לא הולך כלום...הקב'ן צוחק עליי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ronaldinho1515
יצירת קשר:

לא הולך כלום...הקב'ן צוחק עליי

הודעהעל ידי ronaldinho1515 » 14 ינואר 2012 00:19

שלום לכולם,
אני כבר שנה וחצי בצה"ל בעבר הייתי אצל פסיכיאטרים וקבנ'ים ואפילו פגישה עם ההורים, ולבסוף המליצו עליי לוועדת התאמה לשירות שבזכותה רק קיבלתי תנאים טובים יותר, מפקדת המרפאה מהיום הראשון לא סבלה אותי והגדירה אותי כ-לא חולה נפש,

מאז הוועדה מפקדת המרפאה מסרבת לעזור לי ואפילו לקבל אותי לטיפול, שבוע שעבר הייתי במצב נפשי ירוד ותפסה אותי חרדה שבמהלכה ביקשתי ללכת לקב"ן , לאחר שכבר הייתי עם חבל ביד במטרה לתלות את עצמי, המפקד שלי התקשר לקבנית (מפקדת המרפאה) ואמר לה שניסיתי להתאבד ושאני צריך פסיכיאטר, בתגובה היא אמרה לו שישפטו אותי וישלחו אותי לכלא , אני כבר לא יודע מה לעשות כשאני בבסיס אני מרגיש גמור , אין לי כח כבר להמשיך בשירות אני מרגיש שזה בזבוז זמן וכח נפשי ופיזי...

מה לעשות כדי שהיא תבין את המצב שלי? ותעזור לי?
אורח

Re: לא הולך כלום...הקב'ן צוחק עליי

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2012 16:19

מצב קשה.
תנסה לערוק ולהגיע למדור בהר"ן בתל השומר.
תבקש מההורים להתקשר לקצין העיר ולהעיד על כך שהמצב חמור מאוד.
הקבנית רואה שאפשר למרוח אותך עד אין סוף, כנראה גם אתה לא מספיק משכנע ולא מראה שהמצב שלך באמת קשה.
כמו שאמרתי, תעבור לשיטות יותר "קטלניות".
בהצלחה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2012 18:22

לעבור לשיטות יותר קטלניות בטוח לא, הדבר האחרון שאתה צריך זה לפגוע שעצמך בגלל הצבא.
לא אמרת מה אתה רוצה בדיוק? לצאת מהצבא?
אם כן אז מה אמרת לקב"נית ולפסיכיאטר שראית? אותי תוך פגישה אחת רצו להוציא מהצבא אז עוד מידע יוכל לעזור איך להנחות אותך.
אל תעשה דברים קיצוניים וסצינות כי זה לא משפיע עליהם. בדרך כלל מי שעושה הרבה רעש בטוחים שהוא מתחזה.
ronaldinho1515
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ronaldinho1515 » 14 ינואר 2012 20:12

תודה על התגובות המהירות,
אני רוצה להשתחרר , לא אכפת לי איך, כל דרך מקובלת עליי, בעבר הייתי עריק 45 יום ונשלחתי לכלא דבר שלא הועיל לי , כך שעריקות ובריחה זה לא הכיוון שלי כרגע.
בעבר אצל הקבנים אמרתי שנמאס לי מהחיים ואני רוצה לסיים עם הכל, שאני לא ישן בלילה יותר מ 3 שעות וזקוק לכדורים לטפל בזה, בקושי יוצא מהבית, ללא חברים, ושעולות לי מחשבות על פגיע עצמית ובעבר פגעתי בעצמי על מנת לא להגיע לבסיס, שאני יודע מה אני יעשה עם אני יחזור לבסיס, זה פחות או יותר מה שאמרתי לרוב הקבנים ששניים מהם שלחו אותי לפסיכיאטר , הפסיכיאטר לא התרשם ממצוקה נפשית והמליץ רק על קה"ס 43 ותש 3.

לפני שבועיים הייתי אצל קבנית נוספת לשיחה מיוזמתי ללא תור , אשר התרשמה ממצוקה נפשית בינונית ורצתה להביא לי גימלים נפשיים להירגע, כשהיא הלכה למפקדת המרפאה לבקש אישור לגימלים מפקדת המרפאה סירבה לתת לי , לא יודע כבר מה לעשות איתה, היא שולטת בכל.

אשמח לכל עזרה מכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2012 23:12

נשמע כאילו מדור ברה"ן זו התקווה שלך, תגיע לשם ותבקש לראות קב"ן-תסביר את המצב ותשתדל להיות כמה שיותר משכנע ולהיראות במצוקה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 ינואר 2012 16:34

לא ניסיתי את מדור ברה"ן אבל נשמע כמו רעיון טוב ללכת לגורם צבאי מחוץ לבסיס שלך.
אולי אתה לא משכנע מספיק..תנסה להיכנס לזה יותר כי אני פעלתי לפי טרגט21 וישר רצו להוציא אותי מהצבא תוך שבועיים.
מחשבות אובדניות אמרת?
ronaldinho1515
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ronaldinho1515 » 15 ינואר 2012 19:13

כן אמרתי וקראתי את טארגט כמה פעמים, אשמח לקבל טיפים וכל עזרה גם בהודעות פרטיות...
fu

הודעהעל ידי fu » 16 ינואר 2012 12:18

כמו שכבר כתבו לך למעלה - לך לברה"ן בתל השומר.
תתעקש לראות שם קב"ן ובסוף יתנו לך גם בלי תור.
אם הקב"ן שם ימליץ לך על פטור וישלח אותך לפסיכיאטר/ ועדה רפואית, למפקדת המרפאה שלך לא יהיה שום דבר לעשות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2012 20:38

ronaldinho1515 כתב:כן אמרתי וקראתי את טארגט כמה פעמים, אשמח לקבל טיפים וכל עזרה גם בהודעות פרטיות...

לא יודע איך אתה נראה, אבל תנסה הכל כדי להיות משכנע כמה שיותר. אני הייתי מלכתחילה בדיכאון ופגעתי בעצמי, אבל כדי להקצין את זה ושלא יהיה ספק שיננתי את המאפיינים של דיכאון קליני כל היום. הפסקתי לדבר עם אנשים ולהתרחק מהם ובכוונה חשבתי מחשבות פסימיות ושליליות, לא להתאמן ולהסתגר בבית ככה איזה שבוע שבועיים.
וזה באמת גרם לי להכנס לדיכאון ממש והחמיר את המצב שלי (מה שגם הלחץ בתפקיד לא עזר למצב שלי בכלל). היו לי הפרעות בשינה, עייפות, חוסר תיאבון, מחשבות אובדניות.
אפשר לומר שהכנסתי את עצמי עוד יותר לדיכאון אבל זה היה שווה את זה כי ישר במפגש הראשון עם הקב"ן היא התרשמה שצריך לשחרר אותי ואחרי שבוע ראיתי פסיכיאטר שקבע אותו דבר ורצה לשחרר אותי. (גם חיילים מסביבי שמו לב לשינוי והתחילו לדאוג)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 ינואר 2012 19:26

תודה לכולם על העזרה, מחר יש לי פסיכיאטר, נראה איך יהיה...
רותי חדד
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רותי חדד » 18 ינואר 2012 08:34

נסה להיות כנה איתו. להראות לו שאתה באמת במצוקה ובאמת רע לך שם. ואם אתה מצליח תאיים בתביעת רשלנות רפואית כי לא מטפלים בך כמו שצריך ואתה לא אחראי למעשים שלך.
לפעמים זה פשוט כבד מדי וקשה מדי, אין סיבה לסבול. אני נכנסתי לדכאון כבד כי הייתה לי מחלת הנשיקה, לא נתנו לי גימלים, ועבדתי לילות אז הייתי שלולת שינה. ממש גמרו אותי. עד היום אני מצטערת שלא תבעתי אותם על רשלנות רפואית...
ronaldinho1515
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ronaldinho1515 » 19 ינואר 2012 01:21

אני לאחר הפגישה עם הפסיכיאטר,
כרגע הוא נתן המלצה להוריד לפרופיל 64 ע"פ סעיף 32744(יש למישהו מושג מה זה?), ונתן לי טיפול תרופתי נגד חרדה ודיכאון ומעקב חוזר בעוד שבועיים.
נראה לי שיש כאן התקדמות כלשהי, אשמח לקבל חוות דעת...
igot21

הודעהעל ידי igot21 » 19 ינואר 2012 09:03

אפשר לשאול איך בסוף קיבלת תור לפסיכיאטר?
ronaldinho1515
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ronaldinho1515 » 19 ינואר 2012 12:54

הקבנית שהייתי אצלה לפני שבועיים המליצה לי על כדורים, ולכן שלחה אותי לפסיכיאטר כי רק הוא יכול לתת.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 19 ינואר 2012 14:57

אל תסכים לקחת כדורים זה דרך של צבא למרוח אותך...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: הסובל ו־ 23 אורחים