שאלה בענייני עריקות ויציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tyk
יצירת קשר:

שאלה בענייני עריקות ויציאה מהצבא

הודעהעל ידי tyk » 10 ינואר 2012 22:48

עריק כבר חודש פלוס.. עכשיו הציעו לי ללכת לעורך דין שיטפל בזה וינסה לשחרר אותי מהצבא הסברתי תמצב שלי והכול והצבא כזה חרא מתייחסים אלי כאילו אני איזה כלב אין מי לדבר ולא כלום.. ואני מפחד שאם אני ילך לשם לבד אז אני ידפק כי אני הכי לא אחד שמשחק אותה ובא בקטע של לשחק אותה ולצאת על נפשי אני בא ככה עם כול האמת שלי ואישורים של מצב לא טוב ביכלל בביתת והכול..!! דיברתי ע םעורך דין והואא מר לי שהחלט יש מה לעשות פה ושאני ילך אליו עכשיו השאלה לי עם זה כדאי לעשות כזה דבר ללכת אליו.. או פשוט לפעול לבד ללכת לפסיכולוג ואז להסגיר תעצמי פשוט אני מפחד לה כנס לכלא ואז אני י תקע שם חצי שנה כי להתגייס אין מצב!!

מה מומלץ לעשות זה דבר טוב ללכת לעורך דין עם כול האישורים ולתת לו לפעול.. או פשוט שאני לבד יעשה? ..
תודה לעוזרים!
פרופיל21
יצירת קשר:

Re: שאלה בענייני עריקות ויציאה מהצבא

הודעהעל ידי פרופיל21 » 10 ינואר 2012 23:11

tyk כתב:עריק כבר חודש פלוס.. עכשיו הציעו לי ללכת לעורך דין שיטפל בזה וינסה לשחרר אותי מהצבא הסברתי תמצב שלי והכול והצבא כזה חרא מתייחסים אלי כאילו אני איזה כלב אין מי לדבר ולא כלום.. ואני מפחד שאם אני ילך לשם לבד אז אני ידפק כי אני הכי לא אחד שמשחק אותה ובא בקטע של לשחק אותה ולצאת על נפשי אני בא ככה עם כול האמת שלי ואישורים של מצב לא טוב ביכלל בביתת והכול..!! דיברתי ע םעורך דין והואא מר לי שהחלט יש מה לעשות פה ושאני ילך אליו עכשיו השאלה לי עם זה כדאי לעשות כזה דבר ללכת אליו.. או פשוט לפעול לבד ללכת לפסיכולוג ואז להסגיר תעצמי פשוט אני מפחד לה כנס לכלא ואז אני י תקע שם חצי שנה כי להתגייס אין מצב!!

מה מומלץ לעשות זה דבר טוב ללכת לעורך דין עם כול האישורים ולתת לו לפעול.. או פשוט שאני לבד יעשה? ..
תודה לעוזרים!

תסגיר את עצמך בכלא 4 ותהיה אל"מ עד השחור. תנסה לראות קב"ן בכלא שיפנה אותך לקב"ן בבקום שיפנה אותך לפסיכיאטר שיוציא אותך.

אתה לא תשב חצי שנה.
tyk
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tyk » 10 ינואר 2012 23:36

מה זה אל"מ ..
לוקח זמן עד שהם נותנים קבן וגם זה לא בטוח שהקבן יסכים לשחרר אותי אני לא אחד שיודע לשחק אותה ולצצאת ע לנפשי.. והאישורים שיש לי הם אומרים לא מספיק טובים בשביל להשתחרר.. אז מי מבטיח לי שהקבן יסכים לשחרר אותי??
ושיתנו לי בכלל בכלא לראות קבן אני אחד לא של באלגנים אני הכי לא הטיפוס בגלל זה אני לא יודע עם לתת לעורך דין לטפל בזה או להסגיר תעצמי כי אני מפחד בכלא להדפקשם הרבה זמן כי אמרו ל יששואלים אתה רוצה להתגייס עם אנ יאומר כן משחררים עם לא אז משאירים אותי שם.. השאלה כמה זמן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 23:52

tyk כתב:מה זה אל"מ ..
לוקח זמן עד שהם נותנים קבן וגם זה לא בטוח שהקבן יסכים לשחרר אותי אני לא אחד שיודע לשחק אותה ולצצאת ע לנפשי.. והאישורים שיש לי הם אומרים לא מספיק טובים בשביל להשתחרר.. אז מי מבטיח לי שהקבן יסכים לשחרר אותי??
ושיתנו לי בכלל בכלא לראות קבן אני אחד לא של באלגנים אני הכי לא הטיפוס בגלל זה אני לא יודע עם לתת לעורך דין לטפל בזה או להסגיר תעצמי כי אני מפחד בכלא להדפקשם הרבה זמן כי אמרו ל יששואלים אתה רוצה להתגייס עם אנ יאומר כן משחררים עם לא אז משאירים אותי שם.. השאלה כמה זמן

אל"מ זה אלוף משנה אחי זה דרגה בצבאא.. הקיצר תקשיבב למה אתה תיסתבח אים לא! אם זה לא אמיתי מהלב שלח איך תשחק אותה אל נפשי אחיי?למה זה קשה מאוד זה לא צחוק, מיצד שני אחי עורח דין אומרר הוא יודא יותר תוב ת'מבין אחי?
עריק זה בכלל לא טוב כי זה לאא נורא אבל זה בסדרר אחי אל תדאג בכלל זה לא נורא!
לא צריך בלאגאנים ולא בתיח תיסמוך כלי מילה שלי כבוד... תבין אחי...
tyk
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tyk » 10 ינואר 2012 23:55

אה??
בר =]
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בר =] » 11 ינואר 2012 09:55

אתה עריק או משתמט ? עברת שרשרת חיול ? לא הבנתי

אם אתה משתמט לא תשב בכלא אם תגיד שאתה מוכן להתגייס ולא תעשה בעיות , גם תוכל לראות קבן לפני או אחרי שתעבור שרשרת חיול !!
אבל אם אתה רוצה לצאת עדיף ללכת לפסיכיאטר לא פסיכולוג.. זה יעלה לך 1000 וזה עוד מחיר טוב, רק אחרי זה תלך להסגיר את עצמך ותראה תאישור לקבן..
כשאתה הולך לפסיכיאטר תבכה אפילו ותגיד שיש לך פחדים וכל מיני חרטות תקרא טרגט 21 ותלמד שם איך להתנהג פחות או יותר אבל תהיה אמיתי גם בו זמנית שיאמין לך!

אם אתה עריק אז תשב אבל לא הרבה.. ואולי גם תשפט אצל קצין משמעת ותקבל שבועים בבסיס לא רציני
עדיף לך לסדר תמצב מאשר להיות עריק . אני יוצאת מנקודת הנחה שהתגייסת כבר!

בכל אופן מה שתחליט לעשות ובין אם אתה עריק או משתמט או נפקד אל תסגיר את עצמך בלי אישור מפסיכיאטר שהמצב שלך לא טוב
אם אין אישור כזה אז לך לעורך דין אבל תזהר מהם ... עקץ אותי עורך דין ולא עשה כלום חוץ מלכתוב 3 מכתבים לצבא !!!
תשאל אותו מה הוא מוכן לעשות אל תחתום על שום דבר שיתן לך לפני שאתה בטוח וסומך עליו .. תשאל אנשים איך העורך דין תבקש לראות כמה הוא הוציא ובאיזה נסיבות הוא הוציא אל תאמין להם !!!! אם כבר אתה סומך ומוכן ללכת לעורך דין אל תתפשר עדיף לשלם יותר כסף לאחד תותח ויוציא אותך מאשר לפלצן שיקח קצת לא יעשה כלום וגם יעקוץ אותך !!!

בכל אופן עורכי דין לא יכולים להבטיח שום דבר אז כמו שאמרתי תבקש לראות ולדבר עם אנשים שהוא הוציא אל תתבייש לבקש ולשאול כי זה החיים שלך והכסף שלך שאתה משלם לו חוצמזה אם הוא אמין הוא יתן לך לראות ולדבר עם לקוחות שהיו לו !!!

בהצלחה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 12:54

לאא עבר תי שרשרת חיול... הלכתי לשם רק לבקש קבן לא נתנו לי הלכתי הבית.. אין לי עעדיין חוגר .. ולא כלום
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 17:06

עם כל הכבוד לעורכי דין, אין לך מה ללכת לאחד אחרי חודש בלבד.
לא הבנתי, איך אתה רוצה לשתחרר? אם לא בא לך על 21 נפשי. לא יתנו לך פטור על בעיות בבית.
גם אם אתה באמת לא יכול לשרת, הצבא לא שש לשחרר אותך, אתה צריך להוכיח שאתה לא מסוגל.
אני מבין שאתה לא רוצה "לשחק" חולה נפש, אבל אין לך כל כך אפשריות אחרות אם אתה רוצה לצאת.
אם תרצה לצאת על נפשי, אני אעזור לך.
הצבא לא מבין אישורים וחרטה, הוא משחרר רק על סמך בעיות רפואיות - פיזיות או נפשיות.
לכן אין טעם לשלם לעורך דין חמדן שלא יוכל לעשות כלום.
אל תקשיב לאחרים שהגיבו לך עד עכשיו, הם לא מבינים כלום.
בהצלחה
tyk
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tyk » 12 ינואר 2012 21:20

אוקיי הבנתי.. אז נפשי זה הדרך היחידה אתה אומר?אבל אני לא שחקן טוב ואם יגלו שאני סתם משחק אותה ?..
ותודה אני יודה לך מאוד עם תעזור לי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2012 22:10

לאורח שאמר שיעזור לי אשמח עם תעזור לי..שלח לי הודעה בפרטי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים