיל 64..

למה היית מעדיף שלא לדבר על זה? כי אתה לא יודע על מה אתה מדבר? או כי אתה טיפש? לפי השאלות המטומטמות שלך אפשר גם לדעת את התשובה בלי שתענה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 29 פברואר 2012 17:48

אורח כתב:
Davidz כתב:מצטער אבל אני לא מסכים איתך לגבי ההשלכות, בכל מקרה היתי מעדיף שלא לדבר על זה..

למה היית מעדיף שלא לדבר על זה? כי אתה לא יודע על מה אתה מדבר? או כי אתה טיפש? לפי השאלות המטומטמות שלך אפשר גם לדעת את התשובה בלי שתענה.

אני חושב שאתה הקוף המאולף הראשון שלמד להשתמש במחשב. בראבו.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 פברואר 2012 18:20

Spor כתב:
אורח כתב:

אני חושב שאתה הקוף המאולף הראשון שלמד להשתמש במחשב. בראבו.

הרבה הודעות יש לך SPOR, אמא שלך טוחנת כדי לממן את התחת המסכן שלך שיושב בבית כל היום על המחשב וכותב הודעות בלי הפסקה כאילו אתה מומחה גדול :lol: :lol: חבל שאבא שלך חסך קונדום.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 29 פברואר 2012 18:33

הרבה הודעות יש לך SPOR, אמא שלך טוחנת כדי לממן את התחת המסכן שלך שיושב בבית כל היום על המחשב וכותב הודעות בלי הפסקה כאילו אתה מומחה גדול :lol: :lol: חבל שאבא שלך חסך קונדום.

כן, זה בהחלט היה יכול לעזור בזמנו.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
Davidz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Davidz » 01 מרץ 2012 17:19

אורח כתב:

תעוף מהאשכול הזה, אני מחפש עזרה ולא נראה כאילו אתה פה כדי לעזור..לפי התגובות שלך רואים מי פה הטיפש

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים