לכל אלה הרוצים להוציא פרופיל 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tavoriko
יצירת קשר:

לכל אלה הרוצים להוציא פרופיל 21

הודעהעל ידי tavoriko » 29 אוקטובר 2011 12:12

אז ככה. אני אחד שיצא על פרופיל 21 ועזרתי גם להרבה חברים שלי לצאת (הם קיבלו אומץ בעקבותיי).
השיטה שבה אני השתמשתי עבדה אצלי ואצל שישה אנשים נוספים ככה שכל מי שרוצה לצאת מהצבא בעזרת השיטה יוכל לעשות זאת בלי בעיה.

שלב ראשון קבלת ההחלטה:
לפני שבוחרים לצאת מהצבא צריכים להיות בטוחים שרוצים לצאת. יש לי חברים שבהתחלה סבלו ועכשיו נהנים בעוד אחרים סבלו לאורך כל הדרך..
אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים יותר או פשוט לא רוצים יותר לשרת בצבא ושום תפקיד אחר לא ירצה אתכם אז אפשר לעבור לשלב השני

שלב שני, נפקדות:
מהשם אפשר להבין שפשוט צריך לדפוק נפקדות (אני ברחתי מהבסיס ככה שזה יראה יותר רציני)

שלב שלישי, ללכת למרפאת ביקור רופא (או ביקור חולים לא זוכר איך קוראים למרפאות שהחיילים מבוטחים מהן):
מייד עם ההגעה הביתה (אם ברחתם) או ביום ראשון (למקרה שפשוט לא הלכתם לבסיס) לכו למרפאה שנמצאת בעירכם. שם תגידו לרופא שאתם מרכישים אובדניים (אני אמרתי שאני רואה את הגז בבית ומדמיין איך אני שורף את עצמי או שאני רואה את הארון, איך אני דופק את הדלת שלו על הצוואר שלי... בקיצור דברים קיצוניים). למי שיכול שיבכה זה עוזר... ובסוף לדרוש לראות גם פסיכיאטר אזרחי תוך השמת דגש שלבסיס אתם לא מתכוונים לחזור.

שלב רביעי, הפגישה אצל הפסיכיאטר:
אצל הפסיכיאטר האזרחי במיון אתם אומרים בדיוק מה שאמרתם לרופא במרפאת ביקור חולים.

שלב חמישי, הפגישה אצל הפסיכיאטר בביקור חולים (או קב"ן):
שוב אתם אומרים את אותו הדבר בקשר לרגשות אובדניים וכל הדברים הללו... לי הוא אמר אם אני רוצה אישפוז (כמובן שאני מזייף ולכן אני לא באמת צריך אך אל תגידו מייד לא משום שזה עלול להעלות חשד ולכן תעשו כאילו אתם חושבים ותגידו בהיסוס שאתם מעדיפים שלא מכל מיני סיבות).
אם שיכנעתם את הפסיכיאטר במרפאת בביקור חולים (או הקב"ן) אז אני שמח לבשר לכם שזכיתם בפרופיל 21!

לי כל התהליך מהשלב הראשון עד סיומו לקח יומיים (ביום השני כבר החזרתי את המדים).
לחברים שלי התהליך לקח בין יומיים לארבעה ימים.
בהצלחה לכל המשתמטים!
אורח

Re: לכל אלה הרוצים להוציא פרופיל 21

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2011 14:20

האופטימיות שלך מעודדת, הלוואי וזה היה כזה פשוט.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 29 אוקטובר 2011 14:38

זה הרבה יותר פשוט ממה שהמערכת הצבאית ומורעלי צה"ל גורמים לך לחשוב. עם קצת אומץ ונחישות אתה תעשה את/ה תעשה/י את זה בלי בעיה. השיטה עובדת בדוק. הקטע איתה הוא שאת הכל עוברים דרך המערכת האזרחית יעני הרופאים בביקור חולים והפסיכיאטר במיון ולכן משום שאין כל גורם צבאי בעניין, הדרך נעשית הרבה יותר קלה. ותמיד צריך להיות אופטימי :)
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 30 אוקטובר 2011 12:51

עשיתי בדיוק מה שעשיצה עד השלב הרביעי. הרופא בביקטר רופא לא נתן
לי הפניה למיון אבל המלצה לראות קבן דחוף והלכצי לברהן שם ראיתי פסיכיאטר ואז קבן בבסיס ואני באותו מצב! ועבר חודש. זה לא כזה פשוט הם מנסים להכשיל וכנראה שנכשלתי באחד השאלות למרות שאני פועל לפי טארגט והכל. לא מבין ויודע מה לעשות!
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 30 אוקטובר 2011 15:10

koko כתב:עשיתי בדיוק מה שעשיצה עד השלב הרביעי. הרופא בביקטר רופא לא נתן
לי הפניה למיון אבל המלצה לראות קבן דחוף והלכצי לברהן שם ראיתי פסיכיאטר ואז קבן בבסיס ואני באותו מצב! ועבר חודש. זה לא כזה פשוט הם מנסים להכשיל וכנראה שנכשלתי באחד השאלות למרות שאני פועל לפי טארגט והכל. לא מבין ויודע מה לעשות!

זה לא מבחן ששואלים אותך בו שאלות, אלא אבחון בעיות נפשיות.
כמו שאמרתי לך בטלפון, תחכה תסמינים... לא אכפת להם באמת מה אתה אומר, אלא אילו תסמינים אתה מראה.

עריכה : תראה את הסרט שתיקת הכבשים וכל הסדרה של חניבעל לקטר, תראה איך הוא מאבחן אנשים - ככה (לא בכזאת גאונות) הם עושים! :lol: :lol: :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2011 21:16

זה tavoriko פשוט אין לי כוח להיכנס מחדש לפורום.
כשאתה מגיע לרופא בביקור רופא אתה צריך להתעקש על לראות פסיכיאטר אזרחי במיון ולא ללכת לקב"ן... גם אצלי בהתחלה הוא רצה שאני אלך לקב"ן אבל אמרתי לו שאין לי ביטחון בצבא ואני חייב לראות פסיכיאטר עוד היום למה אני במצב קשה..
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 31 אוקטובר 2011 00:41

פרופיל21 כתב:

כמו שאמרתי לך בטלפון, תחכה תסמינים... לא אכפת להם באמת מה אתה אומר, אלא אילו תסמינים אתה מראה.

עריכה : תראה את הסרט שתיקת הכבשים וכל הסדרה של חניבעל לקטר, תראה איך הוא מאבחן אנשים - ככה (לא בכזאת גאונות) הם עושים! :lol: :lol: :lol:

הלכתי על מצב דכאון קליני והלכתי לפי אתר טארגט עם כל התסמינים. אילו תסמינים אתה חושב שצריך להיות בשיחה עם הקבן?
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 31 אוקטובר 2011 09:03

.................
נערך לאחרונה על ידי חופשי ב 09 נובמבר 2011 17:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 31 אוקטובר 2011 09:11

.....................
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2011 09:28

חופשי כתב:אני מחר מקבל הפנייה מהרופאה לקבן ומחרתיים כנראה אפגוש אותו. מה אתה מציע לי לעשות הלאה?
במידה וכל זה לא ילך ישבתי ללכת על אופציה ב׳ שהיא הנפקדות, ביקורופא , מיון וכו׳.
אבל מה לעשות עכשיו? 

זה שוב tavoriko
אני לא יודע מה לעשות אצל הקב"ן כי אני בתהליך שיחרור שלי לא הייתי פעם אחת אצל הקב"ן... הכל היה דרך רופאים ופסיכיאטרים אזרחיים (גם את אלה שבביקור רופא/חולים אני מחשיב כי רופאים אזרחיים).. אבל נראה לי שאם תגיד לקב"ן מה שאמרתי שצריך להגיד לפסיכיאטרים זה גם יכול לעבוד (אבל לא בטוח)... לך על אופציה ב'
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2011 09:31

חופשי כתב:אגב אחרי הנפקדות שהצעת, לא יתקבל עונש מהיחידה?

זה שוב tavoriko.
לא קיבלתי עונש מהיחידה וגם אף אחד מהחברים שלי לא קיבל עונש (ואגב עוד שני חברים שלי השתחררו אתמול לאחר שבוע מתחילת התהליך שלי).
אבל אחרי שברחת או לא הגעת תדבר עם המפקד ותגיד לו שאתה נשברת ושאם היית חוזר לבסיס לא היית יודע מה לעשות עם עצמך לכן משום שהחיים שלך חשובים לך החלטת להישאר בבית/לברוח מהבסיס.
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 31 אוקטובר 2011 09:47

............................
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2011 09:59

חופשי כתב:ללכת על אופציה ב׳ במקרה ועניין הקב״ן לא יצליח? ואם תוכל לשלוח לי את המס׳ שלך בפרטי אשמח.

זה שוב tavoriko.
כן ללכת על אופציה ב' כי חבל סתם לבזבז זמן.... ובקשר למספר טלפון, אני לומד רפואה בחו"ל... ואני מעדיף שלא לתת מספר כי כבר קרה לי שהיו אנשים שקיללו אותי בטלפון על זה שאני עוזר לאנשים לצאת מהצבא והם התחזו לכאלה שרוצים לצאת....
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 31 אוקטובר 2011 10:21

............................
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2011 10:56

חופשי כתב:האמן לי שאני באמת זקוק לזה ואשמח לליווי של מישהו שהצליח בתהליך, אם תוכל תודה ... אם לא, לא נורא.
בקשר לאופציה ב׳, שוב .. זה במידה ואופציה א׳ נשללת. ז״א הקב״ן לא עוזר לי ולא שולח אותי לפסיכיאטר
במקרה כזה אני הולך לביקורופא ומשם לפסיכיאטר במיון .... ?

זה שוב tavoriko.
במידה ולא הולך אז כן... ביקור רופא ושם תתעקש על לראות פסיכיאטר... ואם לא איכפת לך להתקשר לח"ול אז אני אמסור לך את הפאלפון שלי.
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 31 אוקטובר 2011 18:56

koko כתב:
פרופיל21 כתב:

הלכתי על מצב דכאון קליני והלכתי לפי אתר טארגט עם כל התסמינים. אילו תסמינים אתה חושב שצריך להיות בשיחה עם הקבן?

דיכאון קליני זה העיקר. אצלי הוא אבחן גם נרקיסיסטיות
סוציופת - הפרעת אישיות אנטיסוציאלית : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7% ... 7%A4%D7%AA

גם זה חזק XD

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7% ... 7%99%D7%AA

לא יודע מה עוד... סומך עליכם שתמצאו לבד.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 09 נובמבר 2011 10:05

גבר יש לי פגישה עם פסיכי והורה זה אומר שישחררו אותי? לא יודע מה הקבן המליץ אבל אמא תומכת בכל הכוח ויש לי 45 נפשי ואני אחרי הרבה קבנים ופסיכים (אף פעם לא הייתי עם הורה)
אשמח שתגיד לי מה הולך בפגישה הזאת וטיפים מה לעשות וכו׳. תודה רבה!
מאור

הודעהעל ידי מאור » 10 נובמבר 2011 16:28

אחד שמתנגד להשתמטות....<<<
אתה רוצה להגיד לי שאחרי כל מה שעשית ואחרי שיצאת מהצבא ....אתה לא עושה כלום בחיים שלך אתה פשוט יושב בבית ובוהה בקיר1?
או שבעצם עשית טיול עשית חיים והתחלת לעבוד בעבודה כל שהיא...בין אם זה מכירות או ניקיון או תמיכה טלפונית או אם זה הייטק אם בכלל למדת משהו אחרי הצבא או אם זה מזכיר או כל עבודה אחרת.....
ואת אותו הדבר לא יכלת להשיג בצבא? לא יכלת להפוך לגובניק (בהנחה שהיית קרבי ו'טחנו' אותך ביצאות וכדומה שבחרת לברוח מזה...)
הצבא הוא לא רק כובש! מבחינתי שייכבשו אבל הוא לא רק כובש אז תורידו את התיוג הזה מהראש שלכם שאתם חושבים על צהל....כי זה צבא ההגנה לישראל!
הגנה משמע מגן על המדינה! מגן מפני אותם מחבלים מגן מפני אותם טילים שיורים עלינו בדרום יום יום ביומו!
סליחה מראש אם חלה טעות בפי אך אתה בטח מאזור המרכז? תל-אביב ? חיי בתוך בועה שהכל וורוד?
אני שירתתי בנ"מ....שם נכון החיים הם לא דבש וסבלתי וכן היה לי קשה וכן קיללתי את המפקדים שלי ואת החיל כמה וכמה פעמים א-ב-ל זה כישל אותי לקראת החיים האמיתיים! כי בסופו של דבר כן נהניתי בשירות שלי ! וכן היה לו חשיבות לשירות שלי! אם זה לעשות שמירות באמצע הלילה כדי להגן על המדינה שלי! מפני התקפות טרור סטייל ה11 בספטמבר על התאומים! כי אם כולנו נגיד "אוקי קשה לי .אוי בא לי לשתות עכשיו בירה עם החברה ולא בא לי לקום באמצע הלילה ולגרור את עצמי לקרון הבקרה כדי לעשות משמרת" אז מי אתה חושב שיגן עליך שאתה שם מבלה באיזור עזריאלי?! או באילת במלונות? או פאקינג החצי הדרומי של מדינת ישראל אם מטוס קטן מטוס קל נוחת לך ומתרסק על הכור הגרעיני שלנו@?#!!@?#!? בל נשכח גם את אזור הצפון וחיפה !
וזה רק מהיחידה שלי!
שלא תעזו לקחת את זה מובן מאליו שאתם הולכים ברחוב בצורה בטוחה ואף אחד לא יכול לפגוע בכם! למה במידה והתופעה הזאת של ההשתמטות תלך ותגבר והמחלה הזאת תדביק את כל הנוער הנמצא לקראת גייוס ...המדינה הזאת תתמוטט ותקרוס! מה אתם חושבים שמישו אחר ייגן עליכם? ארהב? איטליה? צרפת? הולנד?מצרים? מייייי!!!! כל אלה שונאים אותנו! אם אנחנו לנו מי לנו?!@
וכל אחד ואחד ממכם המשתמטים! כל אחד מכם יכל להיות גובניק מאחורי שולחן שחוזר הביתה בשעה חמש בערב! כמו כל עבודה אחרת באזרחות(ועוד מהעבודות הקלות! )
מקווה מאוד שתקחו את זה לתשמות לבכם לפני שאתם בוחרים בשתמטות! תנסו לעשות את מאמציכם בלא איך לצאת מצהל אלא רק באיך אני יכול לתרום לצהל ולמדינה! בכל דרך שהיא...קרבי יותר מדי קשה עליך נפשית? אבל ממש קשה ומדוכא ובוכה בלילות? אז לכו תהיו גובניקים....קשה שם תעברו תפקיד ותעברו תפקיד ותעברו תפקיד עד שתמצאו משו שתאהבו!
כמו בחיים האמיתיים...חרא עבודה מתפטרים ומחליפים עבודה....אבל עובדים! לא יושבים בבית ומגרבצים תב**צ*ם! למה מי יממן אותכם? אותו דבר צהל ! מי ייגן עליכם?
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 10 נובמבר 2011 16:59

מאור כתב:אחד שמתנגד להשתמטות....<<<
אתה רוצה להגיד לי שאחרי כל מה שעשית ואחרי שיצאת מהצבא ....אתה לא עושה כלום בחיים שלך אתה פשוט יושב בבית ובוהה בקיר1?
או שבעצם עשית טיול עשית חיים והתחלת לעבוד בעבודה כל שהיא...בין אם זה מכירות או ניקיון או תמיכה טלפונית או אם זה הייטק אם בכלל למדת משהו אחרי הצבא או אם זה מזכיר או כל עבודה אחרת.....
ואת אותו הדבר לא יכלת להשיג בצבא? לא יכלת להפוך לגובניק (בהנחה שהיית קרבי ו'טחנו' אותך ביצאות וכדומה שבחרת לברוח מזה...)
הצבא הוא לא רק כובש! מבחינתי שייכבשו אבל הוא לא רק כובש אז תורידו את התיוג הזה מהראש שלכם שאתם חושבים על צהל....כי זה צבא ההגנה לישראל!
הגנה משמע מגן על המדינה! מגן מפני אותם מחבלים מגן מפני אותם טילים שיורים עלינו בדרום יום יום ביומו!
סליחה מראש אם חלה טעות בפי אך אתה בטח מאזור המרכז? תל-אביב ? חיי בתוך בועה שהכל וורוד?
אני שירתתי בנ"מ....שם נכון החיים הם לא דבש וסבלתי וכן היה לי קשה וכן קיללתי את המפקדים שלי ואת החיל כמה וכמה פעמים א-ב-ל זה כישל אותי לקראת החיים האמיתיים! כי בסופו של דבר כן נהניתי בשירות שלי ! וכן היה לו חשיבות לשירות שלי! אם זה לעשות שמירות באמצע הלילה כדי להגן על המדינה שלי! מפני התקפות טרור סטייל ה11 בספטמבר על התאומים! כי אם כולנו נגיד "אוקי קשה לי .אוי בא לי לשתות עכשיו בירה עם החברה ולא בא לי לקום באמצע הלילה ולגרור את עצמי לקרון הבקרה כדי לעשות משמרת" אז מי אתה חושב שיגן עליך שאתה שם מבלה באיזור עזריאלי?! או באילת במלונות? או פאקינג החצי הדרומי של מדינת ישראל אם מטוס קטן מטוס קל נוחת לך ומתרסק על הכור הגרעיני שלנו@?#!!@?#!? בל נשכח גם את אזור הצפון וחיפה !
וזה רק מהיחידה שלי!
שלא תעזו לקחת את זה מובן מאליו שאתם הולכים ברחוב בצורה בטוחה ואף אחד לא יכול לפגוע בכם! למה במידה והתופעה הזאת של ההשתמטות תלך ותגבר והמחלה הזאת תדביק את כל הנוער הנמצא לקראת גייוס ...המדינה הזאת תתמוטט ותקרוס! מה אתם חושבים שמישו אחר ייגן עליכם? ארהב? איטליה? צרפת? הולנד?מצרים? מייייי!!!! כל אלה שונאים אותנו! אם אנחנו לנו מי לנו?!@
וכל אחד ואחד ממכם המשתמטים! כל אחד מכם יכל להיות גובניק מאחורי שולחן שחוזר הביתה בשעה חמש בערב! כמו כל עבודה אחרת באזרחות(ועוד מהעבודות הקלות! )
מקווה מאוד שתקחו את זה לתשמות לבכם לפני שאתם בוחרים בשתמטות! תנסו לעשות את מאמציכם בלא איך לצאת מצהל אלא רק באיך אני יכול לתרום לצהל ולמדינה! בכל דרך שהיא...קרבי יותר מדי קשה עליך נפשית? אבל ממש קשה ומדוכא ובוכה בלילות? אז לכו תהיו גובניקים....קשה שם תעברו תפקיד ותעברו תפקיד ותעברו תפקיד עד שתמצאו משו שתאהבו!
כמו בחיים האמיתיים...חרא עבודה מתפטרים ומחליפים עבודה....אבל עובדים! לא יושבים בבית ומגרבצים תב**צ*ם! למה מי יממן אותכם? אותו דבר צהל ! מי ייגן עליכם?

אני מסכים איתך ב100% אך העובדה שאני בתהליך יציאה מהצבא די סותרת את ההסכמה שלי עם מה שכתבת ...
אני מסכים עם הכל כולל הכל, באמת שנגע לי בלב .. זה מה שגדלתי עליו וזה מה שחונכתי. אבל זה לא פשוט כפי שאתה מתאר
לא כולם יכולים ... לא כולם מסוגלים ... מכל הבחינות.
מציע לך לקרוא:
http://www.no-r.co.il/%D7%90%D7%9C_%D7% ... 7%9E%D7%98
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 נובמבר 2011 17:44

וזה רק מהיחידה שלי!

מאיפה אתה יודע מה הדעות שלי? אולי אני לא חושב שצה"ל כובש? מה אתה קורא מחשבות? פשוט תודה שמפריע לך שאנחנו יצאנו מהצבא ואתה טוחן, הולך לטחון(מה שנראה יותר הגיוני כי אתה מדבר כמו ילד קטן) או טחנת בעבר. אני לא יודע מה איתך, אבל אותו חייל שיושב בשק"ם לא ממש מגן עליי, ואיזה ניסיון תעסוקתי זה נותן לו? מוכר בשקם.. פשששששששששש כל הכבוד אני צריך להצדיע לו על זה שהוא פותח כל יום בין 12-13 את החלון ומוכר ארטיקים.
אני לא יודע מה איתך, אבל אותי רצו לשים בתותחנים למרות כל הזימונים והטרטורים והפקסים והטלפונים והבדיקות והרופאים הבלתי פוסקים, הצבא החליט שאני כשיר לשרת בתותחנים למרות בעיות רפואיות שכלל לא התייחסו אליהן(וכן שהיו שוות התייחסות), אז איך אתה חושב שאני אגיע לתפקיד של 8-17 אם הצבא מתייחס אלי בצורה הכי גרועה שיש? עזוב את העובדה הזאת.. איך אתה רוצה שאני אתגייס לצבא שלא אכפת לא מהבריאות האישית שלי, אז עשיתי את המעשה הכי חכם - יצאתי מהצבא ואני לא מצטער על זה, גם אין לי שום סיבה, ולא אכפת לי אם כל חמור יבוא וישפוט אותי ויטיף לי מוסר ואני אגיד לך יותר מזה - אני שם על כל אלה זין כזה ענק שאפילו המפקדים שלך בטירונות לא יודעים לשים.. איך אני?
אז במקום לשפוט אותנו תנסה להבין את הראש שלנו, אולי הסבל הרב שספגנו הביא אותנו לכדי יציאה מהצבא ולרצות לא לשרת, אולי הצבא הביא את זה על עצמו? כשאתה מפנה אצבע מאשימה על בנאדם תזכור שיש 3 אצבעות מופנות כלפיך.
וסתם שתדע אם אני עובד אז בצורה כזאת או אחרת אני ממן את צה"ל, מאיזה כסף אתה חושב צהל מתקיים? מה הוא מגיע מהאוויר? לא.. מזה של האזרחים משלמי המיסים, כלומר אלו שעובדים. ורק שתדע.. אני לא לוקח שמישהו לא יכול לפגוע בי כמובן מאליו, אתה יודע למה? כי זה לא נכון, כל בנאדם יכול לפגוע בי, אני יכול ללכת לעבודה ביפו ופתאום ערבי לא שפוי יבוא וידקור אותי מאחור. נכון שלצהל ולשבכ יש חלק גדול במניעת התקפות כאלו, אבל אף פעם לא יכולים למנוע עד הסוף.
סטיפלר

הודעהעל ידי סטיפלר » 10 נובמבר 2011 17:57

וזה רק מהיחידה שלי!

הייתי מתבייש אם הייתי מסיים שירות,במו עיני ראיתי חייל בודד שאין לו איפה לישון מבקש מקצין בצה''ל עזרה כי הוא לא יודע איפה הוא ישן בחמשוש והקצין הבן זונה הזה אמר לו "זאת לא בעיה שלי לך למשקית ת''ש"
זין עלייך וזין על כל צה''ל שמבזבז תכסף שלנו לשווא,ולהגן מטילים בדרום??? לך תגיד את זה למשפחה של מי שנהרג מרסיסים ליפני שבועיים. מתי כבר יהיה צבא ההתקפה לישראל?
מאור

הודעהעל ידי מאור » 10 נובמבר 2011 18:19

לראשון שהגיב.: קודם כל אתה מדבר כמו ערס מטומטם איך אני? אתה צוחק! וכן בןאדם אני יותר מעריך את השמן המסריח שקיללתי בזמן שהייתי בצבא שעבד בשקם מאשר אחד שברח מהמסגרת הזאת והישתמט! כן איך אני? למה גם אחד על כסא גלגלים יכול לעשות את התפקיד הזה! וכן עוד היו סיפורים מעולם על נכים )אמיתיים) שמשרתים מאחורי השולחן וממש תורמים!
נכון המסגרת הצבאית לוקה בחסר עם ההתייחסויות שלה לכל תיק רפואי עם זה אני מסכים! אבל ! תבין על כל אחד שבאמת יש לו משו לא טוב בגופו טוענים על כך עוד 300 חיילים!
אז כה חבל שנפלת בין הכסאות איך שאומרים אבל עדיין עם אותה נחישות שהייתה לך לצאת מהצבא יכלת טיפה עוד לנשוך שפתיים וביטוי כלשהו עם השיניים ולהמשיך להתעקש! לא מתקבל אז איך שאתה מכיר פנה למישו בכיר יותר....
כי אני מנייאק שעם כל הבעיות שלך לא הלכת לשחק משחק כדורגל או כדורסל עם החברים שלך...אני מנייאק שעם כל הבעיות שיש לך לא חשבת לעשות טיול טרק בדרום אמריקה! אני מנייאק שעם הבעיות שלך אתה יושב במסיבה כי אתה לא יכול לעמוד על רגלך מעל ל3 דקות רצוף...וכן הלאה...כי אם צהל חשב שאתה כשיר להיות בתותחנים (מתוך הנחה-לוחם) אז אוקיי נכון אולי יש לך משו שבאמת אינך יכול לשרת שם אבל את כל שאר הדברים שציינתי בדוק שאתה יכול.1!
ובקטע של הכובש לא יודע זה האתר הדפוק הזה בשאר הפורומים שלו ציין זאת! אז מחיתי על כך!
קיצר לבחור הראשון שהגיב תעשה טובה לא היה לך זין לצהל כי כה טיפה קשה כי לא קיבלת מה שרצית וראית שלא שמים קצוץ לכל בכי קטן אז יצאת מזה...זה החיים ! תתבגר!
תפסיק לראות רק את המעגל הפנימי שלך תבין שאתה בחברה וכה לפעמים צריך טיפה להתפשר.יכלת עדיין עם עוד פניות לשאר המפקדים לצאת מקרבי ולהיות גובניק!
ואני אחזור על זה בשנית! כן איש אני מעריך יותר את המשק ממטרות שהיה בקרייה יותר מאנשים שהישתמטו ! (אלא אם כן השתמט כי באמתתתתתת אבל באמתתתת אבל ממש באמתתתתתת יש לך בעיות שמכריחות אותך לשכב במיטה מחובר לכל מיני מכשירים וחמצן! כי אם אתה יכול לעשות עבודה באזרחות או לרקוד במסיבה וכדומה ! אתה יכול לשרת בצבא!

ולגבי השני...שמע איש...זאת לא סיבה להשתמט...אפשר לערער על אותו קצין ולהתלונן עליו...לא חסרים מפגרים אשר מסתננים בבבהד 1 והופכים לקצינים...זה עדיין בן אדם..אתה לא יודע מה עובר לו כעת בראש ומה בדיוק הדאגות שלו.נכון הוא עשה טעות שלא אמורה כלל וכלל לקרות וכזאת טעות זאת טעות פטאלית! ונכון אחד כזה בכלל לא צריך להיות מפקדץץ אבל אם תברח מצהל זה יפתור את הבעיה?

(לא זוכר מי ציין את זה אבל חפיף)
ומאיזה צבא אתה רוצה לעשות צבא ההתקפה לישראל? כאשר אחוז המשתמטים רק הולך וגדל?
מאור

הודעהעל ידי מאור » 10 נובמבר 2011 18:24

תיקון הראשון זה השני והשני זה השלישי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 נובמבר 2011 02:39

מאור כתב:לראשון שהגיב.: קודם כל אתה מדבר כמו ערס מטומטם איך אני? אתה צוחק! וכן בןאדם אני יותר מעריך את השמן המסריח שקיללתי בזמן שהייתי בצבא שעבד בשקם מאשר אחד שברח מהמסגרת הזאת והישתמט!

למה נראה לך שמישהו שם זין על מה אתה מעריך ולא מעריך? מי אתה? אף אחד סתם עוד ילדון דפ"ר.

כן איך אני?

כמו שנכתב למעלה אתה ילדון דפ"ר.

למה גם אחד על כסא גלגלים יכול לעשות את התפקיד הזה! וכן עוד היו סיפורים מעולם על נכים )אמיתיים) שמשרתים מאחורי השולחן וממש תורמים!

כן שיספרו לך סיפורים על איך שעיוורים תורמים ונכים תורמים, אלה יחסי ציבור מאוד נחמדים, רק איפה כל הכתבות על נכי צה"ל והשיקום שלהם והחיים שנהרסו? את זה משום מה צה"ל לא מראה וגם בתקשורת לא מראים... מעניין למה.........

נכון המסגרת הצבאית לוקה בחסר עם ההתייחסויות שלה לכל תיק רפואי עם זה אני מסכים! אבל ! תבין על כל אחד שבאמת יש לו משו לא טוב בגופו טוענים על כך עוד 300 חיילים!

תגיד את זה לעצמך כשתהיה לך בעיה והרופא יצחק לך בפנים :lol: :lol: :lol:

אז כה חבל שנפלת בין הכסאות איך שאומרים אבל עדיין עם אותה נחישות שהייתה לך לצאת מהצבא יכלת טיפה עוד לנשוך שפתיים וביטוי כלשהו עם השיניים ולהמשיך להתעקש!

אפשר להמשיך להתעקש, אבל למה? עדיף להינות מהחיים ולעשות כיף ואתה תנשק שפתיים וכריות :))))

לא מתקבל אז איך שאתה מכיר פנה למישו בכיר יותר....

זה לא עובד ככה ילדון, אמא שלך לא תעזור לך בצבא כמו שהיה בגן...

כי אני מנייאק שעם כל הבעיות שלך לא הלכת לשחק משחק כדורגל או כדורסל עם החברים שלך...אני מנייאק שעם כל הבעיות שיש לך לא חשבת לעשות טיול טרק בדרום אמריקה! אני מנייאק שעם הבעיות שלך אתה יושב במסיבה כי אתה לא יכול לעמוד על רגלך מעל ל3 דקות רצוף...וכן הלאה...כי אם צהל חשב שאתה כשיר להיות בתותחנים (מתוך הנחה-לוחם) אז אוקיי נכון אולי יש לך משו שבאמת אינך יכול לשרת שם אבל את כל שאר הדברים שציינתי בדוק שאתה יכול.1!

חחחחחחחחחח עלק תותחנים לסחוב פגזים של 40 קילו ואחר כך לאבד ת'שמיעה ?????? חחחחחחחחחח לא תודהההה לך תשלח את סבא שלך לתותחנים...

ובקטע של הכובש לא יודע זה האתר הדפוק הזה בשאר הפורומים שלו ציין זאת! אז מחיתי על כך!
קיצר לבחור הראשון שהגיב תעשה טובה לא היה לך זין לצהל כי כה טיפה קשה כי לא קיבלת מה שרצית וראית שלא שמים קצוץ לכל בכי קטן אז יצאת מזה...זה החיים ! תתבגר!

חחחח הקנאה... הצבא זה לא החיים זאת סתם תקופה מחורבנת, והוא עבר אותה בכיף ואתה עוד תטחן ותסבול ותכתוב עד מתייייייייי בשירותים כמו כל שאר המפגרים....

תפסיק לראות רק את המעגל הפנימי שלך תבין שאתה בחברה וכה לפעמים צריך טיפה להתפשר.יכלת עדיין עם עוד פניות לשאר המפקדים לצאת מקרבי ולהיות גובניק!

חחחחחחחחחחח איזה ילד טיפש אתה.... חכה חכה שתגיע לצבא מילה שלי שהמפקדים ישפילו ת'אמאמא שלך חחחחחחחחחחחחחחחח אתה עוד תחזור לפה לבכות...

ואני אחזור על זה בשנית! כן איש אני מעריך יותר את המשק ממטרות שהיה בקרייה יותר מאנשים שהישתמטו ! (אלא אם כן השתמט כי באמתתתתתת אבל באמתתתת אבל ממש באמתתתתתת יש לך בעיות שמכריחות אותך לשכב במיטה מחובר לכל מיני מכשירים וחמצן! כי אם אתה יכול לעשות עבודה באזרחות או לרקוד במסיבה וכדומה ! אתה יכול לשרת בצבא!

לאף אחד לא איכפת את מי אתה מעריך חחחחחחחחחחח ובכלל את מי אתה מעניין? לא הייתי משתין עליך בקשת מרוב שאתה לא מעניין אותי.....

ולגבי השני...שמע איש...זאת לא סיבה להשתמט...אפשר לערער על אותו קצין ולהתלונן עליו...לא חסרים מפגרים אשר מסתננים בבבהד 1 והופכים לקצינים...זה עדיין בן אדם..אתה לא יודע מה עובר לו כעת בראש ומה בדיוק הדאגות שלו.נכון הוא עשה טעות שלא אמורה כלל וכלל לקרות וכזאת טעות זאת טעות פטאלית! ונכון אחד כזה בכלל לא צריך להיות מפקדץץ אבל אם תברח מצהל זה יפתור את הבעיה?

בשבילו זה יפתור את הבעיה ועוד הרבה בעיות... חחחחחחחחחחחח אבל בשבילך הבעיות רק יתחילו כשתתגייס ואז תלך תערער על הקצין חחחחחחחח עלק תעררער יא אללה איזה כיף זה לראות את בשר התותחים הטיפש עם האופטימיות שלו ... גדל... קשה להאמין שכולנו פעם היינו כמעט תמימים ומטומטמים באותה מידה בשלב מסויים פעם לפני שנים רבות......... פראיירים רק מתחלפים........... :lol: :lol: :lol: :lol:

שום צבא התקפה רק רוצה שאתה תתגייס וטטחן ותתלונן ותבכה על כמה שקשה לך :lol:

אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 נובמבר 2011 10:06

מאור כתב:לראשון שהגיב.: קודם כל אתה מדבר כמו ערס מטומטם איך אני? אתה צוחק! וכן בןאדם אני יותר מעריך את השמן המסריח שקיללתי בזמן שהייתי בצבא שעבד בשקם מאשר אחד שברח מהמסגרת הזאת והישתמט! כן איך אני? למה גם אחד על כסא גלגלים יכול לעשות את התפקיד הזה! וכן עוד היו סיפורים מעולם על נכים )אמיתיים) שמשרתים מאחורי השולחן וממש תורמים!
אז כה חבל שנפלת בין הכסאות איך שאומרים אבל עדיין עם אותה נחישות שהייתה לך לצאת מהצבא יכלת טיפה עוד לנשוך שפתיים וביטוי כלשהו עם השיניים ולהמשיך להתעקש! לא מתקבל אז איך שאתה מכיר פנה למישו בכיר יותר....

אני גאה להיות ערס מטומטם שצוחק עלייך בפנים ונהנה מכל שנייה ושנייה שאתה טוחן בצבא ואני לא ובנתיים עושה כסף, המון כסף. אני לא משתין בכלל לכיוון לא שלך ולא של השמן ההוא, זה שאין לו אומץ וביצים לקחת את הרגליים שלו וללכת זה בעיה שלו, זה שהוא נותן לאנשים לסבן אותו בעיה שלו, ואני בטח ובטח לא הולך להצדיע לבנאדם שאוהב שמאכילים אותו חרא.
מעניין לי תזין שיש עוד 300 חיילים, לי יש בעיה - הצבא לא מטפל בה, אני לא הולך להישאר ולסבול בגלל אותו גוף מפגר שמתעקש שלא קיימת בעיה כאשר 5 רופאים אזרחיים טוענים שיש ורופא צבאי אחד (אותו רופא בדק אותי עשרים פעם) מתעקש כי לא קיימת בעיה ושאני כשיר לשירות. אחרי הטרטורים האלה אתה חושב שיש לי זין ללכת למישהו בכיר יותר ושהוא ישלשל עליי מלמעלה? אז זהו שלא - קיבלתי החלטה שאני יותר לא הולך נגד המערכת יותר, אלא אני הולך עם המערכת ואתן להם לאבחן אותי בתור אדם עם נטייה אובססיבית קשה ושיוציאו אותי מהצבא. הלכתי לפסיכולוג הביא לי את חוות דעת חריפה שישר הביאה אותי לפסיכיאטר ומשם סלאמת אני והצבא נפרדנו לדרכינו ואני לא מצטער על זה לרגע, והצבא החליט על זה לא אני.
תהיה אתה בתותחנים אני בטוח שתהנה לטחון שמה עם הפגזים, וכשתבכה אל תבוא אלינו כדי שנעזור לך לצאת מהצבא - תסתדר לבד, או פשוט תלך לגורם בכיר יותר שישלשל עלייך עוד קצת. ואחרי שהוא ישלשל עלייך עוד טיפה תבלע את הכל ותלך לגורם יותר בכיר, וגם כשהוא יחרבן עלייך צרור תבין שהצבא לא שם זין לא עלייך ולא על אף חייל אחר ואז נראה אותך נושך שפתיים וממשיך עם אותו רצון לשרת בצבא. בכל מקרה אל תבוא אלינו, אנחנו לא נעזור לך - לפחות אני לא ואת השלשול המסריח שידפקו עלייך בצבא אני אמשיך כי אחרי שמסבירים לך פעם אחת ואתה לא מבין ומתעקש. וכן לא היה לי זין לשרת בצבא ששם עלי זין ויורק לי בפנים, לא מחזירים לאדם טובה תחת רעה.
נראה אותך אחרי שישימו אותך במ"צ יוצא לתפקיד ג'ובניק - אתה חיי בסרט. ברגע שהצבא החליט משהו אין דרך לשנות את זה. אותו אדם שחולה בסכרת, והצבא מתעקש שאין לו שום בעיה, גם אחרי 20 חוות דעת שונות מ20 רופאים שונים, ומגייס אותו לבסיס של מ"צ, אתה רוצה שהוא ישרת? ושהוא ימות כי הצבא לא מכיר בבעיות שלו? אז אני לא, והייתי משכנע אותו שינסה לצאת מהצבא, כי לצבא לא אכפת ממנו, אם היה אכפת לו הוא היה מכיר בבעיות שלו, והיה מטפל בהן.
אז תהנה לך בצבא תטחן הרבה ואני מאחל לך גיוס קל באמת מכל הלב, בכל זאת מישהו צריך לשרת במקומנו.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 12 נובמבר 2011 17:38

מאור כתב:לראשון שהגיב.: קודם כל אתה מדבר כמו ערס מטומטם איך אני? אתה צוחק! וכן בןאדם אני יותר מעריך את השמן המסריח שקיללתי בזמן שהייתי בצבא שעבד בשקם מאשר אחד שברח מהמסגרת הזאת והישתמט! כן איך אני? למה גם אחד על כסא גלגלים יכול לעשות את התפקיד הזה! וכן עוד היו סיפורים מעולם על נכים )אמיתיים) שמשרתים מאחורי השולחן וממש תורמים!

אז ככה... אני לא מהמרכז אלא מירושלים שידעה בזמן האינתיפאדה כל יום פיגועים ככה שאנחנו הירושלמים סבלנו הכי הרבה מהטרור הפלסטיני ולכן אני לא חיי בבועה... אני בכלל הייתי ג'ובניק ולא לוחם וזה למה עזבתי... לוחם לפחות אתה עושה משהו שהוא באמת תרומה. הרבה מהג'ובניקים לא עושים כלום (לחבר שלי יש אחות שהיא מזכירה חיילת במשרד של אלוף והיא מגיע ב-9 וחוזרת ב-1 יעני יומיות שכל יום היא רק עושה 4 שעות מה בדיוק תרומה בזה חוץ מלזלול כסף לצבא וממני שמשלם מיסים?)
זה שאתה מעריך את מי שמשרת אפילו בתפקידים כל-כך מיותרים זאת בעיה פסיכולוגית שלך... ואני לא יושב בבית ומגרבץ ואני גם לא נוסע לעשן סמים בהודו. אני לומד רפואה ואני יודע שאני אסיים את התואר בגיל מוקדם יותר מאחרים... מפריע לך? נראה אם זה יפריע לך אם חס וחלילה יקרה לך משהו ואני אצטרך לנתח אותך... אני בטוח שאתה ממש תתנגד שרופא משתמט יטפל בך....
אפס מורעל צבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 ינואר 2012 22:35

אוקיי יצאתי על 21 אבל עכשיו זה רשום בתיק הביראותי שלי..אני מפגרת שלא חשבתי על זה לפני זה! באתי לבקש אישור בריאות מהרופא משפחה שלי והיה רשום שם סובלת מדיכאון...אמרתי את זה לפסיכולוג סתם כדי לצאת מהצבא! אני ממש ממש דואגת שהרסתי לעצמי את החיים, אם אני עכשיו ירצה ללכת לגור בחו"ל זה יעשה לי בעיות...
איך אני יכולה לגרום לפסיכיאטר למחוק את התיק? אם אני יגיד לו ששיקרתי לו, הוא יגיד לצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 00:07

אורח כתב:
חופשי כתב:אני מחר מקבל הפנייה מהרופאה לקבן ומחרתיים כנראה אפגוש אותו. מה אתה מציע לי לעשות הלאה?
אבל מה לעשות עכשיו? 

זה שוב tavoriko
אני לא יודע מה לעשות אצל הקב"ן כי אני בתהליך שיחרור שלי לא הייתי פעם אחת אצל הקב"ן... הכל היה דרך רופאים ופסיכיאטרים אזרחיים (גם את אלה שבביקור רופא/חולים אני מחשיב כי רופאים אזרחיים).. אבל נראה לי שאם תגיד לקב"ן מה שאמרתי שצריך להגיד לפסיכיאטרים זה גם יכול לעבוד (אבל לא בטוח)... לך על אופציה ב'

איך אתה בדיוק אומר שהשתחררת בלי לראות קב"ן אני לא מבין....? תסביר יותר מפורט בבקשה, פסיכיאטר אזרחי נתן מכתב ומשם הלכת לברה"ן לפגוש קב"ן עם המכתב? הרי ידוע לי שרק פסיכיאטר צבאי יכול לתת פטור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 15:20

אורח כתב:אוקיי יצאתי על 21 אבל עכשיו זה רשום בתיק הביראותי שלי..אני מפגרת שלא חשבתי על זה לפני זה! באתי לבקש אישור בריאות מהרופא משפחה שלי והיה רשום שם סובלת מדיכאון...אמרתי את זה לפסיכולוג סתם כדי לצאת מהצבא! אני ממש ממש דואגת שהרסתי לעצמי את החיים, אם אני עכשיו ירצה ללכת לגור בחו"ל זה יעשה לי בעיות...
איך אני יכולה לגרום לפסיכיאטר למחוק את התיק? אם אני יגיד לו ששיקרתי לו, הוא יגיד לצבא?

אין דבר כזה תיק בריאותי, יש במחשב בקופת החולים את כל הבעיות שהתלוננת עליהם וזהו.

דיכאון לפעמים בא והולך, למי איכפת מהדיכאון שלך?

אל תהיי מטומטמת ותמשיכי את החיים שלך אלא אם כן את נהנית מהדרמות שאת מייצרת לעצמך......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 16:24

אורח כתב:אוקיי יצאתי על 21 אבל עכשיו זה רשום בתיק הביראותי שלי..אני מפגרת שלא חשבתי על זה לפני זה! באתי לבקש אישור בריאות מהרופא משפחה שלי והיה רשום שם סובלת מדיכאון...אמרתי את זה לפסיכולוג סתם כדי לצאת מהצבא! אני ממש ממש דואגת שהרסתי לעצמי את החיים, אם אני עכשיו ירצה ללכת לגור בחו"ל זה יעשה לי בעיות...

כן, בדיוק כמו שההפרעה שלי בכיתה ב שרשומה ב"תיק האישי" תמנע ממני להיות ראש ממשלה.
baby girl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 13:53

גם אני רוצהה לצאאתת מהצבאאאאאאא :?
:shock: תגידו מה רק על נפשי אפשרי לצאת ?!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 17:38

baby girl כתב:גם אני רוצהה לצאאתת מהצבאאאאאאא :?
:shock: תגידו מה רק על נפשי אפשרי לצאת ?!

חפרנית, אמרו לך כבר מאה פעם אילו דרכים יש לצאת.
אם לא טוב לך נפשי לכי תנסי על אי התאמה או מצפון רק די לחפור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2012 21:34

אורח כתב:
אורח כתב:
אבל מה לעשות עכשיו? 

זה שוב tavoriko

איך אתה בדיוק אומר שהשתחררת בלי לראות קב"ן אני לא מבין....? תסביר יותר מפורט בבקשה, פסיכיאטר אזרחי נתן מכתב ומשם הלכת לברה"ן לפגוש קב"ן עם המכתב? הרי ידוע לי שרק פסיכיאטר צבאי יכול לתת פטור.

זה שוב tavoriko
דפקתי נפקדות, מיד שחזרתי הביתה הלכתי עם אמא לרופא במרפאות האלה של החיילים (ביקור רופא אם אני לא טועה). שם אמרתי שאני רוצה להתאבד כי אני לא מסתדר עם המסגרת. עשיתי רושם כל-כך חזק שהיא אמרה לי ללכת לפסיכיאטר אזרחי וכך עשיתי. שם חזרתי על אותו הסיפור והוא נתן לי הפנייה ללכת לפסיכיאטר של ביקור רופא (כנראה כבר מדובר בפסיכיאטר צבאי) והוא נתן לי פטור ואז באותו היום הלכתי לוועדה רפואית וקיבלתי את הפטור המיוחל (ונראה לי ששברתי שיא בתהליך שיחרור כי כל התהליך לקח לי יומיים בדיוק)
אורח

מעניין אם יש פה מישהו שהצליח ביום אחד לקבל פרופיל 21 ?

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2012 22:15

אם במידה ויש פה מישהו שעבר את זה אז מוזמן לשתף פה זה ישמע טוב
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 ינואר 2012 18:11

זה שוב tavoriko
אגב באמת אם יש מישהו שהשתמש בשיטה הזאת והצליח אני יותר מאשמח אם הוא יכתוב זאת כאן בשביל שאנשים אחרים יראו שהדרך הזאת עובדת וישתמשו בה.
שיחרור מוצלח לכולם!
uri.moldav
יצירת קשר:

הודעהעל ידי uri.moldav » 24 מאי 2012 21:58

שלום אני לא יודע אם האשכול הזה עוד פעיל אבל אני מניח שלא יזיק לבדוק traviko האם השיטה שלך עובדת בשביל עתודאים? נגיד אני אומר בשיחות אישיות עם הממונים עלינו שאני מרגיש לחץ מטורף מהלימודים ומהצבא שאני מאוד חושש לשרת ושאולי אני צריך אפילו לדבר עם איזה פסיכולוג ושאני מרגיש שאני קורס וכו' וכו'.. אם אני אדפוק נפקדות מהטירונות ואלך בשיטה שלך זה יעבוד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 מאי 2012 02:20

הי זה tavoriko
אני לא יודע לגבי הדרך להשתחרר לפני הגיוס.
אבל אם תעשה את מה שאני אומר בזמן הטירונות (או בכלל בכל זמן בשירות הצבאי) זה יעבוד.
רק תזכור דבר אחד. ת-ת-ע-ק-ש! אל תוותר על לראות פסיכיאטר ותאיים בלפגוע בעצמך אם לא יתנו לך לעשות את כל אחד מהצעדים שכתבתי שצריך לעשות. כי אם לא תתעקש, אז ינפנפו אותך והכל יהרס.
תשלח לי הודעה בפרטית אני אוכל להדריך אותך דרך הסקייפ (צ'אט לא שיחת וידאו או שיחה בקול) מה לעשות מהרגע שאתה דופק נפקדות.
uri.moldav
יצירת קשר:

הודעהעל ידי uri.moldav » 27 מאי 2012 10:07

traviko שלחתי לך הודעה תגיד לי בבקשה אם לא קיבלתה אותה
תודה רבה על התגובה
לוחם

הודעהעל ידי לוחם » 04 יולי 2012 17:11

באמת שאתם חבורה של סמרטוטים... אני מתבייש להגיד שאתם חלק מהעם הזה. תגדלו טיפה ביצים ותנשכו שפתיים למרות שהמערכת מחרבנת עליכם, אבל זו התרומה שלכם למדינה לחברה. אתם לא יכולים לשבת בבית בזמן שכל בני הנוער שבילכם כן עושים צבא למרות שחרא להם ולמרו שלא כיף להם, אבל אחרי שהצבא נגמר אתה באמת מרגיש כמה תרמת וכמה נתת, ולא משנה איזה תפקיד עשית!!!! דבר אחרון כסף זה לא הכל בחיים, ולכן עדיף לעשות צבא ולהנות מהתקופה הזאת(כן אפשר להנות וקל מאוד להנות), ואח"כ להשתחרר ולעבוד ולעשות את כל הכסף שבעולם. כסף לא יעשה אותך אדם יותר טוב אלא צבא יעשה אותך אדם יותר טוב!!!!
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 04 יולי 2012 17:50

באמת שאתם חבורה של סמרטוטים... אני מתבייש להגיד שאתם חלק מהעם הזה. תגדלו טיפה ביצים ותנשכו שפתיים למרות שהמערכת מחרבנת עליכם, אבל זו התרומה שלכם למדינה לחברה. אתם לא יכולים לשבת בבית בזמן שכל בני הנוער שבילכם כן עושים צבא למרות שחרא להם ולמרו שלא כיף להם, אבל אחרי שהצבא נגמר אתה באמת מרגיש כמה תרמת וכמה נתת, ולא משנה איזה תפקיד עשית!!!! דבר אחרון כסף זה לא הכל בחיים, ולכן עדיף לעשות צבא ולהנות מהתקופה הזאת(כן אפשר להנות וקל מאוד להנות), ואח"כ להשתחרר ולעבוד ולעשות את כל הכסף שבעולם. כסף לא יעשה אותך אדם יותר טוב אלא צבא יעשה אותך אדם יותר טוב!!!!

חחח צבא עושה אותך בן אדם טוב יותר, אחלה של בדיחה...
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 04 יולי 2012 21:03

שב בשקט לוחם....
גם ככה את רוב השירות שלך אתה מעביר בשמירות ולא בלוחמה.....
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 05 יולי 2012 02:32

לוחם כתב:באמת שאתם חבורה של סמרטוטים... אני מתבייש להגיד שאתם חלק מהעם הזה. תגדלו טיפה ביצים ותנשכו שפתיים למרות שהמערכת מחרבנת עליכם, אבל זו התרומה שלכם למדינה לחברה. אתם לא יכולים לשבת בבית בזמן שכל בני הנוער שבילכם כן עושים צבא למרות שחרא להם ולמרו שלא כיף להם, אבל אחרי שהצבא נגמר אתה באמת מרגיש כמה תרמת וכמה נתת, ולא משנה איזה תפקיד עשית!!!! דבר אחרון כסף זה לא הכל בחיים, ולכן עדיף לעשות צבא ולהנות מהתקופה הזאת(כן אפשר להנות וקל מאוד להנות), ואח"כ להשתחרר ולעבוד ולעשות את כל הכסף שבעולם. כסף לא יעשה אותך אדם יותר טוב אלא צבא יעשה אותך אדם יותר טוב!!!!

צבא לא עושה אותך אדם יותר טוב רוב העולם לא עושה צבא מה כולם חראות? לא!
כסף זה לא הכל בחיים? רק לפי השורה הזאת אני רואה שאתה בחיים לא תעשה כסף אמיתי ותעבוד שכיר כל החיים. יום אחד אתה תתבגר ותבין על מה העולם עומד שתראה אנשים שלא תרמו לחברה חצי שקל וחצי שניה חיים כמו מלכים טסים לחו''ל כל חודש בחורות ג'קוזי סיגרים בלאגנים ואתה והחברים שלך מגולני קורעים תתחת בשביל שכר מינימום בתור מאבטחים בדיזינגוף סנטר והמקום הכי קרוב לחו''ל בשבילכם זה חולון.

אבל מהההההההההההה כסף זה כלום בחיים!! העיקר אתה "גבר" וישך כומתה משוק הכרמל ואתה חיבס שכל אחת מרטיבה למטה שהיא שומעת אותך מדברת בג'יבריש צבאי על הפ''ל של הרס''ר של הביצים שלי אבל בפועל מה שקרה זה 3 שנים של מסיבולבול במדים

זה כן משנה איזה תפקיד עשית, יש לי אפס כבוד לחנונים בקריה שמשחקים אותה מינימום שייטת 13 וחצי מהשירות מעבירים בקניון עזריאלי עם השמאלנים במקדונלדס ושמסכנים כאלה מטיפים לי אני יורק להם בפנים רק על הצביעות שלהם

איך להיות מש''ק ממטרות שחצי מהשירות שלו טוחן בורקסים בעזריאלי יהפוך אותי למשהו שהוא לא סמרטוט רצפה?
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 05 יולי 2012 10:38

Donnie Darko כתב:
לוחם כתב:באמת שאתם חבורה של סמרטוטים... אני מתבייש להגיד שאתם חלק מהעם הזה. תגדלו טיפה ביצים ותנשכו שפתיים למרות שהמערכת מחרבנת עליכם, אבל זו התרומה שלכם למדינה לחברה. אתם לא יכולים לשבת בבית בזמן שכל בני הנוער שבילכם כן עושים צבא למרות שחרא להם ולמרו שלא כיף להם, אבל אחרי שהצבא נגמר אתה באמת מרגיש כמה תרמת וכמה נתת, ולא משנה איזה תפקיד עשית!!!! דבר אחרון כסף זה לא הכל בחיים, ולכן עדיף לעשות צבא ולהנות מהתקופה הזאת(כן אפשר להנות וקל מאוד להנות), ואח"כ להשתחרר ולעבוד ולעשות את כל הכסף שבעולם. כסף לא יעשה אותך אדם יותר טוב אלא צבא יעשה אותך אדם יותר טוב!!!!

כסף זה לא הכל בחיים? רק לפי השורה הזאת אני רואה שאתה בחיים לא תעשה כסף אמיתי ותעבוד שכיר כל החיים. יום אחד אתה תתבגר ותבין על מה העולם עומד שתראה אנשים שלא תרמו לחברה חצי שקל וחצי שניה חיים כמו מלכים טסים לחו''ל כל חודש בחורות ג'קוזי סיגרים בלאגנים ואתה והחברים שלך מגולני קורעים תתחת בשביל שכר מינימום בתור מאבטחים בדיזינגוף סנטר והמקום הכי קרוב לחו''ל בשבילכם זה חולון.

אבל מהההההההההההה כסף זה כלום בחיים!! העיקר אתה "גבר" וישך כומתה משוק הכרמל ואתה חיבס שכל אחת מרטיבה למטה שהיא שומעת אותך מדברת בג'יבריש צבאי על הפ''ל של הרס''ר של הביצים שלי אבל בפועל מה שקרה זה 3 שנים של מסיבולבול במדים

זה כן משנה איזה תפקיד עשית, יש לי אפס כבוד לחנונים בקריה שמשחקים אותה מינימום שייטת 13 וחצי מהשירות מעבירים בקניון עזריאלי עם השמאלנים במקדונלדס ושמסכנים כאלה מטיפים לי אני יורק להם בפנים רק על הצביעות שלהם

איך להיות מש''ק ממטרות שחצי מהשירות שלו טוחן בורקסים בעזריאלי יהפוך אותי למשהו שהוא לא סמרטוט רצפה?

+1 די נכון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יולי 2012 22:34

Donnie Darko כתב:

צבא זה כן עושה אותך אדם טוב. זה מביא לך סימפטיה לנשים.
רק בצבא אתה תבין איך אישה מרגישה כשהיא מקבלת משהו ארוך וקשה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2012 14:52

שלום לכם, יש לי שאלה.
הביקור רופא נפתח מאוחר סביבות 6 וחצי, אני הולך לשמה עד שאני יקבל את התור עד שאני יכנס וכול זה, אני יגיד לה את המצב ושאני רוצה לפגוע בעצמי וכו', היא תביא לי ללכת למיון באותו היום? או יום למחרת איך זה הולך? והמיון איפה זה נמצא?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 30 אוקטובר 2012 17:07

אורח כתב:שלום לכם, יש לי שאלה.
הביקור רופא נפתח מאוחר סביבות 6 וחצי, אני הולך לשמה עד שאני יקבל את התור עד שאני יכנס וכול זה, אני יגיד לה את המצב ושאני רוצה לפגוע בעצמי וכו', היא תביא לי ללכת למיון באותו היום? או יום למחרת איך זה הולך? והמיון איפה זה נמצא?

איפה אתה חי?
מיון זה מחלקת חירום שיש בכל בית חולים (עונה לך על השאלה של מתי ואיפה). אתה לא חייב לקבל הפנייה לשם, הפניה היא רק כדי שהצבא ישלם ולא אתה.
בכל אופן יש סיכוי סביר שיפנו אותך לקב"ן ולא למיון, תלוי באיך הרופא יאבחן את רמת הרצינות שלך לגבי פגיעה עצמית. לרוב האבחון נעשה לפי 3 רמות בסיסיות:
רצון לפגיעה עצמית
רצון ותכנון דרך לפגיעה עצמית
רצון, תכנון דרך והחלטה סופית לעשות את זה = 1WAY TICKET לאשפוז כפוי.

עדיף לך פשוט ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר אזרחי שיתן חוו"ד בלי כל הבלגן מסביב, אין הבדל משמועתי אחרי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2013 18:18

לא הבנתי איך הגעת משלב רביעי לשלב חמישי...
הפסיכיאטר האזרחי במיון בשלב 4 נתן לך הפנייה? לאן?

אני מבין שהמשתמש לא פעיל יותר אז אולי מישהו שמכיר את התהליך יודע מה התשובה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ינואר 2013 18:18

לא הבנתי איך הגעת משלב רביעי לשלב חמישי...

כדגכדכדגכדגכ

הודעהעל ידי כדגכדכדגכדגכ » 13 ינואר 2013 18:36

אורח כתב:לא הבנתי איך הגעת משלב רביעי לשלב חמישי...

המדריך לא מעודכן, הפסיכיאטר במיון מפנה לפסיכיאטר צבאי ולא לפסיכיאטר "בביקור חולים" כמו שהוא רשם.
פעם זה היה ככה היום כבר לא...
יונתן

הודעהעל ידי יונתן » 05 נובמבר 2013 10:06

Tavoriko שלום.
אני מתעניין מאוד בשיטה שלך אשמח אם אוכל לקבל את הפלאפון שלך כדי שתסביר לי בהרחבה על הנושא.
תודה יונתן

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים