קצת עזרה\תמיכה ..(21)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

FreeDomPlz
יצירת קשר:

קצת עזרה\תמיכה ..(21)

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 04 אוקטובר 2011 20:36

יו יו, מחר אני הולך לפסיכיאטר אזרחי שיעזור לי להוציא המלצה לוועדה רפואית ולראות קב"ן דחוף, קראתי הרבה פה בפורום וטארג 21 ואני עוקב אחרי זה כבר הרבה זמן אבל יש לי כמה דברים שחסרים לי...

- עד כמה זה יעזור אם אני יגיד לה שאני מעשן כרגע בגלל הצבא?
- ועד כמה אני יצטרך לשחק אצל הקב"ן עצמו, אם אני בא כבר אם המלצה מהפסיכיאטר?
- ובכללי טיפים או משהו כזה, אני שקרן לא כלכך טוב אז זה יהיה די קשה ;X

תודה ;)
אורח

Re: קצת עזרה\תמיכה ..(21)

הודעהעל ידי אורח » 04 אוקטובר 2011 21:57

FreeDomPlz כתב:יו יו, מחר אני הולך לפסיכיאטר אזרחי שיעזור לי להוציא המלצה לוועדה רפואית ולראות קב"ן דחוף, קראתי הרבה פה בפורום וטארג 21 ואני עוקב אחרי זה כבר הרבה זמן אבל יש לי כמה דברים שחסרים לי...

תודה ;)

לשקר ולהגיד שאתה משתמש בסמים זה אחד הדברים המטומטמים ביותר לעשות. אולי תשקר ותגיד שרצחת גם אנשים? שאנסת? אז כן זה יעזור לשחרור אבל זה מאוד מטומטם.

לא יודע על איזה משחק אתה מדבר, אתה מספר לו על הבעיות שלך לא ככה? אם אין לך בעיות אז מן הסתם לא תקבל כלום נכון?

איזה שקרים? אף אחד פה לא משקר, כולם אומרים את האמת, הם אולי קצת יותר מחוברים ל"אני הפנימי" שלהם, אבל אין בזה שום קשר לשקרים.
FreeDomPlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 05 אוקטובר 2011 00:33

אורח כתב:
FreeDomPlz כתב:יו יו, מחר אני הולך לפסיכיאטר אזרחי שיעזור לי להוציא המלצה לוועדה רפואית ולראות קב"ן דחוף, קראתי הרבה פה בפורום וטארג 21 ואני עוקב אחרי זה כבר הרבה זמן אבל יש לי כמה דברים שחסרים לי...

תודה ;)

לשקר ולהגיד שאתה משתמש בסמים זה אחד הדברים המטומטמים ביותר לעשות. אולי תשקר ותגיד שרצחת גם אנשים? שאנסת? אז כן זה יעזור לשחרור אבל זה מאוד מטומטם.

לא יודע על איזה משחק אתה מדבר, אתה מספר לו על הבעיות שלך לא ככה? אם אין לך בעיות אז מן הסתם לא תקבל כלום נכון?

איזה שקרים? אף אחד פה לא משקר, כולם אומרים את האמת, הם אולי קצת יותר מחוברים ל"אני הפנימי" שלהם, אבל אין בזה שום קשר לשקרים.

- מה הקשר? א. זה לא שקר 2.מה לעשות אבל עדין יש אנשים שמאמינים שעישון סמים יכול להשפיע הרבה על המוח שלך, רציתי לדעת עד כמה זה יכול לעזור אם אני יגיד את הפרט הזה.

תאמין לי שהרבה אנשים לא אומרים את כל מה שיש להם על הלב, כי אם היתי בא בדוגרי אז היתי בעוד הרבה פגישות ולא הרבה תוצאות אין דרך אחרת לקרוא לזה, ובכלל אם אין לך איך לענות אז על תענה, לא מבין בכלל מה אתה יוצא עלי פה....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוקטובר 2011 00:43

FreeDomPlz כתב:
אורח כתב:

תודה ;)

- מה הקשר? א. זה לא שקר 2.מה לעשות אבל עדין יש אנשים שמאמינים שעישון סמים יכול להשפיע הרבה על המוח שלך, רציתי לדעת עד כמה זה יכול לעזור אם אני יגיד את הפרט הזה.

תאמין לי שהרבה אנשים לא אומרים את כל מה שיש להם על הלב, כי אם היתי בא בדוגרי אז היתי בעוד הרבה פגישות ולא הרבה תוצאות אין דרך אחרת לקרוא לזה, ובכלל אם אין לך איך לענות אז על תענה, לא מבין בכלל מה אתה יוצא עלי פה....

לך תמשיך לעשן יבן שרמוטה מסומם מטומטם.
FreeDomPlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 05 אוקטובר 2011 00:51

חחחחחחחחחח.. טוב.. אין לי כוח לפתוח פה דיון על הנושא הזה..

עדין, כל מי שיכול להגיד משהו מועיל אז בבקשה : ]

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים