קבלת פטור אחרי שנתיים של השתמטות.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hmm
יצירת קשר:

קבלת פטור אחרי שנתיים של השתמטות.

הודעהעל ידי hmm » 28 אוקטובר 2011 16:10

הייתי אמורה להתגייס כבר לפני שנתיים ניסיתי עוד לפני הגיוס להוציא פטור מסיבות דת הצבא דחה את זה פעמיים.
אני לא אסתדר בצבא לא אסתדר עם האנשים..
אני מפחדת מהצבא... אני לא רוצה להיות שמה.... אני יודעת שאני אפגע בעצמי אם אני אהיה שם ..
הבנתי שאני יכולה לקבל חוות דעת מפסיכולוג/פסיכיאטר ..
אבל מצד שני אני מפחדת להגיש להם את זה.. מפחדת להגיע ללשכת גיוס ולדבר עם הקב"ן או מי שלא יהיה
אני מפחדת שישימו אותי בכלא...
מה אני יכולה לעשות כדי להפטר מזה אחת ולתמיד? ..
אורח

Re: קבלת פטור אחרי שנתיים של השתמטות.

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2011 19:50

hmm כתב:הייתי אמורה להתגייס כבר לפני שנתיים ניסיתי עוד לפני הגיוס להוציא פטור מסיבות דת הצבא דחה את זה פעמיים.
אני לא אסתדר בצבא לא אסתדר עם האנשים..
אני מפחדת מהצבא... אני לא רוצה להיות שמה.... אני יודעת שאני אפגע בעצמי אם אני אהיה שם ..
הבנתי שאני יכולה לקבל חוות דעת מפסיכולוג/פסיכיאטר ..
אבל מצד שני אני מפחדת להגיש להם את זה.. מפחדת להגיע ללשכת גיוס ולדבר עם הקב"ן או מי שלא יהיה
אני מפחדת שישימו אותי בכלא...
מה אני יכולה לעשות כדי להפטר מזה אחת ולתמיד? ..

תני לי לחדש לך משהו, את ככל הנראה תקבלי עונש על העריקות הזאת, ורוב הסיכויים שזה יהיה כלא.
אחת הדרכים להיפטר מזה זה להוציא פטור על 21. את צריכה ללכת למדור ברהן בלשכת הגיוס הם מקבלים נפקדים ועריקים בלי להסגיר.
תקראי טרגט 21 כדי לקבל את קווי הדמות של אדם דיכאוני כדי שתוכלי ליישם זאת בפגישה עם הקבן, במידה והקבן יתרשם כי יש לך אכן בעיה נפשית חמורה הוא יפנה אותך לפסיכיאטר
שאמור להעריך את מצבך הנפשי בשנית ובמידה והוא אכן יתרשם הוא יכול להציע טיפול בשיחות(עם הקבן), טיפול תרופתי או הורדת פרופיל ושחרור. אם הוא המליץ על הורדת פרופיל תופני לועדה רפואית ושם תקבלי את הפטור,
יכול להיות שיקראו אותך למשפט ואז תקבלי עונש, ויכול להיות שלא. אני אישית לא מאמין שעל שנתיים של עריקות יעברו בשקט, אבל.. היי, מה אני כבר יודע.
את מוזמנת לקרוא עוד בפורום על ברהן.
אני אישית ממליץ לך להפסיק לפחד ולהתחיל לפעול.
שיהיה לך בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים