חייל בודד|בעיות רציניות|פטור מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

LonelySoljier
יצירת קשר:

חייל בודד|בעיות רציניות|פטור מהצבא

הודעהעל ידי LonelySoljier » 07 יולי 2011 10:57

צהריים טובים

אני חייל בודד בצבא , ובאמת שלא מהקשקשנים שמנסים להוציא כסף מהצבא.

בקיצור לעיניין אני לא מסתדר ואני בחובות שהולכות וטופחות , הלחץ גובר והפחד עוד יותר .

כמו כן יש לי בעיה רפואית אפשר לקרוא לזה סוג של נכות בגופי , מה שמגביר את הלחץ על הגוף בעבודה ובצבא ולא מאפשר לי לחיות כמו בן אדם אלא כמו כלב ואפילו ואולי אפילו לא.

אני נכלא למצבים מדכאים , אני לא מתפקד , אני לא אוכל , אני לא יושן.

החלטה סופית שלי היא לצאת מהצבא אבל רק על ידי עורך דין שייצג אותי בבית משפט .

לא מוכן לצאת על נפשי ( פעם אחת כבר חתכתי ורידים) נשארה צלקת לכל החיים אך החזקתי את עצמי כמה שיותר חזק לא להתפתות ולצאת על נפשי.

אני לא מוכן ולא רוצה , אני צריך לצאת מהצבא כמה שיותר מהר בלי תהליכים מורכבים ובזבוז זמן כי אין לי אפילו את זה כרגע.

כמה עולה להשכיר עורך דין? כמה מהר הוא יצליח להוציא אותי ? האם יש סיכוי אפילו קלוש שמהסיבות שכתבתי למעלה שלא יוציאו אותי בסופו של דבר? כמה מהר זה קורה ?

* יש לי הכל מוכח במסמכים וכו' ( ויש לי גם תעודת חייל בודד לטועים עם אני קשקשן ).

אשמח מאוד לקבל תגובה בנושא .

תודה רבה.
Spor
יצירת קשר:

Re: חייל בודד|בעיות רציניות|פטור מהצבא

הודעהעל ידי Spor » 07 יולי 2011 11:38

עורך דין יעלה לך כמה אלפי שקלים. כמה בדיוק, תלוי בשם הטוב שיצא לו.
לגבי הוודאות שהוא באמת יצליח - אין כזאת.

ואגב, אין כזה דבר 'נפשי'.
אני קיבלתי פרופיל 21 על הפרעה נפשית לא סימפטית,
וכתוב לי 'שוחרר עקב בעיות בריאותיות'.
צא מהפראנויה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2011 23:02

מה אתה מבלבל את המוח ילד מפגר?
אם וכאשר יבואו אלייך בטענות על כך שלא סיימת שירות צבאי מלא, זה ממש לא יעניין אותם אם זה ממניעים נפשיים, בריאותיים, דתיים, או מצפוניים. הם יבואו בטענות על זה שלא היית מסוגל לסיים.
וגם זה רק כדוגמא, כי אף אחד לא יבוא אלייך בטענות זה חרטה ובלוף של הצבא כדי למנוע השתמטות.
תפסיק לרחם על עצמך, חתכת ורידים, אתה גם ככה משוגע. לך לקב"ן ותצא.
עו"ד נו. :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2011 23:30

LonelySoljier כתב:צהריים טובים

אני חייל בודד בצבא , ובאמת שלא מהקשקשנים שמנסים להוציא כסף מהצבא.

בקיצור לעיניין אני לא מסתדר ואני בחובות שהולכות וטופחות , הלחץ גובר והפחד עוד יותר .

כמו כן יש לי בעיה רפואית אפשר לקרוא לזה סוג של נכות בגופי , מה שמגביר את הלחץ על הגוף בעבודה ובצבא ולא מאפשר לי לחיות כמו בן אדם אלא כמו כלב ואפילו ואולי אפילו לא.

אני נכלא למצבים מדכאים , אני לא מתפקד , אני לא אוכל , אני לא יושן.

החלטה סופית שלי היא לצאת מהצבא אבל רק על ידי עורך דין שייצג אותי בבית משפט .

נחמד, יש לך גם תנאים?

לא מוכן לצאת על נפשי ( פעם אחת כבר חתכתי ורידים) נשארה צלקת לכל החיים אך החזקתי את עצמי כמה שיותר חזק לא להתפתות ולצאת על נפשי.

לא הבנתי אתה חותך וורידים ומפחד מ"נפשי"? סדרי עדיפויות קצת של ילד בן 3 לא? מצד אחד "הבריאות שלי" ומהצד השני "מה אנשים אולי יחשבו".. וההחלטה הגאונית " זין על הבריאות שלי , הכי חשוב מה יחשבו עליי"...

אני לא מוכן ולא רוצה , אני צריך לצאת מהצבא כמה שיותר מהר בלי תהליכים מורכבים ובזבוז זמן כי אין לי אפילו את זה כרגע.

יחסית למישהו לחוץ בלי זמן, אתה מציב הרבה תנאים, וזה לא עובד ככה. עלק בלי תהליכים מורכבים ובזבוז זמן, אם אבא שלך לא חבר כנסת או אלוף, נראה לך שאתה תציב תנאים??

כמה עולה להשכיר עורך דין? כמה מהר הוא יצליח להוציא אותי ? האם יש סיכוי אפילו קלוש שמהסיבות שכתבתי למעלה שלא יוציאו אותי בסופו של דבר? כמה מהר זה קורה ?

רוב הסיכויים שהעו"ד לא "יוציא" אותך. על מה בדיוק הוא "יוציא אותך"? בפטור שלך יהיה רשום מה? "הוצא מהצבא על ידי עורך דין"? אתה שומע יותר מידי סיפורים נראה לי, ואם עו"ד מבטיח לך הרים וגבעות תסכם איתו בכתב שאם הוא לא "מוציא אותך" אתה לא "משלם לו", ואז נראה כמה מהר הוא יעיף אותך מהמשרד שלו.

* יש לי הכל מוכח במסמכים וכו' ( ויש לי גם תעודת חייל בודד לטועים עם אני קשקשן ).

בעיות רפואיות? - לך לרופא. בתעודה "סיבת הפטור: מטעמי בריאות".
דברים אחרים, נפשיים, קשורי אופי\אישיות - לך לקבן. בתעודה "סיבת הפטור: מטעמי בריאות".
רוצה לשבת בכלא הרבה פעמים ולבזבז חודשים כדי לקבל - אי התאמה. בתעודה "סיבת הפטור: התנהגות רעה חמורה".
אלה כל האפשרויות ליציאה מהצבא שאני מכיר.
אין כזה דבר פטור "מעורך דין".

אשמח מאוד לקבל תגובה בנושא .

תודה רבה.
אורח10

הודעהעל ידי אורח10 » 08 יולי 2011 00:46

כנראה שאתה לא מבין כלום הבחור מלמעלה

עורך דין יכול להוציא אותך מהצבא במידה ויש סיבות מוצדקות אותם הוא מציג בבית משפט ועל כך חיילים מקבלים פטור מהצבא מסיבות בריאותיות בהם הוכיח העורך דין כי החייל לא מסוגל לתפקד עם בעיותיו הרפואיות ואו מסיבות של אי הסתגלות למסגרת הצבאית , חובות וכו'

יש אתרים של עורכי דין אפילו בגוגל ( אתם מוזמנים להסתכל יא קטנים) שמתעסקים בפטורים צבאיים והקלות בעונשים למיניהם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2011 01:47

אורח10 כתב:כנראה שאתה לא מבין כלום הבחור מלמעלה

עורך דין יכול להוציא אותך מהצבא במידה ויש סיבות מוצדקות אותם הוא מציג בבית משפט ועל כך חיילים מקבלים פטור מהצבא מסיבות בריאותיות בהם הוכיח העורך דין כי החייל לא מסוגל לתפקד עם בעיותיו הרפואיות ואו מסיבות של אי הסתגלות למסגרת הצבאית , חובות וכו'

יש אתרים של עורכי דין אפילו בגוגל ( אתם מוזמנים להסתכל יא קטנים) שמתעסקים בפטורים צבאיים והקלות בעונשים למיניהם.

מטומטם הלך, מטומטם בא, שום דבר לא השתנה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים