נוהל התאבדות היום

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dudu19
יצירת קשר:

נוהל התאבדות היום

הודעהעל ידי dudu19 » 10 אוגוסט 2011 17:41

היי, הייתי בנוהל התאבדות כשאני הייתי בבית וקיבלתי שבוע רגילה והיום הרגילה מסתיימת (המפקד התקשר ושאל למה אני מאחר) אמרתי לו אני בדרך למיון לבית חולים שיבא כי חבר שלי תפס אותי משחק עם עצמי עם סכין ופשוט מעביר עם הסכין על העור שלי ליד היד הוא כמובן נבהל ואמר לי שתראה היום רופא ושהוא מכניס אותי אליו בלי תור והוא יבוא במיוחד בשבילי (הוא סיים לעבוד היום וחזר הבית) בקיצור היתי בחדר מיון פסיכיאטרי בבית חולים שיבא וראיתי פסיכיאטר אזרחי שם, הוא אבחן אצלי שיש לי קשיי הסתגלות על רקע אישיותי ואני יודע שעל הבחנה כזאת מוציאים מהצבא, הלכתי עם טפסי המיון הפסיכיאטרי לבסיס ונכנסתי למפקד המרפאה ומשם הוא זימן לי תור לירפא למחר והמפקד אמר תגיע לשם ותגיד מה הולך ותקשר אלי אם אתה לא מרוצה ממה שאמרו לך שם כי חבל על המשפחה שלך.

אז מחר ירפא, מה הסיכויים שלי עד עכשיו להשתחרר?
וגם מה הסיכויי שהצבא יממן לי את התשלום? קיבלתי 710 ש"ח לתשלום והגשתי את הטופס בקשה לתשלום 117 נראה לי עם הסיבות וכו'
אורח

Re: נוהל התאבדות היום

הודעהעל ידי אורח » 11 אוגוסט 2011 01:27

זה לא סעיף שמשחררים עליו. צריך קשיי הסתגלות עם דיכאון שזה 31717
ויאשרו לך.
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 12 אוגוסט 2011 05:52

דודו,

קודם כל, בירפ"א יכולים בהחלט לשחרר אותך עם התחלה של הסעיף הזה והרחבה שלו בועדה הרפואית. חשוב שתראה להם גם שם עד כמה אתה באמת במצוקה

דבר שני, הצבא מממן עלויות מיון, בהחלט אם זה דבר שעוד לא עשית בעבר

אל תדאג. תגיע לירפא ותכתוב לנו אח"כ איך היה

טלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 אוגוסט 2011 19:06

אני לא מצליח לפתוח פה משתמש אז אני אגיב פה.

החלטתי להשתחרר מהצבא אחרי שנה של שירות, לא ירחיב למה אבל זאת ההחלטה שלי.
כבר הייתי בעבר אצל קב"ן והוא נתן לי קה"ס 41.
אני רוצה לזמן פגישה נוספת ולצאת כמה שיותר מהר.
יש לי שאלה: אם אני מאיים באופן מפורש על התאבדות יכולים לשלוח אותי לאשפוז כפוי?
ואם כן כמה זמן צריך להעביר שם עד שמשחררים אותך לחופשי?
קראתי את טרגט מליון פעמים ורשום שם שזאת הדרך הכי מהירה אבל שזה גם יכול להיות בעייתי.
dudu19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu19 » 13 אוגוסט 2011 08:27

טוב הייתי בירפא וראיתי פסיכיאטר אזרחי, פאקק מי צריך אזרחיי?!?!!?!?!?!?!
ובקיצור בפגישה הייתי דיכאוניי ובטוח השתפרתיי והייתי נורא דכאוני והוא אמר לי אבל!!! הוא לא רוצה לשחרר אותי על פרופיל 21!! כי הוא אומר שאין לי בעיה נפשית! זה לו יש בעיה נפשיייתת לחמור הזה ואני יעשה לו עכשיו 21 ממילואים כי הוא פשוט חסר תועלת! הוא כנראה רצה כבר להפטר ממני ושלח אותי חזרה לקפסית החסרת תועלת בבסיס שלי שאראה יום שני. הוא כתב לי כמובן המלצה לשיבוץ חדש שאולי ארגיש טוב יותר במקום אחר אני אמרתי לוו אאין מקום טוב יותר אני עושה יומיות גם ככה וזה לא קשור לשום מקום אחר והוא אומר טוב תנסה וזה כאילו סתם אילו לפסיכיאטר הזה מה להגיד והוא לא רצה להמליץ על יציאה אז רשם מכתב המלצה לשינויי שיבוץ והוא אמר לי אז יש מצב שבסוף יוותרו עליך. הוא גם אמר לי לבקש מהמפקד וועדת התאמה ואולי דרך זה אוכל לצאת אבל מה אני בא למפקד בלי הפנייה הפסיכיאטר בלי שום טופס????

ההיסטוריה שלי: ראיתי פסיכיאטר אזרחי עם חוות דעת, ראיתי 2 קפסיות סך הכל, ראיתי פסיכיאטר במיון ועוד פסיכיאטר אזרחי בירפא ועדיין לא הצלחתי להשיג חוות דעת חריפה... יאוששש אבל חייבים להמשיך כי בסוף אקבל את הפטור!!
אבל מה ההמלצות שלכם??? כמה עוד פגישותת כמהה??? מצטער פשוט זה עצבים כבר..
dudu19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu19 » 14 אוגוסט 2011 09:16

אפשר בבקשה עזרה זה פשוט דחוף?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 14 אוגוסט 2011 11:05

זה לא כמה עוד פגישות.. זה מה יהיה בהן.
אם הוא לא ממליץ לשחרר אותך, כנראה שהוא לא רואה צורך.
תחמיר את המצב שלך.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוגוסט 2011 15:38

אורח כתב:אני לא מצליח לפתוח פה משתמש אז אני אגיב פה.

החלטתי להשתחרר מהצבא אחרי שנה של שירות, לא ירחיב למה אבל זאת ההחלטה שלי.
כבר הייתי בעבר אצל קב"ן והוא נתן לי קה"ס 41.
אני רוצה לזמן פגישה נוספת ולצאת כמה שיותר מהר.
יש לי שאלה: אם אני מאיים באופן מפורש על התאבדות יכולים לשלוח אותי לאשפוז כפוי?
ואם כן כמה זמן צריך להעביר שם עד שמשחררים אותך לחופשי?
קראתי את טרגט מליון פעמים ורשום שם שזאת הדרך הכי מהירה אבל שזה גם יכול להיות בעייתי.

מישהו יכול לעזור? אני באמת מתחיל לאבד את עצמי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוגוסט 2011 15:41

אמרתי לך שלא ישחררו אותך על הסעיף הזה.
תתחיל להקשיב תחמיר את המצב שלך תגרום להם להבין שאתה ל-א מצליח לתפקד
תפסיק ללכת עם הראש בקיר ולזיין להם את המוח שצריך לשחרר אותך על נפשי אתה מאבחן את עצמך
הם לא חייבים לך כלום ובטח לא חייבים לשחרר אותך ואתה סתם עושה לעצמך רע עם כל השטויות שאתה עושה
אתה חושב שהם קונים את הלוקשים האלה פסיכיאטר במיון? מלא חיילים עושים את זה, פסיכיאטר במיון כותב את מה שאתה אומר לו
כי הוא לא בצבא והוא לא חושב שיש לך אינטרס לשקר לו.
כל פסיכיאטר/קב"ן ראה 200 אלף חיילים לפניך ושמע את כל הסיפורים שאתה כבר מספר
אז עזוב את הסיפורים עזוב את הטריקים שלא עובדים ותתחיל לפעול, או יותר נכון - לא לפעול
אי תפקוד כללי. זה מצויין שיעבירו אותך למקום אחר, תוכל לשחק על זה כ-קשיי הסתגלות למקום ולזרום משם לדיכאון שגורם לאי תפקוד ממשי.
אותו דבר מול המפקד החדש שיהיה לך. פשוט אל תתפקד, תהיה אדיש ומעופף.
dudu19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu19 » 15 אוגוסט 2011 09:31

מי שרושם פה את מצוקתו באשכול הזה בתור אורח אז זה מבלבל את השיחה אחי. ונחזור לעניין היום ראיתי קפס שלא רצתה להוציא אותי על נפשי והמליצה למפקדת הגף שלי לעלות אותי וועדת התאמה השאלה שלי מה הסיכויים עכשיו שאצא דרך הוועדה עם כל ההסטוריה של הקפסים והתבן השלילי שעומד על 72יום?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 אוגוסט 2011 12:30

dudu19 כתב:מי שרושם פה את מצוקתו באשכול הזה בתור אורח אז זה מבלבל את השיחה אחי. ונחזור לעניין היום ראיתי קפס שלא רצתה להוציא אותי על נפשי והמליצה למפקדת הגף שלי לעלות אותי וועדת התאמה השאלה שלי מה הסיכויים עכשיו שאצא דרך הוועדה עם כל ההסטוריה של הקפסים והתבן השלילי שעומד על 72יום?

דעתי האישית היא שהקפ"סית שלך זורקת אחריות. היא יכולה להוציא אותך, אבל מעדיפה שלא.
לכן היא שולחת אותך לנסות את מזלך בוועדת אי התאמה. לגבי סיכויי ההצלחה שלך שם - אין לי תשובה מדויקת.
תב"נ שלילי ישחק לטובתך, אבל יכול להיות שזה בלבד לא יספיק.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
_dudu19

הודעהעל ידי _dudu19 » 15 אוגוסט 2011 14:12

כי הם בעצמם צריכים פרופיל 21!! מה עד כדי כך אני בריא נפשי? אני בעצמי מרגיש שאני חולה נפש מהצבא הזה חח וכולם אומרים שאני בריא בנפשי
ונפטרים ממני כאילו אני איזה ג'וק, ובקיצור עוד חודש מהיום קבעו לי וועדה ומפקדת גף אמרה שתמליץ עלי שאני אצא מהצבא כי לא הסתדרתי בשום מקום גם לא בגף שלה וגם הקפסית נראה לי אמרה שתמליץ, עוד חודש לסבול במערכת הזאת וגם זה לא בטוח עוד כמה.. אבל אין לי ברירות.. אין יאוש בעולם

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים