לגבי לשכת עבודה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

MazgaN
יצירת קשר:

לגבי לשכת עבודה

הודעהעל ידי MazgaN » 02 יולי 2011 17:23

יצאתי מהצבא לא מזמן על נפשי (דיכאון) והייתי בלשכת עבודה כי אני מחפש כרגע עבודה זמנית לכמה חודשים עד הלימודים
קיצר חשבתי בהתחלה לבוא לשם ולהגיד שאני עוד לפני צבא אבל פחדתי שאם אני אשקר הם יגלו איכשהוא ואני יסתבך
אז הייתי אצל הפקידה ושהיא ראתה שם תגיל היא התחילה לשאול לגבי הצבא ואמרתי לי ששוחררתי אחרי שירות של כמה חודשים

ואז היא רק התחילה לשאול עוד כל מיני שאלות על מה ולמה? וכמה חודשים שירתי, ולהראות לה תפתור..
לא אמרתי לה על מה שיחררו אותי והיא אמרה לי שהיא לא צריכה לעשות לי ועדה רפואית ושטויות כאלה אבל אמרתי לה שהייתה לי בעיה ושכרגע המצב בסדר גמור ואני יכול לתפקד טוב בשביל כל עבודה..
בכל מקרה היא התעקשה שצריך למלות כל מיני טפסים ובירוקרטיה וכל מיני .. ושהיא לא רופאה ושהיא לא בטוחה שהיא יכולה להביא לי כל עבודה..

קיצר אחרי כמה דקות נמאס לי ממנה אמרתי לה שפשוט תמחוק את מה שהתחילה למלות עליי ושאני פשוט אמצא עבודה בדרך אחרת ואם לא אז אני יחזור לשם..

עכשיו אני רוצה לדעת : האם מותר לה בכלל לשאול ולדרוש ממני על המידע שהיא שאלה?
יש לציין שהלשכה נמצאת ביישוב עם מגורים צבאיים וככל הנראה יש שם איזה 99% או 100% אחוזי גיוס ככה שזה מאוד חריג שם לא לעשות שירות מלא

דבר נוסף, האם זה נכון שלגבי סעיף נגיד 327X7 אז אני יודע שבכללי בכל הסעיפים המספר האחרון מייצג תחומרה (מ1 עד 7) אך האם גם איפה שהX , גם המספר הזה מייצג תחומרה של הסעיף? (ראיתי פה כמה שכותבים את זה ואני די בספק לגבי זה) או שכל שאר המספרים פרט לאחרון רק מסמלים סוגי בעיות שונות ולא מעידות כלום על החומרה?

ודבר אחרון, יצאתי על 32757 דכאון מז'ורי , האם אני הולך לקבל תהזמנה של משרד הרישוי כי עד עכשיו עוד לא קיבלתי ועברו 3 שבועות (למרות שתמיד יכול להיות שהדואר לא הגיע או שההורים שלי זרקו את זה בטעות , מעניין מה אז קורה...) ?
Spor
יצירת קשר:

Re: לגבי לשכת עבודה

הודעהעל ידי Spor » 02 יולי 2011 18:37

מותר לה להתעניין אם פיזית אתה כשיר לעבודה.
כי אם סיפרת לה שיצאת בכלל בעיות באגן,
והיא תשלח אותך לעבוד בתור סבל, כי נזק שייגרם לך בעבודה יהיה על אחריותה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים