דחוףףף מי שמבין שיעזור בבקשה =[

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בר =]
יצירת קשר:

דחוףףף מי שמבין שיעזור בבקשה =[

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 09:59

אני עריקה שנתיים .. רוצה ללמוד לתואר.. זה אפשרי ?!
יקבלו אותי אם אציג עצמי כעריקה?!
האם איכשהו יכולים לעלות על זה שאני לומדת לתואר?!

כל מי שמביןן בבקשה תעזרו לייייי אני מיואשתת =[
רוצה ללמוד כבר לעשות משהו עם החיים שלי
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: דחוףףף מי שמבין שיעזור בבקשה =[

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:07

מה את רצינית? שנתיים???

את יכולה לשבת על זה הרבה.... אפילו אם תצאי על 21 נפשי.....
אני מקווה בשבילך שתצאי על 21נפשי ויבטלו את המעצר...
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:09

ואת לא צריכה להציג את עצמך כעריקה.... לאונברסיטאות אין דרך לעלות על זה...
אם תרצי לצאת מהארץ או משהו יעלו עליך בטוח...
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:13

אני באמת לא מבין למה לא טיפלת בזה כבר!?!?! שנתיים עברו!!!!
איך לא באו לעצור אותך משטרה צבאית גם?
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:17

אני עריקת בקו''ם! היתי משתמטת שנה באתי להסגיר את עצמי ולבקש קבן .. העבירו אותי שרשרת חיול שיקרו לי במצח נחושה הלכתי הביתה ולא חזרתי מאז !!!
פשוט חלפו להם שנתיים ככה.. הם באו אחרי חצי שנה לאמא שלי וזה הכל !!! אני גרה לבד וגם בלי קשר הם לא באים !!!

אם אני רוצה להרשם אני צריכה להגיד שאני עריקה?? או שפשוט להתחיל ללמוד וזהו ..?
כי אני פוחדת שלא יעלו על זה איכשהו ואני יהיה באמצע סימסטר ... ויעצרו אותי שם או משהו
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:19

בר =] כתב:אני עריקת בקו''ם! היתי משתמטת שנה באתי להסגיר את עצמי ולבקש קבן .. העבירו אותי שרשרת חיול שיקרו לי במצח נחושה הלכתי הביתה ולא חזרתי מאז !!!
פשוט חלפו להם שנתיים ככה.. הם באו אחרי חצי שנה לאמא שלי וזה הכל !!! אני גרה לבד וגם בלי קשר הם לא באים !!!

אם אני רוצה להרשם אני צריכה להגיד שאני עריקה?? או שפשוט להתחיל ללמוד וזהו ..?
כי אני פוחדת שלא יעלו על זה איכשהו ואני יהיה באמצע סימסטר ... ויעצרו אותי שם או משהו

פשוט תתחילי ללמוד.... והיית צריכה ללכת למחלקת חריגים והיו מטפלים בך שם.... יש לך בכלל חוות דעת מפסיכיאטר?
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:21

שמעת על מיקרה או שאתה יודע בוודאות שלא יכולים לעלות עליי? =/

אני צריכה להיות סגורה על זה במאה אחוז לפני הצעד הזה כי זה תואר זה לא עבודה
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:23

לא יכולים לעלות עליך הצבא.... הם לא השתילו עליך שבב ....
פשוט אם שואלים אותך באונ'\מכללה אם עשית צבא תגידי שלא בגלל בעיה רפואית.... אבל אני אומר לך יש מצב מאוד גדול שאת יושבת בכלא על העריקות הזאת.... ועוד שנתיים אין בכלל מה לדבר אפילו אם יהיה לך סעיף נפשי הכי גרוע שיש... היית צריכה לטפל בזה אחרי שבועיים גג אני באמת לא מבין אותך, את יושנת בעמידה?
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:29

היתי אצל פסיכולוג מאז שאני זוכרת את עצמי חח מגיל 6.. עד 18
להוציא חוות דעת אני יכולה .. וגם יש לי עורך דין טוב במידה וקורה משהו.

הפחד שלי זה לשבת יום אחד אפילו אז שלא נדבר על יותר מזה..
אני לא יכולה לישון בחדר עם הרבה אנשים זאת אחת הסיבות שגם לא התחלתי טירונות אפילו.
היתי בפנימיה בילדות 7 שנים.. אבי נפטר עברתי המון בילדות יש לי פחד לחזור למקום שמזכיר לי פנימיה עם אנשים שיושנים איתך (שזה לא מישהו שאתה רוצה שישן איתך)
יש לי בעיה עם מסגרות מחייבות כמו צבא ובתי ספר .. תמיד לא הגעתי לבצפר .. עדין היתי במסלול של מצטיינים כל הציונים מאה הכל 5 יח''ל אבל לא הגעתי כמעט כל השנים בגלל זה לא השאירו כיתה או העיפו אותי רק בגלל הציונים הטובים !
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:31

חחח אני לא יושנת בעמידה פשוט מפחדת !!! והזמן גם לא מיטיב איתי.. הוא חולף מהר מאוד
גם בשנתים האלה עשיתי פסיכומטרי ולמדתי עף לי הזמן כמו כלום !!!

כל יום המשפחה שלי אומרת לי לסדר את זה אני לא יודעת מאפה להתחיל בכלל.. ואם להתחיל בכלל.. או ישר לדלג ולהתחיל תואר!
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:31

בר =] כתב:היתי אצל פסיכולוג מאז שאני זוכרת את עצמי חח מגיל 6.. עד 18
להוציא חוות דעת אני יכולה .. וגם יש לי עורך דין טוב במידה וקורה משהו.

הפחד שלי זה לשבת יום אחד אפילו אז שלא נדבר על יותר מזה..
אני לא יכולה לישון בחדר עם הרבה אנשים זאת אחת הסיבות שגם לא התחלתי טירונות אפילו.
היתי בפנימיה בילדות 7 שנים.. אבי נפטר עברתי המון בילדות יש לי פחד לחזור למקום שמזכיר לי פנימיה עם אנשים שיושנים איתך (שזה לא מישהו שאתה רוצה שישן איתך)
יש לי בעיה עם מסגרות מחייבות כמו צבא ובתי ספר .. תמיד לא הגעתי לבצפר .. עדין היתי במסלול של מצטיינים כל הציונים מאה הכל 5 יח''ל אבל לא הגעתי כמעט כל השנים בגלל זה לא השאירו כיתה או העיפו אותי רק בגלל הציונים הטובים !

אם היית פועלת בזמן על פי טרגט 21 והכל אני אומר לך שהיו מוציאים אותך ככל הנראה....חבל
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:44

צודק יכול להיות שבאמת יכלתי לסיים את זה מזמן בלי לעשות צבא ולצאת מהמערכת הזו !
אבל היתי ילדה בת 18 19 חשבתי כמו ילדה אם יכלתי להחזיר תגלגל היתי משנה אני לא יכולה! התעוררתי רק בחודשים האחרונים כיום אני בת 22 כמעט
ואני מבינה שהמצב שלי חמור מאוד אבל מה אני יכולה לעשות בקשר לזה?! ככה ככה אם אני יוציא חוות דעת עכשיו ויסיגר את עצמי ועוד יקח עורך דין טוב אני ישב בכל זאת!!!! או שאני יוציא חוות דעת עוד כמה שנים זה לא ישנה המון .. :(
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 10:47

שלקחתי עורך דין עוד שהיתי משתמטת לא ידעתי שאני יכולה להוציא חוות דעת ולסדר את זה ככה.. הוא גם לא אמר לי !!
קיצר עשיתי טעותתתתת ואני לא יודעת איך לצאת מזה!!!! ואני לא יודעת אם בכלל לנסות לצאת מזה ולא להשתגעע
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 10:51

אם תצאי על 21 נפשי יש מצב שהתחשבו בך מעט אבל בכל זאת את תשבי אבל יפחיתו לך את העונש...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 11:19

תשאלי את העורך דין שלך מה הוא מציע בדיוק, איך להתמודד עם המצב... אם אין לו הצעה פני לאחד טוב יותר לענייני צבא... תנסי לראות דרך העו"ד מה הזכויות שלך בתור אחת שלוקה בנפשה בכל התקופה של ההשתמטות(כמובן תגזימי) וכמה יהיה אפשרי להקל איתך בעניין של הכלא. או זה או שתבקשי ממישהו בנמל שיבריח אותך מהארץ בסירה שלו כי זה לא נשמע כמו מצב שאפשר לעמוד בו לאורך זמן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 13:41

אני עריקת בקו''ם ...ברחתי אחרי שעברתי שרשרת חיול...לא התחלתי טירונות בכלל!!!

העורך דין אמר לי שגג חודש אני ישב..... הוא מעלה למשפט עם שופטת שהוא מכיר.. שופטת טובה יחסית
אבל אמר שרוב הסיכוים שעד שבועיים .. ואפילו יש מצב באותו יום של המשפט!

אני מכירה מישהי שהיתי עריקה 7 שנים. היא חזרה לארץ אחרי שלמדה לתואר וישבה שבוע וחצי.. היא לקחה תעורך דין הזה!
הוא לוקח מלא כסף אבל משתלם לא?!

דיברתי איתו לפני שנה ככה זה העונש שהוא אמר.. אבל עדין נרתעתי אפילו משבוע מזה?! מה רצחתי מישהו ?!למה אני אמורה לשבת אפילו שעה ?!
מי ישמע מה כבר אני יועיל להם יש לי פרופיל 64 בגלל תת משקל ..
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ינואר 2012 15:58

במקרה שלך רק עורך דין יכול לעזור.... חבל אבל היה לך הזדמנות לפני שנתיים לגמור עם הסיפור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 16:29

אורח כתב:אני עריקת בקו''ם ...ברחתי אחרי שעברתי שרשרת חיול...לא התחלתי טירונות בכלל!!!

העורך דין אמר לי שגג חודש אני ישב..... הוא מעלה למשפט עם שופטת שהוא מכיר.. שופטת טובה יחסית
אבל אמר שרוב הסיכוים שעד שבועיים .. ואפילו יש מצב באותו יום של המשפט!

אני מכירה מישהי שהיתי עריקה 7 שנים. היא חזרה לארץ אחרי שלמדה לתואר וישבה שבוע וחצי.. היא לקחה תעורך דין הזה!
הוא לוקח מלא כסף אבל משתלם לא?!

דיברתי איתו לפני שנה ככה זה העונש שהוא אמר.. אבל עדין נרתעתי אפילו משבוע מזה?! מה רצחתי מישהו ?!למה אני אמורה לשבת אפילו שעה ?!
מי ישמע מה כבר אני יועיל להם יש לי פרופיל 64 בגלל תת משקל ..

אם הוא כזה בטוח שתשבי כל כך מעט זמן (עד חודש) תבקשי התחייבות שאם תקבלי יותר מזה לא תשלמי לו כסף, ואם תקבלי יותר זמן בכלא תשלמי מלא כסף, ואז זה ישתלם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2012 03:46

עורכי דין לא יכולים להתחייב לך לא בכתב ולא בע''פ!
אבל לפי דבריו זה העונש המקסימלי שאקבל , ולא רק לפי מה שהוא אומר גם הרבה שהלכו אליו יצאו ''מרוצים'' יחסית לישיבה שלהם בכלא בהתחשב בעובדה שהם היו שנים עריקים!!

הוא אמר שקודם כל בנות יושבות פחות .. אוטומטית העונש מתקצר... ואז יופיעו הבעיות שלי גם!!

חוצמזה אני פוחדת לשבת אפילו יום אחד אני פוחדת להיות סגורה במקום ועם אנשים עוד שאני לא מכירה בכלל אני יאבד את העשתונות
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 12 ינואר 2012 11:19

אורח כתב:עורכי דין לא יכולים להתחייב לך לא בכתב ולא בע''פ!
אבל לפי דבריו זה העונש המקסימלי שאקבל , ולא רק לפי מה שהוא אומר גם הרבה שהלכו אליו יצאו ''מרוצים'' יחסית לישיבה שלהם בכלא בהתחשב בעובדה שהם היו שנים עריקים!!

הוא אמר שקודם כל בנות יושבות פחות .. אוטומטית העונש מתקצר... ואז יופיעו הבעיות שלי גם!!

חוצמזה אני פוחדת לשבת אפילו יום אחד אני פוחדת להיות סגורה במקום ועם אנשים עוד שאני לא מכירה בכלל אני יאבד את העשתונות

אין לך ברירה... לא אחת שידועה לי לפחות
את תמיד יכולה להסתמך על מזל שהכלא יהיה מלא וישחררו אותך... או שיש לך אנשים מבפנים שיגידו לך מתי הוא מלא - ואז תסגירי את עצמך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2012 13:54

יש כמה שאני מכירה.. מהשבס מגב ומ''צ אני יעזר בהם !!!
תודה על העזרה !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2012 15:00

פרופיל21 כתב:

את תמיד יכולה להסתמך על מזל שהכלא יהיה מלא וישחררו אותך... או שיש לך אנשים מבפנים שיגידו לך מתי הוא מלא - ואז תסגירי את עצמך.

מה זה משנה אם הכלא מלא? אז באותו יום ישלחו אותה הביתה, ואז כשהכלא קצת יתרוקן היא תחזור ולא יוסיפו לה את הימים שהיא הייתה בבית אבל גם לא יורידו לה ימים מהעונש שלה, ואז מה היא השיגה בזה?
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 12 ינואר 2012 18:14

אורח כתב:
פרופיל21 כתב:

מה זה משנה אם הכלא מלא? אז באותו יום ישלחו אותה הביתה, ואז כשהכלא קצת יתרוקן היא תחזור ולא יוסיפו לה את הימים שהיא הייתה בבית אבל גם לא יורידו לה ימים מהעונש שלה, ואז מה היא השיגה בזה?

ומה אם אני אגיד לך שאני מכיר בחורות שבמקום כלא קיבלו ריתוק? אולי אם היא תסכים לעבור שרשרת חיול ותבלבל להם קצת את המוח יתחשבו בה והיא תקבל ריתוק ולא כלא...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2012 20:21

את תמיד יכולה להסתמך על מזל שהכלא יהיה מלא וישחררו אותך... או שיש לך אנשים מבפנים שיגידו לך מתי הוא מלא - ואז תסגירי את עצמך.[/quote]

מה זה משנה אם הכלא מלא? אז באותו יום ישלחו אותה הביתה, ואז כשהכלא קצת יתרוקן היא תחזור ולא יוסיפו לה את הימים שהיא הייתה בבית אבל גם לא יורידו לה ימים מהעונש שלה, ואז מה היא השיגה בזה?[/quote]
ומה אם אני אגיד לך שאני מכיר בחורות שבמקום כלא קיבלו ריתוק? אולי אם היא תסכים לעבור שרשרת חיול ותבלבל להם קצת את המוח יתחשבו בה והיא תקבל ריתוק ולא כלא...[/quote]

טוב כרגיל כשיש משפט שמתחיל ב"אני מכיר מישהו" אז ההמשך הוא זיוני שכל .....
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 12 ינואר 2012 21:43

אורח כתב:

מה זה משנה אם הכלא מלא? אז באותו יום ישלחו אותה הביתה, ואז כשהכלא קצת יתרוקן היא תחזור ולא יוסיפו לה את הימים שהיא הייתה בבית אבל גם לא יורידו לה ימים מהעונש שלה, ואז מה היא השיגה בזה?[/quote]
ומה אם אני אגיד לך שאני מכיר בחורות שבמקום כלא קיבלו ריתוק? אולי אם היא תסכים לעבור שרשרת חיול ותבלבל להם קצת את המוח יתחשבו בה והיא תקבל ריתוק ולא כלא...[/quote]

טוב כרגיל כשיש משפט שמתחיל ב"אני מכיר מישהו" אז ההמשך הוא זיוני שכל .....[/quote]
אתה רוצה שאני אגיד לך שאני בחורה ואני עברתי את זה?
אתה רוצה תאמין, תאמין, לא רוצה, אל תאמין

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים