צריך עזרה בליווי צו ראשון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

גיל Rotem
יצירת קשר:

צריך עזרה בליווי צו ראשון

הודעהעל ידי גיל Rotem » 22 ינואר 2012 02:41

אהלן, אני החלטתי שאני מעוניין להשתמט.
אני בן 18 (כן אני יודע צו ראשון זה בגיל 16 אבל אני נשארתי כיתה והשנתון שלי די עקום חח אז יצא לי 18 לא מעוניין להרחיב יותר מידי).
לתכלס-
אני לא בן אדם מטומטם, אני נשרתי מהלימודים לפני חצי שנה בערך בגלל שיעמום והתחלתי ללמוד באוני'
עכשיו הבעיה שלי כרגע זו הצבא כי הוא מעוניין לגייס אותי ואני מעוניין להתפתח וללמוד.
נכון אולי הדבר אגואיסטי אבל זה אני, אני מעוניין ללמוד ושבסופו של דבר היה לי ידע וחיים נורמליים מאשר ללכת לצבא.
שמעתי מהרבה אנשים שהם אכלו חרא בצבא ושעם יש לי הזדמנות לצאת מהצבא לחבק אותה באושר ובאהבה והחלטתי ליצור לעצמי את ההזדמנות הזו.

עכשיו אני קראתי כאן קצת על פרופיל 21 וזה היה נשמע לי הכי יעיל (אם יש עוד רעיונות אני אשמח לשמוע).
וגם חבר אמר לי שאפשר להגיד בצו הראשון שאני לא מעוניין לעשות צבא יכניסו אותי לחודשים לכלא צבאי ואז ישחררו אותי..

בקיצור - אני אשמח להדרכה מהאתר ולעזרה מכם.
תודה מראש לעוזרים!!
אורח

Re: צריך עזרה בליווי צו ראשון

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 09:55

אגואיסטים מתקבלים כאן בברכה! אתה לא צריך להגיד ולתרץ למה אתה רוצה לצאת...
אם החלטת לצאת לפני הצו ראשון, יהיה לך הרבה יותר קל לעשות את זה.
בראיון האישי תגדיר את עצמך כאדם דכאוני ובעל כישורים חברתיים נמוכים. תגיד שיצאת מבית ספר בגלל שאתה לא מסתדר טוב במסגרות וקשה לך להסתדר בחברת אשנים.
תדבר ותתנהג בהתאם, תדבר על חרדות רבות מהצבא ומהגיוס. יביאו לך קב"ן.
אתה גם יכול ללכת לפסיכולוג אזרחי ולקבל חוות דעה שתעיד על מצב קשה.
עדיף שתעשה את זה לפני הצו ראשון, בשביל לענות על השאלה "האם אתה מטופל?" בחיוב, ולקבל עוד כמה "נקודות שחרור".
במבחנים הפסיכוטכניים תלחץ סתם, ותוציא תוצאה נמוכה.

בהצלחה!
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 22 ינואר 2012 13:21

בנוסף למה שנאמר, אתה נכנס לכלא הצבאי רק אם אתה עובר על החוק או על פקודות הצבא (ורק כשאתה חייל). למשל, אם אתה מסרב להתגייס (סירוב פקודה ביום הגיוס) או לא מגיע לתאריך הגיוס שלך (זה נקרא "השתמטות", ולא להתגייס עם פטור חוקי נקרא "לקבל פטור מגיוס", גם אם בתקשורת בדרך כלל לא מבדילים בין השניים). באתר "רשת הליווי של פרופיל חדש" וכן במסמך "טרגט 21" מפורטים מקרים שבהם מקבלים פטור מגיוס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 15:13

גיל Rotem כתב:אהלן, אני החלטתי שאני מעוניין להשתמט.
אני בן 18 (כן אני יודע צו ראשון זה בגיל 16 אבל אני נשארתי כיתה והשנתון שלי די עקום חח אז יצא לי 18 לא מעוניין להרחיב יותר מידי).
לתכלס-
אני לא בן אדם מטומטם, אני נשרתי מהלימודים לפני חצי שנה בערך בגלל שיעמום והתחלתי ללמוד באוני'
עכשיו הבעיה שלי כרגע זו הצבא כי הוא מעוניין לגייס אותי ואני מעוניין להתפתח וללמוד.
נכון אולי הדבר אגואיסטי אבל זה אני, אני מעוניין ללמוד ושבסופו של דבר היה לי ידע וחיים נורמליים מאשר ללכת לצבא.
שמעתי מהרבה אנשים שהם אכלו חרא בצבא ושעם יש לי הזדמנות לצאת מהצבא לחבק אותה באושר ובאהבה והחלטתי ליצור לעצמי את ההזדמנות הזו.

עכשיו אני קראתי כאן קצת על פרופיל 21 וזה היה נשמע לי הכי יעיל (אם יש עוד רעיונות אני אשמח לשמוע).
וגם חבר אמר לי שאפשר להגיד בצו הראשון שאני לא מעוניין לעשות צבא יכניסו אותי לחודשים לכלא צבאי ואז ישחררו אותי..

בקיצור - אני אשמח להדרכה מהאתר ולעזרה מכם.
תודה מראש לעוזרים!!

אם תקשיב לחברים המטומטמים שלך אז גם אתה תהפוך להיות מטומטם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים