הצצילללו עזרה דחוףףף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tyk
יצירת קשר:

הצצילללו עזרה דחוףףף

הודעהעל ידי tyk » 26 ינואר 2012 11:33

שלחתי לצבא חוות דעת מפסיכיאטר שכתוב שם שלא ממומלץ לגייס אותי והכול היה כתוב שם ככה שאני יקבל פטור..!!! והצבא התקשר ואמר שהם מזימינים אותי לפסיכיאטר שלהם מה אני עושה עכשיו?????.. אני מת מפחדד איזה שאלות הוא שואללל?????? ורק איתו יתנו לי לדבר בפגישה או עוד מישו? עדיף פשוט שאני ישב מולו וישתוק ולא יענה לו על אף שאלה??? רק יסתכל??
תעזור לי בבקשהה חשבתי שאני בדוק מקבל פטור ועכשיו הזימינו אותי אליהם
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: הצצילללו עזרה דחוףףף

הודעהעל ידי dudu_dudu » 26 ינואר 2012 12:37

זימנו אותך על מנת לבדוק אם אתה כשיר ... אין לך מה לדאוג, תפעל כך:

כשאתה נכנס אל תיצור קשר עין עם הפסיכיאטר תסתכל על הריצפה או תפנה את ראשך לאיזו פינה.... אבל לא למשך כל השיחה! תיצור עם הפסיכיאטר קשר עין לשניה ואז תוריד את הראש בחזרה (שלא יחשוב שאתה מתחזה).
דיבור- תדבר בקול חלש מאוד, אפילו תגמגם קצת.. ואם שואלים אותך שאלה שאתה לא יודע מה לענות תגיד "לא יודע", "לא משנה", דברים כאלה כי אתה גם ככה צריך להיות בדיכאון ולהיות בעולם משלך... אל תענה לעיניין באף שאלה שהוא שואל אותך זה העיקר!
ואם הוא שואל אותך לגביי מחשבות אובדניות תענה בחיוב... (במיוחד כשאתה חושב על הצבא).

בהצלחה.
אורח

אם הפסיכיאטר ישאל אותך למה מגמגם אז תענו לו כי אתה לחוץ מאוד

הודעהעל ידי אורח » 26 ינואר 2012 12:58

ואם הוא ישאל אותך האם זה רק במצב כזה או שבעוד מצבים אז תענה לו בהכל אתה לחוץ עוד בחוץ תסמך עלינו פה
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 ינואר 2012 22:52

tyk כתב:שלחתי לצבא חוות דעת מפסיכיאטר שכתוב שם שלא ממומלץ לגייס אותי והכול היה כתוב שם ככה שאני יקבל פטור..!!! והצבא התקשר ואמר שהם מזימינים אותי לפסיכיאטר שלהם מה אני עושה עכשיו?????.. אני מת מפחדד איזה שאלות הוא שואללל?????? ורק איתו יתנו לי לדבר בפגישה או עוד מישו? עדיף פשוט שאני ישב מולו וישתוק ולא יענה לו על אף שאלה??? רק יסתכל??
תעזור לי בבקשהה חשבתי שאני בדוק מקבל פטור ועכשיו הזימינו אותי אליהם

הצבא לא נותן פטור על סמך חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי. הוא דורש בדיקה אצל קב"ן או פסיכיאטר צבאי, והם המחליטים בנושא. חוות הדעת רק מאפשרת קבלת זימון לקב"ן. במקרה שאינך כשיר לשירות צבאי לפי דעתך, עליך לוודא שהוא יבין זאת, כפי שהבין הפסיכיאטר האזרחי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 16:14

איזה שאלות הם יכולים לשאול ? ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 17:42

אורח כתב:איזה שאלות הם יכולים לשאול ? ?

המון. תבנה סיפור על סמך החו"ד הפסיכיאטרית ועל עצמך. ותענה לפיו.
גם ההתנהגות חשובה, תקרא טרגט21.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ינואר 2012 21:20

ואם פשוט אני לא יענה ולא ישטף פעולהה רק ישתוק ויענה רק על 2 3 שעות זה יהיה נוראי???
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 30 ינואר 2012 21:35

לא.. אתה צריך לשחק אותה כאילו אתה חי בעולם משלך... אל תענה לעיניין תגיד "לא יודע", "לא משנה"....
כאלה דברים בקיצור תראה דיכאון וגם קצת חוסר אכפתיות בשאלות ששואלים אותך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ינואר 2012 23:34

איזהש אלות יכולים לשאול?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 18 אורחים