אפשרות לפטור !

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

levi1500
יצירת קשר:

אפשרות לפטור !

הודעהעל ידי levi1500 » 20 ספטמבר 2011 16:00

בתאכל'ס אני מלש"ב ואין לי עדיין תאריך גיוס ... נפקדתי כבר מ18 זימונים שמתוכם פעמיים צו מעצר שאחד מהם ביטלתי שלשום .
קיבלתי פרופיל 82 ונשאר לי מסמך אחד לשלוח והם חותמים את הפרופיל ואני מקבל תאריך גיוס :P ( מה שאני לא רוצה )

עכשיו לעזאזל איך אני מעיף אותם מהגב שלי ושיתנו לי פטור רבאק .. יש עצות !?
moshun123
יצירת קשר:

Re: אפשרות לפטור !

הודעהעל ידי moshun123 » 20 ספטמבר 2011 19:02

levi1500 כתב:בתאכל'ס אני מלש"ב ואין לי עדיין תאריך גיוס ... נפקדתי כבר מ18 זימונים שמתוכם פעמיים צו מעצר שאחד מהם ביטלתי שלשום .
קיבלתי פרופיל 82 ונשאר לי מסמך אחד לשלוח והם חותמים את הפרופיל ואני מקבל תאריך גיוס :P ( מה שאני לא רוצה )

עכשיו לעזאזל איך אני מעיף אותם מהגב שלי ושיתנו לי פטור רבאק .. יש עצות !?

להימנע מזימונים רק יביא לשליחתם החדשה של אותם זימונים ולא ישיג לך פטור.
יש כמה דרכים עיקריות לצאת מהצבא:
1)הצהרה על דת 2)אי התאמה 3)מטעמים בריאותיים.
כדי לקבל פטור על אי התאמה צריך לצבור הרבה דפוק(ישיבה בכל הצבאי מעל 100-150 יום ויותר אפילו). או להיות בעל תיק פלילי, אך רק במקרים נדירים מאוד משתחררים עקב זה(כמו כן, הצבא לא שווה שתיצור לעצמך תיק פלילי סתם).
דת לא רלוונטי כי זה רק לבנות.
ומטעמיים בריאותיים זה עקב בעיה רפואית או נפשית.
אני מניח שאין לך בעיה רפואית רצינית כדי שתוכל לשחק עלייה וכעת נותרה האופציה הנפשית.
כדי לקבל פטור 21 נפשי (אין ממש הבדל בין רפואי לנפשי), תצתרך להיפגש עם קב"ן, ולהתנהג כאדם בעל הפרעה נפשית, כאשר ההפרעה הנפשית הנפוצה ביותר אצל חיילים משתחררים היא דיכאון. לאחר שהוא יאבחן אותך כאכן אדם כזה,
הוא יפנה אותך לפסיכיאטר עם המלצה לפרופיל מסויים(21 ליציאה מהצבא, או 45-64 נפשי), ואם הפסיכיאטר יאשר את ההמלצה תופנה לועדה רפואית שהיא בעצם מעיין חותמת גומי המאשרת את המצלת הפסיכיאטר.
ומשם אתה כבר יכול להגיד שלום לצבא. בתור מלש"ב כדי להשיג פגישה עם קב"ן תצתרך לשלוח להם חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר אזרחי על מצבך הנפשי(קופת החולים מסבסדת חלק מן התשלום) ובקשה לראות קבן.
אתה מוזמן לקרוא טרגט 21 לעוד מידע בעניין, ולקרוא ברשת הליווי של פרופיל חדש.
עוד דבר אחד אחרון, תהליך היציאה מן הצבא דרך הקבן יכול להיות קצר ויכול להיות ארוך, אך אם אתה נחוש בדעתך לצאת, שום דבר לא יעמוד לך בדרך.
בהצלחה :)
levi1500
יצירת קשר:

Re: אפשרות לפטור !

הודעהעל ידי levi1500 » 22 ספטמבר 2011 11:57

תודה רבה אחי .. אני אלך על הנפשי .. :D חח ושלא נדע עוד צה"ל ..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים