שחרור מהצבא...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sa932
יצירת קשר:

שחרור מהצבא...

הודעהעל ידי Sa932 » 02 ספטמבר 2011 23:03

שלום לכם, אני צריך להתגייס בקרוב הופנתי לאתר הזה על ידי עמינוח מלאך שחי בכמה מימדים רחוקים מהאזור שלנו וקיבלתי הוראה ממנו לא להתגייס לצבא על מנת למנוע את חורבן אזור בכ"ד אלול התשע"ב, אסור לי למסור יותר פרטים תפקידי היא לזרז את שיחרורי מהצבא על מנת לשרת את מלאך עמינוח לאילו גורמים אלי לפנות?
Spor
יצירת קשר:

Re: שחרור מהצבא...

הודעהעל ידי Spor » 03 ספטמבר 2011 00:38

"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2011 12:47

הלילה הייתה לי התגלות נוספת, אשמח אם תכוון אותי בדרך הנכונה לשחרורי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2011 14:03

Sa932 כתב:שלום לכם, אני צריך להתגייס בקרוב הופנתי לאתר הזה על ידי עמינוח מלאך שחי בכמה מימדים רחוקים מהאזור שלנו וקיבלתי הוראה ממנו לא להתגייס לצבא על מנת למנוע את חורבן אזור בכ"ד אלול התשע"ב, אסור לי למסור יותר פרטים תפקידי היא לזרז את שיחרורי מהצבא על מנת לשרת את מלאך עמינוח לאילו גורמים אלי לפנות?

תרשום את זה במכתב, עם הפרטים שלך, ותשלח ללשכת הגיוס עותק 1, ועותק 2 לקצין העיר. אפשר למצוא טלפונים בגוגל, אחרי זה לא תהיה לך בעיה להשתחרר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2011 14:43

אורח כתב:
Sa932 כתב:שלום לכם, אני צריך להתגייס בקרוב הופנתי לאתר הזה על ידי עמינוח מלאך שחי בכמה מימדים רחוקים מהאזור שלנו וקיבלתי הוראה ממנו לא להתגייס לצבא על מנת למנוע את חורבן אזור בכ"ד אלול התשע"ב, אסור לי למסור יותר פרטים תפקידי היא לזרז את שיחרורי מהצבא על מנת לשרת את מלאך עמינוח לאילו גורמים אלי לפנות?

תרשום את זה במכתב, עם הפרטים שלך, ותשלח ללשכת הגיוס עותק 1, ועותק 2 לקצין העיר. אפשר למצוא טלפונים בגוגל, אחרי זה לא תהיה לך בעיה להשתחרר.

האם יהיה נכון להביא את בנו של המלאך עמינוח, מתהוד המלאך איתי לפגישה בנוגע שליחרורי מהצבא? בכדי שיסביר להם למה אני חייב להשתחרר כי התקימותה של כנען מוטלת עלי ואם לא אבצע את התפקיד החורבן יבוא עלינו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2011 23:02

אורח כתב:
אורח כתב:

האם יהיה נכון להביא את בנו של המלאך עמינוח, מתהוד המלאך איתי לפגישה בנוגע שליחרורי מהצבא? בכדי שיסביר להם למה אני חייב להשתחרר כי התקימותה של כנען מוטלת עלי ואם לא אבצע את התפקיד החורבן יבוא עלינו

אין זה הכרחי בני, שכן התייעצתי עם מלאכי עליון לא מכבר (הנני המלאך ישמעאל) והם סיכמו שיופיעו בחלומו של האדם אשר יבדוק אותך בלילה לפני הבדיקה ויספרו לו שעליו לתת לך את מבוקשך ללא דיחוי.
החורבן אכן מתקרב בשנת 2012 יבוא אלינו כמו סופת קץ הזמנים, ולכן צריך להילחם בכל הכוח. אכן צודק הינך.
ברכות מלאכים עליך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 ספטמבר 2011 20:30

[/quote]

האם יהיה נכון להביא את בנו של המלאך עמינוח, מתהוד המלאך איתי לפגישה בנוגע שליחרורי מהצבא? בכדי שיסביר להם למה אני חייב להשתחרר כי התקימותה של כנען מוטלת עלי ואם לא אבצע את התפקיד החורבן יבוא עלינו[/quote]

אין זה הכרחי בני, שכן התייעצתי עם מלאכי עליון לא מכבר (הנני המלאך ישמעאל) והם סיכמו שיופיעו בחלומו של האדם אשר יבדוק אותך בלילה לפני הבדיקה ויספרו לו שעליו לתת לך את מבוקשך ללא דיחוי.
החורבן אכן מתקרב בשנת 2012 יבוא אלינו כמו סופת קץ הזמנים, ולכן צריך להילחם בכל הכוח. אכן צודק הינך.
ברכות מלאכים עליך.[/quote]

אם אני אבוא ככה לקב"ן, אתה חושב שיש מצב שהוא ישחרר אותי?

אם אני אשחק אותה כאילו יש לי הזיות וכו'.
st379
יצירת קשר:

הודעהעל ידי st379 » 04 ספטמבר 2011 21:39

אחד הפוסטים המצחיקים שקראתי. אם תצליח להסתכל לו בעיינים ולהגיד את כל השטויות האלה וזה יראה אמין אז אולי אבל רוב הסיכויים שהוא יבין שאתה עובד עליו ופשוט יצחק בטירוף. ואז ישלח אותך לגולני.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 ספטמבר 2011 22:02

st379 כתב:אחד הפוסטים המצחיקים שקראתי. אם תצליח להסתכל לו בעיינים ולהגיד את כל השטויות האלה וזה יראה אמין אז אולי אבל רוב הסיכויים שהוא יבין שאתה עובד עליו ופשוט יצחק בטירוף. ואז ישלח אותך לגולני.

ואם אבוא עליו אם בקבוק וודקה, ואגיד לו בוא תשתה איתי הוא ישחרר?

ולמה שהוא לא ישחרר הרי הזיות זאת מחלה נפשית? אם אני אחקה את מה שעושה אורן זריף בכל זאת זה מצחיק אך יכול להיות שיש בעיה בראש, מה אתה אומר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 ספטמבר 2011 22:38

אורח כתב:
st379 כתב:אחד הפוסטים המצחיקים שקראתי. אם תצליח להסתכל לו בעיינים ולהגיד את כל השטויות האלה וזה יראה אמין אז אולי אבל רוב הסיכויים שהוא יבין שאתה עובד עליו ופשוט יצחק בטירוף. ואז ישלח אותך לגולני.

ולמה שהוא לא ישחרר הרי הזיות זאת מחלה נפשית? אם אני אחקה את מה שעושה אורן זריף בכל זאת זה מצחיק אך יכול להיות שיש בעיה בראש, מה אתה אומר?

אני אומר שרק אדם מטומטם מספר לרופא שיש לו מחלות קשות שאין לו באמת כמו:
1. שימוש בסמים.
2. סכיזופרניה.
3. אלכוהוליזם.

אם אתה תשקר ותגיד דברים מפגרים סתם, אל תתפלא אם בעתיד לא תוכל לעשות רשיון נהיגה\תקבל רישום פלילי\וכו'.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2011 13:43

אורח כתב:
אורח כתב:

1. שימוש בסמים.
2. סכיזופרניה.
3. אלכוהוליזם.

אם אתה תשקר ותגיד דברים מפגרים סתם, אל תתפלא אם בעתיד לא תוכל לעשות רשיון נהיגה\תקבל רישום פלילי\וכו'.

רישום פלילי על מה? על זה שאני רואה דמויות שלא יודע אם הם קיימות במציאות, דמויות שמדברות עליי, ומבקשות ממני לשרת אותן!

אני לא מספר לו על מחלות, אני מספר לו על מה שאני חווה, והוא אמור להסיק איזה מחלה זו.

אשמח לעוד תשובות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2011 14:39

אחד הפוסטים המצחיקים שקראתי. אם תצליח להסתכל לו בעיינים ולהגיד את כל השטויות האלה וזה יראה אמין אז אולי אבל רוב הסיכויים שהוא יבין שאתה עובד עליו ופשוט יצחק בטירוף. ואז ישלח אותך לגולני.

1. שימוש בסמים.
2. סכיזופרניה.
3. אלכוהוליזם.

רישום פלילי על מה? על זה שאני רואה דמויות שלא יודע אם הם קיימות במציאות, דמויות שמדברות עליי, ומבקשות ממני לשרת אותן!

אני לא מספר לו על מחלות, אני מספר לו על מה שאני חווה, והוא אמור להסיק איזה מחלה זו.

אשמח לעוד תשובות.[/quote][/quote]

רישום פלילי על שימוש בסמים בזמן שירות.

בכל מקרה אתה נשמע כמו סתם טרול מפגר, אז לך לבית הספר ותפסיק לזיין ת'שכל עם ההזיות שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2011 17:15

אורח כתב:אחד הפוסטים המצחיקים שקראתי. אם תצליח להסתכל לו בעיינים ולהגיד את כל השטויות האלה וזה יראה אמין אז אולי אבל רוב הסיכויים שהוא יבין שאתה עובד עליו ופשוט יצחק בטירוף. ואז ישלח אותך לגולני.

1. שימוש בסמים.
2. סכיזופרניה.
3. אלכוהוליזם.

אשמח לעוד תשובות.
[/quote]

רישום פלילי על שימוש בסמים בזמן שירות.

בכל מקרה אתה נשמע כמו סתם טרול מפגר, אז לך לבית הספר ותפסיק לזיין ת'שכל עם ההזיות שלך.[/quote]

כרגע אני מלש"ב.

מה הקשר טרול מפגר, לא משקר, במהלך היום אני רואה דמויות שמדברות אלי, לא יודע אם זה מתיחה של מישהו, אבל זה אמיתי!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 ספטמבר 2011 20:44

עוד תגובות??

תודה לעונים!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2011 19:10

אין עוד תגובות? אנשים עזרה בבקשה, אני לא בן אדם שיכול לקבל הוראות ממישהו אחר, אני מסוגל לדפוק לאחד שמכריח אותי לעשות דברים גרזן בראש.

מה לעשות? :cry:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2011 19:15

אורח כתב:אין עוד תגובות? אנשים עזרה בבקשה, אני לא בן אדם שיכול לקבל הוראות ממישהו אחר, אני מסוגל לדפוק לאחד שמכריח אותי לעשות דברים גרזן בראש.

תנסה לחפש פורום אחר בשביל לזיין בשכל? כי פה אתה לא עושה רושם על אף אחד....
עברייני מקלדת לא חסר, במציאות אתה בטח שקט כמו עכבר אפילו ציוץ לא שומעים ממך נכון?? אבל תנו לו מקלדת ותראו איזה גיבור הוא נהיה.......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2011 21:36

אורח כתב:
אורח כתב:אין עוד תגובות? אנשים עזרה בבקשה, אני לא בן אדם שיכול לקבל הוראות ממישהו אחר, אני מסוגל לדפוק לאחד שמכריח אותי לעשות דברים גרזן בראש.

תנסה לחפש פורום אחר בשביל לזיין בשכל? כי פה אתה לא עושה רושם על אף אחד....
עברייני מקלדת לא חסר, במציאות אתה בטח שקט כמו עכבר אפילו ציוץ לא שומעים ממך נכון?? אבל תנו לו מקלדת ותראו איזה גיבור הוא נהיה.......

מה יש? מבקש עזרה, קשה לעזור? אם באת לקלל תתעופף לי מהפוסט.
חתיכת טיפש, אל תסיק דברים מבלי להכיר את האדם עצמו.
erans

הודעהעל ידי erans » 12 ספטמבר 2011 14:27

לא ממליץ לך לכוון לשם. לבוא עם וודקה או לספר שאתה בהזיות זה קיצוני ממש ופסיכיאטרים (גם התמימים שבניהם) לא קונים את זה. מה שאיש מקצוע עלול להסיק הוא או שאתה נלהב מאוד למכור לו משהו או שהמצב שלך ממש חמור, גרוע מאוד! תשנה אסטרטגיה. דבר ראשון: הגעה לפסיכיאטר צריכה להיות עם לבוש מתאים, במה הכוונה למתאים? לא לבוא בשום פנים ואופן בלבוש עירוני או מהודר כלשהו וגם לא לבוא בסחבות. יש לשים משהו נוח ופשוט מאוד.

בישיבה אצל איש המקצוע עליך לשדר מצב רגשי מסוים, פה ההתמקדות שלך! לא בהצגות, לא בוודקה או בסיפורים. המצב הרגשי הוא אדישות ופחד ומפה נובע שאתה מהסס לדבר (הוא צריך "לדובב" אותך) ואם כבר אתה מדבר אז בטון חלש (חסר מוטיבציה). ועכשיו לגבי הסיפורים, באמת שלא בזה מדובר אבל עכשיו אני אגע בחלק היחיד בו צריך סיפורים: מן ההתחלה אצל הקב"ן או פסיכיאטר כל מה שאמור לעניין אותך הוא:
1. מהו המצב הרגשי אותו אתה מעוניין לשדר?
2. באיזה סימפטומים אתה הולך להשתמש?
ובכן זה פשוט, באמת שלא צריך שום תעודה או הבנה מיוחדת. אצל רופאים ובכללותם פסיכיאטרים הכל הולך לפי סימפטומים אשר לכל אחת משויכת תופעה. התופעות והסימפטומים זה מה שהם למדו ומה שנמצא בספרים, ולכן זה כל כך קל. מה שהופך את זה ליותר קל הוא העובדה שהם אוהבים אתגרים, ולכן אומר את זה חד משמעית- אל תתלהבו לדבר.

בואו נדגים את זה:
רגשות: פחד, חרדה, חשדנות, בלבול
סימפטומים: שתיקה, דיבור מהוסס, מכונס בעצמו, משחק עם הידיים, עיניים לרצפה, ידיים מכסות את הפנים.

או קיי, מה הלאה? הוא ינסה לקבל מכם תשובות, הנה מספר דוגמאות:
אתה שומע קולות?
אתה עובד?
ביקשת עזרה ממישהו?
חשבת להתאבד?
חשבת להתאשפז?
אתה שותה אלכוהול? צורך סמים?
מתי הכול התחיל? כמה זמן אתה ככה?

כמובן שכל תשובה שתתנו תוביל לשאלה נוספת אבל תאמינו או לא לא מדובר בתשובות שלכם אלא בתנועות גוף ובטון הדיבור שלכם. כמו שכתבתי: הטון צריך להיות מפוחד והססני ותנועות הגוף צריכות להיות הססניות ומפוחדות. לכל אחד יש את הדרכים שלו להביע פחד וכיוצא בזה ולכן כל אחד צריך לשבת עם עצמו ולתרגל (כן, ממש לתרגל- אלא אם כן אתם רוצים יותר מביקור קב"ן אחד) את עצמכם כאשר אתם מפחדים או נזכרים בחוויות קשות שהיו לכם, זה אמנם ישמע הזוי אבל פסיכיאטרים רואים ה-מ-ו-ן מטופלים והם יודעים יפה לזהות משחק ולכן תקשיבו טוב טוב: זה לא משחק. אתם נכנסים לתוך האני הכואב שלכם או זה שזוכר את הכאבים בחיים. הסיבה שאנחנו מתמקדים בפחד וחרדות הוא שרוב המצוקות הן סביב פחד, חרדה, בלבול.

תנו לי להגיד לכם דבר אחד: הצבא הוא מסגרת שמחייבת כך או אחרת עבודה עם אנשים ו\או תחת ניהולם של אנשים ולפיכך כך או אחרת תצטרכו להוכיח וזה לא אמור להיות קשה במיוחד- שאתם לא אוהבים אנשים. כן אני יודע שזה נשמע לא טוב אבל אין לכם ברירה. אם והיה ויש לכם ניסיון מר עם מדים לדוגמה ואתם מרגישים שזה ממש חי בקרבכם אז לכו על זה אבל אם יש לכם בעיה עם רובה, מיטה, סירים או אוהלים- כל אחד מאלה לא יביא לכם שחרור מכיוון שיש אלטרנטיבות והיכן שיש אלטרנטיבות אין שחרור. ולכן, אפשרות נוספת היא שאתם לא מסוגלים לעבוד. אני בכל מקרה ממליץ בכל מקרה על העניין החברתי מכיון שהוא מאוד פופולרי ופשוט. אדם שלא יכול להסתדר עם אנשים לא יכול להיות בצה"ל, ואם תדעו להבהיר את העובדה שאינכם יכולים להסתדר עם אנשים ושהדבר עלול להוביל למקרה קיצוני- אתם מחוץ לצבא.
שאלות, מענות ל cezaris.joe@gmail.com

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים