איפה אני עומד ומע עלי לעשות. אשמח לתגובות.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

blah
יצירת קשר:

איפה אני עומד ומע עלי לעשות. אשמח לתגובות.

הודעהעל ידי blah » 20 יולי 2010 20:24

למי של מכיר אותי:
אני מלש"ב שעשה עתודה וחתום על קבע. את תהליך השיחרור שלי התחלתי לפי שנה אולי, שלא הלך לי עם הפסיכי ואחרי כמה פגישות וחוות דעת נוראית החלפתי פסיכי, והייתי אצל פסיכולוג והייתי אצל קבן והורידו לי פרופיל כנראה ל 64 נפשי.
נכון להיום הגיוס שלי בעוד חודש וחצי (אולי פחות אולי יותר אין לי כוח לחשב) ויש לי תור לפסיכי אזרחי בקרוב.
עכשיו אני נשנש וסתם אפס ומרגיש שאני מבזבז את הזמן של האנשים סביבי ובכלל, וזה מה שגורם לי לחשוב שלא יצא ממני כלום (או גורם להורים שלי לחשוב שלא יצא ממני כלום). מה שאני הכי מפחד עכשיו זה שלא ינתו לי חוות דעת ואז אני אשאר בידיים ריקות. ולמרות שעמוק בלב אני אומר לעצמי "אם ככה אני אעשה להם הצגה ביום הגיוס" אבל המוח טוען ששוב דבר לא יקרה ואני כמו הומו שאונסים אותו יעלה לאוטובוס כי שוב אני נשנש ואפס.
מצד שאני אם אני כן מקבל חוות דעת ומגיע לקבן יכול לקרות מצב שהוא לא ישחרר שוב וזה מביא אותי לאותו המצב שמתואר למעלה.

אני לא יודע אם אני חולה או לא, אבל אני דיי שונא אנשים, אני שונא ילדים שעושים רעש, אין לי הרבה חברים או חיי חברה בכללי, רוב הזמן אני בבית מול המחשב, אבל אני לא רוצה לשרת כי אני לא רוצה להירקב שם, ובמיוחד אחרי שהורידו לי לפרופיל נפשי כנראה, אני לא רוצה להיות אפסנאי 3 שנים (או אפילו 3 שנים + קבע), ושוב אני שונא צעקות ואני שונא סוג של אנשים שחושבים שהם מבינים משו בחיים ולכן מותר להם לומר לי מה לעשות, למרות שפועל זה סתם הומו מסכן שמשתכר עם חברים שלו בימי שישי, ההורים המיליונרים שלו נותנים לו כסף, אבל צועק עלי כי התגייס חצי שנה לפני, ואם במצב שלא היה לי מה להפסיד והיה לי נשק ביד הייתי יורה בו, אבל זה מצב היפוטטי וזה לא יקרה כי כן יש לי מה להפסיד.
אני לא יודע מה לומר לפסיכי, אני יכול לשחק אותה מבולבל אם מבט מושפל ותשובות קצרות, מצד שני אני יכול לספר את האמת אבל היא כנראה לא תביא אותי רחוק כי סך הכל אני אדם שפוי אם הערכה עצמית נמוכה וללא חיי חברה שאוהב לדפוק לפעמים דברים בקיר כי הוא מתעצבן.

מה אני אמור לעשות? לשחק אותה מסכן אצל הפסיכי עם מבט מושפל תשובות קצר ולפעמים להתעצבן? או אל כדי להיתעצבן? כמה לספר על עצמי? אני יכול לבוא אליו ולדבר שעה על החיים המפענים שלי, ואני יכול לבוא ולענות מבולבל על השלאות שלו.
אני חושב ללכת על המסכן והמושפל ועל כל שאלה שהוא שואל לדחוף פשוט משו רלוונטי למצב שלי בלי קשר למה הוא שאל. דוגמא "מה אתה עושה בזמנך הפנוי?" "אני לא אוהב אנשים הם מעצבנים אותי ועושים לי רע" ודברים בסגנון ועל הדרך להזכיר שאני מתגייס (מה שלא יהיה מובן מהגיל שלי בגלל עתודה).

תעזרו לי בבקשה אני לא יודע מה לעשות
כריסטיאן
יצירת קשר:

Re: איפה אני עומד ומע עלי לעשות. אשמח לתגובות.

הודעהעל ידי כריסטיאן » 20 יולי 2010 20:51

תראה,אני חושב שגם בגלל העובדה שניסית כבר לצאת והורד לך רק ל-64 וגם בגלל העובדה שהצבא כביכול השקיע בך לפני הגיוס עליך להיות קיצוני בכדי לצאת בניגוד למלש"בים אחרים.בגלל החו"ד הלא טובה שהיתה לך ובגלל הנסיונות הכושלים שהיו לך עליך לשבור את הערפל סביב המצב שלך ולחתוך מיד.

אני רואה שיש בך הרבה כעס ותסכול,תשתמש בהם ותוציא הכל אבל הכל עליהם(גם קשיים חברתיים ושאר תסכולים מהאזרחות) ופשוט תשתחרר תרתי משמע.
Spor
יצירת קשר:

Re: איפה אני עומד ומע עלי לעשות. אשמח לתגובות.

הודעהעל ידי Spor » 20 יולי 2010 21:07

תרופת פלא - 'לא רוצה לשרת'.
תוסיף דברים כמו 'בכוח לא תכריחו אותי', ו'אני לא יורק על הצבא המזדיין המדינה המדיינת הזאת'.
תהיה דרמטי, תאיים. אתה הולך להיות מהנדס, לא?
במידה ותדפוק שם משהו, המון אנשים ייפגעו.
והם לא רוצים את זה, נכון? שמישהו ייחבל בכוונה במערכות?

יצירתיות, זאת מילת המפתח.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים