ועדת סמים..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

W33d
יצירת קשר:

ועדת סמים..

הודעהעל ידי W33d » 28 נובמבר 2011 21:24

בקרוב יש לי ועדת סמים עכשיו המצב הוא כזה.. זאת עברה ראשונה בצבא ובאזרחות הכל נקי גם כן ואני מעוניין לצאת בועדה הזאת מהצבא.. יערימו קשיים על העניין?
W33d
יצירת קשר:

Re: ועדת סמים..

הודעהעל ידי W33d » 29 נובמבר 2011 19:10

.....
jerrychackovzolo

accessories

הודעהעל ידי jerrychackovzolo » 30 נובמבר 2011 13:47

The etymology associated with "business" concerns the state of becoming hectic both being an personal or modern society as a whole, performing commercially feasible and also profitable work. price The word "business" offers at least a few uses, depending on the opportunity -- the particular unique utilization to suggest a particular firm; the actual generalized use to consult a specific marketplace field, "the audio business" and also compound varieties for example agribusiness; price and the largest meaning, that includes all action through the community associated with suppliers of merchandise as well as solutions. However, the actual concept of enterprise, just like much else inside the school of thought of business, is a game few argument as well as intricacy regarding connotations.
Ogloszenia

sexual congress anonse

הודעהעל ידי Ogloszenia » 04 דצמבר 2011 01:23

אינספור אנשים מסתכלים , אם אתה לקפץ , לקחת רווח של עובש זה של פרסום . ואז מתעוררת מהומה אם הטלפון עם פילגש , אנו המקביל או להעביר אותו לנוח. אם אנחנו מקורן אירוע גדול יותר, עבור תקן , אתה צריך לאפיין כמו של שנות השמונים כזה למכור יפה אצבע לסחוט מי umili לנו זמן . אירועים כאלה Pro מוכנים מושבע בשלב הסניף , בדרך כלל עם דמות לחתוך , ועל מקרה נוסף של שירותים. אם מישהו בוחר להיות סוג של פגישות צריך קודם להשתמש במנוע החיפוש בעבר הקלדת הביטוי "" . לאחר הקלדת הביטוי מוצגים עם כל מיני הצעות . כשאתה הולך חתיכות לצדדים נבחרים ממנו אותנו , אנחנו יכולים להתחיל לחפש תמורת הנערה, איתם אנו הקישור מאוחר יותר. זה מתחיל החיפוש שלך העיר , אלא אם כן אתה מעדיף לבטל לפגישה במקום אחר. הפעולה הבא הוא לבחור טווח המחירים שמעניין אותנו ואת הוותק של הילדה . אם הכל ילך כשורה יש תחושה המכרזים פגישה בקריטריונים שלנו . בנוסף, ניתן גם לאשר תגובות , אנשים לגרום בבת אחת התאקלם את שירותיו של דוארfianc , זה היה כל כך קרוב אם ניתן ליצור עמנו קשר הקריירה בסמוך לעדר מנפח נתון בהודעה.רוב אתרי האופנה עם מלוה היית קובץ שירותים יציאות roks .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 דצמבר 2011 05:41

W33d כתב:בקרוב יש לי ועדת סמים עכשיו המצב הוא כזה.. זאת עברה ראשונה בצבא ובאזרחות הכל נקי גם כן ואני מעוניין לצאת בועדה הזאת מהצבא.. יערימו קשיים על העניין?

הכי לא מומלץ לצאת על סמים, אבל איך שאתה רוצה.
אני יודע אישית שלא מסתכלים על זה בעין יפה, אבל היי חוות הדעת של אנשים אחרים לא אמורה להיות חשובה לך כל עוד אתה שלם עם ההחלטה שלך.
כמובן שאתה יכול לשקר, אבל יהיו מקרים שאולי יבקשו את התעודת שחרור ורשום בתעודה מה הסיבה(קרה לי במקום עבודה אחד שביקשו).
W33d
יצירת קשר:

הודעהעל ידי W33d » 05 דצמבר 2011 15:45

אתמול עברתי את הועדה החלטתי על יציאה.. הם המליצו על פטור משירות וזה עבר למפקד מיטב..
חתמתי על מסמך שאין לי אפשרות לערער על זה שזה בדיוק מה שרציתי..
מה שכן ההורים עושים בעיות ומעונינים לערער למרות שלא נראה לי שיש להם אפשרות להתערב בכלל..
האם יש אפשרות כזאת שאחד ההורים מתערבים ומעכבים\מבטלים את ההמלצה של הועדה?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 05 דצמבר 2011 16:15

רק אתה יכול לערער, או להתנדב, וכיוצא בזה. להורים אין אמירה בעניין. הם יכולים אולי לבקש ממפקד מיט"ב לא לאשר (אני לא יודע אם הוא ישים לב לזה בכלל), אבל זו החלטה שלו ולא שלהם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 22 אורחים