לוחם לקראת סוף הטירונות מתלבט האם לצאת מהצבא או לרדת לג'וב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

jahsh
יצירת קשר:

לוחם לקראת סוף הטירונות מתלבט האם לצאת מהצבא או לרדת לג'וב

הודעהעל ידי jahsh » 11 פברואר 2012 12:48

טוב אז ככה אני התגייסתי בנוב 11 ליחידה קרבית , באתי עם הכי רעל ורצון לתרום וכשהתגייסתי שיבצו אותי ליחידה שלא רציתי (הנדסה קרבית) , אז הייתי סרבן פינוי וישבתי במעצר עד שאמרו לי תבחר מה שאתה רוצה חוץ מחיר אז אמרתי טוב נו לא קיבלתי חיר (מה שאני רוצה) אז אני ארד לג'וב ובחרתי בתפקיד שחשבתי שהוא ג'וב ובסופו של דבר התברר שהגעתי לתפקיד לוחם כמו כל יחידת חיר אחרת ( עושה רובאי 06) .
עברתי כבר את רוב הטירונות ובמהלך הטירונות הבנתי שהצבא הזה ממש לא בשבילי , יש לי מלא בעיות בבית שהשארתי מאחורה שלא מאפשרים לי לחזור הביתה כל שבועים לאיזה יום וחצי בלחץ , אני צריך לעבוד , התחתנתי במסגרת הצבאית בפרק זמן הזה וחשבתי שזה יקדם משהו ויקל עלי לרדת לג'וב אבל ממש לא ! הטיפול ת"ש שאני מקבל בבסיס ממש גרוע וכל דבר לוקח מלא זמן , וזמן שאין לי ! כבר כבלתי את המפקד האישי שלי לגבי זה(שראיתי משקית ת"ש אחרי חודש ממתי שביקשתי) ושום דבר לא עוזר .
קשה לי לא להיות בבית כל כך הרבה זמן , אני בכלל לא רוצה לתרום לצבא בשום דרך יותר (וזה למה אני רוצה לרדת לג'וב) , אני בכלל לא רוצה לחיות פה והתכנונים הם שכשאני אשתחרר אני אלמד כאן ויעוף מפה בהזדמנות הראשונה .
יש לי כבר מחשבות של לשבר אולי יד או רגל שככה לפחות אני אהיה בבית , אין לי כוח יותר למסגרת הזאת .
ההתלבטות האמיתית היא כזאת :
ביום ראשון הקרוב אני צריך לחזור לבסיס לסגור 21 שהם החלק המקצועי של הטירונות ששם אני אלמד את התפקיד שלי וכו' וזה החלק המסמיך והכי קשה שזה כולל הרבה שטח .
אז האפשרויות שלי הן:
1)להוציא 3 גילמלים (יש קומבינה) ולחזור ברביעי , להגיע למפקד ולהגיד שאני רוצה להתאבד , הוא לא יאמין לי , אני אכניס מחסנית , יטען , ויכוון את הנשק לראש ואז אקבל תוך 48 שעות קבן ולא אחרי שבועיים וככה בעצם אתחיל תהליך של לצאת על 21 .
2)להוציא 3 גילמלים - לא לחזור ברביעי ובעצם לדפוק נפקדות של 20 יום ובעצם לפספס את השלב המקצועי שלא יכולים להשלים לי וככה כשכולם יעלו לגדוד ישבצו אותי לאיזה תפקיד מעפן בגדוד וכך משם בסופו של דבר אחרי הרבה בירוקרטיה אני אשיג תפקיד ג'וב של יומיות או שבוע שבוע ולסבול את ה3 שנים האלה בשקט .
הא וכמובן לשבת בכלא איזה שבועיים על הנפקדות לפני כן .

בקיצור מה לדעתכם כדאי יותר לעשות , ואם אני בוחר בדרך הראשונה האם זה לא קיצוני מדיי ?
אשמח לחוות דעת שלכם .
אורח

אם אתה רוצה לצאת מהצבא לחלוטין

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2012 13:00

אז כדאי לך לשקול על האופציה הראשונה
ואם אתה רוצה להמשיך לשרת ולקבל תנאים טובים כמו יומיות תפקיד ג'וב וכה' וכה' אז תלך על האופציה השנייה

ככה שתחליט בנקודה הזאת מה אתה רוצה מעצמך ותמשיך הלאה

בהצלחה
jahsh
יצירת קשר:

Re: לוחם לקראת סוף הטירונות מתלבט האם לצאת מהצבא או לרדת לג'וב

הודעהעל ידי jahsh » 11 פברואר 2012 13:56

מצד אחד האופציה הראשונה מפתה יותר כי גם ככה להיות ג'וב זה לא תורם לי בשיט .
אבל מצד שני האופציה הזאת טיפה מפחידה כי לצאת על נפשי מהצבא זה לא משהו כל כך חיובי , למרות כל מה שרשום באתר טארגט21 בטוח יש לא מעט מינוסים , וגם הדרך שאני מתכוון לעשות את זה טיפה יש חששות כי זה לא סתם להגיד שאני רוצה להתאבד הלא ממש להראות . השאלה היא באמת האם עדיף ככה או ללכת לביקור רופא ולבקש פסיכולוג במיון .

לאומת זאת האופציה השניה זה ללכת בצורה הלא חוקית נגד הצבא וזה נפקדויות וכלא ועד שאני אקבל מה שאני רוצה וירד באמת לג'וב של יומיות או שבוע שבוע יוציאו ממני את המיץ . ככה שאולי מראש עדיף לפנות לאופציה הראשונה .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2012 14:16

jahsh כתב:טוב אז ככה אני התגייסתי בנוב 11 ליחידה קרבית , באתי עם הכי רעל ורצון לתרום וכשהתגייסתי שיבצו אותי ליחידה שלא רציתי (הנדסה קרבית) , אז הייתי סרבן פינוי וישבתי במעצר עד שאמרו לי תבחר מה שאתה רוצה חוץ מחיר אז אמרתי טוב נו לא קיבלתי חיר (מה שאני רוצה) אז אני ארד לג'וב ובחרתי בתפקיד שחשבתי שהוא ג'וב ובסופו של דבר התברר שהגעתי לתפקיד לוחם כמו כל יחידת חיר אחרת ( עושה רובאי 06) .
עברתי כבר את רוב הטירונות ובמהלך הטירונות הבנתי שהצבא הזה ממש לא בשבילי , יש לי מלא בעיות בבית שהשארתי מאחורה שלא מאפשרים לי לחזור הביתה כל שבועים לאיזה יום וחצי בלחץ , אני צריך לעבוד , התחתנתי במסגרת הצבאית בפרק זמן הזה וחשבתי שזה יקדם משהו ויקל עלי לרדת לג'וב אבל ממש לא ! הטיפול ת"ש שאני מקבל בבסיס ממש גרוע וכל דבר לוקח מלא זמן , וזמן שאין לי ! כבר כבלתי את המפקד האישי שלי לגבי זה(שראיתי משקית ת"ש אחרי חודש ממתי שביקשתי) ושום דבר לא עוזר .

קבילות זה שטויות, מי שמברר את הקבילה הם גורמים צבאיים... אז אל תצפה שקצינים צבאיים יענישו קצינים אחרים, אלא אם כן יש התערבות של התקשורת או משהו מאוד מאוד חמור.

קשה לי לא להיות בבית כל כך הרבה זמן , אני בכלל לא רוצה לתרום לצבא בשום דרך יותר (וזה למה אני רוצה לרדת לג'וב) , אני בכלל לא רוצה לחיות פה והתכנונים הם שכשאני אשתחרר אני אלמד כאן ויעוף מפה בהזדמנות הראשונה .

כשאני אהיה גדול אני אהיה כדור פורח.

יש לי כבר מחשבות של לשבר אולי יד או רגל שככה לפחות אני אהיה בבית , אין לי כוח יותר למסגרת הזאת .

רעיון גאוני. אולי תשבור לעצמך את עמוד השידרה ותישאר משותק? או את הגולגולת? אתה תקבל הרבה יותר גימלים...

ההתלבטות האמיתית היא כזאת :
ביום ראשון הקרוב אני צריך לחזור לבסיס לסגור 21 שהם החלק המקצועי של הטירונות ששם אני אלמד את התפקיד שלי וכו' וזה החלק המסמיך והכי קשה שזה כולל הרבה שטח .
אז האפשרויות שלי הן:
1)להוציא 3 גילמלים (יש קומבינה) ולחזור ברביעי , להגיע למפקד ולהגיד שאני רוצה להתאבד , הוא לא יאמין לי , אני אכניס מחסנית , יטען , ויכוון את הנשק לראש ואז אקבל תוך 48 שעות קבן ולא אחרי שבועיים וככה בעצם אתחיל תהליך של לצאת על 21 .

עוד רעיון מטומטם. מה אם הקצין ירגיש מאויים ויגיש נגדך תלונה? יגיד שכיוונת עליו נשק דרוך? זה תיק פלילי ומאסר ממושך.

2)להוציא 3 גילמלים - לא לחזור ברביעי ובעצם לדפוק נפקדות של 20 יום ובעצם לפספס את השלב המקצועי שלא יכולים להשלים לי וככה כשכולם יעלו לגדוד ישבצו אותי לאיזה תפקיד מעפן בגדוד וכך משם בסופו של דבר אחרי הרבה בירוקרטיה אני אשיג תפקיד ג'וב של יומיות או שבוע שבוע ולסבול את ה3 שנים האלה בשקט .
הא וכמובן לשבת בכלא איזה שבועיים על הנפקדות לפני כן .

תקבל 28 בכלא, ואחר כך יעשו לך דווקא ויתקעו אותך בתפקיד מחורבן. נראה לך שייתנו לך יומיות או שבוע שבוע? אל תשכח שבסוף אתה תשרת 3 שנים + חודשיים. כיף גדול.

בקיצור מה לדעתכם כדאי יותר לעשות , ואם אני בוחר בדרך הראשונה האם זה לא קיצוני מדיי ?
אשמח לחוות דעת שלכם .

אין צורך בהצגות מטופשות או שבירת רגליים, לך לברהן תל השומר ותראה שם קבן. לא יעזור לך שוב עד שכן יעזור, שאר הדרכים מיותרות לגמרי ואם לומר לך ת'אמת גם די מטופשות ומסוכנות.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2012 14:20

jahsh כתב:מצד אחד האופציה הראשונה מפתה יותר כי גם ככה להיות ג'וב זה לא תורם לי בשיט .
אבל מצד שני האופציה הזאת טיפה מפחידה כי לצאת על נפשי מהצבא זה לא משהו כל כך חיובי , למרות כל מה שרשום באתר טארגט21 בטוח יש לא מעט מינוסים , וגם הדרך שאני מתכוון לעשות את זה טיפה יש חששות כי זה לא סתם להגיד שאני רוצה להתאבד הלא ממש להראות . השאלה היא באמת האם עדיף ככה או ללכת לביקור רופא ולבקש פסיכולוג במיון .

בוא נראה, בשביל לעבור תפקיד בצבא אתה: התחתנת,חושב לשבור לעצמך ידיים ורגליים, לכוון רובה טעון לראש מול איזה ילד שגדול ממך בשנה... אבל לצאת על נפשי מפחיד אותך? אתה באמת בן אדם דפוק וחולה נפש לגמרי....
אתה צריך ללכת בדחיפות למיון ולבקש פסיכיאטר ולספר לו את כל זה.

לאומת זאת האופציה השניה זה ללכת בצורה הלא חוקית נגד הצבא וזה נפקדויות וכלא ועד שאני אקבל מה שאני רוצה וירד באמת לג'וב של יומיות או שבוע שבוע יוציאו ממני את המיץ . ככה שאולי מראש עדיף לפנות לאופציה הראשונה .

פסיכיאטר במיון דחוף, אתה צריך עזרה מקצועית.

פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 11 פברואר 2012 15:15

קרא את "מי מפחד מפרופיל 21" בפורום הזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2012 16:32

דבר ראשון התחתנתי בשביל חברה שלי שגם כן רצתה לצאת מהצבא ..
וואלה תכלס תודה רבה על הישירות עזרת לי בהתלבטות :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2012 22:09

חזרתי הרגע מביקור רופא וקיבלתי את השלוש גימלים , לגבי ההפניה לפסיכיאטר במיון הוא אמר שהוא לא קשור ושאני צריך לפנות לקבן של היחידה , עכשיו השאלה שלי היא מה דרכי הפעולה שלי שהכי מהר אני אצא על 21 ?
האם לגשת מחר על הבוקר לבהרן בתל השומר ? או שהאם לפנות שוב לביקור רופא מחר באיומים מוצארים להתאבד ושאין מצב שאני אחזור לבסיס בשביל לראות קבן כי אני לא רוצה לחזור לצבא ?

אשמח לכל עזרה וסיוע , וכמובן למי שיכול ויש לו ניסיון אשמח למס' פלאפון שאוכל להתקשר ולהתייעץ בדרכי החוצה מהצבא

תודה רבה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 פברואר 2012 00:00

אורח כתב:חזרתי הרגע מביקור רופא וקיבלתי את השלוש גימלים , לגבי ההפניה לפסיכיאטר במיון הוא אמר שהוא לא קשור ושאני צריך לפנות לקבן של היחידה , עכשיו השאלה שלי היא מה דרכי הפעולה שלי שהכי מהר אני אצא על 21 ?
האם לגשת מחר על הבוקר לבהרן בתל השומר ? או שהאם לפנות שוב לביקור רופא מחר באיומים מוצארים להתאבד ושאין מצב שאני אחזור לבסיס בשביל לראות קבן כי אני לא רוצה לחזור לצבא ?

אשמח לכל עזרה וסיוע , וכמובן למי שיכול ויש לו ניסיון אשמח למס' פלאפון שאוכל להתקשר ולהתייעץ בדרכי החוצה מהצבא

תודה רבה

מחר לברהן תל השומר, תגיע בסביבות 8:30 בבוקר.
אם יראו שם שהמצב שלך לא טוב דרכך החוצה תהיה הרבה יותר קלה.
אין פה מה להתייעץ בטלפון, אף אחד לא יוציא אותך תוך יום וגם לא תוך יומיים, במקרה הכי מהיר שבועיים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 פברואר 2012 09:19

עדכון:
ניגשתי לבהרן תל השומר כמו שנאמר כאן ולא קיבלו אותי בטענה שאני משרת בבסיס דרומי ואני שייך לפיקוד דרום ולכן אלי לפנות לבהרן בחרפ בש
עכשיו השאלה שלי האם אני יכול להגיע מחר בלי תור לשם או שעלי להזמין תור מראש , כי בטלפון שמצאתי לא עונים , ואם בלי לקבוע תור מראש אז באיזה שעה מומלץ להגיע ? כי אני צריך להגיע לבסיס שלי ב10 כי נגמרו הגימלים ואני חייב לראות קודם פסיכולוג/פסיכיאטר לפני שאני מגיע לבסיס כי אולי הוא יוכל לעזור לי כי כשאני מגיע לבסיס אני צריך לסגור 21 .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 פברואר 2012 13:58

הצלחתי להשיג אותם בסוף אבל הם אמרו לי שאפשר לגשת רק בתנאי שיש לי חוות דעת ממפקד אישי , האם הדבר הזה באמת חובה ? לא יקבלו אותי בלי זה ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 פברואר 2012 15:51

סליחה על ריבוי ההודעות ועל כל השאלות פשוט אני טיפה בלחץ לחזור לבסיס מחר כי אני אצתרך לרדת לשטח ועוד לסגור 21 ובתנאים כאלה אני בחיים לא אראה קב"ן , וניסיתי לראות פסיכיאטר לפני שאני חוזר אבל אני רואה שזה לא מתאפשר .
לכן אשמח ליעוץ מה לעשות על מנת לזרז את הפגישה איתו ? והאם יש לי אפשרות לסרב לקבל נשק בטענה שאני מפחד על החיים שלי וחושש לעשות דברים פזיזים ואני לא מוכן לקבל אותו עד לפגישה עם קב"ן .
האם דבר כזה הוא סירוב פקודה ? או פקודה בלתי חוקית בעליל?
פשוט אני באמת מפחד לקחת אותו כי אני יודע שאני אהיה מסוגל לטעון את הנשק ולכוון אותו לראש במידה ואני אצתרך להישאר שם אפילו דקה !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 פברואר 2012 15:58

אורח כתב:סליחה על ריבוי ההודעות ועל כל השאלות פשוט אני טיפה בלחץ לחזור לבסיס מחר כי אני אצתרך לרדת לשטח ועוד לסגור 21 ובתנאים כאלה אני בחיים לא אראה קב"ן , וניסיתי לראות פסיכיאטר לפני שאני חוזר אבל אני רואה שזה לא מתאפשר .
לכן אשמח ליעוץ מה לעשות על מנת לזרז את הפגישה איתו ? והאם יש לי אפשרות לסרב לקבל נשק בטענה שאני מפחד על החיים שלי וחושש לעשות דברים פזיזים ואני לא מוכן לקבל אותו עד לפגישה עם קב"ן .
האם דבר כזה הוא סירוב פקודה ? או פקודה בלתי חוקית בעליל?
פשוט אני באמת מפחד לקחת אותו כי אני יודע שאני אהיה מסוגל לטעון את הנשק ולכוון אותו לראש במידה ואני אצתרך להישאר שם אפילו דקה !

אתה צריך ללכת ולשבת עד שתקבל קבן, התירוצים המטופשים של "שייך לפיקוד דרום" זה כדי לסנן אנשים שלא עומדים על שלהם כדי שיעופו להיות בעיה של מישהו אחר.
לך ושב שם עד שיתנו לך קבן בברהן. תתקשר לקצין העיר ולנציב הקבילות ותגיד שהמצב קשה ולא דואגים לבריאות שלך.
מה זה השטויות האלה "אמרו לי"?
דרך אגב אתה יכול ללכת לברהן בדרום אם זה יותר קרוב לך, זה נמצא בצריפין 300 מטר מהכניסה של בה"ד 20.
jahshy

הודעהעל ידי jahshy » 01 מרץ 2012 16:53

עדכון: (קצת ארוך אבל סיפור מעניין מבטיח)

שבוע שעבר רצו להחתים אותי על נשק - ביקשתי קפסית (שייך לח"א) וראיתי אותה אחרי כמה ימים , אמרתי לה שקשה לי להיות כאן ואני לא מסוגל להמשיך להיות כאן ונמאס לי לסבול ואני רוצה לשים לזה סוף , היא אמרה לי שאולי אני לא מתאים לקרבי ושאני אפעל לרדת לג'וב (טופס 55) , אז אמרתי לה שלא מעניין אותי כלום ואני רוצה פשוט לצאת , היא אמרה לי שאני סתם רוצה להיות בבית ולהתחיל את החיים החברה ולעזור בבית ושהיא לא רואה שום סיבה לשחרר אותי , אבל היא לא תשלול ותביא לי שיחה עם הפסיכיאטר .
אחרי יומיים ראיתי פסיכיאטר (ובכל הזמן הזה אני ממשיך בלוז הרגיל של ההכשרה שאני נמצא בה עכשיו) .
בקיצור הוא אמר לי אותו דבר והתחיל לסבן אותי שצבא זה חובה ובלה בלה בלה והוא רואה אצלי מצוקה נפשית ולא בעיה נפשית שבגללה הוא יוכל לשחרר אותי לכן הוא ממליץ על להגיש טופס 55 ולפנות למשקית תש -בקיצור חארטה .
לאחר כמה ימים כבר לא יכולתי להמשיך אז עשיתי כמה שריטות ביד שיראה כאילו אני חותך וורידים והגעתי למפקדים ואמרתי להם שאני לא יכול להמשיך ושאני רוצה להתאבד , הם נבהלו וישר שלחו אותי למיון בפינוי לסורוקה בב"ש , בקיצור שם ראה אותי פסיכיאטר פשוט אפס שדיבר איתי בדיוק 20 שניות , שאל אותי מה הבעיה אמרתי לו שנמאס לי מהצבא ושאני מתאבד אם אני לא יוצא משם , הוא אמר טוב אני לא רואה שום סיבה לאישפוז תחזור לקבנית ביחידה שהיא טטפל בך , משם חזרתי לבסיס בנוהל התאבדות שכל הזמן 2 חיילים או 2 מפקדים צמודים אלי (בלילה מפקדים) , ככה יום וחצי עד שראיתי קפסית שוב - והפעם בשיחה הייתי יותר תוקפני ואמרתי שאני יוצא מפה לא משנה מה חיי או מת וכל שאר הדברים הרגילים , אז היא אמרה שאני מנסה לאיים ושאני מנסה ללכת נגד הצבא ומלחמת התשה ושאני לא הצליח ובסוף השיחה היא הזמינה את המפקד מסלול שתדבר איתו אלי וכו' . והפנתה אותי יום למחורת לפסיכיאטר בבקום (כבר חשבתי שזהו אני בדרך הנכונה)
אבל טעיתי! הגיע אותו יום ולקחו אותי ברכב אזרחי עם נהג ו2 מפקדים והכל ובדרך הנהג יצא לו להשחיל לי איזה מילה של חבל שיוציאו אותך על נפשי או משו כזה ואני אמרתי טוב בסדר וחשבתי בראש עוד יותר שזהו זה הסוף הוא מביא לי 21 .
בקיצור הגעתי אליו שם בחרפ , אותו פסיכיאטר אידיוט (שאגב הוא באמת עם דפקה יעני מדבר לא ברור ויש לו איזה בעיה) , בקיצור הייתה לנו שיחה בדיוק אותו דבר כמו פעם שעברה רק הפעם הקצנתי.. אמרתי לו שוב שאני לא מסוגל ואני לא מוכן לסבול יותר ואם אני נשאר בצבא אני מעדיף למות , הוא אמר לי שוב איזה 5 פעמים בשיחה טופס 55 ומשקית תש - מנסה לסבן שוב ולזרוק אחריות על מקומות אחרים , אמרתי לו שאין מצב, ושאני לא עושה את זה ויצאתי עצבני מהשיחה והוא אמר לי אתה נשאר בצבא כי זה חובה , ואם אתה מרגיש צורך תיגש למיון לראות פסיכיאטר שיאשפז אותך , שיאשפזו אותך שבוע שבועים ואז תחזור לצבא , אבל אתה לא יוצא .

השיחה האחרונה איתו הייתה ביום חמישי (היום) ואני יום ראשון כנראה צריך לחזור לבסיס.
מהרגע הזה מה עלי לעשות ? עד שאני לא אחתוך לעצמי את כל היד לא ישחררו אותי כאילו? בציניות כן
אולי אני מפספס משהו ? אני מסתכל למטה כל השיחה ומקפיץ רגלים ומופנם , לא מתפקד , לא עושה כלום , האם להיכנס שוב לנוהל התאבדות להוציא חבל ולנסות לתלות את עצמי ? (לא באמת אני מתכוון למות כן)
בקיצור אני מוכן להכל , העיקר שהם יבינו שבאמת אני במצוקה ושאני חייב שישחררו אותי כבר
למי כדאי לפנות ? מה כדאי להגיד וכו' וכו'
אשמח אם תשפכו כל מידע שרק אתם יכולים וכמה שיותר , כי את האתר טרגט 21 אני לא מוצא / לא פועל לי

תודה ענקית לכל התומכים :)
alex gerenshtein

קראתי את כל הסיפור שלך ויש לי להגיד לך

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 01 מרץ 2012 18:07

שיום ראשון הקרוב בעוד כ 3 ימים על הבוקר תלך דחוף לברה"ן שנמצא בתל השומר לא בתוך הבקו"ם אלה מחוץ לבסיס ליד הש"ג משער הצפוני ואתה לוקח שמאלה הולך כמה מטרים ובוספו של דבר תגיע לבניין כזה אם לא תסתדר תשאל שם את החיילים או תאל את הש"ג או כל יחידה שתראה בדרך ויסבירו לך אם לא תמצא וכשתגיע למדור הברה"ן פשוט תגיד שאתה רוצה לראות קב"ן ואם יסרבו לתת לך או שיגידו לך שצריך לקבוע תור ושאין תור או כל משפט אחר שיגידו לך פשוט תסרב לעזוב את המקום ובסופו של דבר אתה תראה קב"ן אולי הקב"ן הזה ישחרר אותך או הפסיכיאטר אחריו

בהצלחה
jahshy

הודעהעל ידי jahshy » 01 מרץ 2012 18:21

ככה עשיתי לפני איזה שבועיים , כשהגעתי יום ראשון פשוט אמרו לי שאי אפשר ושאני שייך לפיקוד דרום וזה פיקוד מרכז , האם להישאר ולעשות בלאגנים או פשוט ללכת לפיקוד דרום שזה נמצא ב ?

יש עוד אופציות חוץ מזאת ? מה עם קצין העיר ודברים כאלה?
alex gerenshtein

הטעות שלך היא שעזבת את המקום אם היית נשאר

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 01 מרץ 2012 18:33

במדור של הברה"ן שבתל השומר והיית עושה בלאגן סביר להניח שהיית רואה שם קב"ן ואולי היית יכול להיות עכשיו מחוץ למסגרת הצבאית אבל על הטעויות כמו שאומרים משלמים ביוקר ומה שתעשה עכשיו זה תיגש לפיקוד שאתה שייך אליו ותעשה מה שרשמתי לך בהודעה הקודמת ואם לא ילך לך טוב אז אל תוותר אפילו שזה יהיה קצת רחוק תסע שוב לתל השומר ותיגש לברה"ן שלהם ככה שתתחיל מהפיקוד שאתה שייך אליו ואז ראה לאן זה גולש
jahshy

הודעהעל ידי jahshy » 01 מרץ 2012 20:46

סבבה אני אנסה , מבחינת שיחה עם הקב"ן / פסיכיאטר , האם יש איזה שהם הצעות לשיפור / שדרוג מעבר למה שתיארתי בעדכון האחרון ?
alex gerenshtein

פשוט

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 01 מרץ 2012 21:11

אתה צריך להיות ממש רציני משחק אותה חולה נפש או משוגע מול הקב"ן והפסיכיאטר פשוט תנסה כמה יותר לאיים על פגיעה אובדנית דריסה בכביש מול מכונית אוטובוס אם לא ישחררו אותך מהצבא ו ככה בידיוק תגיד לקב"ן ולפסיכיאטר אני די בטוח ש כל זה ידליק להם את הנורה האדומה על המצח או לא יודע מה לא חסר מה להגיד לשניהם תמציא משהו אבל אם אתה ממציא אז תנסה להיות רציני ולהראות שייראו שאתה לא צוחק ושאתה מסוגל לעשות את כל זה
נערך לאחרונה על ידי alex gerenshtein ב 01 מרץ 2012 21:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 מרץ 2012 21:15

אתה צריך להראות בעיה נפשית. מהצבא מוציאים על בעיות נפשיות - לא דברים נורמלים.
תפעל בדיוק כמו שרשום בטרגט 21.
תתנהג כמו זומבי. אל תראה רגשות רק חוסר תקווה,יאוש ועצב. אל תתעצבן!
אתה לא אמור להוביל את השיחה ולומר שאתה רוצה למות - אם מישהו צועק אני הולך להתאבד זה ברור הצגה.
תרמוז על הכיוון ואם שואלים על נטיות אובדניות (חייבים לשאול כחלק מהשיחה) אז תתחיל לגמגם ולומר בלחישות לא ברורות שאתה כל הזמן חושב על מוות, התאבדות, מדמיין את עצמך קופץ לכביש, רכבת וכו'. שזה משפיע על החיים האישיים שלך.

ואל תאכל את הבולשיט שלהם. פסיכיאטר יכול לעשות הכל בצבא.
הכי חשוב מוטיבציה - אל תשבר.
jahshy

הודעהעל ידי jahshy » 02 מרץ 2012 14:44

קודם כל תודה על התמיכה והעצות , לגבי התהליך אני יודע שפסיכיאטר מסוגל להכל ולא קונה שום בולשיט שאומרים לי , וגם אני ממש לא הולך להתייאש הלא לעשות בעיות עד שאני אקבל מה שאני רוצה .
לגבי הטרגט 21 אני חושב שכל העצות שאתם אומרים שיש שם ממש יכולים לעזור לי , הבעיה היא שאני לא מצליח להיכנס לאתר שלהם אז אם מישהו יוכל לשכתב את זה כאן או במייל או משהו בסגנון אני ממש אשמח כי אני דיי נתקע תמיד בשיחה כששואלים אותי שאלות כמו מה כזה רע לך בצבא וכ"ד כי אני דיי מופנם כזה בשיחה .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 מרץ 2012 18:28

חפש בגוגל מדריך גונזו לקבניס"ט הצעיר, זה אותו דבר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים