עזרה|יציאה מהצבא לפני הגיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Fastney
יצירת קשר:

עזרה|יציאה מהצבא לפני הגיוס

הודעהעל ידי Fastney » 23 ינואר 2012 10:41

אני מתגייס ב 31 יום שלישי הבא ואני לא מתכוון לעלות לאוטובוס או להכנס למערכת באופן כולשהוא (סיבות אישת וכו..).
אני מעוניין לצאת אל 21 נפשי או אי התאמה באמת שזה לא משנה לי אבל אני ממש קצר אל זמן.
לפי מה שהבנתי אני צריך לפנות לפסיכיאטר, התקשרתי לכללית והם הפנו אותי לפסיכיאטר שאמר לי שאין לו מספיק זמן לאבחן אותי וכו קיצר לא ממש עזר לי אז אני חושב שאני צריך ללכת למישהוא פרטי השאלה היא ממי אני לא אקבל את אותה תשובה ואני חייב לעשות זאת במהירות.
*ממי אני יכול לקבל עכשיו חוות דעת?
*מה אני אמור לעשות איתה ביום הגיוס שלי? (מן הסתם שאני לא יספיק לראות קב"ן לפני היום גיוס.
*עם אני מסרב לעלות לאוטובוס ויקחו אותי לכלא ששם אני יוכל לראות קב"ן הוא יוכל להוציא אותי מהכלא + מהצבא?
baby girl
יצירת קשר:

Re: עזרה|יציאה מהצבא לפני הגיוס

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 13:45

אם כל כך לא בא לך להתגייס באותו יום , פשוט ביום הגיוס קום מוקדם וסע למיון, תגיד שהתעלפתה או לא יודעת תחשוב על משהו !
אבל אחרי כשעתיים תקשר להשכת גיוס תגיד שככה וככה שאתה לא יכול להתגייס כי אתה במיון ! הצבא יישלח לך עוד הפעם תאריך גיוס וככה יהיה לך זמן לחשוב על משהו ... אני עשיתי את זה וזה עבד לי !
Fastney
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Fastney » 23 ינואר 2012 13:47

אני מתכוון ללכת עם זה עד הסוף אבל לא נראה לי שמה שאמרתה זאת האפשרות הכי טובה, השאלה היא איך אני רואה קב"ן לפני הגיוס או בזמן הגיוס?
baby girl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 13:58

וואלהה לא יודעת :?
אני בעצמי שוברת את הראש עם הצבא :lol:

למה המדינה מכריחה אנשים להתגייס בלי שהם יירצו בכך- בסופו של דבר אנשים עושים דברים הזוים כדי להשתחרר :shock: לא חבל ?! :roll:
Fastney
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Fastney » 23 ינואר 2012 15:40

יש לי עוד שאלות שציינתי למעלה בבקשה תנסו לעזור לי איתם, כרגע אני מנסה לקבוע טור אצל פסיכיאטר פרטי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 15:42

[quote="baby girl"]אם כל כך לא בא לך להתגייס באותו יום , פשוט ביום הגיוס קום מוקדם וסע למיון, תגיד שהתעלפתה או לא יודעת תחשוב על משהו !
אבל אחרי כשעתיים תקשר להשכת גיוס תגיד שככה וככה שאתה לא יכול להתגייס כי אתה במיון ! הצבא יישלח לך עוד הפעם תאריך גיוס וככה יהיה לך זמן לחשוב על משהו ... אני עשיתי את זה וזה עבד לי !

עצות של דביל...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 15:44

Fastney כתב:אני מתגייס ב 31 יום שלישי הבא ואני לא מתכוון לעלות לאוטובוס או להכנס למערכת באופן כולשהוא (סיבות אישת וכו..).
אני מעוניין לצאת אל 21 נפשי או אי התאמה באמת שזה לא משנה לי אבל אני ממש קצר אל זמן.
לפי מה שהבנתי אני צריך לפנות לפסיכיאטר, התקשרתי לכללית והם הפנו אותי לפסיכיאטר שאמר לי שאין לו מספיק זמן לאבחן אותי וכו קיצר לא ממש עזר לי אז אני חושב שאני צריך ללכת למישהוא פרטי השאלה היא ממי אני לא אקבל את אותה תשובה ואני חייב לעשות זאת במהירות.
*ממי אני יכול לקבל עכשיו חוות דעת?
*מה אני אמור לעשות איתה ביום הגיוס שלי? (מן הסתם שאני לא יספיק לראות קב"ן לפני היום גיוס.
*עם אני מסרב לעלות לאוטובוס ויקחו אותי לכלא ששם אני יוכל לראות קב"ן הוא יוכל להוציא אותי מהכלא + מהצבא?

יש פסיכיאטרים שנותנים חוות דעת אחרי פגישה אחת, תתקשר ותברר אם הם נותנים או לא. יש מספיק פסיכיאטרים בישראל.

ביום הגיוס אתה מראה את חוות הדעת ומבקש קבן.

בכלא גם אפשר לראות קבנים ולצאת אבל זה לוקח יותר זמן ויותר קשה.
Fastney
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Fastney » 23 ינואר 2012 16:08

.יש למישהוא פסיכיאטרים מאזור המרכז שהוא ממליץ אליהם? ניסיתי כמה והתשובה לרוב היא שהם לא מתעסקים עם הצבא תודה.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 23 ינואר 2012 21:14

לגבי קב"ן ביום הגיוס, יש הסבר כאן:
http://www.livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים