פגישה עם קבנית בפעם השנייה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

zachirag
יצירת קשר:

פגישה עם קבנית בפעם השנייה?

הודעהעל ידי zachirag » 13 יוני 2011 14:15

אני קרוב לחודשים בצבא, אני נמצא כרגע בפלמ בבקום. לפני שעברתי שרשרת חיול הייתי משתמט חודשיים.
משטרה צבאית תפסו אותי באמצע הלילה למעצר ומאז אני חייל...
נפגשתי כבר עם קבן אבל לא ידעתי מה לומר אז הוא כמובן לא שחרר אבל נתן קהס 42 מבחינה כלכלית..
עכשיו אני קצת יותר מבין על 21 ועל הדרכים להשתחרר מהצבא. כבר ביקשתי לראות קבן עוד פעם ונתנו לי .. הקבן הראשון זיהה אותי אז הוא כמעט ולא שאל שאלות וישר העביר לפגישה עם הקבנית בעוד כמה ימים הבעיה שגם היא מכירה אותי.. זה פוגע בסיכוי לצאת גם אם אני בדיכאון ואני מראה סימנים לזה??.. כי כרגע אני חושב שהם רואים אותי כרמאי. כי הייתי גם בטיפול עם משקית ת"ש.
סליחה על החפירה אבל אני רוצה לדעת האם יכולים להוציא אדם עם פזם של חודשיים שאפילו לא עבר טירונות שלפי איך שזה נראה בדף זה לא טוב... בהתחלה אמרתי להם שאני לא כשיר רפואית ושיש לי בעיות באף ואז עברתי לבעיות כלכליות ונפשיות ואם הפגישה עם הקבנית לא יעבוד אני כנראה אצטרך לשבת בכלא לכמה שבועות כי הבנתי ששמה קל לטעון "שנכנסתי לדיכאון ואני חייב לראות קבן"................ תודה לעוזרים
אורח

Re: פגישה עם קבנית בפעם השנייה?

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2011 18:56

הם לא מוותרים בהתחלה, הם רוצים שקודם תסיים 3 חודשים אז זה מאוד קשה לצאת לפני בלי צעדים קיצוניים(ולא מומלצים!)
בכל מקרה לאיים בכלא על מצב נפשי רע או נטיות אובדניות יכולות להוביל לכך שתישב בבידוד והשגחה, אתה תתחרפן מזה. עדיף שלא.

עשית המון טעויות, תנסה לפתוח דף חדש עם הקבנית,
אולי ליצור סיפור על כך שהתביישת לספר על המצב שלך והרגשת כמו משוגע אז הפלת הכל על המצב הבריאותי.
תכנס לדמות דיכאונית, תקרא קצת על מאפייני הדיכאון בטרגט 21 ותנסה לקחת מזה המלצות איך להתנהג.
אל תדאג, מי שרוצה לצאת יוצא- זה עניין של זמן.
zachirag
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zachirag » 17 יוני 2011 00:23

בשעה טובה שוחררתי מצהל על 21.
בעיקרון נפגשתי עם הפסיכיאטר שרק שאל את מה שרשום לו במחשב ואימת את זה איתי...
"עלית במשקל"-כן... "הדיכאון התחיל לפני הכניסה לצבא ואז החמיר כשגויסת?"-כן...
וכולי......
להגידד את האמת הכול בזכות אמא שלי שהקבנית דיברה איתה והיא אישרה שאני ב"מצב קשה"
משפטים כמו: "לא יוצא מהחדר" "עלה במשקל" "נוטה לאכול בצורה מופרזת ואז להקיא" "כשיוצא מהחדר רב עם כולם
באלימות מילולית ופיזית" "חוסר מוטיבציה גמור לתפקד גם בצבא וגם כאזרח"..
לאחר שהפסיכיאטר הבין שאין עם מי לדבר ואני רק רוצה לצאת מהצבא היא ניסה לעשות פסיכולוגיה הפוכה ואמר לי"אני יוציא אותך אבל חבל כי בן ברמה שלך ומה שהשגת בלימודים אתה יכול לבנות פה קריירה...מה אתה באמת רוצה שתמיד יסתכלו עליך כעל אחד שלא עשה צבא??אתה לא תהיה שווה בין שווים(או משהו בסגנון)" קיצר אמרתי לו "אם לא תשחרר אותי אני אכנס לטירונות והמצב שלי עוד יותר יתדדר"
עכשיו שאני מחוץ לצבא שהייתי בו רק חודשיים אני יכול להגיד שרימיתי אותם ואין לי שום בעיה נפשית והכול זה חארטה ובולשיט שהאכלתי אותם חודשיים וזה בעזרת מה שלמדתי פה ובטארגט.... חשוב לי להגיד שאני מתנגד לדעות של העמותה שמנהלת את האתר הזה שטוענת לצדקת מחבלים וטרורסטים. גם אזרח(וואו אני אזרח) כמוני שבברור לא דוגמה למופת של הישראלי הטוב -אני עדיין חושב שצהל למרות היותו נוקשה ובעל שיטות מיושנות- הוא צבא ששואף לערכים עליונים שכל אדם צריך לקוות שתהיה לו הזכות להיות בן אדם טוב יותר.. זה נשמע מוזר גם לי שאני מעודד צבא לאחרים ובעצמי לא רוצה.. שוב יש לי מרחק של דילוג מלשאוף למשהו ולרצות לעשות אותו.....
לא מתחרט לרגע
תודה לעוזרים בעבר!!!
אורח

Re:

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2011 12:25

zachirag כתב:עכשיו שאני מחוץ לצבא שהייתי בו רק חודשיים אני יכול להגיד שרימיתי אותם ואין לי שום בעיה נפשית והכול זה חארטה ובולשיט שהאכלתי אותם חודשיים וזה בעזרת מה שלמדתי פה ובטארגט....

יש הרבה אנשים שמשרתים עם בעיות נפשיות ולא מתלוננים וסובלים, אז מה זה אומר? שאין להם שום בעיה נפשית? כי הם מתכחשים לה? גם לך אולי יש בעיה ואתה מתכחש לה. הרי בעיה נפשית זה לא רק להתנהג כמו משוגע, זה גם המון דברים שאני בטוח שאתה נכלל בהם.

חשוב לי להגיד שאני מתנגד לדעות של העמותה שמנהלת את האתר הזה שטוענת לצדקת מחבלים וטרורסטים.

מעטים האנשים פה ששייכים לעמותה שמנהלת, ואם לא שמת לב המנהלים עצמם הופיעו פה בתגובה או שניים לפני שנים רבות וכבר לא בנמצא.

גם אזרח(וואו אני אזרח) כמוני שבברור לא דוגמה למופת של הישראלי הטוב -אני עדיין חושב שצהל למרות היותו נוקשה ובעל שיטות מיושנות- הוא צבא ששואף לערכים עליונים שכל אדם צריך לקוות שתהיה לו הזכות להיות בן אדם טוב יותר..

הצבא לא שואף לכלום, הצבא מנוהל על ידי אנשים, שיכולים לעשות שינוי, אבל למה להם? זה הרי לא הכסף של "אף אחד". הוא יורד עליהם כמו גשם. 50 מליארד כל שנה. אז למה לשנות משהו? למה לשפר ולהתאמץ כשאפשר לשבת בנחת על התחת ולא לעשות גלים, חס וחלילה לא להכעיס את שאר הבטלנים, ואז להמשיך לפנסיה מכובדת בגיל צעיר, ותפקידים מקומבנים באזרחות (בתמורה לכל הקומבינות שעשית לאנשים בצבא על חשבון מי יודע כמה חיילים חסרי קומבינות שנדפקו מזה לכל החיים...)

זה נשמע מוזר גם לי שאני מעודד צבא לאחרים ובעצמי לא רוצה.. שוב יש לי מרחק של דילוג מלשאוף למשהו ולרצות לעשות אותו.....
לא מתחרט לרגע
תודה לעוזרים בעבר!!!

אתה פשוט ילדון מבולבל, וככה הצבא אוהב אותנו, מבולבלים ושטופי מוח... בגלל זה מגייסים בגיל 18, כי בגיל 25 רוב האנשים יתפסו קצת שכל אחרי שחיו קצת, ואין שום סיכוי שיתגייסו.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2011 13:06

שלום zachirag,
אני צר לבשר לך אבל אף על טענותייך כי אינך סובל ממצב נפשי מעורער - הינך אכן סובל ממצב כזה ואף מצב קשה מאוד.

אוי חמוד, כמה שאתה אדם מסכן.
אני מקווה שהוריך טחונים מהתחת כי אם לא אתה תמצא את עצמך תקוע בתחת של עצמך כי מרוב שאתה עלוב אף מקום לא ירצה אותך,
מה קרה? מפחיד אותך הצבא? ברחו לך כמה זרעים ששמעת על צה"ל?
אל תדאג, זה יקרה בכל מקום הפחד הזה, כאבי ביצים בפגישה עם בחורה, בראיון עבודה לבורגראנץ' וכל מה שאדם ברמתך יכול ללכת אליו.
אל תנפנף פה בזה שיצאת ללא כל בעיה, זו לא גאווה - זו בושה. חד משמעית.
zachirag
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zachirag » 17 יוני 2011 15:05

אורח כתב:שלום zachirag,
אני צר לבשר לך אבל אף על טענותייך כי אינך סובל ממצב נפשי מעורער - הינך אכן סובל ממצב כזה ואף מצב קשה מאוד.
ואללה אתה מכיר אותי???
אוי חמוד, כמה שאתה אדם מסכן.
פיי מאיפה אתה יודע??
אני מקווה שהוריך טחונים מהתחת כי אם לא אתה תמצא את עצמך תקוע בתחת של עצמך כי מרוב שאתה עלוב אף מקום לא ירצה אותך,
טוב זה כבר מפחיד כמה ידע ישך עלייי....
מה קרה? מפחיד אותך הצבא? ברחו לך כמה זרעים ששמעת על צה"ל?
תאמין לי הזרעים הולכים למקום אחר!
אל תדאג, זה יקרה בכל מקום הפחד הזה, כאבי ביצים בפגישה עם בחורה, בראיון עבודה לבורגראנץ' וכל מה שאדם ברמתך יכול ללכת אליו.
אתה מתכוון בן אדם עם פסיכומטרי של 750 וממוצע בגרויות 91 שזיין בחורה בגיל 13 ומרוויח יותר מאבא שלך והזונה שאתה קורא לה אמא שלך...
אל תנפנף פה בזה שיצאת ללא כל בעיה, זו לא גאווה - זו בושה. חד משמעית.

ש לי שאלה חייל(אני מניח שאתה חייל כי אף אזרח נורמאלי עם חיים יכנס לפה בשביל להיות טרול) מה אתה עוששששה פה????[/color][/color]
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2011 21:28

כולם פה יודעים שאתה שמן לבנבן עם חצ'קונים אדומים ושהפסיכיאטר שיחרר אותך מרחמים.
מסכן שכמותך, מתהדר בזה שיצאת מהצבא ואין לך שום בעיה,
אני אזרח וגם אני יצאתי אבל הייתה לי סיבה טובה מאוד, כמו לכל הגולשים פה ולא כמוך משתמט מסריח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2011 21:48

גבר על איזה סעיף הוציאו אותך? האם זה 32757?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים