עזרה - להשיג פרופיל 21 ולצאת כבר.. מחר קבן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Hentaiman
יצירת קשר:

עזרה - להשיג פרופיל 21 ולצאת כבר.. מחר קבן

הודעהעל ידי Hentaiman » 14 ספטמבר 2011 20:58

...........................................................
נערך לאחרונה על ידי Hentaiman ב 19 ספטמבר 2011 16:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: עזרה - להשיג פרופיל 21 ולצאת כבר.. מחר קבן

הודעהעל ידי אורח » 15 ספטמבר 2011 00:40

Hentaiman כתב:אז ככה הסיפור שלי מתחיל ממזמן .. אני כבר שנה ו8 בצבא. לפני כשנה עוד שיררתי כחובש בנ"מ, התחיל לי דיכאון לא נורמלי מהשרות שלי, תסכול מהצבא, המפקדים והיציאות ועוד מלא דברים בחיים האישיים והפרטיים שלא קשורים לצבא גם.. ביקשתי וביקשתי קבן ולא קיבלתי במשך כשבוע.. בסוף נשברתי החלטתי שאני מתאבד.. חתכתי את עצמי עם רצון למות, בסוף ראו אותי שלחו אותי ישר למיון, פסיכיאטר, בלאגנים, אחרי זה קבן וכו' וכו' , בזמנו לא רציתי לצאת אז כששאלו אותי אם אני רוצה לצאת מהצבא אמרתי שלא ושאני מוכן באמת לנסות בסיס חדש אז העבירו אותי לירפא (תל השומר) לשרת בתנאים של יומיות, מה שהיה אמור לעזור.
שיררתי כחצי שנה שם עד ששוב היו לי עימותים ובלאגנים עם המפקדת שלי כשהייתי חובש במרפאה שם, החליטו לפסול לי מקצוע, שוב נכנסתי לדיכאון מכל העניין התחלתי ללכת לקבנית ולא היה לה איך לעזור לי.. אמרו לי שאני נהיה עובד רסר כי אין לי מקצוע יותר והייתי איזה 8 חודש עובד רסר , חרא תנאים, הרבה בעיות עם המשפחה גם ובחיים הפרטיים, שוב נכנסתי למצב של דיכאון, לא יכולתי לסבול את היחס ואת ההתעללות הזאת והמצב ששמו אותי בו והמשכתי ללכת לקבנית, עכשיו במטרה להשתחרר פשוט כי לא יכולתי.. אמרתי שאני לא רואה שום פיתרון להמשיך לשרת ככה, שאני לא מסוגל לסבול את המפקדים את האנשים, היא אמרה לי שהחלפתי כבר המון בסיסים (לפני ירפא שלחו אותי גם לנסות להיות חובש בסיפוח בפלמחים ובטכני אבל גם שם לא הסתדרתי) והמון מפקדים והבעיה כנראה בי, אז הסכמתי ואמרתי אולי כן והיא אמרה שהפתרון היחיד שהיא רואה זה לשחרר אותי כי אין שום תנאים שיכולים לעזור לי כי אני כבר קלב יומיות ואמרתי שאני מסכים אם אין ברירה אחרת כי אני חושב רק על איך לסיים את הסבל והיו לי מחשבות אובדניות בנושא כמו שהיו לי לפני שנה כשבאמת ניסיתי להתאבד.

היא זימנה אותי לשיחה עם אמא שלי ואמא שלי אף פעם לא היתה בעד הרעיון שישחררו אותי אז היא אמרה לקבנית שינסו להעביר אותי לבסיס אחר ולתפקיד אחר אולי, והקבנית אמרה לה כל הזמן שאין כבר לאן להעביר ושאני בתנאים הכי תש שיש ושאולי באמת צריך לשחרר אותי ואמרה לחזור אליה עוד שבוע להגיד לה מה החלטתי... אז הייתי בטוח שאני כבר בא עוד שבוע לקבל כבר את הדף הזה לועדת שחרור אבל חזרתי והקבנית אמרה לי שהיא לא רואה נכון לשחרר אותי ושאני צריך לנסות שוב ושאני במצב שאני יכול לנסות עוד בסיס ועוד תפקיד ואולי רק אם זה לא יסתדר אז נדבר כבר על שחרור והחליטו להעביר אותי לקיריה.
עכשיו אני בקיריה, אותו מצב חרא, תפקיד מסריח, יציאות מסריחות, אנשים מסריחים, כל הזמן רק דופקים אותי יותר ואני נחוש יותר מתמיד להשתחרר... אני שבועיים פה ובאמת שהביאו אותי לתנאים יותר מסריחים ממה שהיו לי בתל השומר מבחינת תפקיד, יציאות ומפקדים... וזה לא שרציתי לעבור כי תכלס רציתי פשוט להשתחרר.. אז אני במצב ממש מסריח עכשיו ובאמת שאין לי כבר כוח להתעסק עם כל זה מההתחלה . מחר יש לי קבן, אני כבר לא יודע מה להגיד כי זה כאילו שהייתי לפני איזה חודשיים ככה על סף שחרור כבר וזימנו אותי עם אמא שלי והכל ובסוף לא שיחררו אותי, ועכשיו המצב יותר חרא. מה אני צריך להגיד עכשיו כדי שיבינו שכבר נמאס לי לעבור כמו איזה סמרטוט כל שניה בסיס ותפקיד ושזה לא עוזר למצב שלי בכלל.

תודה לכל מי שיעזור.

עריכה: אגב עכשיו לפני כשבוע הלכתי מיוזמתי לפסיכיאטר אזרחי וקיבלתי ממנו המלצה להורדת הפרופיל ל45 (הקבנית שרצתה לשחרר אותי בהתחלה בתל השומר בסופו של דבר פשוט קבעה להוריד לי את הפרופיל ל64.. לא בדיוק עוזר במשו), ועוד כל מיני המלצות כמו פטור מלילות בבסיס וכו' אבל עדיין הוא לא המליץ לשחרר ואמר גם שלא כדאי לי בכלל אבל שעם התנאים שהוא ממליץ עליהם אני מראה את זה לקבן ואני מקבל תנאים הכי טובים שיש וכו' וכו'.
בכל מקרה.. לא מבין איך לא מתחשבים בכלל בקטע שלפני שנה ניסיתי באמת להתאבד והייתי לילה שלם במיון וראיתי שם פסיכיאטר ואחרי כל זה אני אומר להם שאני מרגיש שהמצב שהיה לי לפני שנה חוזר ואני מרגיש ככה שוב וזה לא מעניין אותם כאילו.. אז אני באמת לא יודע מה להגיד כבר.

מה שהפסיכיאטר האזרחי ממליץ לך לא שווה כלום. רק הפסיכיאטר הצבאי מחליט, עדיף היה לך כבר ללכת לברהן תל השומר ולראות קבן\פסיכיאטר צבאי בחינם שההמלצה שלו גם "שווה יותר".
אתה יכול ללכת אפילו מחר בבוקר אם המצב לא טוב.

בקשר לנסיון התאבדות, בצבא כל אחד דואג לתחת שלו, אז תעשה דברים בשכל בלי שטויות כאלה כי באמת זה מגניב בגיל 13 אבל עברת את הגיל.

בקיצור המלצה בשבילך היא ללכת מחר על הבוקר לברהן אם אתה לא מקבל מענה בבסיס.
Hentaiman
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Hentaiman » 15 ספטמבר 2011 00:46

בסדר אבל הבנתי שאני בא עם ההמלצה של הפסיכיאטר האזרחי לקבן ואז כאילו... זה מילה של פסיכיאטר שזה די גדול אז בטוח מאשרים את זה, במיוחד כשהנימוק שלי זה שייבשו אותי בקשר לקבן בבסיס והלכתי לפסיכיאטר אזרחי כי לא יכולתי יותר. קיצר זה לא משנה... מחר יש לי תור לקבן וזהו אני שבור כבר.. אני רק רוצה לדעת מה להגיד כבר. קראתי בטארגט 21 וגם פה בפורום ושאלתי אנשים שהצליח להם כל זה, אבל אני די בטוח שהלכתי לפי השיטות האלה ועדיין לא מצליח לי.. אחרי כל מה שעברתי אני כבר לא בטוח אם עשיתי הכל כמו שצריך או לא, אבל בכל מקרה... השאלה מה אני אומר מחר שאחרי כל מה שאמרתי שכבר ישחררו אותי. אני רואה קבן בקיריה איפה שאני עכשיו, קבן חדש, זאת אומרת לא כמו בירפא בתל השומר שם שהלכתי לאותה קבנית לפחות איזה 7 פעם והיא הכירה אותי כבר (וסירבה לשחרר אותי ורק חפרה לי כל פעם שצריך לתת לי עוד הזדמנות בבסיס אחר) אז אולי זה לטובה.. רק צריך לדעת מה להגיד לו בדיוק שאני אוכל להשתחרר סוף סוף.

שטויות של גיל 13 או לא... הגעתי למצב לפני שנה שהייתי באמת שבור , וצבא היה חלק גדול מכל זה, היו עוד הרבה דברים בחיים האישיים שאני לא אפרט עליהם, אבל לסבול את כל זה בנוסף לצבא כשאני טוחן שמירות ולא רואה בית... וואלה לא כיף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 ספטמבר 2011 00:55

Hentaiman כתב:בסדר אבל הבנתי שאני בא עם ההמלצה של הפסיכיאטר האזרחי לקבן ואז כאילו... זה מילה של פסיכיאטר שזה די גדול אז בטוח מאשרים את זה, במיוחד כשהנימוק שלי זה שייבשו אותי בקשר לקבן בבסיס והלכתי לפסיכיאטר אזרחי כי לא יכולתי יותר. קיצר זה לא משנה... מחר יש לי תור לקבן וזהו אני שבור כבר.. אני רק רוצה לדעת מה להגיד כבר. קראתי בטארגט 21 וגם פה בפורום ושאלתי אנשים שהצליח להם כל זה, אבל אני די בטוח שהלכתי לפי השיטות האלה ועדיין לא מצליח לי.. אחרי כל מה שעברתי אני כבר לא בטוח אם עשיתי הכל כמו שצריך או לא, אבל בכל מקרה... השאלה מה אני אומר מחר שאחרי כל מה שאמרתי שכבר ישחררו אותי. אני רואה קבן בקיריה איפה שאני עכשיו, קבן חדש, זאת אומרת לא כמו בירפא בתל השומר שם שהלכתי לאותה קבנית לפחות איזה 7 פעם והיא הכירה אותי כבר (וסירבה לשחרר אותי ורק חפרה לי כל פעם שצריך לתת לי עוד הזדמנות בבסיס אחר) אז אולי זה לטובה.. רק צריך לדעת מה להגיד לו בדיוק שאני אוכל להשתחרר סוף סוף.

הבעיה שלך היא כנראה שאתה מדבר יותר מידי... ככל שאתה יותר מקשקש על כמה שרע לך ובמיוחד על הקלות (ממש טיפשי שהפסיכיאטר האזרחי כתב לך על זה - כל אמינות שהייתה למכתב הלכה לתחת), כך יותר קל למצוא סיבות להשאיר אותך בצבא "לנסות" וכו'.
אתה צריך לספר על המיון, לתת לקבנית להבין שאתה כבר לא מסוגל להמשיך, תגיד שאתה לא יודע למי כבר לפנות, אף אחד לא מקשיב לי, לא מסוגל להמשיך ככה..... זהו בלי קשקושים סתמיים.
אם היא לא תעזור לך, ביום הבא לך על הבוקר לברהן תל השומר ותחזור לפה לספר אם תהיה בעיה (אבל 90% שלא תהיה).

שטויות של גיל 13 או לא... הגעתי למצב לפני שנה שהייתי באמת שבור , וצבא היה חלק גדול מכל זה, היו עוד הרבה דברים בחיים האישיים שאני לא אפרט עליהם, אבל לסבול את כל זה בנוסף לצבא כשאני טוחן שמירות ולא רואה בית... וואלה לא כיף.
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 17 ספטמבר 2011 20:31

כן מסתכלים על חוות הדעת שנשלחות. לפי זה יש סוג של פרופיל לגביוך.אבל בהחלט רק הקבן של הצבא מחליט.
כל קבן זה אדם אחר עם שאלות שונות ותבונות שונות. אין אמת אחת.
הכי חשוב בכל אופן זה כן דווקא לדבר על המצוקה שבו אתה נמצא, אבל יותר חשוב מזה זה לקשר את מה שתה מרגיש לצבא, ולא בכלליות על החיים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים