שלום לכולם...שאלה לחברי הפורום בקשה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

whatnow17
יצירת קשר:

שלום לכולם...שאלה לחברי הפורום בקשה

הודעהעל ידי whatnow17 » 21 יולי 2010 14:07

סתם שאלה זה פורום של אנשים נורמלים?!?!
אנשים שלא מצדיקים רק את הצבא והמדינה...

כי הלכתי לפורומים אחרים ואני לא יודע אם אני חי בסרט או שהם חיים בסרט...

הסיפור הוא כזה באתי לישראל לפני שנה ומשו במסגרת הסוכנות ומשרד הפנים הדפוק הזה רשם אותי בתור עולה חדש ש"מסרב לקבל אזרחות" עכשיו הסברתי להם שאני לא מעוניין לעלות ובתחילת השנה הבאה אני מתכבן להמשיך ללמוד בארה"ב...
הם שמו אותי בתור תושב קבע ותושב קבע מסטבר שהוא חייב לשרת...
אני לא רוצה לשרת בצבא אין לי מה לחפש שם ...שכולם הולכים לקולג' ובגיל 21 הם יהיו עם תואר ומקצוע טואני אצא החוצה ומתחיל לחפש את עצמי ועובד בעבודות שחורות סליחה לא מתאים לי...חוץ מזה גם חברים שלי שמצאתי פה...לא מתגייסים בעצמם וסיפרו לי סיפורי זועה על הצבא (הם מתל אביב והרצליה בעיקר) ...חוץ מזה שרוב אלא שיצאו מהצבא ולא התגייסו חיים הרבה יותר טוב מאלה שהתגייסו...כאילו למדו טיילו ועובדים בעבודות עם די הרבה כסף לעומת חברים שמרוויחים 3,800...
עכשיו אומרים לי שאני חי בסרט ושהם לא מוצאים עבודה והם משקרים ואני נשבה לכם שאני ראיתי שכן מקבלים אותם לעבודות בהייטק ושיש להם דירה ולאלה שהתגייסו קשה יותר...

חוץ מזה ייש אחד שהלך לקרבי ונפצע והוא נלחם על לקבל מה שמגיע לו ממשרד ביטחון ובכלל זורקים אותם מהצבא ובלי כיוון ובלי כסף ורובם פשוט לא מוצאים את עצמם אחכ...

אחרי שהסברתי את עצמי שאני לא רוצה לשרת אין לי מה לעשות בצבא ושאני במילא מתכוון לחזור חזרה...שאלתי מה אפשר לעשות...
בסוף חבר אמריקאי אמר לי מה הבעיה יא טמבל לך למשרד הפנים ותוותר על תושב קבע ותבקש תושב זמני או אישור שהייה לחצי שנה שזה מה שעשיתי בסוף ופתרו אותי והורידו אותי מרשימת העולים...
אחרי שהלכתי לפנים לשנות את זה אמרולי שאני קיצוני שצריך לבעות אותי לים לשלול ממני אזרחות (שאגב אין לי) ועוד כל מיני קללות...

אני מפסיד משו יש משו שאני יודע והם לא..?בגלל אני באמת לא רואה איך המדינה עוזרת לאנשים שמשוחררים זה כאילו היית קח דף ולך...או שאני מבין את הסיפור לא נכון...אני לא יודע עכשיו אם להתנדב לשנה בצבא או להתנדב לשנה בסוכנות היהודית וללמוד בקולג' ...?
החברים פה אמרו לי שהם חיים ממש בסרט...
אני מאוד מקווה שיש אנשים שרואים דברים קצת אחרת כי רוב האנשים פשוט חושבים אותו הדבר
כבר התבלבתי
גבר אמיתי

Re: שלום לכולם...שאלה לחברי הפורום בקשה

הודעהעל ידי גבר אמיתי » 22 יולי 2010 00:06

אתה משתמט כמו כל הפורום המסריחחחחחחחחח הזה!
אז חיית בארה"ב אתה יהודי ותתרום את החלק שלך יא זבל...בגללכם ובגללך אנחנו נראים ככה...

תתגייסו תיהיו גברים לא כמו כוסיות פחדניות...

זה בגלל שכל המשתמטים מת"א והם מתקדמים אבל ב"ה אתם תכשלו מי שלא הולך לצבא לא יודע מה זה מסגרת ומשמעת לא צריך לקבל אותכם לעבודות מאחל לכם שהחיים שלכם יהיו חרא...

וכן אתה מבין דברים לא נכון צבא זה דבר חשוב ומבגר!אל תקשיב לאנשים מהפגרים פה לכל השרוטים הטמבלים האלה ולחברים התל אביביים שלך פה כל הגייז והביסקסואלים האלה בתל אביב לא מבינים מהחיים שלהם!
darkOracle

הודעהעל ידי darkOracle » 22 יולי 2010 01:42

גבר אמיתי כתב:אתה משתמט כמו כל הפורום המסריחחחחחחחחח הזה!
אז חיית בארה"ב אתה יהודי ותתרום את החלק שלך יא זבל...בגללכם ובגללך אנחנו נראים ככה...

זה בגלל שכל המשתמטים מת"א והם מתקדמים אבל ב"ה אתם תכשלו מי שלא הולך לצבא לא יודע מה זה מסגרת ומשמעת לא צריך לקבל אותכם לעבודות מאחל לכם שהחיים שלכם יהיו חרא...

וכן אתה מבין דברים לא נכון צבא זה דבר חשוב ומבגר!אל תקשיב לאנשים מהפגרים פה לכל השרוטים הטמבלים האלה ולחברים התל אביביים שלך פה כל הגייז והביסקסואלים האלה בתל אביב לא מבינים מהחיים שלהם!

חחחח... לך לך יצהוב מת? גיייז??? זה כל מה שאתם הצהובים יודעים להגיד, זה גייז.. צבא זה לא דבר חשוב, לפחות לא בכל קבוצה חברתית, אם כאב לך התחת שאנשים שלא שירתו חיים, חיים יותר טובים מי שלך? ותינחש מה? אכשיו אני נימצא הצבא יושב ושומר על בונקר אם תחמושת ושואלל את עצמי מה אני ביכלל עושה פה, מחר בבוקר אני קם ומקבל פקודות ומתי אני יוצא הביתה מי איזשהוא נגד שאפילו לא סיים 12 שנות לחמוד או השלים אותם כדי לחתום קבה מיכיוון שאין לו מקום באזרחות, בן אדם בלי תואר בלי ראש, קובע לי את ש!השעות בן אדם שאין לו מקום\עתיד באזרחות בא ומנהל לי את ה לוז, זה הצבא שאתה אוהב? כאשר בן אדם בלי הסכלה הוא המפקד שלך? שאפילו לא עבר שום הדרכת פיקוד???? שלא תחשוב שאני איזשהוא חייל בלאי אני היתגיסתי אם מותיבציה אך עבר בחודש הראשון הבנתי שצבא היא מערכת אטומה שרק רוצה שתעבוד ותיסתום תא פה.... אני משרת אחת ההיחידות ורואה את כל הטימאום והלבנת כספים שהוללכת כאן וזה פשוט חבל, יחידה 5101

Hope u will get what im saying u dumbfuck...
whatnow17
יצירת קשר:

הודעהעל ידי whatnow17 » 22 יולי 2010 02:36

אני לא מאמין אנשים נורמלים?!שהם לא שתופים בראש!
למרות שלא הבנתי כל מה שכתבת אבל עדיין הבנתי את האתחלה וזה טוב!=]
אבל עזוב אותו אתה יכול להגיב לי על השאלה...אני רוצה לדעת איך זה באמת ולא על ידי אנשים שאין להם דעה אמיתית...רוצה משהו ניטרלי...תודה=]
thatothersoul
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thatothersoul » 22 יולי 2010 05:42

גבר אמיתי כתב:אתה משתמט כמו כל הפורום המסריחחחחחחחחח הזה!

קודם כל אשאל - האם גייסו אותך כבר? או שאתה לומד בבי"ס?
darkOracle

הודעהעל ידי darkOracle » 22 יולי 2010 07:55

חחחחח, כן כתבתי את ההודעה בסביבות ה3 בלילה, אחרי 5 שעות בשמירה/פטרול, אז הניסוח לא יצא משהו.... ביכלל אני מעדיף אנגלית על פני עיברית. אם יש לך את האפשרות לא להיתגיס אז אל תיתגיס, זה לא אפגע לך באזרחות, מכיוון שהרבה ששירתו מרגישים שהם סתם ביזבזו 3 שנים מי חייהם גם כן אף אחד באזרחות כימעט ולא שם על הצבא , בעוד שנתיים ישתנה החוק ל2 שנות חובה בימקום 3.. אבל זה לא העניין. הצבא היא מערכת קשה אטומה מאוד. את זה אני אומר בתור מישהוא שמרת כרגע, בתור מישהוא שפשוט בהלם מי מה שבולך שם. אני למדתי בבית הספר פיסיקה מתימתיקה ומחשבים, יש לי 10 יח מחשבים, והתפקיד שהצבא נתן לי הוא מכונאי רכב... אתה מאמין אך נפלתי, יש לי דוגמא של עוד 3חברים אם אותו ההסכלה כמו שלי שאחד נפל מי קרבי ואכשיו לא עושה שום דבר עושה רק יומיות, חבר שני אפסנאי בבסיס תירונות של נערי מקם, חבר שלי מצ בכלא 4, וביב איתנו עוד מישהוא שלמד ל10 יח מחשבים אך ניכשל, ויצא אם 5 ותוך קומבינה היתקבל כמתכנת, הבן אדם לא יודע כלום על תיכנות הבן אדם אף פעם לא ניסה להרחיב את הידע שלו במחשבים בשעות הפנא... ודפקה אותו לקחו לתפקיד שהוא הרבה יותר מתאים לי ולחברי.. וזה פשוט הורג... כמו שכבר אמרתי הצבא היא מערכת מטומצמת שמיתנהלת על קומבינות כך שברוב התפקידים הבכירים יושבים אנשים מתומתמים....
whatnow17
יצירת קשר:

הודעהעל ידי whatnow17 » 22 יולי 2010 08:50

darkOracle לא הבנתי הרבה מהתשובה שלך ...חוץ מזה שהצבא יגרום לי לשוק...

ולא לא גייסו אותי...פשוט באתי עם הסוכנות היהודית...אני שנה ומשהו פה ובאנו להתנדב וללמוד במערכת לימודים בישראל...העברית שלי זה מההורים ומהקהילה שיש שמה...

עכשיו כשהגעתי הם עשו טעות ורשמו אותי בתור עולה חדש...והסברתי להם מאה פעם שאני לא רוצה לעלות לארץ...ואז הם רשמו אותי בתור תושב קבע כי הם חשבו שאני עולה שמסרב לקבל אזרחות...
התקשרו אליי מהצבא ואמרו לי שאני צריך להתגייס(?!)
כמובן שאמרתי קודם כל :פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחרי שנרגעתי שאלתי אם הם רציניים ואמרו לי שכן...
הלכתי למשרד הפנים וויתרתי על מעמד תושב קבע וקיבלתי אישור שהייה בארץ לעוד 3-6 חודשים...

בקיצור אני כרגע לא חייב בגיוס סתם עניין אותי לדעת אם אנשים חיים בסרט שבאמת אנשים שלא עשו צבא החיים שלהם נהרסים והצבא עוזר לך ודברים שאני לא ראיתי...אומרים שזה בגלל שאני גר בתל אביב...אבל אנשים מתקבלים ומתקדמים כרגיל ויותר מאלה שעשו צבא...
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 22 יולי 2010 10:23

גבר אמיתי כתב:זה בגלל שכל המשתמטים מת"א

תתפלא, אני מכרמיאל!
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
thatothersoul
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thatothersoul » 22 יולי 2010 11:40

whatnow17 כתב:darkOracle לא הבנתי הרבה מהתשובה שלך ...חוץ מזה שהצבא יגרום לי לשוק...

ולא לא גייסו אותי...פשוט באתי עם הסוכנות היהודית...אני שנה ומשהו פה ובאנו להתנדב וללמוד במערכת לימודים בישראל...העברית שלי זה מההורים ומהקהילה שיש שמה...

עכשיו כשהגעתי הם עשו טעות ורשמו אותי בתור עולה חדש...והסברתי להם מאה פעם שאני לא רוצה לעלות לארץ...ואז הם רשמו אותי בתור תושב קבע כי הם חשבו שאני עולה שמסרב לקבל אזרחות...
התקשרו אליי מהצבא ואמרו לי שאני צריך להתגייס(?!)
כמובן שאמרתי קודם כל :פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחרי שנרגעתי שאלתי אם הם רציניים ואמרו לי שכן...
הלכתי למשרד הפנים וויתרתי על מעמד תושב קבע וקיבלתי אישור שהייה בארץ לעוד 3-6 חודשים...

בקיצור אני כרגע לא חייב בגיוס סתם עניין אותי לדעת אם אנשים חיים בסרט שבאמת אנשים שלא עשו צבא החיים שלהם נהרסים והצבא עוזר לך ודברים שאני לא ראיתי...אומרים שזה בגלל שאני גר בתל אביב...אבל אנשים מתקבלים ומתקדמים כרגיל ויותר מאלה שעשו צבא...

כששאלתי אם גייסו אותך התכוונתי לבחור המצחיק ההוא מלמעלה.
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 22 יולי 2010 13:33

תבין משהו הצבא בישראל הוא סוג של מסגרת הנועדה גם לתת במה והזדמנות לאלו שלא יכולים באזרחות.
רוב מי שנשאר בקבע מחוץ לצבא היה מוכר בשוק.זה ממש "עבד כי ימלוך".

ובגלל זה לפעמים אנשים איכותיים לא יסתדרו בגלל שמי שמנהלים את המערכת הם אנשים ירודים ברמתם.
Sanity

הודעהעל ידי Sanity » 23 יולי 2010 03:16

whatnow17 כתב:סתם שאלה זה פורום של אנשים נורמלים?!?!
אנשים שלא מצדיקים רק את הצבא והמדינה...

כי הלכתי לפורומים אחרים ואני לא יודע אם אני חי בסרט או שהם חיים בסרט...

הסיפור הוא כזה באתי לישראל לפני שנה ומשו במסגרת הסוכנות ומשרד הפנים הדפוק הזה רשם אותי בתור עולה חדש ש"מסרב לקבל אזרחות" עכשיו הסברתי להם שאני לא מעוניין לעלות ובתחילת השנה הבאה אני מתכבן להמשיך ללמוד בארה"ב...
הם שמו אותי בתור תושב קבע ותושב קבע מסטבר שהוא חייב לשרת...
אני לא רוצה לשרת בצבא אין לי מה לחפש שם ...שכולם הולכים לקולג' ובגיל 21 הם יהיו עם תואר ומקצוע טואני אצא החוצה ומתחיל לחפש את עצמי ועובד בעבודות שחורות סליחה לא מתאים לי...חוץ מזה גם חברים שלי שמצאתי פה...לא מתגייסים בעצמם וסיפרו לי סיפורי זועה על הצבא (הם מתל אביב והרצליה בעיקר) ...חוץ מזה שרוב אלא שיצאו מהצבא ולא התגייסו חיים הרבה יותר טוב מאלה שהתגייסו...כאילו למדו טיילו ועובדים בעבודות עם די הרבה כסף לעומת חברים שמרוויחים 3,800...
עכשיו אומרים לי שאני חי בסרט ושהם לא מוצאים עבודה והם משקרים ואני נשבה לכם שאני ראיתי שכן מקבלים אותם לעבודות בהייטק ושיש להם דירה ולאלה שהתגייסו קשה יותר...

חוץ מזה ייש אחד שהלך לקרבי ונפצע והוא נלחם על לקבל מה שמגיע לו ממשרד ביטחון ובכלל זורקים אותם מהצבא ובלי כיוון ובלי כסף ורובם פשוט לא מוצאים את עצמם אחכ...

אחרי שהסברתי את עצמי שאני לא רוצה לשרת אין לי מה לעשות בצבא ושאני במילא מתכוון לחזור חזרה...שאלתי מה אפשר לעשות...
בסוף חבר אמריקאי אמר לי מה הבעיה יא טמבל לך למשרד הפנים ותוותר על תושב קבע ותבקש תושב זמני או אישור שהייה לחצי שנה שזה מה שעשיתי בסוף ופתרו אותי והורידו אותי מרשימת העולים...
אחרי שהלכתי לפנים לשנות את זה אמרולי שאני קיצוני שצריך לבעות אותי לים לשלול ממני אזרחות (שאגב אין לי) ועוד כל מיני קללות...

אני מפסיד משו יש משו שאני יודע והם לא..?בגלל אני באמת לא רואה איך המדינה עוזרת לאנשים שמשוחררים זה כאילו היית קח דף ולך...או שאני מבין את הסיפור לא נכון...אני לא יודע עכשיו אם להתנדב לשנה בצבא או להתנדב לשנה בסוכנות היהודית וללמוד בקולג' ...?
החברים פה אמרו לי שהם חיים ממש בסרט...
אני מאוד מקווה שיש אנשים שרואים דברים קצת אחרת כי רוב האנשים פשוט חושבים אותו הדבר
כבר התבלבתי

You got it right, military service is pointless and unnecessary.
I don't know why you came to Israel in the first place but rest assured nothing will happen if you don't serve, whether you intend to stay in Israel or move back to the US (which is what you should do, in my humble opinion). Though if you're willing to stay you'll have to get yourself a nice profile 21.
There's a simple solution to your problem, first thing tomorrow buy a one way ticket to the states and never look back.
Good luck mate
גבר אמיתי

חתיכת אפסים!

הודעהעל ידי גבר אמיתי » 23 יולי 2010 20:54

אתה סתם ילד כאפות מסכן שהשפיכו לו בפה בצבא יא בכיין!!!
כוכלם פה כוסיות קטנות שמוצצות זין!
קצת קשה לכם ואתם בורחים מי ישמע מה כבר עוברים בצבא...
בגללכם הוא עכשיו ילך ויספר דברים רעים על הצבא והמדינה...בגללכם יש לנו הסברה כלכך רעה!

חתיכת הומואים מסריחים שכמותכם אתם הורסים את המדינה...בא משו מארה"ב לא יכלתן לזרוק מילה טובה חייבים לקלקל...אני מקווה שהוא לא ישמע מחבורת גייז מקבלים בתחת כמוכם ויאמין לכם...
אורח

Re: חתיכת אפסים!

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2010 21:08

"גבר אמיתי" אתה סתם טמבל..
נראה לך שהוא יתייחס למישהו עם תגובה כמו שלך? אתה זה שהופך את ההסברה של ישראל לחרא
ודרך אגב ישראל והצבא הופכות את ההסברה לעוד יותר חרא לא אנחנו.

כל העולם בגיל 18 מתחיל לחיות ואנחנו מתחילים להתגייס ולאכול חרא? למה מה
בא לנו להיות חופשיים ולא להתגייס בעיה שלנו, לא מתאים לך עוף מהפורום הזה

אה ושבת שלום
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 23 יולי 2010 21:35

גבר אמיתי כתב:מי ישמע מה כבר עוברים בצבא...

אתה תסתום את הפה שלך. מה כבר עוברים שם?
בוא ספר לי! אה, רגע, אתה לא יכול. כי עוד לא התגייסת.
לך, תראה את חברים שלך מתאבדים, תוקעים לעצמם כדור בראש,
חוטפים מנשק טועה, חותכים ורידים ומצלקים את עצמם.
מלש"ב, אל תדבר על דברים שעוד לא טעמת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2010 22:12

גבר אמיתי כתב:בגללכם הוא עכשיו ילך ויספר דברים רעים על הצבא והמדינה...

לא בגללנו דווקא, אני חושב שבמקרה הזה המורעלים המקללים שלך ("לבעוט אותו לים", "לשלול ממנו אזרחות") עשו את העבודה.
ויודע מה, כל מה שהוא יספר על המדינה בהקשר הזה אמיתי ב100%. גיוס חובה = עבדות מודרנית, ואתה אידיוט.
thatothersoul
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thatothersoul » 23 יולי 2010 22:53

למה "הוא"? גם לי יהיה מה לספר, במיוחד על אנשים כמוך.
לך תשלים חומר לשנה"ל הבאה או משהו, ילד.
whatnow17
יצירת קשר:

הודעהעל ידי whatnow17 » 25 יולי 2010 12:54

אוקי אני עכשיו מבין הכל...
עזרתם לי...זה טוב לדבר עם אנשים שלא חיים כלכך בסרט..

בכל מקרה נאי לא מחוייב בשירות והמקסימום שאני יעשה זה לחזור בגיל 21-22 להתנדב פה לשנה...

תודה רבה על התגובות!
גבר אמיתי

הודעהעל ידי גבר אמיתי » 25 יולי 2010 19:22

חתיכת אפסים!
למה לא להתגייס למה?!
תן 3 שנים ואל תתבכיין
תראו מה אתם גורמים עם ההסטות שלכם...אני מקווה שאתם מרוצים אתם אנשים קטנים ועלובים...
מעניין אותי לדעת איך אתם באזרחות...כאלה בכיינים...
thatothersoul
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thatothersoul » 25 יולי 2010 21:03

גבר אמיתי כתב:חתיכת אפסים!
למה לא להתגייס למה?!
תן 3 שנים ואל תתבכיין
תראו מה אתם גורמים עם ההסטות שלכם...אני מקווה שאתם מרוצים אתם אנשים קטנים ועלובים...

כל הודעה שלך מצחיקה אותי עוד יותר. אתה בצבא בכלל?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 יולי 2010 21:09

כן כבר אחרי אפילו...ונכון זה לא פיקניק אבל אפשר לעבור את זה!
גבר אמיתי

הודעהעל ידי גבר אמיתי » 25 יולי 2010 21:11

כן כבר אחרי אפילו...ונכון זה לא פיקניק אבל אפשר לעבור את זה![/quote]
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 26 יולי 2010 15:30

גבר אמיתי כתב:חתיכת אפסים!
למה לא להתגייס למה?!
תן 3 שנים ואל תתבכיין

מה תגיד על אלה שהתגייסו,
שירתו שירות מלא או חלקי, וכן בעד שחרור?
פיקניק זה לא אמור להיות,
אבל מקום שבו אתה נחשב לתת אדם, גם לא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים