גחלת...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

etay187
יצירת קשר:

גחלת...

הודעהעל ידי etay187 » 31 ינואר 2012 09:16

מישהו יכול להסביר לי מה התפקיד של הגחלת בכלא????
אורח

תפקידה של גחלת זה לעזור לחייל

הודעהעל ידי אורח » 31 ינואר 2012 12:08

בשירותוו הצבאי אם למשל חייל רוצה תפקיד אחר או בסיס קרוב וכה' וכה' ובמידה הגרוע לצאת מהצבא ולקבל פטור משירות הצבאי שזה אי האמה אז הם עוזרים בזה לרוב
Yossarian
יצירת קשר:

Re: גחלת...

הודעהעל ידי Yossarian » 31 ינואר 2012 17:04

גלח״ת = גורמי חזרה לשרות תקין. מין מערך או ועדה ש״עוזרת״ שלחזור לשרות תקין לחיילים שישבו בכלא והיו עריקים, לפי מה שהבנתי מאנשים אפשר לראות את הועדה רק אחרי שישבתה בכלא והם מנסים לשכנע אותך לעבור מתפקיד שאתה נמצא בו לתפקיד אחר שכביכול טוב יותר מבחינת יציאות או ת״ש, קשה מאוד לקבל את הועדה הזאת ולא כל מי שישב בכלא ראה אותה. לא סגור עד כמה הם משפיעים על השחרור שלך אבל סביר להניח שמאוד.
DAINA

הודעהעל ידי DAINA » 09 מרץ 2012 17:56

היי, אני מאבחנת גחל"ת מזה כשנה- ולכן אני אספק לך את התשובות
גחל"ת זה אכן ראשי תיבות של "גורמי חזרה לשירות תקין"
החייל נפגש עם אחת מאיתנו, מאבחנת, ועובר אבחון בין שעה לכמה שעות, תלוי במה שיש לו לספר
ואנחנו מגבשות החלטה לגבי המשך השירות שלו, בין אם זה תנאים, תפקיד ובסיס
במקרים ממש חריגים ניתן גם פטור משירות, לכאלה שאינם יכולים לשוב לשירות תקין בשום מצב.
כל מי שעומד בכל הקריטריונים לאבחון, יראה גחל"ת ולכן אין טעם להגיש בקשות וכו' וכו', כפי שעושים מרבית החיילים.
לא נשכח את העובדה שגחל"ת זה ממש לא תוכנית לבקשתך, כלומר, אתה יכול לבקש דברים, אבל אחרי הכל, כולנו משרתים בצבא וצריך להיות ריאליים.
הנחיית גחל"ת חייבת להתממש ע"י כל הגורמים בצה"ל, רק אם מערערים על מימוש ההחלטה בפני מפקד מיטב, ניתן לפעול אחרת.
ואגב, כל מי שחותם ויתור על אבחון גחל"ת, לא יכול להגיש ערעור על הסירוב שלו, אז תחשבו טוב לפני שאתם מוותרים על כלי העזר הזה.
בהצלחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מרץ 2012 19:46

DAINA כתב:היי, אני מאבחנת גחל"ת מזה כשנה- ולכן אני אספק לך את התשובות
גחל"ת זה אכן ראשי תיבות של "גורמי חזרה לשירות תקין"
החייל נפגש עם אחת מאיתנו, מאבחנת, ועובר אבחון בין שעה לכמה שעות, תלוי במה שיש לו לספר

ומה בדיוק את "מאבחנת"? עד כמה הוא מספר סיפורים ושקרן טוב? ואת מרגישה "מומחית" בגלל קורס מסכן של שבועיים שעשית בצבא? טוב, כל פקידה היום הפכה ל"מנהלת אדמיניסטרטיבית" וכל מכינת קפה מסכנה הפכה ל"מאבחנת".

ואנחנו מגבשות החלטה לגבי המשך השירות שלו, בין אם זה תנאים, תפקיד ובסיס
במקרים ממש חריגים ניתן גם פטור משירות, לכאלה שאינם יכולים לשוב לשירות תקין בשום מצב.
כל מי שעומד בכל הקריטריונים לאבחון, יראה גחל"ת ולכן אין טעם להגיש בקשות וכו' וכו', כפי שעושים מרבית החיילים.
לא נשכח את העובדה שגחל"ת זה ממש לא תוכנית לבקשתך, כלומר, אתה יכול לבקש דברים, אבל אחרי הכל, כולנו משרתים בצבא וצריך להיות ריאליים.

כולנו משרתים בצבא? או רק הפחדנים שמתים מפחד לצאת?

הנחיית גחל"ת חייבת להתממש ע"י כל הגורמים בצה"ל, רק אם מערערים על מימוש ההחלטה בפני מפקד מיטב, ניתן לפעול אחרת.
ואגב, כל מי שחותם ויתור על אבחון גחל"ת, לא יכול להגיש ערעור על הסירוב שלו, אז תחשבו טוב לפני שאתם מוותרים על כלי העזר הזה.

אחלה כלי עזר... ילדה בת 17 כותבת המלצות ומרגישה על גג העולם, איזה כיף בצה"ל :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בהצלחה.

בהצלחה גם לך פקידונת גחלת שמחלת :lol:

Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 מרץ 2012 21:45

גברת גחלת, אל תקחי את הדגנרט הזה למעלה אישית.
לאנשים עם זין קצר יש נטייה להוציא תסכולים על הסביבה.

אורח מורח, כי חוץ מלהכנס כאן באנשים אתה לא באמת עושה משהו מועיל.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים