זמן קבלת הפטור..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

W33d
יצירת קשר:

זמן קבלת הפטור..

הודעהעל ידי W33d » 07 דצמבר 2011 12:08

עברתי ועדת סמים הועדה המליצה על שחרורי ואמרו שזה עובר למפקד מיטב להחלטה ותוך 10 ימים תיהיה תשובה סופית..
השאלה שלי היא כזאת: אם מפקד מיטב מחליט בסופו של דבר לאשר את הפטור בסוף ה10 ימי המתנה האלה אני באותו היום משתחרר או יום אחרי או שזה תהליך של חודש,חודשיים? ;)

תודה ויום טוב.
אורח

Re: זמן קבלת הפטור..

הודעהעל ידי אורח » 07 דצמבר 2011 19:09

W33d כתב:עברתי ועדת סמים הועדה המליצה על שחרורי ואמרו שזה עובר למפקד מיטב להחלטה ותוך 10 ימים תיהיה תשובה סופית..
השאלה שלי היא כזאת: אם מפקד מיטב מחליט בסופו של דבר לאשר את הפטור בסוף ה10 ימי המתנה האלה אני באותו היום משתחרר או יום אחרי או שזה תהליך של חודש,חודשיים? ;)

תודה ויום טוב.

אתה בגימלים עד לועדה, ביום שהוא חותם על המסמך אתה משוחרר (כלומר לא משרת יותר), האישור יגיע בתואר תוך מקסימום חודשיים.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 07 דצמבר 2011 20:39

אני לא מכיר את המקרה של ועדת סמים, אבל במקרה שוועדה רפואית קובעת לחייל פרופיל 21, משחררים באופן די מיידי. אז כנראה שכך גם במקרה הזה - אין להם סיבה להחזיק אותך בצבא אחרי שהם כבר קבעו מתן פטור.
FreeDomPlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 07 דצמבר 2011 22:17

אתה יכול להסביר קצת על וועדת סמים בבקשה?
נגיד אני בא מלוכלך, אומר אני מכור או דפוק בגלל זה יושב קצת בכלא ויוצא? או שיש גם השלכות כמו תיק במשטרה?
ומה רשום בפטור?(כשתדע תענה ^^)

תודה מראש ; )
FreeDomPlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 07 דצמבר 2011 22:17

אתה יכול להסביר קצת על וועדת סמים בבקשה?
נגיד אני בא מלוכלך, אומר אני מכור או דפוק בגלל זה יושב קצת בכלא ויוצא? או שיש גם השלכות כמו תיק במשטרה?

תודה מראש ; )
W33d
יצירת קשר:

הודעהעל ידי W33d » 08 דצמבר 2011 10:03

FreeDomPlz כתב:אתה יכול להסביר קצת על וועדת סמים בבקשה?

תודה מראש ; )

זה לא הולך ככה וממש לא יושבים קצת על זה.. הוצאתי 10 אלף על עורך דין שיקצר לי את העונש.. עד עכשיו הייתי אמור לשבת בכלא ותפסו אותי לפני 4 חודשים בערך..
בסוף ישבתי 13 יום עם חופשה של שבוע באמצע..
לפי מה שהבנתי חייל שיושב על סמים בכלא צבאי מתחת ל60 יום אין לו רישום פלילי אבל בכל מקרה גם אם כן אחרי 7 שנים התיק נסגר ואחרי 10 שנים הרישום נמחק לגמרי.
בוועדה אמרו לי שסיבת הפטור תיהיה: פטור משירות - סמים.
בקיצור לא ממליץ לאף אחד לצאת בוועדה הזאת לי פשוט יש את הסיבות שלי..

יום טוב ;)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 דצמבר 2011 13:04

W33d כתב:

תודה מראש ; )

זה לא הולך ככה וממש לא יושבים קצת על זה.. הוצאתי 10 אלף על עורך דין שיקצר לי את העונש.. עד עכשיו הייתי אמור לשבת בכלא ותפסו אותי לפני 4 חודשים בערך..
לפי מה שהבנתי חייל שיושב על סמים בכלא צבאי מתחת ל60 יום אין לו רישום פלילי אבל בכל מקרה גם אם כן אחרי 7 שנים התיק נסגר ואחרי 10 שנים הרישום נמחק לגמרי.

יום טוב ;)

אין קשר בין זמן הישיבה בכלא לרישום הפלילי, אם הורשעת בבית דין בעבירה חמורה כל כך אז כנראה יש לך מרשם.
חחחחחחח ועוד שילמת 10 אלף, בטח לא קיבלת שקל מהצבא, וכל זה בשביל הסמים המחורבנים שלך?
:lol: :lol: :lol: :lol:
W33d
יצירת קשר:

הודעהעל ידי W33d » 08 דצמבר 2011 14:34

אורח כתב:
W33d כתב:

תודה מראש ; )

יום טוב ;)

אין קשר בין זמן הישיבה בכלא לרישום הפלילי, אם הורשעת בבית דין בעבירה חמורה כל כך אז כנראה יש לך מרשם.
חחחחחחח ועוד שילמת 10 אלף, בטח לא קיבלת שקל מהצבא, וכל זה בשביל הסמים המחורבנים שלך?
:lol: :lol: :lol: :lol:

הכל לטובה גבר.. תן חיוך במקום לנסות לבאס אנשים..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים