יציאה מהצבא עזרה דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kadelak
יצירת קשר:

יציאה מהצבא עזרה דחוף

הודעהעל ידי kadelak » 11 יולי 2011 17:43

שלום פעם רשמתי פה שראיתי קבן וכו עכשיו אני חזרתי לפני שבוע מכלא כי הייתי עריק ואתמול שפטו אותי כי אמרתי שאני לא מסוגל ללבוש מדי ב' עד שאני לא יראה קבן והם אמרו שלא תיראה קבן עד שלא תיהיה חייל נורמלי והיום בבוקר הייתי במרפאה בישביל לעשות בדיקת כשירות למעצר ואמרתי לרופאשאני צריך לראות קבן אמרתי שאני פוחד לפגוע במישהו או בעצמי והרופא אמר שני חייב לראות קבן ועד שאני לא רואה קבן אני לא נוסע לכלא. הייתי אצל קבן ובסוף השיחה הוא אמר לי שלשנות את העונש אני לא יכול אבל כשתחזור מהכלא אתה תיראה אותי וגם קבע לי טור לפסיכיאטר בבסיס בתחילת חודש הבה והצמיד אלי 2 חיילים ) קיצור מחר אני נוסעה לכלא.השאלה היא מה יכול להיות בפגישה נוספת אצל הקבן ומה הפסיכיאטר של הבסיס יכול לעשות ביכלל? פסיכיאטר שבבסיס הוא מלוימניק יש לו אפשרות לשחרר? או שאחרי הפגישות האלה אני צריך לראות עוד מישהו?
אורח

Re: יציאה מהצבא עזרה דחוף

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2011 23:34

kadelak כתב:שלום פעם רשמתי פה שראיתי קבן וכו עכשיו אני חזרתי לפני שבוע מכלא כי הייתי עריק ואתמול שפטו אותי כי אמרתי שאני לא מסוגל ללבוש מדי ב' עד שאני לא יראה קבן והם אמרו שלא תיראה קבן עד שלא תיהיה חייל נורמלי והיום בבוקר הייתי במרפאה בישביל לעשות בדיקת כשירות למעצר ואמרתי לרופאשאני צריך לראות קבן אמרתי שאני פוחד לפגוע במישהו או בעצמי והרופא אמר שני חייב לראות קבן ועד שאני לא רואה קבן אני לא נוסע לכלא. הייתי אצל קבן ובסוף השיחה הוא אמר לי שלשנות את העונש אני לא יכול אבל כשתחזור מהכלא אתה תיראה אותי וגם קבע לי טור לפסיכיאטר בבסיס בתחילת חודש הבה והצמיד אלי 2 חיילים ) קיצור מחר אני נוסעה לכלא.השאלה היא מה יכול להיות בפגישה נוספת אצל הקבן ומה הפסיכיאטר של הבסיס יכול לעשות ביכלל? פסיכיאטר שבבסיס הוא מלוימניק יש לו אפשרות לשחרר? או שאחרי הפגישות האלה אני צריך לראות עוד מישהו?

הפסיכיאטר הצבאי יכול להוריד לך פרופיל\לשחרר אותך ובעצם הכל.

אתה גם יכול לראות קבנים בכלא בזמן המאסר שלך.
kadelak
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kadelak » 12 יולי 2011 12:59

כן אבל הפסיכיאטר הוא מלוימניק שמגיע פעם בשבועיים לבסיס העם יש לו כוח לשחרר או שלא? עוד תגובות בבקשה
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 12 יולי 2011 13:14

kadelak כתב:כן אבל הפסיכיאטר הוא מלוימניק שמגיע פעם בשבועיים לבסיס העם יש לו כוח לשחרר או שלא? עוד תגובות בבקשה

פסיכיאטר צבאי הוא למעשה רופא מומחה ותפקידו, בין היתר, הוא לקבוע פרופיל, כולל פרופיל 21 שמשחרר מצה"ל. ליתר דיוק, הוא ממליץ על פרופיל והוועדה הרפואית צריכה לאשר, אך היא למעשה חותמת גומי להמלצתו. גם אם הוא מילואימניק ומגיע לבסיס רק לעיתים נדירות, זה עדיין התפקיד שלו.
kadelak
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kadelak » 03 אוגוסט 2011 09:22

השתחררתי))) :D
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2011 23:22

:o
kadelak כתב:השתחררתי))) :D
פטור
יצירת קשר: