לאלה שבאמת מבינים..ממש דחוף! כנסו..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

just 21
יצירת קשר:

לאלה שבאמת מבינים..ממש דחוף! כנסו..

הודעהעל ידי just 21 » 07 יולי 2010 23:12

טוב אז קודם כל שלום.. (:
ככה.. אממ.. לפני כמה שבועות החלטתי סו]ית שאני רוצה לצאת מהצבא ולא מעניין אותי איך או מה יחשבו עליי כי פשוט נמאס לי ואני לא יכול יותר!!
שיחקתי את המשחק של טארגט ראיתי קב"ן, הייתי בנוהל התאבדו ראיתי פסיכיאטר צבאי.. ואני כן יודע שהם אוהבים לשחק אותה עם שיטות כדי לשבור אותנו אבל הוא בטוח שאני עובד עליו1 בטוח ב100 אחוז
אני כרגע נפקד- ראיתי פסיכיאטר פרטי שחבר שלי המליץ עליו וחבר שלי שיחק גרוע והפסיכיאטר נתן לו חוות דעת חריפה ומצויינת לשחרור מיידי!!
אני הגעתי אליו עם ההוריםפ שלי כמובן לפגישה..עכשיו המשח שלי הוא של בן אדם דכאוני ורציני שצריך לשאול אותי כמעט כל שאלה כמה פעמים כדי שאני אגיב בדרך כלשהי..
אמא שלי שילמה לו כמה מאות שקלים והוא נתן לנו חו"ד שלא נקראת בכלל חו"ד ללא תסמינים לדיכאון וללא שום רק רק עם פירוט מה עבל עליי ב2 שורות, עו 2 שורות לכך שהוא ממליץ שאני אראה בדחיפות כביכול פסיכיאטר צבאי..שאני לא יודע אם הוא יודע אבל ראיתי כבר כמה פעמים לפני בבסיס..ואת ה"שליש" חו"ד הזו..(ואני יודע בדיוק מזה חו"ד) הוא אמר להראות להם ואם זה לא יזורז אז לדבר איתו..
מה כדאי לעשות? כי אני לא רוצה להמשיך עם הנפקדות רק לצאת כמה שיותר מהר, לקבל את העונש הכי קטן שאני יכול לקבל ולצאת כמה שיותר מהר מהצבא הזה ללא עיקובים! לקבוע עם עוד פסיכיאטר? להמתין עד יום ראשון(ולקחת בחשבון שיש מצב טוב שלא יהיה שום שינוי)? גם זה לא כזה זול כל העניין..
בבקשה תעזרו לי ותביאו לי תתשובות הכי מדוייקות שאני יכול לקבל כדי לצאת כמה שיותר מהר ובדרך הכי פשוטה יעילה וטובה אחרי כל מה שכבר עשיתי..
תודה תודה תודה :) 8-)
organo
יצירת קשר:

Re: לאלה שבאמת מבינים..ממש דחוף! כנסו..

הודעהעל ידי organo » 08 יולי 2010 11:01

תהיה עקבי ובסופו של דבר יוציאו אותך, חוץ מהתמיכה הזאתי לצערי אני לא יכול להציע לך שום דבר.
למרות שלאחרונה אני מבין, שהכל עובד על כיסוי תחת, לאף אחד לא באמת אכפת ממך, אז אם תפצע את עצמך
ככה בקטנה (אגרוף לקיר, לחתוך את היד) זה יכול לזרז את היציאה שלך.
הגנב מבגדד
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הגנב מבגדד » 08 יולי 2010 13:43

אתם עושים טעויות בלי סוף. כל כך קל לצאת מהצבא על נפשי רק צריך להיות מקוריים. קצת להפעיל שכל,לבנות סיפור טוב-עובדה זה מה שאני עשיתי ותוך 5 ימים במדוייק שוחררתי.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 08 יולי 2010 14:47

אורגנו, מה אתה עכשיו מדבר על פציעות?
לפותח הדיון - אני מאוד נגד פציעה עצמית. פגיעה עצמית.
לא צריך את זה. ואל תעשה דברים שתתחרט עליהם אחרכך, גם אם עכשיו זה נראה לך כאילו זאת הדרך היחידה - זאת לא.
aviv888
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviv888 » 08 יולי 2010 15:59

מה התפקיד שלך בצבא? איך אתה מתנהג ליד המפקדים ? והאם עשית\אמרת כבר משהו שהלחיץ אותם?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים