מה כותבים בפניה לקב"ן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אור1
יצירת קשר:

מה כותבים בפניה לקב"ן?

הודעהעל ידי אור1 » 21 פברואר 2012 12:15

אני מלש"ב עם מסמכים מ-3 פסיכיאטרים, ורוצה עכשיו לפנות לקב"ן.

מה כדאי/צריך לכתוב בפנייה אליהם בפקס'? האם לפרט את המצב הרגשי? או מספיק לשלוח את האישורים הרפואיים שם מפורט המצב הנפשי.

ועוד משהו.. תאריך הגיוס שלי ביולי. האם זה מספיק זמן לקבל זימון לקב"ן?

מצפה לתשובה מהירה ביותר, כי אני רוצה לפנות אליהם היום.

תודה לכל מענה
אורח

Re: מה כותבים בפניה לקב"ן?

הודעהעל ידי אורח » 21 פברואר 2012 14:56

מה שאתה שולח זה פשוט מכתב, דף, שכתוב עליו שאתה רוצה לראות קב"ן, לא צריך לפרט על המצב הרגשי שלך, אני לא פירטתי, פשוט "מבקש לראות קב"ן", זה לא כזה עקרוני, ויחד עם זה אתה מצרף את חוות הדעת שלך.
תזכור, חשוב מאוד, תרשום בכמה שיותר גדול שאתה יכול את השם שלך ואת תעודת הזהות שלך על כל אחד מהדפים, זה מאוד מאוד חשוב! זה פשוט ייעלם להם אם לא, מערכת קבלת הפקסים שלהם היא על הפנים.
דבר שני, ליולי יש כ5 חודשים, אצלי עברו בדיוק 4 חודשים מרגע ששלחתי את הבקשה ועד התאריך לקב"ן, אבל אני כנראה מקרה חריג, כי כולם אומרים שזה לוקח חודש וחצי, חודשיים וחצי.
תתקשר הרבה ללשכה ותבקש ממי שעונים לך אם הם יכולים לשלוח פנייה לברה"ן, הם יכולים, זה ממהר את הדברים, תעשה את זה, פשוט תעשה.

אפשר לשאול אגב למה 3 פסיכיאטרים ולא 1? הרבה כסף חחח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 פברואר 2012 15:33

אורח כתב:מה שאתה שולח זה פשוט מכתב, דף, שכתוב עליו שאתה רוצה לראות קב"ן, לא צריך לפרט על המצב הרגשי שלך, אני לא פירטתי, פשוט "מבקש לראות קב"ן", זה לא כזה עקרוני, ויחד עם זה אתה מצרף את חוות הדעת שלך.
תזכור, חשוב מאוד, תרשום בכמה שיותר גדול שאתה יכול את השם שלך ואת תעודת הזהות שלך על כל אחד מהדפים, זה מאוד מאוד חשוב! זה פשוט ייעלם להם אם לא, מערכת קבלת הפקסים שלהם היא על הפנים.

תודה ! התגובה שלך מאד עוזרת.
[באמת color=#0000FF]מטרי
ד אותי שחוות הדעת הפסיכיאטריות שלי יסתובבו שם בין כל מיני אנשים ,ולא יגיעו למי שצריך. נוכחתי לדעת כמה הצבא מבולגן :roll: [/color] אבל אני מניח שניתן לפנות אליהם רק בפקס, :roll:

דבר שני, ליולי יש כ5 חודשים, אצלי עברו בדיוק 4 חודשים מרגע ששלחתי את הבקשה ועד התאריך לקב"ן, אבל אני כנראה מקרה חריג, כי כולם אומרים שזה לוקח חודש וחצי, חודשיים וחצי.
תתקשר הרבה ללשכה ותבקש ממי שעונים לך אם הם יכולים לשלוח פנייה לברה"ן, הם יכולים, זה ממהר את הדברים, תעשה את זה, פשוט תעשה.

למי בדיוק לפנות? אני יודע שניתן לפנות אליהם רק דרך האתר "עולים על מדים".
בטל' (בתה"ש) אין
אף אחד שעונה שם.

אפשר לשאול אגב למה 3 פסיכיאטרים ולא 1? הרבה כסף חחח.

לשאלתך, פסיכיאטר מקופ"ח, 2 פסיכיאטרים מבי"ח , בלי כסף.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 21 פברואר 2012 15:38

יש טלפון של "מרכז שירות מיטב", 03-7388888. לפחות לפני כמה שנים ענו שם, אם כי זה לוקח זמן. אני מניח שגם היום עונים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2012 04:18

עונים עונים, תאמין לי עונים.
מומלץ להתקשר לפני 11 בשביל שיענו תוך 2-10 דקות, בשעות היותר מאוחרות ההמתנה יכולה להגיע ל40 דקות, מנסיון.
מתקשרים לטלפון שפרופילניק נתן, עונה מענה קולי, לוחצים על 1 לעברית, לוחצים על עוד מספר שאני לא זוכר, ואז לוחצים 2 וזה מעביר אותך למישהו.
את המישהו הזה שואלים מה קורה עם הבקשה, ושואלים יפה "יש אולי משהו שאתה יכול לעשות בשביל למהר את זה?", נימוס עושה ניסים.
אם הוא מסכים, הוא שואל אותך מה מספר הפלאפון שלך, ואומר לך שהוא שלח פנייה למדור בריאות הנפש.
בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים