ועדה רפואית 21 נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yon123
יצירת קשר:

ועדה רפואית 21 נפשי

הודעהעל ידי yon123 » 16 פברואר 2012 13:07

קיבלתי המלצה והפנייה מפסיכיאטר להורדת פרופיל 21 נפשי, מה ההליך של הועדה? אני מגיע לשם ו..
מתי אחזיר את כל הציוד? האם יפסלו לי את הרשיון?
פרופילניק

Re: ועדה רפואית 21 נפשי

הודעהעל ידי פרופילניק » 16 פברואר 2012 13:59

בוועדה שואלים שאלות טכניות, זו בעצם חותמת גומי להמלצה של הפסיכיאטר. זה אמור לקחת כמה דקות. אולי ישאלו, למשל, האם אתה מבין שאתה משתחרר מהצבא.

השחרור עצמו (והחזרת הציוד) הוא בבקו"ם. כפי שהבנתי מהפורום, צריך לפני כן לעשות טופס טיולים יוצא ביחידה. אני מניח שיסבירו לך מה אתה צריך לעשות אחרי הוועדה.

הרישיון הוא באחריות משרד הרישוי. חלק מהמשוחררים מזומנים לבחינה פסיכולוגית שבה נבדקת כשירותם הנפשית לנהיגה (קל לעבור את הבחינה הזו), כנראה רק אלה בעלי סעיף ליקוי נפשי חמור יחסית, שעלול להפריע בנהיגה לדעת משרד הרישוי. היתר נשארים אוטומטית עם הרישיון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2012 15:20

אוקיי תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2012 15:24

שאלה נוספת - האם אני צריך להגיע לשם עם מדים?
והאם אחד ההורים יכול להכנס איתי?
אורח

לבקו"ם אתה יכול להגיע גם על אזרחי כי גם ככה אתה מחזיר את המד

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2012 15:54

וכל זה אבל אם אתה רוצה לא לשלם עבור הנסיעה מהמקום שאתה צריך להגיע ממנו לבקו"ם אז תלבש מדים אז לא תצטרך לשלם לנסיעות או שהאפשרות השנייה תסע על אזרחי אך תצטרך לשלם מכיסך על הנסיעות וכל זה ככה שתבחר מה שיותר טוב עבורך ולא לא יתנו לך להיכנס עם אחד ההורים כי זה אולי מן הסתם שטח צבאי בתוך הבקו"ם רק מחוץ זה נשחב כבר אזרחי

ככה שלפני שאתה נוסע לבקו"ם להשתחרר תבדור מול השלישות אצלך ביחידה בבסיס אם אין לך איזשהי תלונה דוח של משטרה צבאית או כל דבר כי שלא תגלה את זה כשתגיע לדלפק במדור השחרורים שבבקו"ם כי אם יגלו שם במחשב שאתה היית נפקד או כל דבר אחר ושלא נשפטת עליו אז לא ישחררו אותך ומן הסתם יחזירו אותך ליחידה שלך כדי לסגור את כל הבלאגן הזה אז ומה שאתה צריך להחזיר זה בעקרון את כל הציוד שקיבלת בבקו"ם ביום הגיוס בשרשרת החיול החל ממדים כומתה נעליים

בקיצור יש לך בגוגל אם תרשום יום השחרור מה להחזיר אז תקבל מלא תוצאות עבור זה

ולסיום אני יכול להגיד לך רק בהצלחה בחיים האזרחיים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים