היום הייתי אצל פסיכיאטר …..

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים היום הייתי אצל פסיכיאטר …..

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108373 הגב

שלום.
    אחרי פגישה עם הקב"ן יום ראשון,היום הייתה לי פגישה עם פסיכיאטר והוא החליט לתת לי פרופיל 45 נפשי + סעיף ליקוי 32715.
    מנסים להעביר אותי עכשיו לגדוד של חמשושים ואפטר,ולפי מה שהוא אמר לי זה מחייב אותם לתת לי בסיס פתוח לא משנה מה ,ואמרתי לו שאני יודע ש45 לא מחייב בסיס פתוח לא יודע מה לגבי הסעיף .
    מה אתם אומרים ? מה לעשות והאם הוא צדק או לא ? יש הקלות מסויימות בסעיף הזה ?

#174133 הגב
    Spor
    חבר

הוא צדק. מגיע לך בסיס פתוח.

#174134 הגב

למה ? בגלל הסעיף .. ?
    כי אצלי בבסיס אמרו לי יש לך התאריך 08.09 להשיג ת"ש 4 ומעלה דרך הקב"ן או דבר כלשהו שיחייב אותנו לתת לך בסיס פתוח ,איך אני יכול להוכיח להם את זה ? כי הרי סעיף 45 נפשי פוסל אותך מקורסים ומעניק לך ת"ש 2,אך לא מחייב אותם לתת לי בסיס פתוח…
    או שמא מדובר בהקלות בעקבות הסעיף ? (אם אפשר פירוט,תודה! )

#174135 הגב

שכחתי גם להגיד שהוא כתב בסוף "שיבוץ בהתאם לפרופיל" …

#174137 הגב

הסעיף הוא Anxiety Disorder.

#174138 הגב

נכון זה מה שרשום לי בדף שקיבלתי מהפסיכיאטר,איך זה עוזר לי לקבל תשובה לבעיה ?

– אגב רציתי לשאול עוד משו …
    גם אם אקבל את היומיות האלה בסוף זה יהיה במפקדה של הגדוד וזה עדיין חרא,יש אופציה שנגיד אני אגיד לקב"ן שכולם צוחקים עליי שם,כולם נגדי הוא סימנו אותי ומנסים להתנקל לי .. (מה שבערך אמרתי לפסיכיאטר היום) והוא יוכל להוציא אותי גם מהמפקדה למרות שזה יומיות ?
    ומה הסיכוי לקבל קיצור שעות ? ואיך עושים את זה ? מה אומרים ?

תודה רבה!

#174150 הגב
    Spor
    חבר

לא מבין מה אתה מסתבך.
    לך מחר למפקד שלך, תגיד שיש לך פרופיל 45 ויש לך סעיף,
    ואתה רוצה לעבור לבסיס פתוח. אם לא, אתה קובל אותו על זה שהוא מתעלם מהמצוקה הנפשית שלך.

#174158 הגב
    Anonymous
    חבר

תקשיב אני מבין אותך,אבל הם אמרו כל עוד אין משו שמחייב אותנו לתת לך יומיות אנחנו ננשים אותך בבסיס סגור..בגלל זה אני שואל אם יש פה משו מחייב כמו ת"ש 4,או קה"ס שמלווה או לא יודע מה..
    אגב תענה לי בבקשה על שתי השאלות לגבי הקיצור שעות ולצאת מהמפקדה שכתבתי למעלה תודה

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־היום הייתי אצל פסיכיאטר …..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו