פרקתי את פיקת הברך ועוד שבועיים סיכום פרופיל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Avivrc
יצירת קשר:

פרקתי את פיקת הברך ועוד שבועיים סיכום פרופיל

הודעהעל ידי Avivrc » 21 אוגוסט 2011 00:24

פרקתי את פיקת הברך הימנית ועשיתי צילום MRI,מצאו שהפריקה גרמה לי לדלקת פרקים.
אני סובל מכאבים מאוד מאוד חזקים בברך הזאת,ובלי שום קשר שאני רוצה להשתחרר,אני באמת סובל מאוד.
בעוד שבועיים יש לי סיכום ועדה רפואית שקובעים בה את הפרופיל.
האם יש דרך לקבל 21 רפואי על דבר כזה?אני צריך לספר להם על הכאב ומה עוד אפשר להוסיף כדי לנסות להשתחרר?
איזה שאלות יכולים לשאול אותי בועדה בסיכום פרופיל?
Spor
יצירת קשר:

Re: פרקתי את פיקת הברך ועוד שבועיים סיכום פרופיל

הודעהעל ידי Spor » 21 אוגוסט 2011 01:42

שאלות לא רלוונטיות בכאלה מקרים, הגורם הקובע הוא המצב הרפואי שלך.
הנזק שנגרם לך הוא זמני או קבוע?
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 21 אוגוסט 2011 12:23

מי שיסכם את הפרופיל שלך בוועדה הרפואית הוא ככל הנראה לא רופא מומחה בתחום ולא ממש יכול לשאול אותך שאלות ולהסיק מהן את המסקנות הדרושות. הוא שם בעיקר כדי לעבור על המסמכים ולתרגם אותם לסעיפים. לכן תוציא את כל האישורים מהרופאים האזרחיים (כולל אישור בנושא הכאבים שזה גורם לך), תוודא שהם משקפים את מצבך ותשלח ללשכת הגיוס בפקס, תדבר עם לשכת הגיוס בטלפון ותשאל מה לעשות, ובנוסף תביא את המסמכים לפגישה. אני לא יודע איזה פרופיל ייתנו לך, אבל מן הסתם זה יכול להביא להורדת פרופיל.

וחשוב מזה, תרגיש טוב.
Avivrc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Avivrc » 21 אוגוסט 2011 12:30

Spor כתב:שאלות לא רלוונטיות בכאלה מקרים, הגורם הקובע הוא המצב הרפואי שלך.
הנזק שנגרם לך הוא זמני או קבוע?

אני לא יודע אבל הוא כנראה זמני.ואם אני אמשיך לדווח על הכאב זה יעזור להשתחרר?
Avivrc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Avivrc » 21 אוגוסט 2011 12:31

פרופילניק כתב:מי שיסכם את הפרופיל שלך בוועדה הרפואית הוא ככל הנראה לא רופא מומחה בתחום ולא ממש יכול לשאול אותך שאלות ולהסיק מהן את המסקנות הדרושות. הוא שם בעיקר כדי לעבור על המסמכים ולתרגם אותם לסעיפים. לכן תוציא את כל האישורים מהרופאים האזרחיים (כולל אישור בנושא הכאבים שזה גורם לך), תוודא שהם משקפים את מצבך ותשלח ללשכת הגיוס בפקס, תדבר עם לשכת הגיוס בטלפון ותשאל מה לעשות, ובנוסף תביא את המסמכים לפגישה. אני לא יודע איזה פרופיל ייתנו לך, אבל מן הסתם זה יכול להביא להורדת פרופיל.

וחשוב מזה, תרגיש טוב.

אחי חסרים לי קצת אישורים אז אני יכול להודיע להם את זה ואז יהיה חלק שני לועדת רפואית?
אני יכול להגיד בועדה רפואית שאני לא יכול להתגייס עם הכאב הזה?כדאי להגיד את זה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2011 14:38

Avivrc כתב:
פרופילניק כתב:מי שיסכם את הפרופיל שלך בוועדה הרפואית הוא ככל הנראה לא רופא מומחה בתחום ולא ממש יכול לשאול אותך שאלות ולהסיק מהן את המסקנות הדרושות. הוא שם בעיקר כדי לעבור על המסמכים ולתרגם אותם לסעיפים. לכן תוציא את כל האישורים מהרופאים האזרחיים (כולל אישור בנושא הכאבים שזה גורם לך), תוודא שהם משקפים את מצבך ותשלח ללשכת הגיוס בפקס, תדבר עם לשכת הגיוס בטלפון ותשאל מה לעשות, ובנוסף תביא את המסמכים לפגישה. אני לא יודע איזה פרופיל ייתנו לך, אבל מן הסתם זה יכול להביא להורדת פרופיל.

וחשוב מזה, תרגיש טוב.

אחי חסרים לי קצת אישורים אז אני יכול להודיע להם את זה ואז יהיה חלק שני לועדת רפואית?

לא ממש משנה מה תגיד, יש להם ספר פרופילים והם לא סוטים ממנו. אם הם רואים בעין תקבל, ואם לא אז לא תקבל.
אם חסרים לך אישורים ידחו לך פשוט את הוועדה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2011 16:02

אתה לא תקבל 21 על זה, כי זה משהו זמני שחולף עם שיקום ולא קבוע,
אבל אתה בטח תקבל פרופיל 24 זמני לשנה שזה גם לא רע,
הפז"ם דופק והמדים בבקו"ם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2011 16:31

אורח כתב:אתה לא תקבל 21 על זה, כי זה משהו זמני שחולף עם שיקום ולא קבוע,
אבל אתה בטח תקבל פרופיל 24 זמני לשנה שזה גם לא רע,
הפז"ם דופק והמדים בבקו"ם.

הפזם לא דופק... הוא לא מקבל כסף ובסוף השירות שלו החודשים האלה לא נחשבים,,,, אז מה אתה מזיין בשכל....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוגוסט 2011 21:19

מה אתה מזיין את השכל חתיכת הומו?
הפז"ם דופק כמו גדול!!!! הוא לא מקבל כסף אבל הוא מקבל מענק שחרור על החודשים שהוא שירת ואז אחרי התקופה הזאת יש לו ועדה שקובעת עם הוא כשיר לחזור.
תסתכל בעצמך בתעודת פטור יש מקום שכתוב בו החודשים שהיית בדחיית שירות = חודשי הפרופיל 24.
אידיוט.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 22 אוגוסט 2011 21:30

יש ציון של חודשי דחיית השירות בתעודת השחרור, אבל דחיית שירות היא לא שירות פעיל, לא מקבלים עליה מענק והטבות אחרות והיא לא נחשבת בפז"ם. ראה למשל עתודאים, שמתגייסים ואז יוצאים לדחיית שירות לצורך לימודים, וצריכים להשלים את כל שירות החובה לאחר מכן (ואחרי זה גם שירות קבע אליו התחייבו). ומי שנקבע לו פרופיל 24 לפני שהתגייס, לא יגויס בכלל עד הוועדה שקובעת האם לשנות את הפרופיל.

ראה כאן: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%97%D7%99%D7%99%D7%AA_%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2011 15:43

כשיש פרופיל 24 במהלך השירות, הפז"ם דופק. נקודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2011 16:23

אורח כתב:כשיש פרופיל 24 במהלך השירות, הפז"ם דופק. נקודה.

במוח של בן אדם דפוק הכל כנראה דופק...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוגוסט 2011 01:21

אורח כתב:
Avivrc כתב:

וחשוב מזה, תרגיש טוב.

לא ממש משנה מה תגיד, יש להם ספר פרופילים והם לא סוטים ממנו. אם הם רואים בעין תקבל, ואם לא אז לא תקבל.
אם חסרים לך אישורים ידחו לך פשוט את הוועדה.

סבבה,אבל אין שום דרך לצאת על דבר כזה?אי אפשר לפתח את זה לבעיה אחרת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוגוסט 2011 01:52

[quote="אורח"][quote="אורח"][quote="Avivrc"]te="פרופילניק"]מי שיסכם את הפרופיל שלך בוועדה הרפואית הוא ככל הנראה לא רופא מומחה בתחום ולא ממש יכול לשאול אותך שאלות ולהסיק מהן את המסקנות הדרושות. הוא שם בעיקר כדי לעבור על המסמכים ולתרגם אותם לסעיפים. לכן תוציא את כל האישורים מהרופאים האזרחיים (כולל אישור בנושא הכאבים שזה גורם לך), תוודא שהם משקפים את מצבך ותשלח ללשכת הגיוס בפקס, תדבר עם לשכת הגיוס בטלפון ותשאל מה לעשות, ובנוסף תביא את המסמכים לפגישה. אני לא יודע איזה פרופיל ייתנו לך, אבל מן הסתם זה יכול להביא להורדת פרופיל.

וחשוב מזה, תרגיש טוב.

אם חסרים לך אישורים ידחו לך פשוט את הוועדה.]

אם הם יראו בעיה חמורה בעיניים, בצילומים, בבדיקות דם, אז הם יורידו לפי ספר הפרופילים שלהם.
אם סתם תספר להם שטויות אז לא יעשו כלום, המילים לא שוות כלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2011 22:57

אם חסרים לך אישורים ידחו לך פשוט את הוועדה.]

אם הם יראו בעיה חמורה בעיניים, בצילומים, בבדיקות דם, אז הם יורידו לפי ספר הפרופילים שלהם.
אם סתם תספר להם שטויות אז לא יעשו כלום, המילים לא שוות כלום.[/quote][/quote][/quote]
אני יכול לנסות לצאת נפשי(למרות שיש לי קב"א 52 ודפ"ר 70 שהם יחסית גבוהים)?
אם כן,אז מתי לבקש מהם כי כבר הייתי שם כמה פעמים ולא דיברתי וגם בריאיון לא שיחקתי אותה עם בעיות.
וזה שיהיה לי פרופיל רפואי נמוך יכול להגדיל את הסיכויים לצאת על נפשי?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים