צו ראשון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Damn
יצירת קשר:

צו ראשון

הודעהעל ידי Damn » 18 יוני 2011 16:38

בקרוב יהיה לי צו ראשון ורציתי לשאול אם אני יכול לקבל פטור אם אני אצהיר שאין לי רצון ומוטיבציה לשרת ואכשל בכוונה בכל המבחנים.

תודה מראש.
אורח

Re: צו ראשון

הודעהעל ידי אורח » 18 יוני 2011 16:50

לא, פשוט יהיה לך נתונים לשבץ אותך בתור נער מקא"ם אם תוסיף על זה עוד כמה סיפורים.
Damn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Damn » 18 יוני 2011 17:02

אורח כתב:לא, פשוט יהיה לך נתונים לשבץ אותך בתור נער מקא"ם אם תוסיף על זה עוד כמה סיפורים.

אז עדיף לחכות לגיוס ולצאת על דיכאון?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 18 יוני 2011 17:07

הצהרה על מוטיבציה נמוכה וכישלון במבחנים לא יוציאו אותך מהצבא, רק ייתנו לך נתונים נמוכים (מה שיכול לעזור, כי קל להם יותר לשחרר אותך כך). אם תבקש קב"ן (ותציג נימוקים לכך - אפשר בכתב - או חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי), הקב"ן יוכל לשלוח אותך לפסיכיאטר שיוכל לשחרר אותך משירות, בגלל דיכאון או כל בעיה נפשית אחרת שיש לך, אפילו הרבה לפני הגיוס - אין צורך לחכות עד לגיוס (אז זה יהיה יותר קשה). למשל, אני השתחררתי באופן הזה בלי שנקבע לי בכלל פרופיל רפואי או תאריך גיוס ראשוני.

פרטים נוספים על ההליך נמצאים במסמך "טרגט 21" (חפש בגוגל).
Damn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Damn » 18 יוני 2011 17:14

פרופילניק כתב:הצהרה על מוטיבציה נמוכה וכישלון במבחנים לא יוציאו אותך מהצבא, רק ייתנו לך נתונים נמוכים (מה שיכול לעזור, כי קל להם יותר לשחרר אותך כך). אם תבקש קב"ן (ותציג נימוקים לכך - אפשר בכתב - או חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי), הקב"ן יוכל לשלוח אותך לפסיכיאטר שיוכל לשחרר אותך משירות, בגלל דיכאון או כל בעיה נפשית אחרת שיש לך, אפילו הרבה לפני הגיוס - אין צורך לחכות עד לגיוס (אז זה יהיה יותר קשה). למשל, אני השתחררתי באופן הזה בלי שנקבע לי בכלל פרופיל רפואי או תאריך גיוס ראשוני.

פרטים נוספים על ההליך נמצאים במסמך "טרגט 21" (חפש בגוגל).

קראתי אותו ואני באמת לא חושב שיהיה לי הרבה לתרום כי מקסימום יהיה לי פרופיל 64 וגם יש לי אזרחות זרה ואני הולך ללמוד ולגור בחו''ל ישר אחרי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים