קשה לי לעכל... עוד שבוע ויום המוות מגיע

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lifeshort
יצירת קשר:

קשה לי לעכל... עוד שבוע ויום המוות מגיע

הודעהעל ידי lifeshort » 03 אוגוסט 2010 19:00

אז כך אחרי הרבה קריאה של התכנים פה ואת כל המידע שקיבלתי החלטתי לנסות לצאת מהצבא כי ישבתי וחשבתי לעצמי שהצבא לא ייתן לי את מה שאני רוצה... ואני לא רוצה להרגיש בשלוש שנים האלה סבל, אז הפתרון הוא לצאת! אסור לי להתפשר בקטע הזה כי זה רק ידפוק אותי בתפקיד שאני לא רוצה אז מה שנשאר זה רק לנסות לצאת על נפשי

עכשיו שהיום גיוס כבר קרוב אני צריך לדעת כמה דברים ולנסות שתעזרו לי להבין כמה שיותר את מה שהולך לקרות על מנת שאני יוכל אולי להיות בראש שקט

אני יתחיל מההתחלה

1. לבוא לבסיס לבד? בלי הורים וחברים?? ומה להביא איתי?? אין לי מושג מה להביא? זה ממש יעזור או מישהו יגיד לי מה אני צריך להביא (אני לא חושב שאני צריך לבוא עם ההורים אם אני יודע שאני הולך להכנס לכלא או משהו כזה ואני מעדיף לא לטרטר אותם סתם)
היום הייתי בלשכת גיוס איפה שהיתי בצו ראשון בשביל גיוס של חבר ועכשיו משם אני לא מתפנה? או שלא?? (זה איפה שההורים באים ונכנסים ואז משם הם עלו לאוטובוס) אני לא וידע אם זה תל אביב או רמת גן לא מצאתי תשובה עדין לזה..

2. ברגע שאני לא מתפנה או מבקש קב"ן ומצב אחד שלא נותנים לי ואני לא מתפנה מה קורה הלאה? אני נכנס לכלא בלי לעבור שרשרת חיול.. נכון?
מצד שני אם אני מצליח לראות קב"ן וגם הוא לא מאמין לי ואני עדין לא רוצה להמשיך בשרשרת חיול אני נכנס לכלא? ומשם יש לי עוד פעם גישה לקב"ן??
אני מממש לא רוצה לעבור את השרשרת חיול!!
ועכשיו למקרה שאם הוא קונה תסיפור שלי הוא דוחה לי תגיוס במקום ואני הולך הביתה ומחכה שיבחן אותי פסיכי נכון? אבל לא משנה מה אם הוא קונה תסיפור שלי אני חוזר הביתה נכון?

אני מקווה שלא שכחתי איזה משהו... אבל זהו.

ודבר אחרון אני מודה פשוט פה לכולם על העזרה הענקית הזאתי שאתם עושים פשוט אין לי מילים, האתר הזה הוא היחדי שמשאיר לי תקווה בלב..
Spor
יצירת קשר:

Re: קשה לי לעכל... עוד שבוע ויום המוות מגיע

הודעהעל ידי Spor » 03 אוגוסט 2010 19:33

כמה הבהרות:
א. הגיוס שלך מתחלק לשני חלקים - ההתייצבות בלשכת גיוס, שלשם אתה מגיע עם הורים, ומשם הנסיעה לבקום, שלשם אתה מגיע לבד. תרצה או לא.
ב. אתה צריך להביא איתך בגדים לשבוע. בגדים כולל בתוכו חולצות לבנות, גרביים צבאיות, תחתונים ולבחירתך - פיג'מה, או וואטאוור.
אביזרי גילוח ושמפו, מגבת. אלה הדברים החיוניים, לא משנה לאן אתה הולך - מעצר או טירונות.
ג. קב"נ אתה מבקש אך ורק בבקום, לשכת גיוס היא אפס השפעה ביום הזה. אין צורך סתם לעשות שם בעיות.
ד. ברגע שאתה לא מקבל קב"נ, אתה נכנס למעצר, בלי לעבור חיול, עד שיציעו לך שוב לעבור חיול.
ה. במידה והקב"נ לא ייקנה את הסיפור שלך ותסרב להתגייס - תלך למעצר.
מעצר זה בעייתי, כי זה לא כלא עדיין, לכן הם לא מחוייבים לתת לך קב"נ שם.
ו. במידה והוא קונה את הסיפור שלך, הוא לא מחוייב לשלוח אותך הביתה. התפקיד שלו זה להעביר אותך לפסיכיאטר.
מה לעשות איתך מעבר לזה, תלוי במפקד הבקו"ם ומעבר לזה בפסיכיאטר. יכול מאוד להיות שיקבעו לך תור לפסיכי, אבל תצטרך להתחייל.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
uglystik7
יצירת קשר:

הודעהעל ידי uglystik7 » 03 אוגוסט 2010 20:26

שמע גבר אני בול במצב שלך !!!!!!!!!

רק עוד שבוע וחצי אה באסה

שמע נצא על בטוח על נפשי בלי בעייה
uglystik7
יצירת קשר:

הודעהעל ידי uglystik7 » 03 אוגוסט 2010 20:45

Spor כתב:כמה הבהרות:
א. הגיוס שלך מתחלק לשני חלקים - ההתייצבות בלשכת גיוס, שלשם אתה מגיע עם הורים, ומשם הנסיעה לבקום, שלשם אתה מגיע לבד. תרצה או לא.
ב. אתה צריך להביא איתך בגדים לשבוע. בגדים כולל בתוכו חולצות לבנות, גרביים צבאיות, תחתונים ולבחירתך - פיג'מה, או וואטאוור.
אביזרי גילוח ושמפו, מגבת. אלה הדברים החיוניים, לא משנה לאן אתה הולך - מעצר או טירונות.
ג. קב"נ אתה מבקש אך ורק בבקום, לשכת גיוס היא אפס השפעה ביום הזה. אין צורך סתם לעשות שם בעיות.
ד. ברגע שאתה לא מקבל קב"נ, אתה נכנס למעצר, בלי לעבור חיול, עד שיציעו לך שוב לעבור חיול.
ו. במידה והוא קונה את הסיפור שלך, הוא לא מחוייב לשלוח אותך הביתה. התפקיד שלו זה להעביר אותך לפסיכיאטר.
מה לעשות איתך מעבר לזה, תלוי במפקד הבקו"ם ומעבר לזה בפסיכיאטר. יכול מאוד להיות שיקבעו לך תור לפסיכי, אבל תצטרך להתחייל.

למה שייתחייל ואז ייפגוש פסיכי??????????????

הקב"ן ישר יעביר אותו לפסיכי לא בעצם תלוי במה שהוא אומר לו נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוגוסט 2010 21:40

אם אדם מתגייס בתל השומר איך הוא יבדיל בין הבקו"ם ללשכת גיוס?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 03 אוגוסט 2010 21:42

אורח כתב:אם אדם מתגייס בתל השומר איך הוא יבדיל בין הבקו"ם ללשכת גיוס?

בשלב שבו הוא נפרד מההורים, זו לשכת הגיוס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2010 00:12

Spor כתב:כמה הבהרות:

אני זה Lifeshort פשוט לא היה לי כוח להתחבר למשתמש

ראיתי באתר יחידה שאחרי שהאוטובוס לוקח אותנו מההורים מקרינים לנו סרט וכו.. אנערף מה זה השאלה שלי מתי שם אני צריך להגיד אני דורש לראות קב"ן ולמי?
ואני חייב להתספר אם אני יודע שאני לא הולך לעבור את השרשת חיול? (כאילו להסתפר עוד בבית)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2010 00:19

שמע אני בול כמוך נצא בלי בעייה תוסיף אותי למקרה כנס למשתמש שלך ליפשורט שלכתי לך בפרטי אחי ואני יודע מה צריך לעשות
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 04 אוגוסט 2010 00:58

אתה מבקש קבן בבקום, אחרי האוטובוס. מבקש אותו מכל מי שאתה רואה. חייל, קצין, פקיד, רופא. לא משנה.

אתה לא חייב להסתפר. במקום נמצא ספר צבאי שרק מחכה לגלח למישהו את הראש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2010 01:29

אני יורד לבקום ממי אני מבקש ? לא הבנתי מכל אחד?
lifeshort
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lifeshort » 04 אוגוסט 2010 14:11

Spor כתב:אתה מבקש קבן בבקום, אחרי האוטובוס. מבקש אותו מכל מי שאתה רואה. חייל, קצין, פקיד, רופא. לא משנה.

אתה לא חייב להסתפר. במקום נמצא ספר צבאי שרק מחכה לגלח למישהו את הראש.

חחחח אז אני חייב להסתפר ולהיות מגולח? עוד לפני שאני בא לשם?? (דווקא אני מגדל שפם רק לכבוד הקב"ן אז להתגלח אני לא נראה לי יעשה את זה)
kakro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kakro » 04 אוגוסט 2010 14:50

lifeshort כתב:אז כך אחרי הרבה קריאה של התכנים פה ואת כל המידע שקיבלתי החלטתי לנסות לצאת מהצבא כי ישבתי וחשבתי לעצמי שהצבא לא ייתן לי את מה שאני רוצה... ואני לא רוצה להרגיש בשלוש שנים האלה סבל, אז הפתרון הוא לצאת! אסור לי להתפשר בקטע הזה כי זה רק ידפוק אותי בתפקיד שאני לא רוצה אז מה שנשאר זה רק לנסות לצאת על נפשי

עכשיו שהיום גיוס כבר קרוב אני צריך לדעת כמה דברים ולנסות שתעזרו לי להבין כמה שיותר את מה שהולך לקרות על מנת שאני יוכל אולי להיות בראש שקט

אני יתחיל מההתחלה

1. לבוא לבסיס לבד? בלי הורים וחברים?? ומה להביא איתי?? אין לי מושג מה להביא? זה ממש יעזור או מישהו יגיד לי מה אני צריך להביא (אני לא חושב שאני צריך לבוא עם ההורים אם אני יודע שאני הולך להכנס לכלא או משהו כזה ואני מעדיף לא לטרטר אותם סתם)
היום הייתי בלשכת גיוס איפה שהיתי בצו ראשון בשביל גיוס של חבר ועכשיו משם אני לא מתפנה? או שלא?? (זה איפה שההורים באים ונכנסים ואז משם הם עלו לאוטובוס) אני לא וידע אם זה תל אביב או רמת גן לא מצאתי תשובה עדין לזה..

2. ברגע שאני לא מתפנה או מבקש קב"ן ומצב אחד שלא נותנים לי ואני לא מתפנה מה קורה הלאה? אני נכנס לכלא בלי לעבור שרשרת חיול.. נכון?
מצד שני אם אני מצליח לראות קב"ן וגם הוא לא מאמין לי ואני עדין לא רוצה להמשיך בשרשרת חיול אני נכנס לכלא? ומשם יש לי עוד פעם גישה לקב"ן??
אני מממש לא רוצה לעבור את השרשרת חיול!!
ועכשיו למקרה שאם הוא קונה תסיפור שלי הוא דוחה לי תגיוס במקום ואני הולך הביתה ומחכה שיבחן אותי פסיכי נכון? אבל לא משנה מה אם הוא קונה תסיפור שלי אני חוזר הביתה נכון?

אני מקווה שלא שכחתי איזה משהו... אבל זהו.

ודבר אחרון אני מודה פשוט פה לכולם על העזרה הענקית הזאתי שאתם עושים פשוט אין לי מילים, האתר הזה הוא היחדי שמשאיר לי תקווה בלב..

1. תעלה על האוטובוס בבקום , ומשם על תתפנה תגיד שאתה חייב לראות קבן ולא משנה , יש סיכוי שישימו אותך שמה במעצר ( זה שטויות)
2.מעצר שוב פעם , לא כלא הם לא יכולים להכניס אותך לכלא עם לא עברת שרשרת חיול .(אתה לא מאוזן כחייל) וכן במקרה שאתה אצל קבן
והוא אוכל תסיפור שלך אז אתה הולך הבייתה עד לפגישה עם הפסיכיאטר

נ.ב
אל תתן להם להציב לך תנאים כמו תעשה תשרשרת חיול ואחר כך תראה קבן , או דברים כאלה תלך עם זה עד הסוף וזה יעבוד
lifeshort
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lifeshort » 04 אוגוסט 2010 22:53

יווו אני לא יודע אם לבוא עם המשפחה או לא או שעדיף לי לבוא לבד?? כאני לא רוצה לטרטר אותם וזה גם כאני לא באמת מתגייס אני יודע שהתפקיד ששובצתי אליו קשה מאוד לצאת ממנו (מ"צ) ואני יודע שלא משנה מה אני לא עושה את זה ולכן זה ברור שאני יהיה בכלא וגם עוד שאלה ממש חשובה!!

אם אני לא עובר את השרשת חיול ושמים אותי במעצר אני זכאי לראות קב"ן??? אין סיבה שלא נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2010 23:43

למה שיישלחו אותך למעצר הרי תרק פוגקש קב"ן
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 05 אוגוסט 2010 11:16

lifeshort כתב:יווו אני לא יודע אם לבוא עם המשפחה או לא או שעדיף לי לבוא לבד?? כאני לא רוצה לטרטר אותם וזה גם כאני לא באמת מתגייס אני יודע שהתפקיד ששובצתי אליו קשה מאוד לצאת ממנו (מ"צ) ואני יודע שלא משנה מה אני לא עושה את זה ולכן זה ברור שאני יהיה בכלא וגם עוד שאלה ממש חשובה!!

אם אני לא עובר את השרשת חיול ושמים אותי במעצר אני זכאי לראות קב"ן??? אין סיבה שלא נכון?

בנאדם, אתה לא מבין.
גם אם תביא איתך שבט אפריקאי שלם ביחד, בשלב כלשהו,
עוד לפני שתבקש קב"נ, יפרידו אתכם. אותך ייקחו הלאה, ואותם ישלחו הביתה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2010 13:13

Should I bring my parents or should I come alone to the caban? And should I say that my parents are waiting outside?
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 05 אוגוסט 2010 15:19

תראה באמת שאין לך מה לדאוג.פשוט תהיה אופטימי ותזכור שאתה לא עולה על מדים(ואף אחד לא יעלה אותך בכח).

כשתגיע עם האוטובוס לבקום ותיפרד מההורים,פשוט אל תעשה כלום.מה שיקרה זה שיקחו אתכם ויתחילו להעביר אתכם תהליך חיול שהוא מן סוג של תחנות כאלה.אגב העלייה על מדים היא התחנה האחרונה לפני האוטובוס לבקום.(קודם יש ראיונות,טביעת אצבע,מילוי כל מיני טפסים וכו'..)פשוט מהרגע הראשון שמסדרים אתכם בטורים ואומרים "כל מי שיש לו עגיל זה הזמן להוריד" אל תעשה כלום,ושיבואו וישאלו אותך למה אתה לא זורם עם כולם פשוט תגיד שאתה לא מסוגל להתגייס וחייב לראות קבן,שהם מתחילים לצעוק ולאיים פשוט תתחיל לדבר על מוות ולזרוק כל מיני הערות ותפחיד אותם קצת.

תזכור,כמו שאמרתי בעבר יש דברים שאם אתה אומר אותם בעיקר בנושא המוות והנטייה האובדנית,הם נוהל מחייב ולאף מ"כ בבקום אסור להפעיל פה שיקול דעת.אלא לשלוח ישר לקבן.

המצב בשליטה שלך אל תדאג.

עוד דבר חשוב:
רצוי גם שתהיה לך תכנית מגירה למקרה חירום שהוא לא יאמין לך,הייתי מציע איום בהתאבדות כאשר אם תגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים תחזור בך שם ואז תראה פסיכיאטר/קבן צבאי נוסף במהרה.
lifeshort
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lifeshort » 05 אוגוסט 2010 16:15

Spor כתב:
lifeshort כתב:יווו אני לא יודע אם לבוא עם המשפחה או לא או שעדיף לי לבוא לבד?? כאני לא רוצה לטרטר אותם וזה גם כאני לא באמת מתגייס אני יודע שהתפקיד ששובצתי אליו קשה מאוד לצאת ממנו (מ"צ) ואני יודע שלא משנה מה אני לא עושה את זה ולכן זה ברור שאני יהיה בכלא וגם עוד שאלה ממש חשובה!!

בנאדם, אתה לא מבין.

התכוונתי שאם כדאי להביא אותם ללשכת גיוס אני יודע שמפרידים אותנו אחרי זה.. אבל באמת כדאי לבוא איתם ללשכת גיוס שאני יודע שאני לא באמת מתגייס או לפחות ייכנס לכלא?

כריסטיאן כתב:תראה באמת שאין לך מה לדאוג.פשוט תהיה אופטימי ותזכור שאתה לא עולה על מדים(ואף אחד לא יעלה אותך בכח).

כשתגיע עם האוטובוס לבקום ותיפרד מההורים,פשוט אל תעשה כלום.מה שיקרה זה שיקחו אתכם ויתחילו להעביר אתכם תהליך חיול שהוא מן סוג של תחנות כאלה.אגב העלייה על מדים היא התחנה האחרונה לפני האוטובוס לבקום.(קודם יש ראיונות,טביעת אצבע,מילוי כל מיני טפסים וכו'..)פשוט מהרגע הראשון שמסדרים אתכם בטורים ואומרים "כל מי שיש לו עגיל זה הזמן להוריד" אל תעשה כלום,ושיבואו וישאלו אותך למה אתה לא זורם עם כולם פשוט תגיד שאתה לא מסוגל להתגייס וחייב לראות קבן,שהם מתחילים לצעוק ולאיים פשוט תתחיל לדבר על מוות ולזרוק כל מיני הערות ותפחיד אותם קצת.

תזכור,כמו שאמרתי בעבר יש דברים שאם אתה אומר אותם בעיקר בנושא המוות והנטייה האובדנית,הם נוהל מחייב ולאף מ"כ בבקום אסור להפעיל פה שיקול דעת.אלא לשלוח ישר לקבן.

המצב בשליטה שלך אל תדאג.

עוד דבר חשוב:
רצוי גם שתהיה לך תכנית מגירה למקרה חירום שהוא לא יאמין לך,הייתי מציע איום בהתאבדות כאשר אם תגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים תחזור בך שם ואז תראה פסיכיאטר/קבן צבאי נוסף במהרה.

קודם כל תודה רבה לך שהגבת.

דבר שני הבנתי כל מה שאמרת רק את החלק האחרון לא ממש הבנתי מה זאת אומרת לאיים בהתאבדות כי ראיתי המון ילדים שאמרו שמתי שהם אמרו שהם יתאבדו אמרו להם בסדר תעשו את זה... וגם איך אני אמור להגיד לו את זה לקום מהכיסא בדרמטיות ולהגיד לו אני מתכוון להתאבד ולצאת?? (ולמה שאני יגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים? מה הם ישלחו אותי לשם אם אני יאיים בהתאבדות? זה לא יגיע למצב של של אישפוז בכפייה? או משהו??)

אה ונזכרתי בעוד כמה דברים ראיתי מישהו שאומר שהלבוש שלי צריך להיות זרוק (מה זאת אומרת איך להתלבש?)
ותגיד יכריחו אותי להסתפר שם? גם אם אני נכנס לכלא או רק רוצה לראות קב"ן?
Aye
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aye » 05 אוגוסט 2010 16:50

lifeshort כתב:דבר שני הבנתי כל מה שאמרת רק את החלק האחרון לא ממש הבנתי מה זאת אומרת לאיים בהתאבדות כי ראיתי המון ילדים שאמרו שמתי שהם אמרו שהם יתאבדו אמרו להם בסדר תעשו את זה... וגם איך אני אמור להגיד לו את זה לקום מהכיסא בדרמטיות ולהגיד לו אני מתכוון להתאבד ולצאת?? (ולמה שאני יגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים? מה הם ישלחו אותי לשם אם אני יאיים בהתאבדות? זה לא יגיע למצב של של אישפוז בכפייה? או משהו??)
אה ונזכרתי בעוד כמה דברים ראיתי מישהו שאומר שהלבוש שלי צריך להיות זרוק (מה זאת אומרת איך להתלבש?)

"לקום מהכיסא בדרמטיות"? ממש לא. בשביל לשחק טוב אתה חייב להיכנס לדמות, ובשביל להיכנס לדמות אתה חייב להבין אותה.
אני לא הולך להסביר לך מה זה דיכאון קליני, בשביל זה יש טרגט 21 (אם לא הפנמת עד עכשיו, זה זמן טוב לחזור על החומר), אבל מדוכאים לא מאיימים בתיאטרליות "אני הולך להתאבד".
אתה אדיש, שקוע בעולמך הפנימי, לא קוהרנטי ורק חצי מרוכז במה שאומרים לך. אתה לא מדבר מיוזמתך, רק עונה לשאלות של הקב"ן, וגם שם מותר לך לענות מחוץ להקשר, אבל בלי להגזים.
אתה לא מאיים על אף אחד, אתה חולק עם הקב"ן דברים שעוברים לך בראש וקשורים להתאבדות. פנטזיות, חלומות. אולי גם מוסיף שאתה מפחד לעשות את זה. זה כואב, אבל אולי כדור בראש הכי פחות (כי בצבא יש גישה ישירה לנשק ;)).
כמובן שאתה בא עם המלצה מפסיכיאטר אזרחי שהלכת אליו בדחיפות יום/יומיים לפני הגיוס כי "לא יכולת יותר".
הבנת? יש לך זמן להתכונן. בהצלחה :)

נ.ב.
לבוש זרוק = חולצת טריקו שישנת איתה לילה אחד או שניים. אל תבוא עם בגדים קרועים או שסתם תעשה מעצמך צחוק. לא יודע לגבי התספורות כי לא הגעתי למעמד הבקו"ם.
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 05 אוגוסט 2010 17:00

lifeshort כתב:
Spor כתב:

בנאדם, אתה לא מבין.

התכוונתי שאם כדאי להביא אותם ללשכת גיוס אני יודע שמפרידים אותנו אחרי זה.. אבל באמת כדאי לבוא איתם ללשכת גיוס שאני יודע שאני לא באמת מתגייס או לפחות ייכנס לכלא?

כריסטיאן כתב:תראה באמת שאין לך מה לדאוג.פשוט תהיה אופטימי ותזכור שאתה לא עולה על מדים(ואף אחד לא יעלה אותך בכח).

המצב בשליטה שלך אל תדאג.

עוד דבר חשוב:

קודם כל תודה רבה לך שהגבת.

דבר שני הבנתי כל מה שאמרת רק את החלק האחרון לא ממש הבנתי מה זאת אומרת לאיים בהתאבדות כי ראיתי המון ילדים שאמרו שמתי שהם אמרו שהם יתאבדו אמרו להם בסדר תעשו את זה... וגם איך אני אמור להגיד לו את זה לקום מהכיסא בדרמטיות ולהגיד לו אני מתכוון להתאבד ולצאת?? (ולמה שאני יגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים? מה הם ישלחו אותי לשם אם אני יאיים בהתאבדות? זה לא יגיע למצב של של אישפוז בכפייה? או משהו??)

ברגע שמופעל נוהל התאבדות אז אתה תהיה תחת השגחה מתמדת עד הרגע שתראה פסיכיאטר במיון.אם לא תחזור בך מול הפסיכיאטר והוא יראה לנכון שאתה מסוכן לעצמך אז תאושפז.

אני אישית מאמין שללבוש אין קשר ולגבי תספורת ברגע שתהיה קיצוני אף אחד לא יתעסק בזה.
lifeshort
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lifeshort » 05 אוגוסט 2010 18:06

Aye כתב:
lifeshort כתב:דבר שני הבנתי כל מה שאמרת רק את החלק האחרון לא ממש הבנתי מה זאת אומרת לאיים בהתאבדות כי ראיתי המון ילדים שאמרו שמתי שהם אמרו שהם יתאבדו אמרו להם בסדר תעשו את זה... וגם איך אני אמור להגיד לו את זה לקום מהכיסא בדרמטיות ולהגיד לו אני מתכוון להתאבד ולצאת?? (ולמה שאני יגיע למיון פסיכיאטרי בבית חולים? מה הם ישלחו אותי לשם אם אני יאיים בהתאבדות? זה לא יגיע למצב של של אישפוז בכפייה? או משהו??)

"לקום מהכיסא בדרמטיות"? ממש לא. בשביל לשחק טוב אתה חייב להיכנס לדמות, ובשביל להיכנס לדמות אתה חייב להבין אותה.
אני לא הולך להסביר לך מה זה דיכאון קליני, בשביל זה יש טרגט 21 (אם לא הפנמת עד עכשיו, זה זמן טוב לחזור על החומר), אבל מדוכאים לא מאיימים בתיאטרליות "אני הולך להתאבד".
אתה אדיש, שקוע בעולמך הפנימי, לא קוהרנטי ורק חצי מרוכז במה שאומרים לך. אתה לא מדבר מיוזמתך, רק עונה לשאלות של הקב"ן, וגם שם מותר לך לענות מחוץ להקשר, אבל בלי להגזים.
אתה לא מאיים על אף אחד, אתה חולק עם הקב"ן דברים שעוברים לך בראש וקשורים להתאבדות. פנטזיות, חלומות. אולי גם מוסיף שאתה מפחד לעשות את זה. זה כואב, אבל אולי כדור בראש הכי פחות (כי בצבא יש גישה ישירה לנשק ;)).
כמובן שאתה בא עם המלצה מפסיכיאטר אזרחי שהלכת אליו בדחיפות יום/יומיים לפני הגיוס כי "לא יכולת יותר".

נ.ב.
לבוש זרוק = חולצת טריקו שישנת איתה לילה אחד או שניים. אל תבוא עם בגדים קרועים או שסתם תעשה מעצמך צחוק. לא יודע לגבי התספורות כי לא הגעתי למעמד הבקו"ם.

אבל הבעיה שאין לי שום המצלה מאף אחד.. אבל אני עדיין יוכל לעשות את מה שאמרת נכון גם בלי ההמצלה

ואני עדין לא סגור על מה להביא ליום גיוס לבוא כמו כולם עם תיק גדול ובגדים לשבוע??
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2010 21:48

תודה על המידע גם אני ugly באותו מצב !!!! ככה שזה גם בשבילי האשכול

אל תדאג אחי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2010 22:46

אורח כתב:תודה על המידע גם אני ugly באותו מצב !!!! ככה שזה גם בשבילי האשכול

אל תדאג אחי

הוספתי אותך אחי למסן תתחבר יש לי כמה שאלות לשאול אותך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2010 14:59

lifeshort כתב:
Aye כתב:

נ.ב.

אבל הבעיה שאין לי שום המצלה מאף אחד.. אבל אני עדיין יוכל לעשות את מה שאמרת נכון גם בלי ההמצלה

ואני עדין לא סגור על מה להביא ליום גיוס לבוא כמו כולם עם תיק גדול ובגדים לשבוע??

אני חושב שאתה לא צריך להביא כלום! כי במילא אתה לא תתגיס אז למה לבוא עם דברים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2010 19:29

כריסטיאן מה אתה אומר להביא תיק גדול עם דברים לשבוע? או בגלל שאני רוצה להשתחרר לבוא על ריק?
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 06 אוגוסט 2010 20:00

אני חושב שכדאי לבוא על ריק כי זה מסר לכך שאתה לא רואה מצב שתהיה חייל.

לבוא עם תיק גדול זה בעצם לומר "יש מצב שאני אלך לטירונות".
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2010 22:51

כריסטיאן כתב:אני חושב שכדאי לבוא על ריק כי זה מסר לכך שאתה לא רואה מצב שתהיה חייל.

אוקיי ושאלה אחרונה נראה לי שתסכם לי הכל

עכשיו נגיד אתה במצב שלי מה היית עושה שאתה יודע שב 10/8 אתה מתגייס ולא משנה מה אפילו אם הקב"ן לא קונה תסיפור שלך אתה לא מתגייס כי אתה גם לא מרוצה מהשיבוץ
אם כן הית חושב להביא, מה היית מביא?
מצד אחד אתה נדפק כי באת בלי כלום ואז מה יהיה בכלא??
ומצד שני אתה לא רוצה להראות שאתה כן מוכן אולי לעבור טירונות.

והיית בא עם ההורים ללשכת גיוס? כאני לא בטוח לגבי זה למרות שנראה לי שעדיף יוו איזה תסכול אני רוצה כל כך להיות מאחורי זההה

באמת זאת חפירה אחרונה זהוו רק בשביל לוודא הכל כי רק זה מציק לי
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 07 אוגוסט 2010 09:55

אורח כתב:
כריסטיאן כתב:אני חושב שכדאי לבוא על ריק כי זה מסר לכך שאתה לא רואה מצב שתהיה חייל.

אוקיי ושאלה אחרונה נראה לי שתסכם לי הכל

עכשיו נגיד אתה במצב שלי מה היית עושה שאתה יודע שב 10/8 אתה מתגייס ולא משנה מה אפילו אם הקב"ן לא קונה תסיפור שלך אתה לא מתגייס כי אתה גם לא מרוצה מהשיבוץ
אם כן הית חושב להביא, מה היית מביא?
מצד אחד אתה נדפק כי באת בלי כלום ואז מה יהיה בכלא??
ומצד שני אתה לא רוצה להראות שאתה כן מוכן אולי לעבור טירונות.

והיית בא עם ההורים ללשכת גיוס? כאני לא בטוח לגבי זה למרות שנראה לי שעדיף יוו איזה תסכול אני רוצה כל כך להיות מאחורי זההה

באמת זאת חפירה אחרונה זהוו רק בשביל לוודא הכל כי רק זה מציק לי

הייתי מביא בגדים לכמה ימים לכל היותר אולי גם סדינים למרות שזה גם לא מחויב.
תזכור גם שאם אתה הולך לכלא או לטירונות אז אתה תהיה כל היום על מדים של הכלא או של הטירונות,לא תוכל לקנות מה שבא לך כל היום ואתה תהיה מוגבל בכל מה שקשור ללאכול,לעשן,לשתות וכל עיסוק פנאי אחר.

לכן אין טעם להביא מעבר לדברים הכי מינימליים שאפשר להביא.

את ההורים שלך לא יכניסו לבקום בכל מקרה,אם יש יום שבו ההורים לא משחקים תפקיד-זה היום.

אל תדאג ותחשוב חיובי זה בידיים שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 אוגוסט 2010 17:15

תגיד אתה בטוח נגיד שאני יכנס לכלא ולא יישר במעצר כאני לא עובר את השרשרת חיול??
ואם נגיד אני במעצר יש שם גישה לקב"ן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 אוגוסט 2010 02:39

אורח כתב:תגיד אתה בטוח נגיד שאני יכנס לכלא ולא יישר במעצר כאני לא עובר את השרשרת חיול??
ואם נגיד אני במעצר יש שם גישה לקב"ן

תגיד אתה בטוח נגיד שאני יכנס לכלא ולא יישר במעצר כאני לא עובר את השרשרת חיול??
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 אוגוסט 2010 16:21

למה שניכנס לכלא הרי נבקש קב"ן

דחוף עזרה למה שיכניסו לכלא?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 08 אוגוסט 2010 16:31

אורח כתב:למה שניכנס לכלא הרי נבקש קב"ן

על סירוב להתחייל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 אוגוסט 2010 16:56

אחי מה אתה הולך להביא ליום גיוס שלך? (אתה תבוא עם תיק גדול ודברים לשבוע או לא?) ומתי אתה מתגייס??
וזה אתה שהוספתי אותו ל MSN??

Spor כתב:

על סירוב להתחייל.

אבל אם אנחנו לא עוברים תשרשרת חיול אז איך יכניסו אותנו לכלא צבאי? כאנחנו לא חיילים עדין אז אם נגיד ייבשו אותנו המעצר יהיה שם גישה לקב"ן?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 08 אוגוסט 2010 17:48

מתחייל או לא, לצבא יש סמכות לקחת אותך למעצר בקו"ם ובהמשך לכלא.

לגבי קב"נ - אני מנחש שאין גישה לקב"נ במעצר, אלא רק בכלא.
יכול להיות שאני טועה אבל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים