אני צריך יעוץ מכם בבקשה !!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

here4
יצירת קשר:

אני צריך יעוץ מכם בבקשה !!

הודעהעל ידי here4 » 02 ינואר 2012 13:53

טוב עכשיו אני הפרט אני עברתי טראומה מסויימת לפני הגיוס וביקשתי עזרה בצבא כלומר ביקשתי לראות קבן לא הייתי חייל בעייתי להפך אני הייתי חייל מצטיין לכל הדעות אבל ואפילו הומךצתי לקצונה שוב נדגיש הייתי בצבא לא רצו לתת לי לראות קבן אבל הם תירו את זה שאין מקום בתור אז אני כמו חייל בקום טרי ושוקיסת חיכית וחיכית עד שאני פשוט התחלתי להתחרפן אה וכתוצאה מאותו מקרה היו לבעיות שינה כל מה שביקשת זה יעזרו לישון אבל שוב שום יחס לא קיבלתי אז פה כבר יתחרפנתי והתחלתי לריב עם המפקדים עד שיום אחד אחת המכיות שלי פשוט באה עליי בשיא העצבים ואמרה לי "לך לתתאבד לי כבר לא אכפת" מיותר לומר שאני לא קיבלת יאת זה בעין יפה ולאחר מכן הבנאדם היחיד שכן היה מקשיב לי בלילה שלא הייתי ישין המכ שלי ירה לעצמו כדור בראשמיותר לומר שאחרי זה אני חא בדיוק הייתי מפוקס על עצמי אבל לפחות מאותו רגע קיבלתי יחס שונה פתאום הקבנית קיבלה אותי בלי בעיות הוציאה אותי ממשטרה צבאית לחיל קרוב לבית אמרה לי שאני לא עושה שמירות לא נוגע בנשק נתנה לי תש 7 ופגישות פעמיים בשבוע אם קבן ופסיטאר הפסיכאיטר רק רוצה כל הזמן להוציא אותי וכבר מילא אותי במוצץ כדורים שלא רק שלא נתונים לי לישון גם עושים אותי חלש פיזית אז אני נפגש איתו כל שבוע והוא ישר שאלה ראשונה שלו זה האם אני רוצה להמשיך להתמודד אם אים הקשיים במערכת הוא שאני רוצה לצאת עכשיו שאלה שלי היא כזאת ם אני יגיד לא אני לא יכול להתמודד אם זה יותר מה אמור לקרות על איזה סעיף אני יוצא ואיך זה ישפיע על העתיד שלי בתור אזרח יש לי רישיון ואני נהג מעולה הזכויות שלי על הזמן ששירתתי האם הם ישללו מה למעשה הפרוצדורה הבאה?
ועוד שאלה קטנה למה הם כל כך מעדיפים להוציא במקום לעזור? השמח להעזרה מכם.

בתודה מראש
אורח

Re: אני צריך יעוץ מכם בבקשה !!

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 14:23

here4 כתב:טוב עכשיו אני הפרט אני עברתי טראומה מסויימת לפני הגיוס וביקשתי עזרה בצבא כלומר ביקשתי לראות קבן לא הייתי חייל בעייתי להפך אני הייתי חייל מצטיין לכל הדעות אבל ואפילו הומךצתי לקצונה שוב נדגיש הייתי בצבא לא רצו לתת לי לראות קבן אבל הם תירו את זה שאין מקום בתור אז אני כמו חייל בקום טרי ושוקיסת חיכית וחיכית עד שאני פשוט התחלתי להתחרפן אה וכתוצאה מאותו מקרה היו לבעיות שינה כל מה שביקשת זה יעזרו לישון אבל שוב שום יחס לא קיבלתי אז פה כבר יתחרפנתי והתחלתי לריב עם המפקדים עד שיום אחד אחת המכיות שלי פשוט באה עליי בשיא העצבים ואמרה לי "לך לתתאבד לי כבר לא אכפת" מיותר לומר שאני לא קיבלת יאת זה בעין יפה ולאחר מכן הבנאדם היחיד שכן היה מקשיב לי בלילה שלא הייתי ישין המכ שלי ירה לעצמו כדור בראשמיותר לומר שאחרי זה אני חא בדיוק הייתי מפוקס על עצמי אבל לפחות מאותו רגע קיבלתי יחס שונה פתאום הקבנית קיבלה אותי בלי בעיות הוציאה אותי ממשטרה צבאית לחיל קרוב לבית אמרה לי שאני לא עושה שמירות לא נוגע בנשק נתנה לי תש 7 ופגישות פעמיים בשבוע אם קבן ופסיטאר הפסיכאיטר רק רוצה כל הזמן להוציא אותי וכבר מילא אותי במוצץ כדורים שלא רק שלא נתונים לי לישון גם עושים אותי חלש פיזית אז אני נפגש איתו כל שבוע והוא ישר שאלה ראשונה שלו זה האם אני רוצה להמשיך להתמודד אם אים הקשיים במערכת הוא שאני רוצה לצאת עכשיו שאלה שלי היא כזאת ם אני יגיד לא אני לא יכול להתמודד אם זה יותר מה אמור לקרות על איזה סעיף אני יוצא ואיך זה ישפיע על העתיד שלי בתור אזרח יש לי רישיון ואני נהג מעולה הזכויות שלי על הזמן ששירתתי האם הם ישללו מה למעשה הפרוצדורה הבאה?
ועוד שאלה קטנה למה הם כל כך מעדיפים להוציא במקום לעזור? השמח להעזרה מכם.

בתודה מראש

מה קשה לך לעשות חיפוש ולמצוא את כל התשובות? חייבים להקיא את התשובות ישר לפה שלך כי אתה מתעצל לבזבז 10 דקות בקריאה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 14:28

פשוט פירטתי את העניין לגביי כי כמו שאומרי כל מקרה לגופו אז אם יש לך מה להוסיף ולעזור אז תודה אם לא אז תודה על התגובה בכל מקרה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 14:43

אורח כתב:פשוט פירטתי את העניין לגביי כי כמו שאומרי כל מקרה לגופו אז אם יש לך מה להוסיף ולעזור אז תודה אם לא אז תודה על התגובה בכל מקרה

אין דבר כזה "כל מקרה לגופו" במיוחד כשאתה שואל שאלות מפגרות על "ההשלכות" ששואלים בכל הודעה שלישית.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 02 ינואר 2012 20:19

התשובות לשאלותיך כתובות בהודעה "מי מפחד מפרופיל 21?". בקצרה: ההשפעה על הרישיון שולית אם בכלל; ההטבות על משך השירות שכבר השלמת אינן נשללות; ואין מה לחשוש מיציאה מהצבא, בוודאי אם קשה לך שם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 22:26

לפי מה שאתה רושם כל כך חרא לך בצבא שאני לא מבין מה אתה מתלבט בכלל אם להישאר שם או לא.
אתה פוחד שזה יידפוק לך את החיים האזרחיים?
זה לא, תעשה מה שטוב לך לא מה שטוב לאחרים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים