עזרההה בקשר לשחרור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

grynndo
יצירת קשר:

עזרההה בקשר לשחרור

הודעהעל ידי grynndo » 26 ינואר 2012 22:45

טוב אני בת 17 ובינתיים היה לי צו ראשון ותאריך גיוס באקוטובר
הייתי בטיפול אצל פסיכולוג מכל מיני סיבות והיה לי מכתב המלצה ממנה לפטור, למרות שלא היה רשום במכתב על איזשהם בעיות רציניות אצלי חוץ מחרדות ושטויות כאלה
לא הייתי בטוחה עד עכשיו שרציתי פטור ... זימנו אותי לקב"ן פסיכי וכל אלה ושהייתי אצלהם ולא שיחקתי אותה יותר מידי ... בסוף קבעו לי 45 נפשי
עכשיו נפל לי האסימון שאני באמת לא רוצה להתגייס..
אז השאלה שלי אם זה לא מאוחר מידי? :\ כי אם כבר הם חושבים שאני דיי נורמלית ועם הפרופיל הזה והכל אז אין טעם לנסות מחדש...?
או שעוד יש סיכוי? אני צריכה ללכת שוב לפסיכולוג או אולי לפסיכיטאר לקבל המלצה חדשה או שיש סיכוי שיתנו לי עוד פגישה עם קב"ן בלי שום חוות דעת רפואית חדשה?
אני לא כ"כ יודעת מה לעשות ואני ממש מפחדת שאיבדתי את ההזדמנות שהייתה לי ואני ממש צריכה עזרה איך להמשיך מכאן..):
פרופילניק

Re: עזרההה בקשר לשחרור

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 ינואר 2012 22:59

חרדות הן לא שטויות (יש סעיף פטור העוסק בהפרעות חרדה), ו-45 נפשי זה לא "די נורמלית", אלא בעיה נפשית לא קלה, אבל עדיין לא מתאימה לשחרור. אפשר בהחלט להיפגש שוב עם קב"ן ופסיכיאטר. ככל הנראה צריך חוות דעת נוספת, כי בכל זאת כבר נקבע פרופיל וצריך לשנות אותו - לא מעט אנשים משתחררים רק בניסיון שני או יותר, ולא פספסת את ההזדמנות שלך.
grynndo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי grynndo » 29 ינואר 2012 14:03

אם יש סעיף בפטור על הפרעות חרדה זה אומר שאפשר להשתחרר על חרדה חמורה או משהו כזה?
כי יהיה לי הרבה יותר קל לזיין בשכל על חרדות, מה שבאמת יש לי, מאשר דיכאון ...

ועוד שאלהה
יש טעם לבזבז את הזמן ולנסות לקבוע פגישה עם קב"ן בלי חוות דעת רפואית חדשה או שכבר עדיף לי ללכת לפסיכיאטר אזרחי?
וגם אם ההורים שלי תומכים בי בפטור, יש לזה איזשהו יתרון? כלומר הם יכולים אולי להשפיע ולבקש בעצמם זימון או משהו כזה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 18:05

grynndo כתב:אם יש סעיף בפטור על הפרעות חרדה זה אומר שאפשר להשתחרר על חרדה חמורה או משהו כזה?
כי יהיה לי הרבה יותר קל לזיין בשכל על חרדות, מה שבאמת יש לי, מאשר דיכאון ...

ועוד שאלהה
יש טעם לבזבז את הזמן ולנסות לקבוע פגישה עם קב"ן בלי חוות דעת רפואית חדשה או שכבר עדיף לי ללכת לפסיכיאטר אזרחי?
וגם אם ההורים שלי תומכים בי בפטור, יש לזה איזשהו יתרון? כלומר הם יכולים אולי להשפיע ולבקש בעצמם זימון או משהו כזה?

רוב המשתחררים השתחררו על חרדות וזה גם הסעיף הקל ביותר. אבל עדיין לא משנה פטור על מה את מנסה להשיג את חייבת להראות דכאונית.
חוות דעה עוזרת, אבל מה שבאמת קובע הוא הרושם של הקב"ן ממך.
ההורים יכולים להתקשר ללכשה, להעיד על כך שהמצב לא טוב, לבקש זימון לקב"ן ואפילו לבוא איתך אליו, אז כן, תמיכה של ההורים עוזרת.

בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים