21, כמה ישיפיע עלי במציאת עבודה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

unknow
יצירת קשר:

21, כמה ישיפיע עלי במציאת עבודה?

הודעהעל ידי unknow » 28 ינואר 2012 21:17

במידה ואני מחפש עבודה, משאיר קו"ח בחברת כח אדם...

אני כותב נגיד לימודים 12 שנה, בגרות מלאה, שנה צבא, מקצוע נרכש "X" יציאה מהצבא עקב בעיה בריאותית.

האם הקטע של יציאה מהצבא עקב בעית בריאות לא מורידה פלאים את הערך שלי? הרי האנשים בחוץ מבחינתם מי שיוצא 21 הוא חולה סופני עם רגל אחת בקבר...

אני מאמין שהמעסיקים בחוץ לא מטומטים ואם אני יכול לעבוד אצלהם זה יראה חשוד שהצבא "פלט" אותי...

רציתי לדעת מה הדעה שלכם בנושא, והאם אפשר לנסח זאת טוב יותר בקו"ח...
אורח

Re: 21, כמה ישיפיע עלי במציאת עבודה?

הודעהעל ידי אורח » 28 ינואר 2012 21:49

לא.
עבדתי שנה ב"יס" עם פרופיל 21, מספיק טוב?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 00:54

מה אתה מזיין תשכל, עדיף שתסתום מאשר שתמשיך להפיץ את הטמטום שלך.
אצלי בקורות חיים כתוב באופן ברור שלא עשיתי צבא ושיצאתי על 21, זה מעניין תתחת בדיוק לאף אחד.
קיבלתי רעיונות עבודה מכל חברת השמה וכח אדם שפניתי עליה, וכאשר המעסיק שאל למה לא עשיתי צבא ועניתי כי פשוט לא בא לי, גם אז זה עניין לו תתחת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 01:07

אורח כתב:מה אתה מזיין תשכל, עדיף שתסתום מאשר שתמשיך להפיץ את הטמטום שלך.
אצלי בקורות חיים כתוב באופן ברור שלא עשיתי צבא ושיצאתי על 21, זה מעניין תתחת בדיוק לאף אחד.
קיבלתי רעיונות עבודה מכל חברת השמה וכח אדם שפניתי עליה, וכאשר המעסיק שאל למה לא עשיתי צבא ועניתי כי פשוט לא בא לי, גם אז זה עניין לו תתחת.

מה קשור לזיין תשכל? ושעדיף לסתום את הפה?

אני יצאתי בסך הכל לפני שבוע ואני חדש בעניין ורציתי לדעת בנושא...
888

הודעהעל ידי 888 » 31 ינואר 2012 13:56

תקשיב לי, אני בדיוק באותו המצב. אתה לא כותב יציאה מהצבא עקב בעיה בריאותית. אתה פשוט כותב ששירות צבאי שנה ומה עשית בתפקיד. זהו.
אין צורך להיכנס לפרטים. אם ישאלו אותך בראיון למה יצאתה מהצבא תגיד מטעמים בריאותיים.
alnae
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alnae » 24 פברואר 2012 17:57

בקו"ח, אני ממליצה לך לא לציין דבר על צבא אם לא התגייסת. זה מה שאני עשיתי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 פברואר 2012 22:48

alnae כתב:בקו"ח, אני ממליצה לך לא לציין דבר על צבא אם לא התגייסת. זה מה שאני עשיתי

כנ"ל, אבל תמיד עולה השאלה מה עם צבא(מניסיון), בקטע הזה פשוט הכי קל להגיד ששחררו אותך מסיבות רפואיות,
זה לא עניינו של המעסיק איזה בעיה שחררו אותך, אם זה נפשי או לא, ומה הבעיה הרפואית, אתה לא חייב להגיד לו,
ואם הוא מתחפר בזה זאת זכותך המלאה לא לענות לו.
בסה"כ המעסיק מחפש עובד טוב, לא מעניין אותו מהצבא, כי בסה"כ הוא רוצה מישהו שמתאים לתפקיד שהוא מציע.
ואני יכול להגיד לך יותר מזה, קיבלו אותי ל3 מקומות עבודה בתוך פחות משבועיים
(כמובן שאלו לא עבודות מציאה, אבל אין הבדל בין יוצאי צבא לכאלה שמשתחררים מוקדם, שניהם יעבדו באותה עבודה אחרי השחרור)
alnae
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alnae » 25 פברואר 2012 11:34

ממה שידוע לי, אסור למעסיק בראיון העבודה לשאול שא' על הצבא אם הוא מופיע או לא בקו"ח שלך.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 25 פברואר 2012 11:49

alnae כתב:ממה שידוע לי, אסור למעסיק בראיון העבודה לשאול שא' על הצבא אם הוא מופיע או לא בקו"ח שלך.

זה נכון רק לגבי הפרופיל. מותר למעסיק לשאול שאלות על הצבא. אסור להפלות על רקע שירות צבאי ("קביעת תנאי שלא מן העניין"), פרט למקרים שזה רלוונטי (כגון אבטחה). פרט לכך, אכיפת חוקי העבודה בארץ לוקה בחסר, בלשון המעטה. למשל, חל איסור חמור ומפורש להפלות (כולל בקבלה לעבודה ובפיטורין מהעבודה) על רקע לאום, או היריון, או שירות מילואים, אבל בכל זאת זה קיים.
theone1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theone1 » 25 פברואר 2012 11:53

יש למעסיק דרך לוודא איפה שירתתי ומה עשיתי?
אורח

חד וחלק הוא לא יכול לדעת אלה אם כן אתה נמצא במקום עבודה מסוו

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2012 12:22

כמו אבטחה בשדה תעופה בתי הספר וכה' וכה' אז אולי יכולים לבדוק אבל קשה לי להאמין לזה למרות הכל יכול להיות אבל בכל מקרה 99% שלא כי גם ככה לאף מעסיק לא יהיה אכפת איפה שירתת מה עשית בצבא וכה' וכה' תאמין לי שזה לא יהיה מזיז לו
alnae
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alnae » 25 פברואר 2012 19:30

פרופילניק כתב:זה נכון רק לגבי הפרופיל. מותר למעסיק לשאול שאלות על הצבא. אסור להפלות על רקע שירות צבאי ("קביעת תנאי שלא מן העניין"), פרט למקרים שזה רלוונטי (כגון אבטחה). פרט לכך, אכיפת חוקי העבודה בארץ לוקה בחסר, בלשון המעטה. למשל, חל איסור חמור ומפורש להפלות (כולל בקבלה לעבודה ובפיטורין מהעבודה) על רקע לאום, או היריון, או שירות מילואים, אבל בכל זאת זה קיים.

בראיונות העבודה שהלכתי אליהם (אם זה במשרדי ממשלה או במעונות), לא שאלו אותי דבר בעניין הצבא אבל התברר לי שנוצרה בעיה בקבלתי לעבודה אצלם כי מוסדות מסוימים מונעים ממני להתחיל לעבוד באותו מקום. לא פלא שלפני ראיון עבודה באחד המקומות לעיל, התחלתי לריב עם אדם מסוים שלא היה צריך להימצא באותו מקום וכמובן התלוננתי מול ידיד שלי העובד באותו מוסד והבטיח שיעשה את הכל כדי שזה לא יחזור על עצמו פעם נוספת. זאת הסיבה שאני מתחילה לחפש עבודה ושולחת מיילים למוסדות פרטיים הלא קשורים כלל למשרד הרווחה, התעסוקה וכו'.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2012 04:12

alnae כתב:
פרופילניק כתב:זה נכון רק לגבי הפרופיל. מותר למעסיק לשאול שאלות על הצבא. אסור להפלות על רקע שירות צבאי ("קביעת תנאי שלא מן העניין"), פרט למקרים שזה רלוונטי (כגון אבטחה). פרט לכך, אכיפת חוקי העבודה בארץ לוקה בחסר, בלשון המעטה. למשל, חל איסור חמור ומפורש להפלות (כולל בקבלה לעבודה ובפיטורין מהעבודה) על רקע לאום, או היריון, או שירות מילואים, אבל בכל זאת זה קיים.

בראיונות העבודה שהלכתי אליהם (אם זה במשרדי ממשלה או במעונות), לא שאלו אותי דבר בעניין הצבא אבל התברר לי שנוצרה בעיה בקבלתי לעבודה אצלם כי מוסדות מסוימים מונעים ממני להתחיל לעבוד באותו מקום. לא פלא שלפני ראיון עבודה באחד המקומות לעיל, התחלתי לריב עם אדם מסוים שלא היה צריך להימצא באותו מקום וכמובן התלוננתי מול ידיד שלי העובד באותו מוסד והבטיח שיעשה את הכל כדי שזה לא יחזור על עצמו פעם נוספת. זאת הסיבה שאני מתחילה לחפש עבודה ושולחת מיילים למוסדות פרטיים הלא קשורים כלל למשרד הרווחה, התעסוקה וכו'.

לדעתי, גם אין לך מה לחפש שם,
יש עבודות הרבה יותר טובות בשוק -> רק צריך לחפש.
alnae
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alnae » 26 פברואר 2012 15:19

אורח כתב:לדעתי, גם אין לך מה לחפש שם,

תיתן דוגמא אחת לעבודה טובה ומרוויחה שתתאים לי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 פברואר 2012 10:26

alnae כתב:
אורח כתב:לדעתי, גם אין לך מה לחפש שם,

תיתן דוגמא אחת לעבודה טובה ומרוויחה שתתאים לי.

דבר ראשון לאף אחד פה אין מושג מה יתאים לך.
דבר שני, מי את בכלל? יש לך השכלה? נסיון? ידע? אף אחד לא יקח ילדה בלי שמץ לעבודה של 15 אלף בחודש, צאי מהסרט.
מקסימום מוקדנית בחברת סלולאר.

בהצלחה
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 28 פברואר 2012 13:13

וואו, אני חייב לציין שהמגיבים כאן נהיים בהמות יותר מיום ליום.
חבל, עם אישיות כזו רובכם הייתם מתאימים לצבא.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 28 פברואר 2012 21:54

עם מגיבים כאלה כבר עדיף את בן...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 פברואר 2012 00:49

לאמשנה כתב:עם מגיבים כאלה כבר עדיף את בן...

אם אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מפליצים הודעות מפגרות ושאלות מפגרות, SPOR יודע טוב מאוד מה זה הודעות מפגרות רק תחפשו את ההודעות שלו........ אז אנשים יגיבו יותר יפה ולעניין.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 29 פברואר 2012 17:44

אורח כתב:

אם אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מפליצים הודעות מפגרות ושאלות מפגרות, SPOR יודע טוב מאוד מה זה הודעות מפגרות רק תחפשו את ההודעות שלו........ אז אנשים יגיבו יותר יפה ולעניין.

כן, חפשו, תראו כמה פעמים צדקתי בעבר.
מפגרות או לא - אתה בוחר להגיב להודעות שלי,
אז אל תתלונן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 פברואר 2012 18:22

Spor כתב:
אורח כתב:

כן, חפשו, תראו כמה פעמים צדקתי בעבר.
מפגרות או לא - אתה בוחר להגיב להודעות שלי,
אז אל תתלונן.

אני מגיב כדי לעזור לך להגיע ל-2000 הודעות, ככה אתה תרגיש כאילו השגת משהו בחיים המסכנים שלך חוץ מלהיות ילד כאפות שיושב על המחשב כל היום ומגיב להודעות..... בזמן שהוא חי על חשבון האמא המסכנה שלך.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 29 פברואר 2012 18:35

באמת אחי? סעמק, איזה חכם אתה.
בוא ספר לי עוד!
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 29 פברואר 2012 19:37

ת'אמת? SPOR מככב, ראיתי אותו בהרבה נושאים כשהרצתי חיפושים בגוגל בכל מיני דברים הקשורים לצבא. התוצאות היו אותו דבר, מורעלים מטומטמים שאין להם הבנה בסיסית של בני אדם אחרים, לעומת מספר קטן של אינטיליגנטים שאמרו שכן צריך צבא וזה חשוב אבל זה לא לכולם, מסיבה כזו או אחרת.
אותו חכמולוג שהתחיל לצאת על SPOR, התפקיד של המראיין אישי באמת מתאים לך, לך תשאל שאלות לא קשורות לחיים או יכולת לתפקידים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים