צבא מוזר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

mart2
יצירת קשר:

צבא מוזר

הודעהעל ידי mart2 » 25 ינואר 2012 18:59

קיבלתי פטור לפני שבועיים. היום התקשרו לשאול אם אני יודע מתי אני מתגייס (לפני שקיבלתי פטור התאריך שלי היה בסוף החודש), ואחר כך קיבלתי בדואר זימון לבריאות הנפש בפברואר למרות שאמרו לי אחרי הקבן שיש לי ועדה רפואית ללא נוכחות..

מה זה?
אורח

כמה שאלות לי אליך

הודעהעל ידי אורח » 25 ינואר 2012 19:28

מי התקשר אליך ומאיפה וממי קיבלת פטור והאם יש בידך את הפטור הזה?
mart2
יצירת קשר:

Re: צבא מוזר

הודעהעל ידי mart2 » 25 ינואר 2012 19:34

לא יודע מי, אמרתי שיש לי פטור והם אמרו שבסדר והסתימה השיחה.
בלשכת גיוס אחרי הקבן אמרו לי שקיבלתי פטור, הסבירו לי על הועדה הרפואית וקיבלתי מסמך שמסביר עליה. אמרו שהפטור ישלח בדואר עד 4 חודשים.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 26 ינואר 2012 00:39

אתה כבר לא מעניין את הצבא זהו זה.... בשבילם אתה עוד אחד שלא התגייס... אין לך מה לדאוג תגיד תודה רק שאתה בחוץ =]
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 ינואר 2012 22:50

dudu_dudu כתב:אתה כבר לא מעניין את הצבא זהו זה.... בשבילם אתה עוד אחד שלא התגייס... אין לך מה לדאוג תגיד תודה רק שאתה בחוץ =]

במקרה הזה זה לא בטוח לגמרי. אמנם זה מה שאמור לקרות, אבל כיוון שקיבלת זימון, תתקשר ללשכת הגיוס ותבדוק את הנושא. קח בחשבון שעד שהפטור כתוב אצלם במחשב (וזה רק אחרי החלטת הוועדה הרפואית), יכול להיות שהם לא יידעו מה בדיוק מצבך. אולי תנסה לבקש שיעבירו אותך למדור ברה"ן ושתקבל שם הסבר על כך.

לאחר שייקבע פרופיל על ידי הוועדה הרפואית, הוא אמור להתפרסם באתר האינטרנט, בתיאור מילולי ולא מספרי.
mart2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mart2 » 29 ינואר 2012 14:31

התקשרתי ללשכת גיוס ואמרו שלא מופיע להם שאני בפטור..
יש לי את דף ההסבר שקיבלתי וכתוב בו שהומלץ לקבוע שאני איני כשיר לשירות.. אמרו לי לבוא לזימון שיש לי ולהביא את הטופס הזה.
מה זה יכול להיות? :\ יכול להיות שהועדה שינתה את דעתה? או ששכחו לקחת לי פרטים? רוצים לבדוק אם צריך להעביר עלי מידע?
קרה למישהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 ינואר 2012 13:03

מתי גיוס שלך אמור להיות?
למה הזימונים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים