צריך עזרה לא יודע מה לעשות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

infinity
יצירת קשר:

צריך עזרה לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי infinity » 07 יולי 2011 08:31

אתמול פגישה ראשונה אצל הקב״ן - הוא בכלל לא היה מודע לזה שאני מגיע לכן הזדרז בפגישה כי רצה כבר ללכת, אמר שהוא יכול רק לעשות לי טיפול כאילו כמו פסיכולוג כזה.... לא הסכמתי לשטות הזו, ולא חזרתי לבסיס, היום על הבוקר שוב ביקור לקב״ן, דרשתי קב״נית הפעם והיא זיינה לי את השכל על טיפול שוב! אני לא יודע מה לעשות אני לא רוצה לחזור לבסיס ואני לא מתכוון ולחזור לבסיס! הקב״ן לא עושה שום דבר חוץ מלהגיד שאפשר לעשות טיפול...
עזרה בבקשה :?:
Spor
יצירת קשר:

Re: צריך עזרה לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי Spor » 07 יולי 2011 10:23

מה אתה מצפה שהוא יעשה?
ייתן לך פתור? ועל סמך מה הוא יעשה את זה? בשביל זה צריך טיפול.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2011 16:22

אוי זה נשמע כלכך שטותי...לא שמעתי על אף אחד שהלך לטיפולים אצל הקבן אלמנת לצאת... העניין הוא שיש לו סיבות לתת לי הפנייה לפסיכולוג אהל ככל הנראה בגלל שיש לי חוות דעת ממפקד שאומר שהכל מעולה ושיש לי מלא חברים ושאני מתפקד טוב נותן להם את הדעה דל בוא נמרח אותו ונראה מה הוא יעשה... אני פונה לכאן אלמנת לקבל עזרה ועצות ולא על מנת לקרוא תגובות לא רציניות מאנשים שלא באמת מנסים לעזור
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 07 יולי 2011 17:17

אורח כתב:אוי זה נשמע כלכך שטותי...לא שמעתי על אף אחד שהלך לטיפולים אצל הקבן אלמנת לצאת... העניין הוא שיש לו סיבות לתת לי הפנייה לפסיכולוג אהל ככל הנראה בגלל שיש לי חוות דעת ממפקד שאומר שהכל מעולה ושיש לי מלא חברים ושאני מתפקד טוב נותן להם את הדעה דל בוא נמרח אותו ונראה מה הוא יעשה... אני פונה לכאן אלמנת לקבל עזרה ועצות ולא על מנת לקרוא תגובות לא רציניות מאנשים שלא באמת מנסים לעזור

אין לנו איך לעזור לך. גם האנשים שכאן, ברוב המקרים,
לא קיבלו 21 על סמך פגישה אחת של חצי שעה.
לי אישית זה לקח 3. יש אנשים שנלחמו יותר, כמו דונגל,
שלקח לו כמעט שנה.
תבין, אין לך במקרה הזה איך לעקוף את המערכת.
אם אתה רוצה תוצאות, תבלע את הרוק בשקט, דבר עם הקב"נ,
ותחזור לעוד פגישה. אם אתה רוצה לצאת בפגישה אחת - תצטרך להיות ממש אמיץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2011 23:39

Spor כתב:
אורח כתב:אוי זה נשמע כלכך שטותי...לא שמעתי על אף אחד שהלך לטיפולים אצל הקבן אלמנת לצאת... העניין הוא שיש לו סיבות לתת לי הפנייה לפסיכולוג אהל ככל הנראה בגלל שיש לי חוות דעת ממפקד שאומר שהכל מעולה ושיש לי מלא חברים ושאני מתפקד טוב נותן להם את הדעה דל בוא נמרח אותו ונראה מה הוא יעשה... אני פונה לכאן אלמנת לקבל עזרה ועצות ולא על מנת לקרוא תגובות לא רציניות מאנשים שלא באמת מנסים לעזור

שלקח לו כמעט שנה.

SPOR כרגיל אתה מזיין בשכל ומטעה כל בן אדם שני שאתה עונה לו, וכבר ביקשו ממך להפסיק להטעות ובכל זאת אתה ממשיך, מה שאומר שאתה חתיכת חרא אפס, וכנראה הפסיכיאטר ראה את זה בך מיד, ובגלל זה שיחרר אותך בשניה.

לשואל, "טיפול" הכוונה סתם שיחות, שלא מובילות לכלום ברוב המקרים. רוב הקבנים הם עובדים סוציאליים ולא מוסמכים "לטפל" כי זה עניין של פסיכולוגים קליניים.
אם אין לך מענה מהם ואתה מרגיש שהם מסננים אותך עדי לעוף הביתה יותר מהר אפשר תמיד לפנות לפסיכיאטרים בברהן תל השומר, או במיון בכל בית חולים שמקבלים אנשים במצוקה 24/7. תעשה חיפוש בפורום יש הרבה אנשים שעברו דברים דומים.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 08 יולי 2011 00:59

אורח כתב:
Spor כתב:

שלקח לו כמעט שנה.

SPOR כרגיל אתה מזיין בשכל ומטעה כל בן אדם שני שאתה עונה לו, וכבר ביקשו ממך להפסיק להטעות ובכל זאת אתה ממשיך, מה שאומר שאתה חתיכת חרא אפס, וכנראה הפסיכיאטר ראה את זה בך מיד, ובגלל זה שיחרר אותך בשניה.

לשואל, "טיפול" הכוונה סתם שיחות, שלא מובילות לכלום ברוב המקרים. רוב הקבנים הם עובדים סוציאליים ולא מוסמכים "לטפל" כי זה עניין של פסיכולוגים קליניים.
אם אין לך מענה מהם ואתה מרגיש שהם מסננים אותך עדי לעוף הביתה יותר מהר אפשר תמיד לפנות לפסיכיאטרים בברהן תל השומר, או במיון בכל בית חולים שמקבלים אנשים במצוקה 24/7. תעשה חיפוש בפורום יש הרבה אנשים שעברו דברים דומים.

אז בוא ספר איך אתה יצאת מהצבא, מר סופרמן.

אתה כרגע מייעץ לבן אדם לצאת לנפקדות, עליה הוא יישפט, גם אם ייצא מהצבא בזמן.
קנס, ריתוק, תנאי או כלא מחכים לו.
קב"נים ופסיכיאטרים בברה"נ לא ממהרים לקבל כל אחד, ובמיוחד לא נפקדים/עריקים.
השיטה הזאת כבר שחוקה, והבחור ייצטרך חתיכת סיבה, לרוב בדמות חוות דעת שתעלה לו לא מעט,
כדי לראות שם גורם כלשהו.
מיון זאת דרך, אבל היא לא זולה וגם שם ישנן סכנות של פסיכיאטר שלא ייתן חוות דעת תומכת.
יש פתגם שאומר 'גבינה חינם יש רק במלכודת עכברים'. זה עובד גם כאן.
פגישה עם פסיכיאטר, אחת שתביא לתוצאות, דורשת חתיכת הקרבה. אם זה כסף,
או אם זה לירות לעצמך ברגל מתוך ייאוש. מתוך ההיכרות שלי עם מקרים דומים,
אף אחד לא קיבל תוצאה סופית בפגישה הראשונה עם הקב"נ. כולם חזרו לעוד כמה.
אז כן, אני ממליץ לבחור מלמעלה להתאפק ולחזור ולהחמיר את המצב שלו מפגישה לפגישה,
ובסוף לראות פסיכיאטר שיוציא אותו. ככה זה עבד לי, וככה זה עבד לעוד הרבה אנשים אחרים, חלקם אפילו רשומים כאן.

אם הקב"נ לא התרשם מההצגה שלו, ובאמת מנפנף אותו - זה כבר מקרה שבו הוא לא מנסה חזק מספיק.
ואז לא אני, ולא אתה, לא נוכל לעזור לו. צריך כוח רצון חזק כדי לצאת משם.

לסיום, התייחסות לערימת הזבל הזאת שיצאה מהמקלדת שלך -
אני רשום כאן באתר עוד הרבה לפני שבאת. הדרכתי לא מעט אנשים לגבי התהליך,
אתה יכול לראות את זה לפי מונה ההודעות שלי. סמוך עלי שמה שאני אומר הוא האמת,
כי לא סתם אני נמצא כאן. ואם יש לך טענות לגבי חלק מהדברים, אל תהיה ילד מפגר ותקלל,
אלא תוכיח אחרת. הצלחת? מצוין, אני אהיה הראשון שיודה בטעות.
אבל וואלה, תראה, אני בא ואומר לפי מה שאני עצמי עשיתי. וכרגע, אני משוחרר, בלי בעיות,
ושמח לעזור לכל אחד שייבחר בדרך שבה אני בחרתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2011 01:39

אוי זה נשמע כלכך שטותי...לא שמעתי על אף אחד שהלך לטיפולים אצל הקבן אלמנת לצאת... העניין הוא שיש לו סיבות לתת לי הפנייה לפסיכולוג אהל ככל הנראה בגלל שיש לי חוות דעת ממפקד שאומר שהכל מעולה ושיש לי מלא חברים ושאני מתפקד טוב נותן להם את הדעה דל בוא נמרח אותו ונראה מה הוא יעשה... אני פונה לכאן אלמנת לקבל עזרה ועצות ולא על מנת לקרוא תגובות לא רציניות מאנשים שלא באמת מנסים לעזור[/quote]
שלקח לו כמעט שנה.
ותחזור לעוד פגישה. אם אתה רוצה לצאת בפגישה אחת - תצטרך להיות ממש אמיץ.[/quote]

אם אין לך מענה מהם ואתה מרגיש שהם מסננים אותך עדי לעוף הביתה יותר מהר אפשר תמיד לפנות לפסיכיאטרים בברהן תל השומר, או במיון בכל בית חולים שמקבלים אנשים במצוקה 24/7. תעשה חיפוש בפורום יש הרבה אנשים שעברו דברים דומים.[/quote]
אז בוא ספר איך אתה יצאת מהצבא, מר סופרמן.

אתה כרגע מייעץ לבן אדם לצאת לנפקדות, עליה הוא יישפט, גם אם ייצא מהצבא בזמן.
קנס, ריתוק, תנאי או כלא מחכים לו.

מאיפה הבאת נפקדות? חתיכת מטומטם.

קב"נים ופסיכיאטרים בברה"נ לא ממהרים לקבל כל אחד, ובמיוחד לא נפקדים/עריקים.

אף אחד לא ממהר לכלום, מי שבא לברהן ומצבו לא טוב רואה פסיכיאטר\קבן במקום. לא שמעתי אף פעם על מישהו שלא התקבל שם.

השיטה הזאת כבר שחוקה, והבחור ייצטרך חתיכת סיבה, לרוב בדמות חוות דעת שתעלה לו לא מעט,
כדי לראות שם גורם כלשהו.

בברהן זה חינם, במיון לרוב מכסים כשהמצב לא טוב עם הטופס 17.

מיון זאת דרך, אבל היא לא זולה וגם שם ישנן סכנות של פסיכיאטר שלא ייתן חוות דעת תומכת.
יש פתגם שאומר 'גבינה חינם יש רק במלכודת עכברים'. זה עובד גם כאן.

כן רואים שאתה שואב את העצות שלך מפתגמים בגרוש וחצי.

פגישה עם פסיכיאטר, אחת שתביא לתוצאות, דורשת חתיכת הקרבה. אם זה כסף,
או אם זה לירות לעצמך ברגל מתוך ייאוש.

לירות לעצמך ברגל? אתה חתיכת דביל...

מתוך ההיכרות שלי עם מקרים דומים,

כמה מקרים אתה כבר מכיר? למה מי אתה בכלל? הפסיכיאטר המחוזי? רואים שאתה עכבר פורומים שנוזל לו ריר כשהוא רואה פרובוקציות ושטויות ואת זה אתה גם מייעץ.

אף אחד לא קיבל תוצאה סופית בפגישה הראשונה עם הקב"נ. כולם חזרו לעוד כמה.

"אף אחד"? "כולם"? זה מכל השנים השנים שאתה עוסק במקצוע? פששש... חתיכת אפס.

אז כן, אני ממליץ לבחור מלמעלה להתאפק ולחזור ולהחמיר את המצב שלו מפגישה לפגישה,
ובסוף לראות פסיכיאטר שיוציא אותו. ככה זה עבד לי, וככה זה עבד לעוד הרבה אנשים אחרים, חלקם אפילו רשומים כאן.

תמליץ תמליץ, אני מרחם על המסכן שמקשיב לשטויות שאתה מקשקש.

אם הקב"נ לא התרשם מההצגה שלו, ובאמת מנפנף אותו - זה כבר מקרה שבו הוא לא מנסה חזק מספיק.
ואז לא אני, ולא אתה, לא נוכל לעזור לו. צריך כוח רצון חזק כדי לצאת משם.

שוב, אתה דגנרט...

לסיום, התייחסות לערימת הזבל הזאת שיצאה מהמקלדת שלך -
אני רשום כאן באתר עוד הרבה לפני שבאת.

אני באתר מהתקופה שאמא שלך עוד הכינה לך סנדוויצים, את העצות שקיבלתי באתר קיבלתי מסרגיי עצמו בתקופה שהוא עוד היה פה, אבל התחילו לבוא לפה הרבה אפסים כמו MSMS ואז אחרי תקופה הפורום הפך לדורש הרשמות, ואז הרבה אחרי שסרגיי ו newprofile הפסיקו להגיב צמח דור נוסף של אפסים כמוך, שמחרטטים כל כך הרבה שטויות שזה פשוט מחליא להיות שותף בפורום. הסיבה היחידה שאתם לא חסומים היא שאתם כל כך נהנים להרגיש חכמים, עם שם המשתמש הזה ואלפי ההודעות, שנותנים לכם להישאר כי לאף אחד אין זין לפורום הזה לאורח זמן, כי זה להתעסק בקקי ובאנשים שלא בזין שלהם לעשות חיפוש, אבל אנשים כמוך משגשגים בקקי.

הדרכתי לא מעט אנשים לגבי התהליך,
אתה יכול לראות את זה לפי מונה ההודעות שלי.

אני בטוח שבלבלת להרבה אנשים את השכל, ושאתה מאוד גאה במונה ההודעות שלך, אבל אני לא ראיתי תגובה אחת אמיתית ממך... רק חירטוט ופנטזייה של סרט הודי שאתה חי בו.

סמוך עלי שמה שאני אומר הוא האמת,

אני יודע בדיוק מה אתה, ועל זה אני סומך.

כי לא סתם אני נמצא כאן. ואם יש לך טענות לגבי חלק מהדברים, אל תהיה ילד מפגר ותקלל,
אלא תוכיח אחרת. הצלחת? מצוין, אני אהיה הראשון שיודה בטעות.
אבל וואלה, תראה, אני בא ואומר לפי מה שאני עצמי עשיתי. וכרגע, אני משוחרר, בלי בעיות,
ושמח לעזור לכל אחד שייבחר בדרך שבה אני בחרתי.

אתה מטומטם מידי כדי להבין הודעות פשוטות, בלתי אפשרי להסביר לך כלום. ואמרתי לך כבר למה שוחררת כל כך מהר... אתה משוויץ בזה כל כך הרבה כאילו שזה וכמות ההודעות שלך בפורום הם ההישיגים הכי מרשימים בחיים שלך.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 08 יולי 2011 02:04

ועובדה, אתה ממשיך לחזור לכאן ורק לקלל. אז מי עכבר הפורומים כאן?
חשבת פעם שדברים השתנו בצבא מאז שהשתחררת?
שחידדו נהלים? ששינו אותם? שאולי אתה לא הבחור הכי חכם בעולם?
תראה, בנאדם, באמת שאני אקשיב לך אם תביא לי טיעון פרקטי.
אבל אין לי עם מי לדבר כאן, אתה עיקש כמו קיר.

יכול להיות שאני טועה, ואף אחד לא חייב להקשיב לי.
זה העניין, הבחירה היא בידי האנשים שבאים לכאן.
אבל סחתיין שהחלפת צבע כתב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2011 08:07

בלי להוסיף שמן, אני נוטה להסכים עם אורח (לא עם הצורה שבה הדברים נאמרו), spor אתה הרבה פעמים נותן דעה מאוד סובייקטיבית ואחת שבפועל פשוט לא נכונה.

אני לא יודע אם אתה עושה את זה בכוונה או שזה פשוט הניסיון המאוד אישי שלך. לדוגמא לפני כמה ימים כתבת בהתייחס למתן הפטור שלך:
אני הגעתי רענן וטרי לפגישות, ודיברתי בבטחון מלא.

אני חושב שהצורה שבה אתה מתנסח יכולה להטעות משום שאולי אתה רואה דברים קצת אחרת.
גם אני נמצא בפורום (היה לי משתמש) הרבה לפנייך ואני זוכר את המקרה שלך, אבל כל מקרה לגופו. אני כן קיבלתי 21 אחרי פגישה אחת עם קבן, שלקחה בדיוק 35 דקות (עם המתנה).
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 08 יולי 2011 10:02

תראה, הסיבה שאני רואה דברים אחרת, היא שקראתי את טארגט 21,
וסירבתי לפעול בדפוס שלו. אימצתי מאפיינים מסוימים, בעיקר שפת גוף של לחץ,
אבל הלכתי על כיוון אחר לגמרי מדיכאון. וזה אפשרי. דיכאון הוא רק אחד מהסעיפים עליהם ניתן לצאת.
הרוב המוחלט, לעומת זאת, רואים בטארגט משהו שחקוק באבן, ושכל דבר שנוגד אותו הוא פסול.

לגבי המקרה שלך - אהלן וסהלן. כתבתי שמרבית המקרים לא כאלה, אבל לא אמרתי שלא היו כאלה מעולם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים