שאלה בנוגע ליציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

המאסטר הצבאי
יצירת קשר:

שאלה בנוגע ליציאה מהצבא

הודעהעל ידי המאסטר הצבאי » 25 פברואר 2012 14:40

אני כבר 4 חודשים בצבא לפני חודש הגעתי למחנה שמשון בתור מכונאי מרכבה ואני מאוד סובל שם עכשיו כבר הייתי אצל הקבן ולא ממש יצא מזה משהו הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי לצאת מהבסיס או מהתפקיד וקבע לי עוד פגישה ליום חמישי הזה אני חייב כבר להשתחרר מהצבא לא יכול לסבול יותר להתעורר כל יום ב-6 בבוקר בקור לבוא לבסיס ולקבל יחס משפיל מצד המפקדים לעבוד קשה כאילו אני איזה עבד נמאס לי כבר מה אתם ממליצים לי לעשות? ועוד משהו אם אני יוצא 21 נפשי האם אני אקבל מענק\פיקדון\עבודה מועדפת או כל הטבה אחרת מהצבא? איך זה הולך? האם זה קשור לכמה זמן שירתת? אולי עדיף שאני אשרת עוד איזה חודש או חודשיים ואז אצא כדי לקבל יותר הטבות איך זה בדיוק עובד?
פרופילניק

Re: שאלה בנוגע ליציאה מהצבא

הודעהעל ידי פרופילניק » 25 פברואר 2012 14:51

תקבל הטבות כמכפלה במספר חודשי השירות (אני לא יודע לגבי עבודה מועדפת, אבל כן פיקדון ומענק). מי שהשתחרר מטעמי בריאות (פרופיל 21) מקבל את ההטבות גם אם שירת רק חודש אחד (אחרים צריכים לשרת שנה לפחות). ובכלל, לא כדאי לדאוג לגבי זה - מדובר בסכומים נמוכים, בוודאי בשלב זה של השירות, בהשוואה למשכורת באזרחות.

הקב"ן יכול להפנות אותך לפסיכיאטר. הפסיכיאטר יכול לשנות את הפרופיל שלך.
המאסטר הצבאי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המאסטר הצבאי » 25 פברואר 2012 14:57

כן אני יודע שהקבן יכול להפנות אותי לפסיכיאטר אבל הוא חושב שאני בן אדם נורמלי ולא רוצה להפנות אותי מה אני צריך להגיד לו כדי שיפנה אותי? אולי לבוא ולצרוח עליו שאני חולה נפש ואם הוא לא יוציא אותי אני אתאבד בבסיס? לא יודע כבר מה לעשות...
ראיתי שיש איזה מסמך שנקרא טארגט 21 ולא מצאתי אותו איפה מוצאים\מורידים אותו?
ומה זאת אומרת אחרים צריכים לשרת שנה לפחות איזה אחרים?
אורח

כן כן אתה בדרך הנכונה

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2012 15:31

כל שתראה לקב"ן ולפסיכיאטר שאתה במצב נפשי ורע מאוד זה רק יגידל את הסיכויים שלך לצאת על פרופיל 21 נפשי אבל אני היתי מציע שתאיים שאם לא יוציאו אותך אז אתה לא תחזור יותר לבסיס ושבדך אתה תדרס בכוונה ושאם צריך לשבת בכלא אתה תשב כמה שצריך ועד שישחררו אותך אבל בשום פנים ואופן אל תוותר ואל תחזור יותר לבסיס ותראה מה יגיד לך הקב"ן אני כמעט בטוח אחרי שתגיד לו את כל זה הוא יקבע לך תור לפסיכיאטר ואות דבר גם לפסיכיאטר תספר אותו דבר למרות שאצלו הוא כבר יקרא על זה במחשב אחרי מה שהקב"ן רשם ואז הוא יחליט מה לעשות איתך הלאה וסביר להניח שגם יזמנו אותך יחד עם אחד ההורים שלך

ככה שתקח את עצמך טוב טוב בידיים ותתפלל לטוב בעזרת ה' בלי נדר
ולסיום תקח בחשבון שבזמן השיחה עם הקב"ן וספסיכיאטר בשום פנים ואופן אל תסתכל לשניהם בעיניי ם אלה רק על השולחן או על הריצפה וגם תנסה להרעיד את היידים והרגלים וכה' וכה' ואם הוא ישאל אותך למה אתה רועד תגיד לו שאתה לחוץ מאוד בגלל הצבא וזהו אל תוסיף יותר כלום וגם תגמגם לו בין לבין כשאתה מדבר איתו ותסתכל מדי פעם לכיוונים שונים ולא חסר עוד מה לעשות
kirill765
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kirill765 » 25 פברואר 2012 19:02

ואיי אני מכיר מחנה שימשון.איזה בסיס חרא זה. שמעתי טוחנים שם אחושרמוטה
צא על נפשי אחי.חבל על עצבים...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 פברואר 2012 13:54

עצה שלי - אל תשחק אותה גבר אצל הקב"ן.
אם אתה הולך על הפרעות נפשיות שהצבא מכיר בהם כמצדיקות שחרור מהצבא, אז איומים לא יעזרו לך. להפך.
תראה לו עד כמה המצב הנפשי שלך קשה. לא שלא בזין שלך להיות בצבא כי קשה.
אתה לא מסוגל לשרת כי אתה במצב נפשי דפוק

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים