ריצוי עונש ריתוק לאחר שיחרור, דחוףףף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

guy 1010
יצירת קשר:

ריצוי עונש ריתוק לאחר שיחרור, דחוףףף

הודעהעל ידי guy 1010 » 31 אוגוסט 2011 12:26

היום הייתה לי ועדת שיחרור בה קיבלתי המלצה לשיחרור וגימלים עד הועדה רפואית, הפסיכיאטר הזכיר שקיבלתי עונש ריתוק במשפט על נפקדות ושהוא לא יודע מה זה אומר כרגע, האם הגיוני שלאחר שישאשרו לי בוועדה את השיחרור ואני יחזור לבסיס לטופס טיולים אני יצטרך לרצות את העונש?
Spor
יצירת קשר:

Re: ריצוי עונש ריתוק לאחר שיחרור, דחוףףף

הודעהעל ידי Spor » 31 אוגוסט 2011 23:16

באיזה אופן אתה משתחרר?
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2011 23:29

21 נפשי, תסתכל קצת למטה בפורום תוכל לקרוא את כל הסיפור תחת כותרת ״ועדת שיחרור יום רביעי, עזרה דחוף״

תודה רבה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 01 ספטמבר 2011 00:12

כך או כך תצטרך להשפט לפני שאתה משתחרר. הליך בירוקרטי.
מה תקבל במשפט, יקבע הקצין שישפוט אותך.
כלא הוא עדיין אופציה אפשרית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ספטמבר 2011 01:33

כבר נשפטתי וקיבלתי ריתוק 3 יום, בעקבות הריתוק לקחתי סכין יפנית וחתכתי לעצמי תיד, לאחר מכן עשו לי פינוי פסיכיאטרי ולמחרת פסיכיאטר צבאי שהמליץ על שיחרור, היום (יום רביעי) הייתה לי ועדת שיחרור שהמליצה גם היא על 21, ביום ראשון ועדה רפואית.
שורה תחתונה העונש כבר נקבע לי השאלה אם אני יצטרך לבצע אותו
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 01 ספטמבר 2011 08:43

אורח כתב:כבר נשפטתי וקיבלתי ריתוק 3 יום, בעקבות הריתוק לקחתי סכין יפנית וחתכתי לעצמי תיד, לאחר מכן עשו לי פינוי פסיכיאטרי ולמחרת פסיכיאטר צבאי שהמליץ על שיחרור, היום (יום רביעי) הייתה לי ועדת שיחרור שהמליצה גם היא על 21, ביום ראשון ועדה רפואית.
שורה תחתונה העונש כבר נקבע לי השאלה אם אני יצטרך לבצע אותו

השאלה היא האם במשפט יראו את זה כשבירת ריתוק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ספטמבר 2011 12:46

אחי אין לי עוד משפט, היה משפט קיבלתי 3 ריתוק, חתכתי תיד, עשו לי פינוי לבית חולים , למחרת היה לי פסיכיאטר, ומאז אני בגימלים, אין לי עוד משפט ולא כלום השאלה אם את הריתוק שלא ביצעתי בעקבות הפינוי אני יצטרך לבצע? או שבגלל שאני משתחרר ביום ראשון אני יחזור ליחידה יעשה טופס טיולים ויעוף?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ספטמבר 2011 16:12

למה אתה חושב שמישהו מפה יכול לחזות את העתיד?
יכולים לשחרר אותך מיידית ישירות בבקו"ם אבל גם יכולים לבקש ממך לעשות טופס טיולים. להערכתי לא תצטרך להיות מרותק כי אתה בדרך החוצה מהמערכת
ריקי ישי

הודעהעל ידי ריקי ישי » 01 ספטמבר 2011 22:00

עם הצבא שום דבר לא בטוח.
העניין הוא שיש זמן בו הם יכולים לבצע את העונש. יש פקודה שמתייחסת לשיפוט בדמ"ש הפקודה תוחמת זמנים. יש זמן מסויים להגשת תלונה, יש זמן מסויים לשיפוט ויש גם זמן בוא עונש יכול להיות מבוצע. בעקרון כדי למנוע את מירוץ הזמנים השופט חייב לסמן בטופס תלונה ודיון את מבצעת עיכוב ביצוע העונש ולנמק את הסיבה לעיכוב וגם אז יש זמנים. התקופה בה היית נפקד (אם היית) לא נספרת בימים. בכל מקרה לדעתי תם הזמן בו הם יכולים לדרוש ביצוע העונש ולכן לא בטוח בכלל שתצטרך להיות מרותקץ מה גם שעונש ריתוק הוא יותר בעייתי לאחר שחרור מאשר עונש כליאה למשל. בעיקר קשור במשמעויות של מעמד אישי אבל לא נכנס לזה. קשה להאמין שמשהו יבקש ממך להישאר בריתוק. בכל מקרה תוכל לפנות למדור ד"מש בצריפין (אני מאמינה שיש טלפונים באינטרנט) בכל צרה שלא תבוא ולשאול אותם על חוקיות כל דבר שיעשו והם גם הסמכות לבטל החלטות שגויות.
בהצלחה
עו"ד ריקי ישי
סנגורית צבאית במיל'
יועצת משפטית לחיל הרפואה בדימוס
054-8021985
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 ספטמבר 2011 17:33

השתחררתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בלי ריתוק ובלי כלום. היה לי היום ועדה רפוית נכנסתי הרופא חתם שלח אותי ליחידה ישר עשיתי טופס טיולים ומשם היישר לבקו"ם ואני חופשי ומאושר!!!
moshun123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshun123 » 04 ספטמבר 2011 22:40

אורח כתב:השתחררתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בלי ריתוק ובלי כלום. היה לי היום ועדה רפוית נכנסתי הרופא חתם שלח אותי ליחידה ישר עשיתי טופס טיולים ומשם היישר לבקו"ם ואני חופשי ומאושר!!!

כל הכבוד :)
שיהיה לך בהצלחה באזרחות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים