מיואשת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מיואשת
יצירת קשר:

מיואשת

הודעהעל ידי מיואשת » 12 ספטמבר 2011 13:41

[size=150]הייתי אצל קבן ששלח אותי לפסיכיאטר שקבע שאני יכולה להתגייס.
אני לא מבינה את זה,אין לי חברים בבית ספר ואני לא יכולה להישאר לבד כי אני מדוכאת.
ההורים שלי לא שולחים אותי לפסיכולוג כי הם חושבים שאולי אחרי התיכון אני לאט לאט אתחיל להתחבר יותר ויהיה לי יותר קל כי לא יהיו עלי את הלחצים.
אני לא רואה שום אור בקצה המנהרה ואני חושבת לקחת כדורים ולא להתעורר יותר,עד כדי כך אני מפחדת להתגייס.
קבעו לי סעיפים על תת משקל בדרגה בינונית ועל קשיי הסתגלות ואני פשוט לא מבינה איך הפסיכיאטר חושב שאני יכולה לעמוד בזה כי אני לא.
אמא שלי כתבה להם מכתב על הקשיים שלי אבל אם זה לא יעזור אני אשים לזה סוף,אני לא יכולה להתמודד יותר עם הפחד שיגייסו אותי.[/size]
אורח

Re: מיואשת

הודעהעל ידי אורח » 12 ספטמבר 2011 14:45

מיואשת כתב:הייתי אצל קבן ששלח אותי לפסיכיאטר שקבע שאני יכולה להתגייס.
אני לא מבינה את זה,אין לי חברים בבית ספר ואני לא יכולה להישאר לבד כי אני מדוכאת.
ההורים שלי לא שולחים אותי לפסיכולוג כי הם חושבים שאולי אחרי התיכון אני לאט לאט אתחיל להתחבר יותר ויהיה לי יותר קל כי לא יהיו עלי את הלחצים.
אני לא רואה שום אור בקצה המנהרה ואני חושבת לקחת כדורים ולא להתעורר יותר,עד כדי כך אני מפחדת להתגייס.
קבעו לי סעיפים על תת משקל בדרגה בינונית ועל קשיי הסתגלות ואני פשוט לא מבינה איך הפסיכיאטר חושב שאני יכולה לעמוד בזה כי אני לא.
אמא שלי כתבה להם מכתב על הקשיים שלי אבל אם זה לא יעזור אני אשים לזה סוף,אני לא יכולה להתמודד יותר עם הפחד שיגייסו אותי.

תמיד אפשר לראות שוב פסיכיאטר, וגם ביום הגיוס עצמו אם מראים מצוקה וחוסר תפקוד יש קבן במיוחד בשביל זה. תקראי בפורום יש הרבה מידע.
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 13 ספטמבר 2011 15:31

אפשר תמיד לבקש לראות עוד פעם קב"ן- בהפרש של חודש בערך אחד מהשני אם אני לא טועה.
כיוון שכבר ראית אחד שהוא כבר לך חוות דעה מסויימת. מומלץ מאוד לפנות לפסיאטר אזרחי דרך קופות חולים- יש להם מימון ל3 פגישות בשנה במחיר מוזל- בערך 100 ש"ח לפגישה. כדי מאוד לקבוע דרך קופ"ח- או שהם יביאו לך רשימה של פסיכאטרים שהם עובדים איתם ותצטרכי להתקשר.

לאחר מכן- יחד עם חו"ד שיש לך מן הפסיכאטר האזרחי לשלוח פקס למדור ברה"ן ולבקש שנית קב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2011 06:59

יש לך עבור מה לחיות. בסוף תשתחררי! אל תהיי עצובה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים