חבר'ה בבקשה כנסו לעזור לי הסיפור שלי הוא דיי מורכב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

2ROSH
יצירת קשר:

חבר'ה בבקשה כנסו לעזור לי הסיפור שלי הוא דיי מורכב

הודעהעל ידי 2ROSH » 05 יוני 2011 18:43

טוב אז ככה אני כבר שנה וחצי בצה"ל משרת כטכנאי עושה יומיות אבל עם הרבה תורנויות שמירות ושבתות
עד לפני חודש השירות הלך בסדר ולא חשבתי על לצאת מהצבא(עד עכשיו לא היו לי יותר מידי בעיות בשירות היה לי פעמיים ריתוק ועוד פעם אחת ישבתי בכלא שבוע אבל זה היה יום אחרי שהתגייסתי כי סירבתי להתפנות לחיל חימוש)
טוב אז לפני חודש הביאו אותי לחקירה במצ"ח ותוך כדי החקירה הם עשו לי חיפוש בבית
בקיצור אני כנראה הולך להישפט ולהכנס לכלא לחודשיים בערך
כל הסיפור הזה גרם לי לאבד את החשק לעשות צבא ואני רוצה לעוף מצה"ל כמה שיותר מהר
דרך אגב בחקירה לא הודיתי על שימוש וגם לא על אחזקה אבל יש להם מספיק ראיות בשביל שאני ישב קצת בכלא
עכשיו השאלות שלי הם כאלה:
כדאי לרמוז לקב"ן על שימוש בסמים?
אתם חושבים שיקח לי הרבה זמן לצאת כי עד עכשיו השירות שלי היה טוב יחסית בלי יותר מידי בעיות?
יש לי אח שניסה להתאבד פעם עם כדורים והקיא(הוא לא גוייס מבחינות בריאותיות) ועוד אח שיצא על 21 לאחר שנה וקצת שהיה בגולני אתם חושבים שהפרטים האלה יכולים לעזור בשיחה עם הקבן?
אתם חושבים שכדאי לי לספר לקב"ן את הסיפור שעצרו אותי וזה מה שהוביל אצלי לדכאונות ואני מרגיש שהצבא בגד בי ובגלל זה אני רוצה לצאת?

אשמח לתשובות
דרך אגב יכול להיות שקבנ"ים נכנסים לפה ולפורום וכדאי לי לערוך את ההודעה אחרי שתענו לי?
פטריה מסריחה

Re: חבר'ה בבקשה כנסו לעזור לי הסיפור שלי הוא דיי מורכב

הודעהעל ידי פטריה מסריחה » 05 יוני 2011 19:55

2ROSH כתב:טוב אז ככה אני כבר שנה וחצי בצה"ל משרת כטכנאי עושה יומיות אבל עם הרבה תורנויות שמירות ושבתות
עד לפני חודש השירות הלך בסדר ולא חשבתי על לצאת מהצבא(עד עכשיו לא היו לי יותר מידי בעיות בשירות היה לי פעמיים ריתוק ועוד פעם אחת ישבתי בכלא שבוע אבל זה היה יום אחרי שהתגייסתי כי סירבתי להתפנות לחיל חימוש)
טוב אז לפני חודש הביאו אותי לחקירה במצ"ח ותוך כדי החקירה הם עשו לי חיפוש בבית
בקיצור אני כנראה הולך להישפט ולהכנס לכלא לחודשיים בערך
כל הסיפור הזה גרם לי לאבד את החשק לעשות צבא ואני רוצה לעוף מצה"ל כמה שיותר מהר
דרך אגב בחקירה לא הודיתי על שימוש וגם לא על אחזקה אבל יש להם מספיק ראיות בשביל שאני ישב קצת בכלא
עכשיו השאלות שלי הם כאלה:
כדאי לרמוז לקב"ן על שימוש בסמים?

קודם כל "לרמוז" לקבן, לחוקר המשטרתי, לשופט, או לסבתא שלך, עלול להיות מובן לא כהלכה... ואז סבתא עלולה לקבל שבץ כי היא לקחה את הרמיזה שלך ברצינות. אז רחמנות על סבתא.
יש לך משהו להגיד? תגיד. לרמוז לא צריך. קח בחשבון שעל סמים עלולה להיות בעיה עם רשיון הנהיגה.
כמו כן "הודאה" לפני הקבן - שהוא עובד סוציאלי, או פסיכולוג עם תואר ראשון במקרה הטוב, ספק אם חלה עליו חובה לשמור על זה בסוד, בכל זאת אלה לא רופאים....ואז לך תדע מי ישמע על זה ואיפה זה ייכתב.

אתם חושבים שיקח לי הרבה זמן לצאת כי עד עכשיו השירות שלי היה טוב יחסית בלי יותר מידי בעיות?
יש לי אח שניסה להתאבד פעם עם כדורים והקיא(הוא לא גוייס מבחינות בריאותיות) ועוד אח שיצא על 21 לאחר שנה וקצת שהיה בגולני אתם חושבים שהפרטים האלה יכולים לעזור בשיחה עם הקבן?

הוא ישאל אם יש היסטוריה במשפחה, אז תגיד לו מה יש. אם לא ישאל אל תגיד, זה לא הכי רלוונטי. זה גם לא משנה אם השירות היה טוב או לא אחרת רק מתגייסים טריים היו משתחררים.

אתם חושבים שכדאי לי לספר לקב"ן את הסיפור שעצרו אותי וזה מה שהוביל אצלי לדכאונות ואני מרגיש שהצבא בגד בי ובגלל זה אני רוצה לצאת?

כן תגיד לו שאיבחנת אצל עצמך דיכאונות, תגיד לו שלפי ספר הפרופילים שלך זה סעיף 63717... כמובן תספר שהצבא בגד בך עם החבר הכי טוב שלך, ושהכל זה מלמעלה אז אל תבכי ילדונת, ושבגלל זה אתה רוצה לצאת.
אתה לא נשמע גאון גדול, חבל שלא שכרת עו"ד בעניין הזה שהיה לך עם מצ"ח...

אשמח לתשובות
דרך אגב יכול להיות שקבנ"ים נכנסים לפה ולפורום וכדאי לי לערוך את ההודעה אחרי שתענו לי?

הקבנים עושים ת'עבודה שלהם והולכים הביתה, הם לא שמים זין על הפורום או על העבודה מעבר לשעות העבודה שלהם... אל תהיה פתי פרנואיד.

2ROSH
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 2ROSH » 05 יוני 2011 20:10

מה הסיפור שלך? מה זה היחס הזה?
אז אני קצת לא מבין בתחום למה להגיב בצורה כזאת מסריחה?
וסתם לידע כללי אולי בכל נושא ה21 אני לא גאון גדול ולדעת איך להתנהג בחקירות אני יודע ככה שעורך דין סתם היה בזבוז כסף מיותר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2011 00:11

2ROSH כתב:מה הסיפור שלך? מה זה היחס הזה?

שאלות מפגרות תשובות מפגרות.

תגיד תודה במקום להתלונן.

וסתם לידע כללי אולי בכל נושא ה21 אני לא גאון גדול ולדעת איך להתנהג בחקירות אני יודע ככה שעורך דין סתם היה בזבוז כסף מיותר

לפי שאלות הקיטבג והכלא שאתה הולך לעשות אני מטיל בזה ספק גדול.

2ROSH
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 2ROSH » 06 יוני 2011 06:25

אורח כתב:
2ROSH כתב:מה הסיפור שלך? מה זה היחס הזה?

שאלות מפגרות תשובות מפגרות.

תגיד תודה במקום להתלונן.

לפי שאלות הקיטבג והכלא שאתה הולך לעשות אני מטיל בזה ספק גדול.

על מה תודה? על הציניות הבלתי נסבלת שלך?
על התוקפנות הלא מוסברת שלך כלפי?
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 06 יוני 2011 18:55

שלום לך,

דווקא בגלל שכנראה תשלח לכלא,אולי יהיה לך קל יותר לצאת.אפשר לקחת את זה להרבה כיוונים:חרדות,דכאון קליני,התבודדות,בעיות בתזונה ובשעות השינה שלך עקב הדכאון והאכזבה מהצבא.

כדאי לך לפנות לפסיכיאטר אזרחי או לפסיכיאטר במיון בבי"ח ולהוציא המלצה ל-21 או למפגש מיידי עם קב"ן לפני שתישפט.

המצב הנוכחי שלך כרגע הוא יתרון ותנצל אותו,כי הכל עניין של תזמון.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים