מה הסיכוי שישחררו אותי בועדה??

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

פצפיסט
יצירת קשר:

מה הסיכוי שישחררו אותי בועדה??

הודעהעל ידי פצפיסט » 30 מרץ 2011 17:08

אני כמעט 9 חודש בצבא מתוך שירתתי רק חודשיים וחצי
פעמיים עריקות של חודשיים ושני כליאות 20,40
אחרי הכליאה הראשונה נתנו לי פרופיל 64 ו קה"ס 43 ואז ברחתי שוב
ואחרי הכליאה השנייה ראיתי פסיכיאטר שאמר שהמליץ לועדה לשחרר אותי בדרך פיקודית (אי התאמה כמו שהבנתי)
ואמר שהוא לא רואה סיבה לשחרר אותי על רקע נפשי למרות שהראתי שכן יש לי.
עכשיו השאלה עד כמה ההמלצה הזאת תעזור בועדה כי הוא אמר שההחלטה בסופו של דבר היא של המפקדים והמב"ס.
בנוסף לכך צריכה להגיע תשובה מגחל"ת בקרוב שאני מקווה שגם היא תמליץ על אי התאמה
myprof
יצירת קשר:

Re: מה הסיכוי שישחררו אותי בועדה??

הודעהעל ידי myprof » 30 מרץ 2011 17:25

אבקצב הזה אתה בדרך החוצה... אבל יש סיכוי שישפטו אותך בבית דין צבאי (אם לא עשו את זה עד עכשיו) ואז יהיה לך רישום פלילי. קח את זה בחשבון. על כל פנים, אני שמעתי איזה סיפור על בחורה שהחליטה לעשות כמה ניתוחים פלסטיים, בזמן הצבא. לא כדי להשתחרר, אלא כדי לשפר את המראה. היא החליטה לעשות הגדלת חזה אחרי שלא היתה מרוצה מהחזה שלה שהיה די קטן וגם ניתוח פלסטי נוסף. ניתוח חזה, כך הבנתי, ניתן לעשות בכמה שיטות ועל ידי סוגים שונים של שתלים. יש שתלים מלאכותיים עם מילוי סיליקון (היום זה סיליקון צמיגי יותר בהשוואה לדור השתלים הישן), או שתלים עם מילוי פיזיולוגי שזה חומר הדומה בהרכב שלו לדמעות. ההחלטה איזה סוג שתל הוא אידיאלי, צריכה להתקבל על ידי הרופא יחד עם המנותת. יש שתלים בצורה עגולה ושתלים בצורת דמעה, שנקראים שתלים אנטומיים. אני חושבת שלפני כל ניתוח, חשוב לברר מה משך ההחלמה ואם קיימים סיכונים ומהם ומה הסידורים הרפואיים. על כל פנים, חלק מהניתוחים הפלסטיים ניתן לבצע במשולב. כך למשל, ניתוח יש המשלבים ניתוח מתיחת בטן יחד עם שאיבת שומן מהמותניים. שאיבה של שומן מאפשרת לעתים להעלים שומן שקשה להעלים בדרכים אחרות. השאיבה מתבצעת באמצעות מכשיר שאיבה וצינורית דקה שנקראת קנולה. לרוב, לשאיבה קודמת הצפה של האיזור במים, בטניקות מגוונות (יש טכניקה לשאיבת שומן שנקראת סופר רטוה, טומסנט וכו'). בכל מקרה, לפני ניתוח קוסמטי באשר הוא, יש להיוועץ במנתח קוסמטי מומחה לתחומו וללמוד על התהליך, הסיכונים האפשריים מחירו של הניתוח הפלסטי, משך ההחלמה, כגון משך החלמה לאחר ניתוח חזה ועוד. יש להתייחס לכל ניתוח ברצינות הראויה, ולמרות שכיום ניתוחי חזה אינם דבר נדיר, יש לשקול את העניין בכובד רא והדבר נכון לגבי כל פרוצדורה קוסמטית או פלסטית.
נערך לאחרונה על ידי myprof ב 10 אפריל 2011 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
פצפיסט
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פצפיסט » 30 מרץ 2011 19:01

כבר שפטו אותי על העריקות וישבתי על זה בכלא, לפי מה שהבנתי לט יהיה לי רישום פלילי

אני רק לא בטוח עד כמה ההמלצה תעזור כי זו המלצה לא ל21 וגם אני עתודאי.
נראה כבר שבוע הבא.
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 30 מרץ 2011 19:36

עדיין מדובר בהמלצה של רופא מומחה וב"כ הצבא מכבד המלצות כאלו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מרץ 2011 20:58

תעדכן אותנו זה מענין איך המערכת תגיב כלפי עתודאי שמעוניין לצאת.. העניין דיי לא ברור כשמדובר בעתודאי
פצפיסט
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פצפיסט » 31 מרץ 2011 18:29

נראה שבוע הבא הועידה כנראה רביעי או חמישי. אני יעדכן פה

לפי מה שהבנתי מהפסיכיאטרית אין לה סמכות לשחרר אותי על נפשי כי אני עתודאי
היא אמרה שנתנה המלצה לשחרורי בדרך פיקודית על אי התאמה כי יש לי מספיק דפוק (170)
וההחלטה כבר תהיה בידי המב"ס והמפקדים. (אגב אני לא עתודאי אקדמאי אלא עתודה טכנולוגית יג יד')

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים